Bir Bakışta Microsoft Access 2002 Microsoft Office - Curtis Frye - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-26-2010 (14:40)   Son Mesaj: 12-26-2010 (14:40)    Cevap: 0    Gösterim: 722  

12-26-2010

Bir Bakışta Microsoft Access 2002 Microsoft Office - Curtis Frye - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Temmuz 2002
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Bir Bakışta Microsoft Access 2002, Microsoft’un güçlü ilişkisel veritabanı programının son sürümünü hızla kullanmanın görsel yoludur. Bu kitapla, her bölümü sırasıyla izlemenize gerek olmadan belirli bir konuya yoğunlaşarak, bu konuda gerekli bilgilere hızla ulaşırsınız.Bir Bakışta Microsoft Access 2002, programı başlatmak; veritabanını açmak; menüler, araç çubukları ve iletişim kutularıyla çalışmak; yardım almak; sihirbazlarla çalışmak gibi temel becerilerden başlayarak veritabanı nesnelerini tanımak; veritabanı yaratmak; veritabanının yapısını planlamak; verileri çözümlemek; sorgu, rapor, form ve süzgeçler kullanmak; başka programlardan Access’e veri alıp vermek; veritabanını Internet üzerinden kullanmak ve paylaşmak, veritabanı erişimini ve güvenliğini yönetmek, Özet Tablo ve Özet Grafik görünümlerini kullanmak gibi becerileri kolay ve sıralı adımlarla öğretir. Bir Bakışta Microsoft Access 2002, tüm yeni özellikleriyle Access 2000’i kullanmayı kısa zamanda en az çaba harcayarak öğrenebileceğiniz ve bilgisayarınızın yanından ayırmayacağınız bir başvuru kitabıdır.

Diğer "Curtis Frye" Kitapları:

1. Adım Adım Microsoft Excel Xp 2002 Türkçe

Bir Bakışta Microsoft Access 2002 Microsoft Office - Curtis Frye - Ana Fikri Yorumları