Adım Adım Microsoft Office Access 2007 - Steve Lambert - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-10-2011 (19:10)   Son Mesaj: 03-10-2011 (19:10)    Cevap: 0    Gösterim: 872  

03-10-2011

Adım Adım Microsoft Office Access 2007 - Steve Lambert - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ağustos 2008
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Adım Adım Microsoft Office Access 2007 ile elle ya da bir şablondan veritabanı oluşturmayı; başka veritabanları ve Office belgeleri ile veri alış verişi yapmayı; veri girişini kolaylaştırmak için formlar yaratmayı; bilgileri bulmak ve çözümlemek için filtreler ve sorgular kullanmayı; verileri anlaşılır kılmak için ayrıntılı raporlar oluşturmayı; yetkisiz erişimi ve veri bozulmalarını önleme yollarını öğreneceksiniz. Adım Adım Microsoft Office Access 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Access 2007 yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

Adım Adım Microsoft Office Access 2007 - Steve Lambert - Ana Fikri Yorumları