Abdülahad Nuri Ve Divanı - Hüseyin Akkaya - Ana Fikri

Abdülahad Nuri Ve Divanı - Hüseyin Akkaya - Ana Fikri

Yayınevi: Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Tarihe Kadızadeliler-Sivaslılar tartışması olarak geçen merese-tekke çatışmasının doruk noktasına ulaştığı bir dönemde yaşayan ve bu tartışmada mutasavvıflar tarafını temsil eden XVII. yüzyılın sufi şairlerinden Abdülahad Nuri (öl. 1061/1951), birkaç Türkçe ve pek çoğu Arapça olmak üzere kaleme aldığı otuzdan fazla eserle Tekke edebiyatı içerisinde önemli bir yere sahip şair... Read more

12-23-2010 21:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adalet Adına  - Nora Roberts - Ana Fikri

Adalet Adına - Nora Roberts - Ana Fikri

Adalet Adına - Nora Roberts - Özeti, Adalet Adına Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Kitap Türü: New York Times'ın "Bestseller" listesinde uzun süre birinci sırada yer alma başarısı gösterdi."Yargıç Lara Sanderson, hiç ummadığı bir anda, çok önem verdiği mesleğini ikinci plana iterek, kız kardeşinin katilinin peşine düşmek zorunda kalır. Korkunç cinayet Lara'yı, örselenmiş, mutsuz ve zor bir çocuk olan yeğeninin... Read more

12-23-2010 21:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
AB Uyum Süreci ve STK lar - Nihal Boztekin - Ana Fikri

AB Uyum Süreci ve STK lar - Nihal Boztekin - Ana Fikri

Yayınevi: Tarih Vakfı Yurt Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2004 Kitap Türü: Bu kitap 1994 yılından bu yana düzenlenen sivil toplum kuruluşları sempozyumlarının on dördüncüsünde yapılan konuşmaları, sunuşları ve tartışmaları içermektedir. AB Uyum Süreci ve STK lar konulu sempozyumda Türkiye de STK lar Alanında Hukuksal Gelişim ve AB Sürecinde STK lar , Uyum Sürecine Bağlı Olarak Mevzuat Değişikliği ve STK ların Bu Sürece Katılma Biçimleri , Yabancı STK... Read more

12-23-2010 20:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
10 Adımda Oyun Programlama - Uğur Gelişken - Ana Fikri

10 Adımda Oyun Programlama - Uğur Gelişken - Ana Fikri

Yayınevi: Kodlab Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Programlama / Teknoloji "Kendi Oyununu Kendin Yap" "Ücretsiz DVD Hediyeli"Dünyada en hızlı gelişmekte olan sektör hangisidir diye sorulduğunda çoğumuzun vereceği cevap aynıdır: bilişim. Bu alan o kadar hızlı büyümektedir ki, insan hemen hemen her gün önceden imkânsız olarak görünen yeniliklerle tanışmaktadır. Bilgisayar ve buna bağlı teknolojilerin gelişmesi sonucu çok kısa bir... Read more

12-23-2010 20:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağaçların Tepesinde Yükseklerde - Kiara Brinkman - Ana Fikri

Ağaçların Tepesinde Yükseklerde - Kiara Brinkman - Ana Fikri

Yayınevi: Siren Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Kiara Brinkman ın bu ilk romanı, Amerikan edebiyat çevrelerinde ve basın organlarında büyük ses getirdi. Sekiz yaşında, annesinin ölümünün ardından hayatla baş etmeye çalışan bir çocuğun sesinden yazılmış bir roman, sade ve akıcı dili hüzünlü bir o kadar umut dolu yaklaşımıyla "modern zamanların Küçük Prensi olarak tanımlanıyor. The New York Times, Chicago Tribune, San... Read more

12-23-2010 20:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağıtlar ve Türküler 1972-1983 Toplu Şiirler 2 - Gülten Akın - Ana Fikri

Ağıtlar ve Türküler 1972-1983 Toplu Şiirler 2 - Gülten Akın - Ana Fikri

Ağıtlar ve Türküler 1972-1983 Toplu Şiirler 2 - Gülten Akın - Özeti, Ağıtlar ve Türküler 1972-1983 Toplu Şiirler 2 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat "Umudumu hiç ama hiç yitirmedim. Acılarıma ezdirmedim. Şiirlerimin bir kıyıcığında da saklı tutttum. Acı varsa onu duymak başka, acıya yenik düşmek başka. Acıya yenik değiliz ne ben ne de... Read more

12-23-2010 19:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açıkla Bana Bu Işığı - Cezmi Ersöz - Ana Fikri

Açıkla Bana Bu Işığı - Cezmi Ersöz - Ana Fikri

Yayınevi: Tekin Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2007 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Hayatı anlamak için, tıpkı yazmaktan vazgeçtiğim zamanlarda olduğu gibi başımı bir suyun içine sokuyor, tam boğulacağım sırada başımı yukarı kaldırıyor, can havliyle nefes alıyor, o anda yaşadığımı ve hayatımı anladığımı hissediyorum.Yazmak, budur benim için. O boşluğu başım suyun içindeyken bir kez daha görür, kimsesiz kalmış ve hep kalacak olan sevgimin kanında boğulmamak için... Read more

12-23-2010 19:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahirzaman ve Kıyamet Alametleri  - Ayhan Tekineş - Ana Fikri

Ahirzaman ve Kıyamet Alametleri - Ayhan Tekineş - Ana Fikri

Ahirzaman ve Kıyamet Alametleri - Ayhan Tekineş - Özeti, Ahirzaman ve Kıyamet Alametleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Işık Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: İslam / Din Kur ân-ı Kerim, kıyametin muhakkak kopacağını ve bütün insanların ebedi ahiret aleminde hesaba çekilip, dünyadaki amellerinin karşılığını göreceğini kesin bir üslûpla beyan etmiştir.Kıyamet vaktinin bilinmesi insanların merak ettiği konulardan birisidir. Kur ân-ı... Read more

12-23-2010 19:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahlak Dersleri  - Eşref Edib - Ana Fikri

Ahlak Dersleri - Eşref Edib - Ana Fikri

Ahlak Dersleri - Eşref Edib - Özeti, Ahlak Dersleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Beyan Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İçindekiler:- Sevgili Çocuklarım- Müslümanlık- Ben Müslümanım- Müslümanlar Kardeştir- İnanç Esaslarım- İbadet Esaslarım- Allah- Allah Korkusu- Kur an-ı Kerim- Peygamberler- Hazreti Muhammed- Peygamberimizin Ahlakı- Anne Baba Sevgisi- Sadi ile Annesi- Kardeş Sevgisi- Akrabaya Saygı- Öğretmenlere... Read more

12-23-2010 19:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adsız Sansız Bir Jude - Thomas Hardy - Ana Fikri

Adsız Sansız Bir Jude - Thomas Hardy - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Dünya Klasikleri / Edebiyat Hardy nin kurduğu dünyanın zamanı da mekânı da uçsuz bucaksızdır. John Updike Adsız Sansız Bir Jude, 1895 te yayımlandığında çok sert eleştiriler almıştı. Hardy nin bu tarihten sonra başka roman yazmamasında, kişisel bazı sebeplerin yanı sıra, bu eleştirilerin de etkili olduğu biliniyor. 19. yüzyıl İngiliz toplumunun çelişkilerini yaşayan Jude, kırsal hayatın el... Read more

12-23-2010 19:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Felsefe 1. Kitap - Yaşam Ve Ölüm - Metin Hakyeri - Ana Fikri

Adım Adım Felsefe 1. Kitap - Yaşam Ve Ölüm - Metin Hakyeri - Ana Fikri

Adım Adım Felsefe 1. Kitap - Yaşam Ve Ölüm - Metin Hakyeri - Özeti, Adım Adım Felsefe 1. Kitap - Yaşam Ve Ölüm Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yaşamak, hareketlilik demek. Peki ya hareketsiz olan nesneler yaşamıyor mu? Çevremizde gördüğümüz her şey yaşıyor aslında. Taş da toprak da, ağaç da, deniz de... Tüm evren yaşıyor. Burhan ın sevimli kedisi Duman öldü ama Burhan Duman... Read more

12-23-2010 18:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahlak,Estetik ve Şiir - Oktay Taftalı - Ana Fikri

Ahlak,Estetik ve Şiir - Oktay Taftalı - Ana Fikri

Yayınevi: Gendaş Kültür Basım Tarihi: Ekim 1998 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Şair, felsefeci Oktay Tarftalı, etik ve estetik değerlerin bütünlüğünden yola çıkarak şiiri irdeleyen bir yapıt ortaya koyuyor. Yazar, şair ahlakını incelemesi; modernizme ve postmodernizme eleştiriler yöneltmesiyle de, kitabına tartışılmaz bir felsefi derinlik getiriyor. Böylelikle, ülkemizde genel edebiyat eleştrisi kapsamında yapılan, ve kimi edebiyatbilim, kimi de dilbilim vb. nin ışığı... Read more

12-23-2010 18:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahmak ve Dalgınlar Kitabı - İbnul Cevzi - Ana Fikri

Ahmak ve Dalgınlar Kitabı - İbnul Cevzi - Ana Fikri

Ahmak ve Dalgınlar Kitabı - İbnul Cevzi - Özeti, Ahmak ve Dalgınlar Kitabı Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Şule Yayınları Basım Tarihi: 1998 Kitap Türü: İslam / Din Kitabu'l-Hamka ve'l-Mugaffilin (Ahmak ve Dalgınlar Kitabı), ahmak ve dalgın insanların komik hikayelerini anlatarak aptallığı hicveden bir eserdir. İbnü'l-Cevzi gibi ilmin pek çok dalında önemli eserler vermiş bir alimin, bir fıkra kitabı yazmış olması, eski alimlerin ilim halkalarında fıkra ve... Read more

12-23-2010 18:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açıklamalı Çeviri Terimleri Sözlüğü - Hannelore LEE JAHNKE - Ana Fikri

Açıklamalı Çeviri Terimleri Sözlüğü - Hannelore LEE JAHNKE - Ana Fikri

Yayınevi: Siyasal Kitabevi Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Açıklamalı Çeviri Terimleri Sözlüğü, çeviri eğitiminde kullanılan yaklaşık 200 temel terimin açıklamasını içeren bir kaynaktır. Eserin dili Türkçe dir, ancak örnekler Türkçe, İngilizce ve Fransızca Almanca ve İspanyolca karşılıkları da sözlükte yer almıştır. Eserin ana kaynığını oluşturan özgün eser John Benjamins Yayınevince, Fit ve Ciutı gib uluslararası çeviri... Read more

12-23-2010 18:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adı Dilimin Ucunda - Pascal Quignard - Ana Fikri

Adı Dilimin Ucunda - Pascal Quignard - Ana Fikri

Yayınevi: Sel Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Pascal Quignard, yalnızca günümüz Fransız edebiyatının değil, bir o kadar da Dünya edebiyatının önde gelen yazarlarından. Türk okurunun ve sinema meraklısının Dünyanın Bütün Sabahları ile tanıdığı bu derin romancının yeni kitapları peşpeşe Sel Yayıncılık tan çıkacak. Adı Dilimin Ucunda, Esra Özdoğan ın kılı kırk yararak çevirdiği bu olağanüstü metin, anlatma sanatına... Read more

12-23-2010 18:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adobe Illustrator CS4  - Osman Gürkan - Ana Fikri

Adobe Illustrator CS4 - Osman Gürkan - Ana Fikri

Adobe Illustrator CS4 - Osman Gürkan - Özeti, Adobe Illustrator CS4 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Nirvana Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2009 Kitap Türü: Grafik / Teknoloji Vektör çizimlerle uğraşanlar için Illustrator vazgeçilmez programlardan birisidir. Hatta yeni yapısı ile tüm gereksinimlerinizi karşılayacak bir programdır.Bu kitapta Adobe Illustrator CS4 programını etkin şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Kitapta konular belli bir sistematik... Read more

12-23-2010 18:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açgözlü Turnabalığı - Angel Karaliyçev - Ana Fikri

Açgözlü Turnabalığı - Angel Karaliyçev - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1999 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Angel Karaliyçev gerçekten büyük bir masal ustası. Onun için Balkanların Andersen i denilişi boşuna değil. Çocukların dünyasına sokulmasını çok iyi bilen bir yazar. Kısa cümlelerle çocukların gözünde öylesine güzel bir dünya kuruveriyor ki. Açgözlü Turnabalığı duygu yüklü masalarla dolu bir kitap. Güç koşullarda yaşamaya çalışan yoksul insanların, küçük ama iyilik,... Read more

12-23-2010 17:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Microsoft ASP.Net 2.0 - George Shepherd - Ana Fikri

Adım Adım Microsoft ASP.Net 2.0 - George Shepherd - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Adım Adım Microsoft ASP.NET 2.0, şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformu olan Active Server Pages .NET (ASP.NET) i öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, bu programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları... Read more

12-23-2010 17:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Abdülmecit - Hıfzı Topuz - Ana Fikri

Abdülmecit - Hıfzı Topuz - Ana Fikri

Abdülmecit - Hıfzı Topuz - Özeti, Abdülmecit Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ağustos 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Genel Abdülmecit, Osmanlı sultanları içinde yaşamı ve kaderiyleöne çıkan ilgi çekici bir padişah...Hıfzı Topuz bu romanda, 16 yaşında tahta çıkan, büyük aşklar ve acılar yaşayan, Mustafa Reşit Paşa'nın çabalarıyla Tanzimat'ı ilan eden, genç yaşta yaşama veda eden zarif ve duygusal bir... Read more

12-23-2010 17:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adem Olmak / Balçıktan Ruha Yürüyüş - Hanifi Tosun - Ana Fikri

Adem Olmak / Balçıktan Ruha Yürüyüş - Hanifi Tosun - Ana Fikri

Yayınevi: Çıra Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hiçbir zaman nefis ve nefsani duygular yok sayılamaz. Yok sayıldığında, vücut kimyası bozulur, bunalımlar, stresler ve kargaşalar baş gösterir. Nasıl ki bir bina tuğlası, çimentosu, kumu, boyası, badanası, aydınlatması, donanımı ve dekorasyonuyla bina olma özelliğini kazanıyorsa insan da böyledir. Ruhani ve bedensel özellikleriyle insandır. Bu özelliklerden biri yok olunca insan, insan... Read more

12-23-2010 17:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Advanced English Learners  Tests (KPDS - ÜDS - YDS - Yusuf Buz - Ana Fikri

Advanced English Learners Tests (KPDS - ÜDS - YDS - Yusuf Buz - Ana Fikri

Advanced English Learners Tests (KPDS - ÜDS - YDS - Yusuf Buz - Özeti, Advanced English Learners Tests (KPDS - ÜDS - YDS Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Damla Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat This new test book has been written with the intention of helping advanced learnes of English, especially those preparing for YDS - KPDS - ÜDS exams, improve their level through questions about major grammatical structures and... Read more

12-23-2010 17:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
10 Adımda NLP - Hans Mühlbauer - Ana Fikri

10 Adımda NLP - Hans Mühlbauer - Ana Fikri

Yayınevi: İkarus Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel HAYAL KUR, HAKİKAT OLSUN! NLP, zor insan, kötü insan, kapalı insan ayrımı olmaksızın herkesle, her yerde iletişim kurma imkânı yaratır. Bir tür yaşamı kolaylaştırma modelidir. İç ve dış etkilerle nörolojik programları keşfeder; kişilerin deneyimlerini doğru algılayıp çözümler; yaşam stratejilerini şekillendirirken teknik müdahalelerde bulunur. NLP uzmanı, insanların... Read more

12-23-2010 16:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
ABD Saldırganlığı: Irak ve Ötesi - Kolektif - Ana Fikri

ABD Saldırganlığı: Irak ve Ötesi - Kolektif - Ana Fikri

ABD Saldırganlığı: Irak ve Ötesi - Kolektif - Özeti, ABD Saldırganlığı: Irak ve Ötesi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ütopya Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ABD nin 11 Eylül saldırısından sonra hayata geçirmeye soyunduğu Dünya İmparatorluğu distopyasının analiz edildiği bu yapıtta, Batılı, Türkiye li ve Ortadoğulu kalemler, ABD nin Irak saldırısını ve ötesini tartışıyorlar. İmparator un Irak... Read more

12-23-2010 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Pascal Uygulamaları - Atilla Akdoğan - Ana Fikri

Adım Adım Pascal Uygulamaları - Atilla Akdoğan - Ana Fikri

Yayınevi: Nirvana Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap Pascal programlama dilini yeni öğrenenler ve acemiler için hazırlamış bir kitaptır. Özellikle, Anadolu Teknik Lisesi ve Teknik Lise, Bilgisayar Yazılım Bölümlerinde 10. sınıf Atölye dersinde öğretmen ve öğrenciler için çok yararlı olacak bir kaynaktır. Aynı zamanda Programlama dersinde PASCAL ı işleyen öğrenciler içinde çözümlü örnekleri ile faydalı olacaktır. Uygulama... Read more

12-23-2010 16:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Abdülhak Hamid Tarhan Tiyatroları 1 - Abdülhak Hamid Tarhan - Ana Fikri

Abdülhak Hamid Tarhan Tiyatroları 1 - Abdülhak Hamid Tarhan - Ana Fikri

Yayınevi: Dergah Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Sinema - Tiyatro / Sanat Abdülhak Hamid Tarhan şöhretini şair olarak yapmakla birlikte çok sayıda tiyatro eseri de yazmıştır. Hem tiyatromuzun gelişmesi hem de dünden bugüne fikir hayatımızı anlamak için Hamid in tiyatro eserlerinin bilinmesi gerekir. Tiyatro dizisinin ilk cildinde bulunan Sabr u Sebat ta Rumeli köylülerinin gündelik hayatlarıyla ilgili realist sahnelere ve çok sayıda atasözü ile deyimlere yer... Read more

12-23-2010 15:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
AB Kıbrıs Ermenistan / Bir Teslimiyet Güncesi - Selim Somçağ - Ana Fikri

AB Kıbrıs Ermenistan / Bir Teslimiyet Güncesi - Selim Somçağ - Ana Fikri

Yayınevi: 2006 Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitapta Selim Somçağ ın Türkiye-AB ilişkileri, Kıbrıs, Türkiye-Yunanistan, Türkiye-Ermenistan ilişkileri konularında 2004-2006 yılları arasında kişisel internet sitesinde ve çeşitli yayın organlarında yayımlanmış 58 yazısı bir araya getirilmiştiriye yi asla içine almayacağı ispatlanarak AB üyeliğinin bir aldatmaca olduğu gösterilmekte, AB ve ABD nin Türkiye Cumhuriyetini çökertmek,... Read more

12-23-2010 15:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ademin Kızlarından Biri - Hayriye Ünal - Ana Fikri

Ademin Kızlarından Biri - Hayriye Ünal - Ana Fikri

Yayınevi: Birun Kültür Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Eteklerine vardığımız dağ Kürt gibi esmer Kürt gibi haşin Oysa biz rüyalarımızdan çıkmıştık Cebelürrahme dediler bir yitirmişin Kırk senede bulduğu eşin Affa mazhar olduğu rahmetin dağı Değilmiş bu belki çıktıkça buluruz elbet bulunur Elbet durulur bir hikmettir vardır hikmeti Eşiklere bırakılmış tozlu kadınlardan kalan Eşiklerdeki iz bir saç bağcığı Bir... Read more

12-23-2010 15:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Kendinizi Ortaya Koyun - W.Dryden - Ana Fikri

Adım Adım Kendinizi Ortaya Koyun - W.Dryden - Ana Fikri

Yayınevi: HYB Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2009 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Daha olumlu bir duyguya yönelerek kendinizi anlamaya çalışırken sizi destekliyor ve davranışlarınızı daha olumlu olanlarla değiştirmenize yardımcı oluyor. Yaşamda her zaman her istediğinize kavuşamazsınız. Ancak bu kitap sayesinde gerçekten istediğinizin ne olduğunu ve daha olumlu bir şekilde ona nasıl kavuşabileceğinizi öğreneceksiniz.

12-23-2010 15:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afrika Aslanı - Ryszard Kapuscinski - Ana Fikri

Afrika Aslanı - Ryszard Kapuscinski - Ana Fikri

Yayınevi: Om Yayınevi Basım Tarihi: Temmuz 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Hepimiz yüce majestelerinin ufak tefek olduğunu biliyorduk. Bununla birlikte, İmparatorluk Makamı nın yüceliği gereğince, İmparator un diğer kişilerden düpedüz fiziksel bile olsa daha yüksekte bulunması gerekiyodu. Dolayısıyla, İmparatorluk tahtalarının bacakları havada sallanan bir kimse tarafından gereken ciddiyetin nasıl sağlanabileceğini hayal etmek bile güç olduğundan, tam da bacaklar... Read more

12-23-2010 14:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Acı Çikolata - Lesley Lokko - Ana Fikri

Acı Çikolata - Lesley Lokko - Ana Fikri

Acı Çikolata - Lesley Lokko - Özeti, Acı Çikolata Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Kitap Türü: Laure iki kez terk edildi; ilki annesiyle olurken ikincisi kendisini hamile bırakan genç bir asker. Çok zengin bir aileye mensup olmasına rağmen muhtaç oldu bir şey var; sevgi.Satış rekorları kıran roman şimdi İnkılap Yayınevi'yle sizinle buluşuyor. Diğer "Lesley Lokko" Kitapları:

12-23-2010 14:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools