Adım Adım Microsoft Visio 2002 Microsoft Office XP - Resources Online - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-20-2010 (16:10)   Son Mesaj: 12-20-2010 (16:10)    Cevap: 0    Gösterim: 669  

12-20-2010

Adım Adım Microsoft Visio 2002 Microsoft Office XP - Resources Online - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Mayıs 2002
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Microsoft Visio’yu öğrenmenin akıllı yolu-her seferde bir adım!Deneyerek öğrenme kolaylaştı. Visio 2002 sürümünü kullanarak profesyonel kalitede diyagramlar ve çizimler üretmeyi hızla, kendi başınıza öğrenin. Adım Adım dizisi ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz. - Şekil ve diyagramları biçimlendirme, yeniden boyutlandırma, renklendirme ve bağlamanın hızlı yollarını öğrenin,- Temel akış çizelgelerinden, kuruluş şemalarından,ofis yerleşimine ve ağ diyagramlarına kadar her şeyi üretin,· Microsoft Office belgelerine, e-postalara ve webe kolayca çizimler ekleyin. Değişiklikleri eşitlemek için bağlantılar kullanın· Kendi kalıp ve şablonlarınızı oluşturun

Diğer "Resources Online" Kitapları:

1. Bir Bakışta Microsoft Office XP

Adım Adım Microsoft Visio 2002 Microsoft Office XP - Resources Online - Ana Fikri Yorumları