Adım Adım Microsoft Project Sürüm 2002 - Carl Chatfield - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-22-2010 (10:30)   Son Mesaj: 05-09-2011 (12:16)    Cevap: 1    Gösterim: 766  

12-22-2010

Adım Adım Microsoft Project Sürüm 2002 - Carl Chatfield - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2002
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Microsoft Project i öğrenmenin akıllı yolu-her seferde bir adım!Deneyerek öğrenme kolaylaştı. Microsoft Project 2002 ile proje yönetimini hızla ve kendi başınıza öğrenin. Adım adım dizisi ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz!Görevler, kaynaklar ve atamalar ile bir proje planı geliştirin.Plan sunma ve rapor oluşturma araçlarında uzmanlaşın.Süreci ve maliyeti izleyip ayarlamalar yapın.Bağımlılıkları ve birden çok projeyi yönetmek için teknikler öğrenin.Microsoft Project Server ve Microsoft Project Web Access kullanarak işbirliği yapın.Ekteki hızlı kurs ile proje yönetimi becerilerinizi geliştirin!

Adım Adım Microsoft Project Sürüm 2002 - Carl Chatfield - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-09-2011, 12:16

--->: Adım Adım Microsoft Project Sürüm 2002 - Carl Chatfield - Özeti

teşekkürler..
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci