Adli Bilimler Dergisi Cilt: 8 Sayı: 1 Mart 2009 - Kolektif - Ana Fikri

Adli Bilimler Dergisi Cilt: 8 Sayı: 1 Mart 2009 - Kolektif - Ana Fikri

Adli Bilimler Dergisi Cilt: 8 Sayı: 1 Mart 2009 - Kolektif - Özeti, Adli Bilimler Dergisi Cilt: 8 Sayı: 1 Mart 2009 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Seçkin Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Hukuk / Genel Adli Bilimler ve SporAdli Hemşireliğin Ulusal ve Uluslar Arası Profilinin Hukukla İlişkisiAdli Makamlarca Çocuk Psikiyatrisi Polikliniğine Gönderilen Cinsel İstismara Uğramış Çocukların, İstismar Şekilleri, Ruhsal ve Fiziksel Muayene... Read more

12-23-2010 07:02 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Abdülkadir Geylani Hayatı, Eserleri, Görüşleri - Dilaver Gürer - Ana Fikri

Abdülkadir Geylani Hayatı, Eserleri, Görüşleri - Dilaver Gürer - Ana Fikri

Yayınevi: İnsan Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İslam ve tasavvuf tarikat kültürü denince Abdülkadir Geylani ismi ilk olarak karşımıza çıkan isimlerdendir. Hazreti Pir Seyyid Abdülkadir Geylani nin şahsiyeti ve Kadiriyye kültürü gerek ilim, gerekse kültür hayatımızın ve manevi tarihimizin önemli unsurların arasında yer almaktadır. Ancak esefle belirtmek gerekir ki hem Abdülkadir Geylani hem de Kadiriyye hakkında bir iki makale dışında... Read more

12-23-2010 06:51 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adım Adım HTML ve XHTML - Faithe Wempen - Ana Fikri

Adım Adım HTML ve XHTML - Faithe Wempen - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Adım Adım HTML ve XHTML, HTML ve XHTML ile Web sayfaları yaratmak için gereksinim duyduğunuz becerileri kendi kendinize öğrenmenize yardımcı olacak. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak alacağınız eğitimi... Read more

12-23-2010 06:45 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adli Bilimler Sözlüğü - Yaşar Bilge - Ana Fikri

Adli Bilimler Sözlüğü - Yaşar Bilge - Ana Fikri

Yayınevi: Palme Yayın Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ADLİ BİLİMLER SÖZLÜĞÜ Diğer "Yaşar Bilge" Kitapları: 1. Adli Bilimlere Ait Kaynaklar Özet Kitabı

12-23-2010 06:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adli Bilimlere Ait Kaynaklar Özet Kitabı - Yaşar Bilge - Ana Fikri

Adli Bilimlere Ait Kaynaklar Özet Kitabı - Yaşar Bilge - Ana Fikri

Yayınevi: Palme Yayın Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ADLİ BİLİMLERE AİT KAYNAKLAR ÖZET KİTABI Diğer "Yaşar Bilge" Kitapları: 1. Adli Bilimler Sözlüğü

12-23-2010 06:13 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağızdan Ağıza Pazarlama - George Silverman - Ana Fikri

Ağızdan Ağıza Pazarlama - George Silverman - Ana Fikri

Yayınevi: MediaCat Kitapları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Fortune 500 listesindeki şirketlerin de aralarında bulunduğu bir çok şirket için ağızdan ağza pazarlama kampanyaları hazırlayan George Silverman, ağızdan ağıza yayılmayı pazarlamanın en güçlü silahı haline getirmenin sırlarını anlatıyor. Bu kitapta okuyacağınız başarılı bir ağızdan ağıza pazarlama kampanyası hazırlamanın aşamalarını, ağızdan ağıza yayılmadan en etkili şekilde yararlanmanın... Read more

12-23-2010 06:06 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adını Unutan Ülke - Sevan Nişanyan - Ana Fikri

Adını Unutan Ülke - Sevan Nişanyan - Ana Fikri

Adını Unutan Ülke - Sevan Nişanyan - Özeti, Adını Unutan Ülke Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2010 Kitap Türü: Sözlük / Yabancı Dil Türkiye'de cumhuriyet döneminde bürokratik kararla adı değiştirilen on beş bin civarındaki yerleşim biriminin eksiksiz -veya eksiksize yakın- bir envanteri bugüne kadar çıkarılmamıştır. Adını Unutan Ülke bu önemli hizmeti yerine getirirken, değiştirilen adların birçoğunun... Read more

12-23-2010 05:51 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağlayayım mı Güleyim mi? - Ergun Göknel - Ana Fikri

Ağlayayım mı Güleyim mi? - Ergun Göknel - Ana Fikri

Yayınevi: Büke Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: 11.9.1993 tarihli Sabah Gazetesi, "Göknel, demokrasimizin teminatı mı?" Mehmet BARLAS, Gözlem Köşesi Bir hukukçu aradı beni. Şunu önerdi. Siyasetin temizlenmesi için çalışmalar yapılırken, fazla sayıda insanı rahatsız etmemek için, Ergun Göknel in her iddia üzerine bir kez daha tutuklanması, en uygun yoldur. Mesela İLKSAN için de, İstanbul Valiliği hesapları konusunda da, KİT lere e BİT lere... Read more

12-23-2010 05:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağabeyler Anlatıyor 3 - Ömer Özcan - Ana Fikri

Ağabeyler Anlatıyor 3 - Ömer Özcan - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Risale-i Nur Hizmetkârları Ağabeyler Anlatıyor serisinin üçüncüsü olan bu kitap -öncekilerde olduğu gibi- istikbaldeki tarihçilere sağlam ve güvenilir bir kaynak ve mazideki Nur talebeleriyle atidekiler arasında küçük bir köprü olabilecek nitelikte bir çalışma oldu. Nesil Yayınları yazarı olan Ömer Özcan, sayıları parmakla sayılabilecek kadar azalan, Üstad`ı görmüş, ziyaretinde... Read more

12-23-2010 05:33 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adamın Biri Doktora Gitmiş... Gidiş O Gidiş! - Ahmet Rasim Küçükusta - Ana Fikri

Adamın Biri Doktora Gitmiş... Gidiş O Gidiş! - Ahmet Rasim Küçükusta - Ana Fikri

Yayınevi: HayyKitap Basım Tarihi: Ekim 2009 Kitap Türü: Aile Sağlığı / Aile Hayatımız, doktorlar, ilaçlar, hastaneler, röntgenler, tahliller, ameliyatlarla doldu. Tıpla adeta samimi olduk.Samimiyeti ilerlettikçe, bilgili, vakur, idealist sandığımız tıbbın zamana ayak uydurduğunu, ticarileştiğini gördük. Gereksiz ameliyatlar yapan, ezbere eğitimle öğrencilerin hevesini de bilgisini de söndüren, insanları ömür boyu ilaca bağlayan, ilaç yazma performanslarına göre Dubai... Read more

12-23-2010 04:51 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afitap'ın Kocası İstanbul - Ferhan Şensoy - Ana Fikri

Afitap'ın Kocası İstanbul - Ferhan Şensoy - Ana Fikri

Yayınevi: Ortaoyuncular Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Çok keldir bir çam ağacıHem ince hem uzun hem sanki dalı yok gibiİki savruk dalcık garipçe köke yakınTepesi açılmış belli yaşlı ve politikacıBir dik duruş ama yapay biliyorumÜflesem sönecek mangal yüreklerAfitap öyle bir çınarkiBinyıllardır yaşıyor köylerin ortasında feodal yeşererek(Arka Kapak) Diğer "Ferhan Şensoy" Kitapları: 1. İngilizce Bilmeden... Read more

12-23-2010 04:32 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağlar mısın, Güler misin? - Haydar Eroğlu - Ana Fikri

Ağlar mısın, Güler misin? - Haydar Eroğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Gerçek Sanat Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Daha önce "Bir Zor Zanaat: Şairlik ve Türkçemle Türküler" adlı şiir kitaplarıyla tanıdığımız Haydar Eroğlu nun yeni şiirlerini Muzaffer İzgü "... Bu yazın türü de gülmecenin bir kolu. Bu kol iyi kullanıldığında verilmek istenen mesaj çok daha kolay usda kalır. Belki de ezberlenir.Yeri geldiğinde gediğine konan taş gibi görev yapar. Bu bakımdan tüm taşlama... Read more

12-23-2010 04:22 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Acılara Yenilmeyen Gülümseyişler - Atilla Keskin - Ana Fikri

Acılara Yenilmeyen Gülümseyişler - Atilla Keskin - Ana Fikri

Yayınevi: Gendaş Kültür Basım Tarihi: Ekim 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 68 li dönem"de, Denizler, Hüseyinler, Yusuflar, Sinanlarla aynı ideali paylaşıp, yeryüzü biraz daha aydınlık olsun diye yüreğinde kıvılcımlarla yola çıktığında, Atilla Keskin, Ortadoğu Teknik Üniversitesi son sınıf öğrencisiydi. Fedakarlık, inandığı yolda yürürken tehlikeyi hesap etmemek, ideal ve kader ortaklığı, o kuşağın en belirgin özellikleriydi. O günlerin önde... Read more

12-23-2010 03:31 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahbap, Memleketim Nerede? - Michael moore - Ana Fikri

Ahbap, Memleketim Nerede? - Michael moore - Ana Fikri

Yayınevi: Babıali Kültür Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Michael Moore doğrusu iyi hırpalamaktadır. O Amerika daki muhafazakâr sistemin sırtına vurulmuş bir darbedir. Ne zamandan beri liberallerin aradıkları, ısı güdümlü öldürücü bir silahtır. Öfkeli olmaktan çok komiktir; gösteri dünyasının adamı olmaktan çok sokağın adamıdır. Önümüzdeki seçimlerde, şu anda Howard Dean e bağış toplamak üzere sıraya giren Oscar... Read more

12-23-2010 03:12 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağustos Işığı - William Faulkner - Ana Fikri

Ağustos Işığı - William Faulkner - Ana Fikri

Ağustos Işığı - William Faulkner - Özeti, Ağustos Işığı Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Mart 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat William Faulkner, kendine özgü anlatım teknikleriyle 20. yüzyıl edebiyatını derinden etkilemiş bir yazar. Önceleri bu yüzyılda Amerika'da yaşamış en büyük yazar olarak kabul edilirken, zaman içinde onu çağımızın en büyük romancısı sayanların sayısı artmaya başlamıştır. Ağustos... Read more

12-23-2010 03:02 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahiret Gününe İnanıyorum - Osman Oral - Ana Fikri

Ahiret Gününe İnanıyorum - Osman Oral - Ana Fikri

Yayınevi: Muştu Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2008 Kitap Türü: İslam / Din Allah Resulü buyurdular ki:- Biriniz öldüğü zaman ona, sabah akşam oturacağı yer gösterilir. Eğer cennet ehlinden ise cennet gösterilir. Cehennem ehlinden ise cehennem gösterilir. Ona, "İşte Allah, seni kıyamet gününde tekrar diriltinceye kadar oturacağın yerin burasıdır." denilir.Kıyamet günü, beş şeyin hesabını vermedikçe kulun ayakları Rabbin huzurundan ayrılamayacaktır.... Read more

12-23-2010 02:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağustos Böceği İle Karınca - Öykü Zerrem - Ana Fikri

Ağustos Böceği İle Karınca - Öykü Zerrem - Ana Fikri

Yayınevi: Polat Kitapçılık Basım Tarihi: Kasım 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ağustos böceği tüm gününü ötmekle geçirirmiş. Sadece karnın doyurmak ve uyumak için ara verirmiş ötme işine. Zaten başka bir iş de yaptığı yokmuş. Herkes onun tembelliğini bilirmiş ormanda. Diğer "Öykü Zerrem" Kitapları: 1. Gerçek Prenses

12-23-2010 02:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açık Kadınlar İçin Dualar - Ayşe Yücelen - Ana Fikri

Açık Kadınlar İçin Dualar - Ayşe Yücelen - Ana Fikri

Yayınevi: Ares Kitap Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Rableri onların dualarını şöyle cevaplar: İster erkek, ister kadın olsun hiç kimsenin çabasını boşa çıkarmayacağım. Kuran-ı Kerim İnanmak ve inancını istediği şekilde yaşamak her Müslümanın hakkıdır. Hiç kimsenin bu konuda bir ayrımcılık yapmaya hakkı yoktur. Açık yada kapalı tüm kadınlarda inançlarını istedikleri gibi yaşayabilirler.

12-23-2010 02:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adam Olacak Çocuk - Hakan Metan - Ana Fikri

Adam Olacak Çocuk - Hakan Metan - Ana Fikri

Yayınevi: Zambak Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Adamın biri oğluna Sen adam olamazsın. demiş.Aradan yıllar geçmiş o çocuk kaymakam olmuş ve babasını çağırtmış.Bana adam olamazsın demiştin, bak gördün mü ben kaymakam oldum. deyince adam oğluna :Ben sana kaymakam olamazsın demedim ki. Ben sana adam olamazsın dedim.Adam olsaydın babanı ayağına getirtmez elimi öpmeye gelirdin. demiş. Bu hikayede yıllarca çocuğu suçladık.Peki Ya babanın... Read more

12-23-2010 02:11 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açılması İzne Bağlı Yer - Halil Yılmaz - Ana Fikri

Açılması İzne Bağlı Yer - Halil Yılmaz - Ana Fikri

Yayınevi: Atlas Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Gazino, bar, restoran, otel, kahvehane, tiyatro, sinema, hamam, sauna, plaj, genelev gibi halkın genel kullanımına açık çeşitli dinlenme, eğlence, oyun ve içki yerleri açılmaları ve işletilmeleri bakımından kurallara bağlanmıştır. Bu düzenlemeler; açma - işletme - izni verme ve denetleme yetki / sorumluluğuna sahip mülki amirler, kolluk kuvvetleri -polis / jandarma-, belediyeler, milli eğitim,... Read more

12-23-2010 02:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağaçlar Kitabı - Adil İzci - Ana Fikri

Ağaçlar Kitabı - Adil İzci - Ana Fikri

Yayınevi: Toroslu Kitaplığı Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat AĞAÇLAR GAZELİAdil in ağaçlarınaİnadına aşk, inadına özgürlük, inadına yaprak...Ağacın utandığı çığlığı şiir fısıldarNe batıda ne doğuda tek yaprağını görmedimkırgınım felsefeye, yer vermemiş ağaca bir bilge olarakŞiirle ağacın kökleri aynı: ya sabır ya aşk!İnsanın hızla terkettiği anıların gölgesi olmakYavaş git, ruhum yetişemiyor sana, dedim, içimdenkopan... Read more

12-23-2010 01:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağlama Hayat Rimellerin Akar - Hopdedik Ayhan - Ana Fikri

Ağlama Hayat Rimellerin Akar - Hopdedik Ayhan - Ana Fikri

Yayınevi: Mavi Ağaç Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Yıllar sonra verdiğim sözü tuttum. Eski bileziği yenileyerek annemim koluna taktım. bir değil bin altından daha kıymetli o yürek olmasa zaten ben olmazdım. İyi ki de sesimi Türkiye duymuş... İyi ki de yıllarımı bu işe vermişim... Anlatacak o kadar şey birikmişti ki. Artık arkadaşlarım da kurtuldular. Çünkü anılarımı anlatıp kafalarını artık şişirmeyeceğim. Bu yazdıklarım sadece... Read more

12-23-2010 01:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağır Tören - Betül Tarıman - Ana Fikri

Ağır Tören - Betül Tarıman - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat susarsın olabildiğince ve çatanalarses yok olur ve kendininsan insanda ölürkenacısını bin yılların sanki içine çekmişsin deuzar bir yol önündeelbisende yırtık ve günahyoktur bir umarın bu yolu gideceksingitmenin doğruluğuna inandırdığında kendinibu kadar sözün döküldüğü odadasobada yalnızlık çıtırdar Diğer "Betül Tarıman" Kitapları: ... Read more

12-23-2010 01:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Affettuoso - İlker Balkan - Ana Fikri

Affettuoso - İlker Balkan - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Bilek Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Affettuoso: Bir müzik parçasının, bir parça yumuşak ve duygulu bir biçimde çalınarak icra edilmesini temsil eden müzik terimi. Yeni nesil Türk Edebiyatı nın güçlü soluklarından biri olmaya aday, Umut, Kadın ve Kristal Gül romanıyla yazarlıkta, Zerre kitabındaki şiirleriyle de şairlikte kendisine yer edinen İlker Balkan ın, Yazın nereye gidiyor? sorusuna verdiği yanıt olarak... Read more

12-23-2010 01:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Abdülhamid`in Valileri / Osmanlı Vilayet İdaresi 1 - Abdulhamit Kırmızı - Ana Fikri

Abdülhamid`in Valileri / Osmanlı Vilayet İdaresi 1 - Abdulhamit Kırmızı - Ana Fikri

Yayınevi: Klasik Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Modern bir merkezi devlete dönüşüm sürecinde İmparatorluğun taşra idaresinde yaşanan değişimi hikaye eden bu kitap, Birinci Meşrutiyet devrinin son 13 yılının vilayet idaresine valiler perspektifinden yaklaşıyor. II. Abdülhamid in Yıldız Sarayı nda güç temerküzünü tamamladığı 1895 yılından, muhalif ittihat ve Terakki Cemiyeti nin idareyi ele geçirdiği Temmuz 1908 İhtilali ne kadarki... Read more

12-23-2010 00:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağırlama Hizmetlerinde Kalite Sistemleri - Özkan Tütüncü - Ana Fikri

Ağırlama Hizmetlerinde Kalite Sistemleri - Özkan Tütüncü - Ana Fikri

Yayınevi: Detay Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: Kitabın bir ve ikinci bölümlerinde, ağırlama ve yiyecek işletmelerinin tanım, ve özellikleri ile örgütsel yapılarına yer verilmiştir.Üçüncü bölümde ise, hizmet sektörünü diğer sektörlerden ayıran temel özellikler açıklanmıştır. Kurum kültürünün kalite kültürüne dönüştürülme stratejilerine yönelik yaklaşımlar dört ve beşinci bölümde detaylı olarak incelenmiştir. Yazar ayrıca kitabının... Read more

12-23-2010 00:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Acı Çeken Bilim Adamları - Nick Arnold - Ana Fikri

Acı Çeken Bilim Adamları - Nick Arnold - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Mart 2004 Kitap Türü: "Acı Çeken Bilim Adamları" ilk Yunan bilim adamlarından modern dünyanın dahilerine kadar mucitlerin ve kaşiflerin acı dolu hakiyelerini sunuyor. Bu kitapta zekice buluşları, tehlikeli deneyleri ve dünyamızı değiştiren garip hataları bulacaksınız. Diğer "Nick Arnold" Kitapları: 1. Sakın Bana Sakin Ol Deme!

12-23-2010 00:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağustos Eylül Ekim Bizi İzleyen Kim? - Salih Zengin - Ana Fikri

Ağustos Eylül Ekim Bizi İzleyen Kim? - Salih Zengin - Ana Fikri

Yayınevi: Erdem Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Yılın dört mevsimini ve on iki ayını anlatan kitap,5 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Bu masal kitabıyla çocuğunuz yılın on iki ayını ve dört mevsimi yanında mevsimlere göre giyinme, mevsim oyunları oynama ve doğayı gözlemleme gibi bilgileri algılamayı öğrenir. Diğer "Salih Zengin" Kitapları: 1. Tik! Tak! Tik! Tak! Ağaçkakan Susi ye Bak

12-23-2010 00:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Sınav Yolculuğu - Neslihan Serbest - Ana Fikri

Adım Adım Sınav Yolculuğu - Neslihan Serbest - Ana Fikri

Yayınevi: Hayat Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Bu kitap ahkâm kesen, akıl veren, nasihat eden bir kitap değildir. Aradığınız buysa, bu kitabın size göre olmadığın söylemeliyim."Adım Adım Sınav Yolculuğu" sürece dair büyük resmi görebilmeyi ve gerekli önlemleri alabilmeyi sağlayabilecek biçimde kurgulanmıştır. Sınava hazırlanma sürecine dair öğrenci ve ebeveyn bakış açıları ile peşinden gelen bilgilendirme... Read more

12-23-2010 00:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Acı dan Huzur a Dönüşüm - Ahmet Rasim Tükek - Ana Fikri

Acı dan Huzur a Dönüşüm - Ahmet Rasim Tükek - Ana Fikri

Yayınevi: Rota Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Siz kendinizi; Korkular dan Sevgi ye Başarısızlık tan Başarı ya Yokluk tan Bolluk-Bereket e Hastalık tan Sağlık a dönüştürebilirsiniz. Günümüz dünyasını

12-23-2010 00:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools