Adım Adım Microsoft Office Project 2007 - C.Chatfield - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-24-2010 (08:00)   Son Mesaj: 03-17-2011 (11:00)    Cevap: 1    Gösterim: 1274  

12-24-2010

Adım Adım Microsoft Office Project 2007 - C.Chatfield - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Haziran 2008
    Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil

Adım Adım Microsoft Office Project 2007, Microsoft un proje yönetimi programı olan Microsoft Project in en son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Adım Adım Microsoft Office Project 2007 ile proje planı oluşturacak ve ayrıntılara ince ayar yapacak; görevleri zamanlayacak, kaynaklar atayacak, bağımlılıkları yönetecek; ilerlemeyi ve maliyetleri izleyip mantıklı ayarlamalar yapacak; Project verileriyle çalışırken Gantt grafiklerini ve diğer görünümleri biçimlendirmeyi öğrenecek; girişimci proje yönetim sistemlerini keşfedecek; Microsoft Project Server 2007 ile çevrimiçi olarak birlikte çalışacaksınız. Adım Adım Microsoft Office Project 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Project 2007 yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

Adım Adım Microsoft Office Project 2007 - C.Chatfield - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  03-17-2011, 11:00

--->: Adım Adım Microsoft Office Project 2007 - C.Chatfield - Özeti

teşekkürler