Adım Adım Microsoft Windows SharePoint Services - Kolektif - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-20-2011 (20:10)   Son Mesaj: 01-20-2011 (20:10)    Cevap: 0    Gösterim: 555  

01-20-2011

Adım Adım Microsoft Windows SharePoint Services - Kolektif - Özeti

Adım Adım Microsoft Windows SharePoint Services - Kolektif - Özeti, Adım Adım Microsoft Windows SharePoint Services Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Şubat 2006
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Deneyere öğrenmek kolaylaştı! Microsoft Windows SharePoint Services ile üretken takım çalışması ve işbirliği yapmayı sağlayan siteler oluşturmayı hızla kendi kendinize öğrenin. Adım Adım dizisi ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de, gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz! - Takım çalışması ve iletişim için Web tabanlı çalışma alanı olarak kendi SharePoint sitenizi oluşturun. - Takım işbirliğini kolaylaştırmak için belge kitaplıkları ve çalışma alanları oluşturun. - Toplantılar düzenlemek ve izlemek için toplantı çalışma alanları oluşturun. - Microsoft Office programlarıyla veri alışverişi yapın; takvim, kişi bilgilerini ve diğer bilgileri paylaşın. - Sitenizde anketler düzenleyin ve tartışma panoları oluşturun. - Web Part ile sayfalarınızı ve sitelerinizi özelleştirin.

Diğer "Kolektif" Kitapları:

1. Almanak 2009 Analizleri
    2. 12 Eylül Sabahı
    3. Öğrenciliğin kitabını yazdık
    4. Hayatın Seyri
    5. Sokrates'ten Âşık Veysel'e
    6. Mustafa Kemal ve Ulusal Bir Devletin Doğuşu
    7. Bruno Barbey'nin İstanbul'u
    8. Yurttaşlıktan Uygarlığa
    9. Klasik Çin Şiirinden Seçmeler

Adım Adım Microsoft Windows SharePoint Services - Kolektif - Özeti Yorumları