Ademler ve Havvalar 5 - Piyale Madra - Ana Fikri

Ademler ve Havvalar 5 - Piyale Madra - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Çizgi Roman / Çizgi Roman Radikal Gazetesi nde çizen, yarattığı tiplemelerle gündelik hayatımızı renklendiren kimi zaman güldüren kimi zaman düşündüren Piyale Madra da Everest te... Diğer "Piyale Madra" Kitapları: 1. Ademler ve Havvalar 6

12-23-2010 00:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açık Pencere den 2000 li Yıllar-1 - Melih Aşık  - Ana Fikri

Açık Pencere den 2000 li Yıllar-1 - Melih Aşık - Ana Fikri

Açık Pencere den 2000 li Yıllar-1 - Melih Aşık - Özeti, Açık Pencere den 2000 li Yıllar-1 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 2000 li yıllardan beklentilerimiz çok büyüktü.İnsanlık yeni yüzyılla birlikte refaha, barışa, mutluluğa adım atacak diye düşünüyorduk. Tersi oldu...2000 le birlikte fırtınalara tutunduk.Şubat krizinde paramızın yarısı çalındı.Bir gecede ekonomi dibe... Read more

12-23-2010 00:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ah Çocuk - Adil Okay - Ana Fikri

Ah Çocuk - Adil Okay - Ana Fikri

Yayınevi: Ütopya Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat çocuk duasıdinleyin sevgiyi çocuklardanasıl biz anlarız o güzellikten aşkımız değilse de şiirlerimiz sebildir bizimalın bir şiir muska yapın okuyun üfleyin boynunuza asın kimbilir belki sevgi yeşerir kinlenmiş yüreğinizdeduyduk duymadık demeyinharam lokma yemeyindinleyin barışı biz çocuklardanama sakın unutmayınher kim kisavaşa karşı çıkmazinsanları sevmezçocuklara şeker... Read more

12-23-2010 00:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Aforizmalar - Yalçın Küçük - Ana Fikri

Aforizmalar - Yalçın Küçük - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bilim bir silah oluyorsa tarih, kavram atmak için bir mancınık tır. Düşünmek, aklı durdurmamak tır. Düşünmek sonu olmayan bir çizgi dir.- Y. K. Türkiye nin en güçlü kalemlerinden biri olan Yalçın Küçük, yıllardır Türkiye de olup bitenlerin derinlerine girip, görülmeyeni ortaya çıkarmak için korkmadan, yılmadan çalışmıştır. Siyasi, ekonomik ve toplumsal konularda ezber bozan,... Read more

12-22-2010 23:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahlar Ağacı - Didem Madak - Ana Fikri

Ahlar Ağacı - Didem Madak - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2002 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Güçlü bir el silkeledi ben sonra Sanırım tanrının eliydi, Sayamadım kaç ah döküldü dallarımdan, Çok şey görmüşüm gibi Ve çok şey geçmiş gibi başımdan Ah dedim sonra, Ah!

12-22-2010 23:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Aden, Arabistan - Paul Nizan - Ana Fikri

Aden, Arabistan - Paul Nizan - Ana Fikri

Yayınevi: Kanat Kitap Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bu öfkeli genç adamlarla kim konuşacak? Öfkelerine kim tercüman olacak? Mizan tam onların adamı. Kış uykusunda, seneden seneye gençleşti. Dün bizim çağdasımızdı; bugün, genç kuşağın. Nizan hayattayken, biz de onun öfkesini paylaşıyorduk, ama sonuçta hiçbirimiz "en temel sürrealist eylemi" gerçekleştiremedik. Şimdi yaşlıyız, kendi gençliğimize o kadar çok ihanet ettik ki, en... Read more

12-22-2010 23:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afacan 5 ler - Yine Kirrin Adası nda - Enid Blayton - Ana Fikri

Afacan 5 ler - Yine Kirrin Adası nda - Enid Blayton - Ana Fikri

Afacan 5 ler - Yine Kirrin Adası nda - Enid Blayton - Özeti, Afacan 5 ler - Yine Kirrin Adası nda Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat İşte Afacan Beşler! Julian, Dick, Anne, George ve tabii Timothy yi de unutmayalım.George un babası bir süre Kirrin Adası nda tek başına kalacağını söyleyince Afacan Beşler de nedenini öğrenmek istiyor. Ancak Bay Baba kimseye açıklama yapmak niyetinde değil... Read more

12-22-2010 23:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağca nın Derin İlişkileri - Belma Akçura - Ana Fikri

Ağca nın Derin İlişkileri - Belma Akçura - Ana Fikri

Ağca nın Derin İlişkileri - Belma Akçura - Özeti, Ağca nın Derin İlişkileri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: New Age Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ağca nın Derin İlişkileriAbdi İpekçi Suikatsi nin Aktörleri Anlatıyor Diğer "Belma Akçura" Kitapları:

12-22-2010 23:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açıldı Yara - Figen Koç Urasoğlu - Ana Fikri

Açıldı Yara - Figen Koç Urasoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Ocak 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Gördüm işteGözlerimi kapasam bileDağın öbür tarafındaTahtadan evde kalan çocukluğumuPazar yerlerindeDelikanlılara göz kırparakKadın oluşumuGülüşüm büyürkenSerpilen bedenime uygunGözüm yolda aklım oynaştaGençlik buyduİçimde kıpırdaşan kuş kanatlarıKarıncalanan ellerimKaçık çoraplar cenneti sevgililerimVe ilk çizikler ağaçlaraSabrıma gururumaZaman geçer yarı onlar diyeBilmeden mektup... Read more

12-22-2010 22:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Aşk - Fatih Han - Ana Fikri

Adım Adım Aşk - Fatih Han - Ana Fikri

Yayınevi: Romantik Kitap Basım Tarihi: Kasım 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yaklaştı adım adım bir adım kalan dek Sordu saati bana, dedim "Aşka adım var" Dedi "hal böyle ise ya sen aşksın ya ben aşk" Ve dedim ben ne aşkım ne de başka adım var" Ben+sensizlik=sen-x ise, buradaki x in olabileceği en yüksek değer ya da değersizlik ne olur... Şimdi bir sorum var bendeki sana, yani bana yani sende olan kendime, yani sana, yani herkese, yani bu sorunun... Read more

12-22-2010 22:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ah Bayım Ah - Nazlı Eray - Ana Fikri

Ah Bayım Ah - Nazlı Eray - Ana Fikri

Ah Bayım Ah - Nazlı Eray - Özeti, Ah Bayım Ah Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1994 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ah Bayım Ah, değerli yazarımız Nazlı Eray ın ilk kitabı. İlk basımı 1967 yılında yapılan bu kitapla edebiyat dünyamıza giren Nazlı Eray, gerçekliğin sınırlarını zorlayan değişik öyküleriyle kısa zamanda ilgileri üzerine çekmiştir. Ah Bayım Ah ın yılalr sonra yeni basımını sunarken, ilk... Read more

12-22-2010 22:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afacan 5 ler Kaçıyor - Enid Blayton - Ana Fikri

Afacan 5 ler Kaçıyor - Enid Blayton - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Kirrin Adası nda kim var? Beşlimiz, adada gizemli, kilitli bir sandık bulunca şüpheleniyor içinde ne var acaba? Tam kaçakçıları suçlayacakları sırada, hepsinin kanını donduran bir çığlık, fikirlerini tamamen değiştiriyor. O dakikadan sonra, işler çok daha ürkütücü bir hal alacak gibi görünüyor... Diğer "Enid Blayton" Kitapları: 1.... Read more

12-22-2010 22:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Ana Fikri

Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Ana Fikri

Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Özeti, Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Medyasoft Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Adobe InDesign 2.0, diğer profesyonel Adobe grafik uygulamalarıyla uyumlu çalışan, güçlü bir sayfa tasarımı ve masaüstü yayıncılık üretim aracıdır. InDesignı kullanarak yüksek hacimli renkli baskılar için profesyonel kalitede, tam renkli... Read more

12-22-2010 22:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ah Şu Osmanlılar - Demirtaş Ceyhun - Ana Fikri

Ah Şu Osmanlılar - Demirtaş Ceyhun - Ana Fikri

Yayınevi: Sis Çanı Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ziya Gökalp, Türkçülüğün Esasları adlı ünlü kitabında, Türk tipinin her şeyi güzel, Osmanlı tipinin her şeyi çirkindir. Türkler ile Osmanlılar birbirlerini sevmezdi. diye yazmaktadır.Gerçekten Türk değil midir Osmanlılar acaba?Kimi çevrelerce Padişah analarının soy kütüklerine bakılarak savladığı gibi, Tarihin bir anındaki koşulları mı yarattığı, arızi bir... Read more

12-22-2010 22:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açık Kriptolar / Ermeni Soykırım İddiaları Avrupa  - Gündüz Aktan - Ana Fikri

Açık Kriptolar / Ermeni Soykırım İddiaları Avrupa - Gündüz Aktan - Ana Fikri

Açık Kriptolar / Ermeni Soykırım İddiaları Avrupa - Gündüz Aktan - Özeti, Açık Kriptolar / Ermeni Soykırım İddiaları Avrupa Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Aşina Kitapları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Holokost tan sonra, dünyanın en uygar ülkelerinde nasıl olup da böylesine bir vahşetin ortaya çıktığı zihinleri meşgul etti. Soykırımın tekrar etmemesi için önlemler alınmaya çalışıldı. Avrupa Birliği (AB) sadece... Read more

12-22-2010 21:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağula - Sibel K. Türker - Ana Fikri

Ağula - Sibel K. Türker - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Kendisiyle bunca bırakılanın, içinin tüm çirkinliklerinden oluşmuş şekilsiz bir tanrısı olur. O tanrının kendisi gibi konuşmaları, dostları, düşmanları, yazıları, korkuları, öfkeleri, sevdikleri, sevmedikleri, sayıları, tarihleri olur. Tarihleri... Saatleri olur. Saatleri. Kitapları olur. Boşboğazlıkları, utanmaları, içi sıkılmış da dünyayı yaratmış gibi oyunları, bana iki şey... Read more

12-22-2010 21:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağabeyim Mustafa Kemal - Şemsi Belli - Ana Fikri

Ağabeyim Mustafa Kemal - Şemsi Belli - Ana Fikri

Yayınevi: Selis Kitapları Basım Tarihi: Eylül 2005 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Kızkardeşi Makbule Atadan, ağabeyi Mustafa Kemal in özel yaşamına ilişkin ilginç bilgileri bu kitapta anlatıyor: -Atatürk ün annesi ile babası nasıl evlendi? - Dedesi nasıl biriydi? - Nasıl asker oldu? - Fareden korkar mıydı? - Kindar mıydı? - Kaç defa ağladı? - Atatürk hiç aşık oldu mu? - Evliliğini neden yürütemedi? - Latife ve Fikriye hakkında ne söyledi? - İsmet İnönü ile neden... Read more

12-22-2010 20:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ah, Şu Atomdan Neler Çektim! - Ahmed Yüksel Özemre - Ana Fikri

Ah, Şu Atomdan Neler Çektim! - Ahmed Yüksel Özemre - Ana Fikri

Yayınevi: Pınar Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Özemre, 1985-1987 arasında Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkanlığını yürüttüğü zamanı anlattığı bu kitabını şöyle tanıtıyor: Bu kitabımda Çernobil kazâsının 1992-1993 de Demirel-İnönü koalisyonu tarafından politik malzeme ve baskı unsuru olarak kullanılmak istendiği zaman mâruz bırakıldığım çileler ile Akkuyu Nükleer Santral ihâlesinin hazırlık ve değerlendirme... Read more

12-22-2010 20:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağrısız Hayat - Anita Schweiger - Ana Fikri

Ağrısız Hayat - Anita Schweiger - Ana Fikri

Yayınevi: Gelecek Atölyesi Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ağrı kader değildirUzun bir süredir ağrıdan şikayetçisiniz ve size uygulanan tedaviler, ağrılarınızla mücadelede yeterince etkili olamadı mı? O halde yalnız değilsiniz! Her yıl milyonlarca insan, kronik ağrı şikayetiyle hastanelere başvurmakta fakat sonuç alamadan ağrılarıyla yaşamaya devam etmektedir. Oysa ağrı kader değildir.AĞRINIZIN UZMANI OLUNBu kitapta; Ağrı nedir?, Ağrının... Read more

12-22-2010 20:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahşap Kapılar - Muhittin Binan - Ana Fikri

Ahşap Kapılar - Muhittin Binan - Ana Fikri

Yayınevi: YEM Yayın Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap, kapılar konusunda meslektaşlarımızca bilinenleri özetlemek ve mimarlık öğrencilerine yardımcı olmak amacı ile, içeriği gereği kadar genişletilerek, yerli ve yabancı örneklerden de yararlanmak suretiyle hazırlandıIsı, ses, yangın ve öteki etkenlere karşı korunum bakımından gerekli özet bilgilerin verilmesine özen gösterildi.r ve uygulamaları üzerine kısaca açıklamalar yapıldı.

12-22-2010 20:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afarozdan Diyaloğa - Roger Garaudy - Ana Fikri

Afarozdan Diyaloğa - Roger Garaudy - Ana Fikri

Yayınevi: Birey Yayıncılık Basım Tarihi: Kasım 1996 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Garaudy bu kitabında, entegrizm duvarını aşmayı; bir yandan marksist entegrizmi, diğer yandan da yapılanmış Hristiyanlık entegrizmini müşterek bazı ilke ve amaçlar doğrultusunda buluşturmayı dener... Ve bizi, bu kitapta, ulaşılmış olan sonuçlardan ziyade, onun süreçlerinin hayati önemde olduğunu anlamaktayız... Bilhassa, bu süreçlerden elde edeceğimiz, gelecekteki diyalog yollarını... Read more

12-22-2010 20:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
ABD Bu 11 Eylül ü Çok Sevdi - Hasan Bülent Kahraman - Ana Fikri

ABD Bu 11 Eylül ü Çok Sevdi - Hasan Bülent Kahraman - Ana Fikri

Yayınevi: Agora Kitaplığı Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: ABD nin Hegemonik Saldırısına Karşı Yeni, Demokratik ve Sol Bir Politika Geliştirme Çağrısı Irak Savaşı özünde yeni bir Ortadoğu yaratmak için başlatıldı. Dolayısıyla savaş, önümüzdeki dönemde Türkiye yi daha fazla etkileyecek. Hasan Bülent Kahraman bu kitabında, bu dönemden yara almadan çıkmanın tek yolunun, ciddi ve çok bilinçli bir sol siyaseti hayata geçirmek olduğunu ortaya... Read more

12-22-2010 19:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ah Bu Rüzgâr - Katherine Mansfield - Ana Fikri

Ah Bu Rüzgâr - Katherine Mansfield - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Mart 2006 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Türk edebiyatının kısa öyküde direnen ender yazarlarından Tomris Uyar, bir söyleşide Katherine Mansfield in bir öyküsünden söz ederken şöyle der: Çocuk, "Hayat ne kadar şey, değil mi? der kardeşine. "Şey . Ne olduğunu söyleyemez de... O "şey lerdir öyküyü yapan. Katherine Mansfield in incelikle işlenmiş öykülerindeki örtülü çekiciliğin sırrı, Tomris Uyar ın bu yalın... Read more

12-22-2010 19:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adamın Biri Bir Gün - Garson-Sürücü-Satıcı Fıkrala - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Garson-Sürücü-Satıcı Fıkrala - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Garson-Sürücü-Satıcı Fıkrala - Sina Cimcoz - Özeti, Adamın Biri Bir Gün - Garson-Sürücü-Satıcı Fıkrala Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Geçit Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat MİZAH, aklın sanatı olduğu için her şeyin mizahı çeşitli yollarda yapılabilir. Mizahın amacı; iyilere iyilik etmek, kötülere de haddini bildirmektedir, bunu yaparken de düşündürmektedir. Ben de, "Gülmeyen insan,... Read more

12-22-2010 19:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Afrika nın Uçlarında - Mustafa Balbay - Ana Fikri

Afrika nın Uçlarında - Mustafa Balbay - Ana Fikri

Yayınevi: Cumhuriyet Kitap Basım Tarihi: Şubat 2006 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Geziye ilişkin en büyük hayallerimden biri, Afrika nın dibinden doruğuna, doğusundan batısına, deyim yerindeyse sürüne sürüne yolculuk etmek... En büyük fakirliğim zaman beni böyle bir zenginlikten yoksun bıraktı. Bunun yerine Afrika nın üç ucunu seçtim: Güney Afrika, Mısır, Fas... Güney Afrika ve Zimbabwe de ırk ayrımının insanları nerelere sürüklediğini, zengin toprakların fakir... Read more

12-22-2010 19:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adobein Desing CS3 - Galen Gruman - Ana Fikri

Adobein Desing CS3 - Galen Gruman - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil En Geniş Kapsamlı Adobe InDesign CS3 Kitabı! Tüm Dünyanın Tercih Ettiği InDesign CS´3 Kolayca Geçin, Yaratıcılığınızın Sınırlarını Kaldırın! ¢Hem Mac OSX, hem Windows kullanıcıları için ayrı ayrı InDesign CS3 arabirimi, klavye kısayolları ¢Her adımda QuarkXPress´ten InDesign CS´e geçiş karşılaştırmaları ¢Metin ve grafik çerçeveleriyle çalışmak ¢Metne ve... Read more

12-22-2010 19:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahir Zaman Tangoları - Gazanfer Eryüksel - Ana Fikri

Ahir Zaman Tangoları - Gazanfer Eryüksel - Ana Fikri

Yayınevi: Dünya Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 1996 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Edalı bir yosmaİstanbulVesikalıTele işlemVe tefeciCenovalı bankerlerle yatar halaBoğazında gün boyu bir gıcıkBir türlü temizleyemezNikotin kahvesi balgam çıkarır sabahlarıEkleme cıgaraBol öksürükGünü yaşamamışVarı yoğu gece Diğer "Gazanfer Eryüksel" Kitapları: 1. Hep Çocuk Kalan

12-22-2010 18:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağrı ya Dönüş - Haluk Şahin - Ana Fikri

Ağrı ya Dönüş - Haluk Şahin - Ana Fikri

Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Son zamanlarda Ağrı Dağı nın Erivan dan görünüşüyle ilgili kitaplar ve yazılar yayınlandı. Peki, Ağrı Dağı bu taraftan nasıl görünüyor? Haluk Şahin, eteklerindeki bir köyde doğduğu bu ünlü dağın Türkiye den görünüşünü kişisel izlenimleri, tarihçesi, efsaneleri ve tartışmalarıyla anlattı. 1989 yılında, yaşlı babasıyla birlikte doğduğu köye yaptığı hem fiziksel hem de... Read more

12-22-2010 18:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Windows Vista - J.Preppernau - Ana Fikri

Adım Adım Windows Vista - J.Preppernau - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2008 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Deneyerek öğrenme kolaylaştı! Windows Vista işletim sistemiyle bitgîsayannızı daha verimli kullanmak için gereksinim duyduğunuz becerileri kendi kendinize öğrenin. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de, gerekli becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak... Read more

12-22-2010 18:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afacan ve Sağlığımız - Attila DAMAR - Ana Fikri

Afacan ve Sağlığımız - Attila DAMAR - Ana Fikri

Yayınevi: Derpaş Kültür Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Afacan, arada sırada küçük yaramazlıklar da yapıyordu. Bu yüzden başına sık sık önemsiz kazalar gelirdi. Ama geçen haftaki pek de önemsiz sayılmazdı. Diğer "Attila DAMAR" Kitapları: 1. Seçkin Atatürk Şiirleri

12-22-2010 17:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools