Adım Adım Windows Vista - J.Preppernau - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-22-2010 (18:10)   Son Mesaj: 12-22-2010 (18:10)    Cevap: 0    Gösterim: 531  

12-22-2010

Adım Adım Windows Vista - J.Preppernau - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Haziran 2008
    Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil

Deneyerek öğrenme kolaylaştı! Windows Vista işletim sistemiyle bitgîsayannızı daha verimli kullanmak için gereksinim duyduğunuz becerileri kendi kendinize öğrenin. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de, gerekli becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz. Bilgisayarınızın görünümünü ve çatışma biçimini kişiselleştirin. Programları kolayca ekleyip kaldırın, yazıcıları ve diğer aygıtları bağlayın. Tüm bilgisayarda anında arama yapın ve tam ihtiyacınız olan bilgiyi butun. Dijitaı fotoğraflarınızı kataloglayın, CD ye yazdırın ve oyun oynayın. internet e bağlanın ve istenmeyen içerikleri engelleyin. Bilgisayarınızın performansını artırmak için ayarlamalar yapın ve sık karşılaşılan sorunları çözün.

Adım Adım Windows Vista - J.Preppernau - Ana Fikri Yorumları