Adım Adım Microsoft Access Sürüm 2002 Microsoft Of - Online Training Solutions Inc. - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-20-2010 (09:10)   Son Mesaj: 12-20-2010 (09:10)    Cevap: 0    Gösterim: 816  

12-20-2010

Adım Adım Microsoft Access Sürüm 2002 Microsoft Of - Online Training Solutions Inc. - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2002
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Office XP ile birlikte Microsoft un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım serisiyle MOUS sınavına hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi ispatlayacaksınız.Adım Adım Microsoft Access 2002, Microsoft un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access in son sürümünü kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitap, hem Access i kullanmaya yeni başlayanlar hem de Access 2002 ye geçiş yapan deneyimli kullanıcılar içintasarlanmıştır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Adım Adım Microsoft Access 2002 ile bilgileri bulup kullanmayı kolaylaştıran veritabanı oluşturma araçlarında ustalaşacak; diğer Microsoft Office uygulamalarındaki, HTML ve XML dosyalarındaki ve diğer veritabanlarındaki verilere bağlanacak; verileri yakalayıp çözümlemek için formlar, raporlar ve sorgular kullanacak; veri bozulmalarını ve yetkisiz erişimleri önlemenin yollarını öğrenecek; etkileşimli Web sayfaları kullanarak verilerinizi iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile paylaşacak ve Microsoft Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanacaksınız. Adım Adım Microsoft Access 2002, tüm yeni özellikleriyle Access 2002 yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek tam renkli ve özel baskılı bir kaynak kitaptır.

Diğer "Online Training Solutions Inc." Kitapları:

1. Adım Adım Microsoft FrontPage 2002 Microsoft Offic
    2. Adım Adım Microsoft FrontPage 2002 Microsoft Offic

Adım Adım Microsoft Access Sürüm 2002 Microsoft Of - Online Training Solutions Inc. - Ana Fikri Yorumları