Adım Adım Microsoft Excel Xp 2002 Türkçe - Curtis Frye - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-20-2010 (20:00)   Son Mesaj: 12-20-2010 (20:00)    Cevap: 0    Gösterim: 728  

12-20-2010

Adım Adım Microsoft Excel Xp 2002 Türkçe - Curtis Frye - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2001
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Adım Adım Microsoft® Excel 2002, Microsoft® un güçlü elektronik tablo programı Microsoft® Excel in son sürümünü kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitap, hem Microsoft® Excel i kullanmaya yeni başlayanlar hem de Microsoft® Excel 2002 ye geçiş yapan deneyimli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Adım Adım Microsoft® Excel 2002 ile veri düzenlemek, işlemek ve sunmak için kullanılan araçlarda ustalaşacak; Özet Tablo ve Özet Grafik raporlarıyla veriye yaşam verecek; daha iyi kararlar almak için veri çözümleme araçları ve tekniklerini kullanacak; dış veri kaynaklarına bağlanıp köprüler ekleyecek; kendi makrolarınızı oluşturacak; Microsoft® Excel belgelerini Web üzerinde paylaştırırken verinizin güvenliğini sağlayacak ve Microsoft® Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanacaksınız.

Diğer "Curtis Frye" Kitapları:

1. Bir Bakışta Microsoft Access 2002 Microsoft Office
    2. Bir Bakışta Microsoft Access 2002 Microsoft Office

Adım Adım Microsoft Excel Xp 2002 Türkçe - Curtis Frye - Ana Fikri Yorumları