Adı Unutulmuş Kadınlar - Gözen Küçükerman - Ana Fikri

Adı Unutulmuş Kadınlar - Gözen Küçükerman - Ana Fikri

Adı Unutulmuş Kadınlar - Gözen Küçükerman - Özeti, Adı Unutulmuş Kadınlar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Sessizce acı çekenler, acılara kör ve sağır kalanlar Diğer "Gözen Küçükerman" Kitapları:

12-20-2010 16:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adora Murat ın Gözdesi Bizans Prensesi - Bertrice Small - Ana Fikri

Adora Murat ın Gözdesi Bizans Prensesi - Bertrice Small - Ana Fikri

Yayınevi: Goa Basım Yayın Basım Tarihi: Aralık 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat ADORA! GÜZELLİĞİ DİLLERE DESTANDI. Büyük Bizans İmparatorluğu nun -Roma İmparatorluğu nun geriye kalan son eseri- çökmekte olduğu günlerde imparatorun kızı olarak taşıdığı değer paha biçilmezdi. Üç erkek onu karısı olarak istedi. Kudretli Osmanlı sultanı Orhan, Mesembria hükümdarı cesur korsan İskender ve Adora nın kalbinin asıl sahibi Şehzade Murat. Okuyucuyu on dördüncü... Read more

12-20-2010 15:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahlaki Kurallar / Herkes İçin Gerekli - Rıza İSFEHANI - Ana Fikri

Ahlaki Kurallar / Herkes İçin Gerekli - Rıza İSFEHANI - Ana Fikri

Yayınevi: Ağaç Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap, insanımızın günlük yaşamında ister istemez karşılaştığı bir dizi konuyu içermektedir. Her insanın huzuru ve mutluluğu, bu konularla amel etmeye bağlıdır. Bir başka ifadeyle, bu kitap okuyucusuna yaşamı boyunca başarılı olması için neler yapması ve hayatın yok edici dalgalarına kapılmaması için nelerden kaçınması gerektiğini öğretme amacını taşımaktadır. Tek bir... Read more

12-20-2010 15:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açıklamalı - İçtihatlı İcra ve İflas Kanununda Tas - Nazif Kaçak - Ana Fikri

Açıklamalı - İçtihatlı İcra ve İflas Kanununda Tas - Nazif Kaçak - Ana Fikri

Açıklamalı - İçtihatlı İcra ve İflas Kanununda Tas - Nazif Kaçak - Özeti, Açıklamalı - İçtihatlı İcra ve İflas Kanununda Tas Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Seçkin Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Hukuk / Genel Tasarruf İptal Davasının Amacı ve Özellikleri Dava Şartları, Görevli Mahkeme İptal Davasını Açabilecekler, Dilekçe Örnekleri İvazsız Tasarrufların İptali, İspat Zarar Verme Kastıyla Yapılan Tasarrufların İptali... Read more

12-20-2010 15:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Acemi Bülbül - Kollektif - Ana Fikri

Acemi Bülbül - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Damla Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İçindekiler- Acemi Bülbül- Kazık Sokmuşlar- Tazıya Döner- Ya Tutarsa- Cuma Namazına- Böyle Atar Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

12-20-2010 14:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
AB Serüveni ve Türkiye - Rengin Ak - Ana Fikri

AB Serüveni ve Türkiye - Rengin Ak - Ana Fikri

Yayınevi: Palme Yayın Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: AB Serüveni ve Türkiye

12-20-2010 14:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ağla Yüreğim Anadolu Devrimcisinin Not Defterinden - İsmail Hakkı Oğuz - Ana Fikri

Ağla Yüreğim Anadolu Devrimcisinin Not Defterinden - İsmail Hakkı Oğuz - Ana Fikri

Yayınevi: Gita Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 80 Yıldır Hayalindeki Cumhuriyete Kavuşmak İçin Ağlayan Bir Yürek... Yazarın, çocukluğundan başlayarak belleğinde sakladığı ve katman katman geçmişten bugüne taşınan gerçek yaşam çizgilerinden oluşan anılarının, kâğıda dökülmesiyle özdeksel varlık kazanan bu kitap, bir bakıma yazarın kendisinin, çevresinin, içinde yaşadığı büyük toplumun tarihine ışık tutma amaç ve... Read more

12-20-2010 14:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adobe AIR  - Engin Yöyen - Ana Fikri

Adobe AIR - Engin Yöyen - Ana Fikri

Adobe AIR - Engin Yöyen - Özeti, Adobe AIR Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kodlab Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Programlama / Teknoloji DVD Hediyeli!Türkiye de bir ilk: ADOBE AIR!Flex Builder 3.0 | Flash CS4 | ActionScript 3.0 ileAdobe AIR duyurulduğu ilk günden itibaren web programcılarının nefesini kesen bir platformdur. Bu platformda web ortamı için geliştirilmiş birçok programlama dili ve programı (Flex, Flash, Dreamweaver) kullanarak masa... Read more

12-20-2010 14:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Microsoft Visual Web Developer 2008 - Eric Griffin - Ana Fikri

Adım Adım Microsoft Visual Web Developer 2008 - Eric Griffin - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Programlama / Teknoloji Adım Adım Visual Web Developer 2008, modern ve dinamik Web siteleri tasarlamak, Web hizmetleri ve ASP.NET denetimleriyle bütünleşik, veriye dayalı sayfalar yaratmak için Visual Web Developer 2008 ile ilgili temel programlama bilgilerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz, kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek... Read more

12-20-2010 14:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adamın Biri Bir Gün - Bektaşi Ve Bekri Mustafa Fık - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Bektaşi Ve Bekri Mustafa Fık - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Bektaşi Ve Bekri Mustafa Fık - Sina Cimcoz - Özeti, Adamın Biri Bir Gün - Bektaşi Ve Bekri Mustafa Fık Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Geçit Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat MİZAH, aklın sanatı olduğu için her şeyin mizahı çeşitli yollarla yapılabilir. Mizahın amacı; iyilere iyilik etme, kötülere de haddini bildirmektir, bunu yaparken de düşündürmektir. Ben de, "Gülmeyen insan, yaşamın... Read more

12-20-2010 14:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Microsoft Word Sürüm 2002 - Perspection - Ana Fikri

Adım Adım Microsoft Word Sürüm 2002 - Perspection - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Deneyerek öğrenme kolaylaştı. Word 2002 sürümünün sözcük işleme gücünü kullanmayı hızla, kendi başınıza öğrenin. Adım Adım dizisi ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.-... Read more

12-20-2010 13:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Microsoft Internet Explorer 4 Türkçe Sür - Microsoft Corporation - Ana Fikri

Adım Adım Microsoft Internet Explorer 4 Türkçe Sür - Microsoft Corporation - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kursu tamamlamak için derslerin tümünü, bazı becerileri öğrenmek içinse belirli dersleri çalışın. Her iki durumda da size en uygun kendi başınıza öğrenimi gerçekleştireceksiniz.- Uygulama dosyaları becerileri uygulayarak öğrenmizi sağlar.- Görsel Kılavuz gerek duyduğunuz bilgiye sizi çabucak götürür.- Bu dosyalar, karmaşık görevlerde kullanabileceğiniz sesli gösteriler içerir.Bu... Read more

12-20-2010 13:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Abdülhamid (ciltli) - Alpay Kabacalı - Ana Fikri

Abdülhamid (ciltli) - Alpay Kabacalı - Ana Fikri

Yayınevi: Denizbank Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Hiçbir Osmanlı padişahının kişiliği ve saltanat dönemi, II. Abdülhamid`inki kadar yoğun ve birbirine taban tabana aykırı yorumlara konu olmadı. Pek yakın bir dönemde yaşamış ve çağının belgeleri ortadan kalkmamış bulunduğuna göre, bu, şaşılacak bir şeydir. Böyle bir "muarnma"nın oluşmasına yol açanlar da, hiç kuşkusuz, onun yakın ve uzak... Read more

12-20-2010 13:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Delphi 7.0 Uygulamaları - Erdal Akpınar - Ana Fikri

Adım Adım Delphi 7.0 Uygulamaları - Erdal Akpınar - Ana Fikri

Yayınevi: Nirvana Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Günümüzde yaygın olarak kullanılan görsel programlama dillerinin en önemlilerinden ve öğrenilmesi kolay olan bir dildir. Programcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Bu kitapta, Delphi programlama dilini yeni öğrenenler ve kendini geliştirmek isteyenler için bilgiler yer almaktadır. Mümkün olduğunca programlamaya yeni başlayanları dikkate almaya... Read more

12-20-2010 13:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Afganistan a Seyahat - Mehmed Fazlı - Ana Fikri

Afganistan a Seyahat - Mehmed Fazlı - Ana Fikri

Yayınevi: Selis Kitapları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Abdurrahman Han ın Afganistan tahtına çıkmasıyla birlikte 1882 yılında sürgüne gönderilen Gulam Muhammed Han ve ailesi, 2. Abdülhamid in özel misafiri olarak Şam da ikamet ettirildi. Gulam Muhammed in oğlu olan Muhammed Han Tarzi de Şam da ve istanbul da eğitim gördü. Türklere karşı büyük sevgi ve saygı hisleriyle yetişti. Habibullah Han ın Afganistan hükümdarı olmasıyla birlikle ülkesine... Read more

12-20-2010 13:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ahşap Türk Tekneleri ve Gemi Modelciliği - Mehmet Gazali Özkasım - Ana Fikri

Ahşap Türk Tekneleri ve Gemi Modelciliği - Mehmet Gazali Özkasım - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: - Ahşap tekneciliğin nadide örneklerinden olarak alamanalar - Alamana planını nasıl yaparım - Alamana yapımı hakkında Halis Turgut Usta ile söyleşi - Uygulamalı alamana yapım aşamaları - Sandallar, takalar, çektirmeler, guletler, Filikalar - Uygulamalı sandal aşamaları - Taka modelleri - Gulet modelleri - Ahşaptan 10 aşamada filika yapımı - Ahşap Türk tekneciliğinde Ayvansaray ve Ayvansaraylı ustalar - Gemi... Read more

12-20-2010 12:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Acı Eğitim (Good Grief) - Lolly Wınston - Ana Fikri

Acı Eğitim (Good Grief) - Lolly Wınston - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bazı dullar kaybetmenin acısıyla yüzleşemez. İnkarı seçerler. Kocası ölen Sophie Stanton ise açıkçası tam bir şaşkoloz a döndü: "Ben nasıl dul kalırım? Bir köşede etamin işlemiyorum ki, daha dün ki çocuğum!" Bu genç kadın, kendine has kara mizah anlayışı ve ait olduğu sınıfına has yöntemlerle böylesine karanlık ve yıkıcı bir dönemden nasıl sağ salim... Read more

12-20-2010 12:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Abdülhak Hamid Tarhan Tiyatroları 6 Kanbur - İnci Enginün - Ana Fikri

Abdülhak Hamid Tarhan Tiyatroları 6 Kanbur - İnci Enginün - Ana Fikri

Yayınevi: Dergah Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hamid, "İlhan, Turhan, Tayflar Geçidi, Ruhlar bu dört eser yekdiğerine merbut gibidir. Ve hepsine birden "Kanbur" unvanı verilebilir. Çünkü en mühim müessir odur." demektedir. Bundan dolayı bu eserlerin devamı olan Arziler ile birlikte hepsi "Kanbur" adıyla yayımlanmaktadır. Bu eserleri Hamid in 1908 den sonra yazdığı son eserleridir. Dili, bütün sadeleşme... Read more

12-20-2010 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
AB Güvenlik Savunma Politikası - Nicole Gnesotto - Ana Fikri

AB Güvenlik Savunma Politikası - Nicole Gnesotto - Ana Fikri

Yayınevi: Tasam Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası (AGSP) nedir? Avrupa Birliği nin güvenlik ve savunma konularındaki hedefleri neler? Son beş yıl içinde neler gerçekleştirildi? 25 üye ülkenin Avrupa nın gelecekteki savunması hakkındaki farklı öncelikleri neler? NATO ve Amerika ile ilişkiler nasıl geliştirilmeli? AB Anayasal Antlaşması Birliğin uluslararası alandaki rolünü nasıl etkileyecek? İşte... Read more

12-20-2010 12:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adamın Biri Bir Gün - Kırmızı Noktalı Fıkralar - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Kırmızı Noktalı Fıkralar - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Kırmızı Noktalı Fıkralar - Sina Cimcoz - Özeti, Adamın Biri Bir Gün - Kırmızı Noktalı Fıkralar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Geçit Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Mizah, aklın sanatı olduğu için her şeyin mizahı çeşitli yollarla yapılabilir. Mizahın amacı; iyilere iyilik etmek, kötülere de haddini bildirmektir, bunu yaparken de düşündürmektir. Ben de, "Gülmeyen insan, yaşamın neşesini... Read more

12-20-2010 12:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açlar Ordusu - Jack London - Ana Fikri

Açlar Ordusu - Jack London - Ana Fikri

Yayınevi: Yalçın Yayınları Basım Tarihi: Mart 1995 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Jack London, yapıtları yabancı dillere en çok çevrilmiş ABD li yazarlardan biridir. İşi gereği sürekli gezen bir astroloğun oğluydu. Babası tarafından terk edildikten sonra California daki Oakland da, annesinin ve London soyadını aldığı üvey babasının yanında yetişti. On dört yaşında, yoksulluktan kurtulmayı ve serüvenlere atılmayı düşünerek okulunu bıraktı. Bir tekneyle San... Read more

12-20-2010 12:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adresi Yok, New York Sokak Hikâyeleri - Lee Stringer - Ana Fikri

Adresi Yok, New York Sokak Hikâyeleri - Lee Stringer - Ana Fikri

Yayınevi: Çitlembik Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İster "Tanrı nın Köşesi" diye adlandırdığı Kırk İkinci Cadde yi anlatırken olsun; ister ara sıra çocuğunu bakıcılığını üstlendiği, fahişe ve "tarihi geçmiş turist" Suzy aracılığı ile olsun; ister onu ancak hayatta tutacak ve kendine biraz "mal" almasını sağlayacak kadar para kazandıran, önce sokaklarda ve metrolarda sattığı, sonra da köşe... Read more

12-20-2010 11:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Abdülhamid in Kızı - Grace Ellison - Ana Fikri

Abdülhamid in Kızı - Grace Ellison - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Grace Ellison tarafından, kendisine Melek Hanım adında bir Türk tarafından gönderilen bilgiler ışığında kaleme alınan Abdülhamid in Kızı, Prenses Ayşe nin başından geçen olaylar ışığında Osmanlı saray hayatına duyulan merakı bir nebze de olsa gideren; saltanatın gerisinde, büyük bir ihtişam içerisinde ömür sürmekte olan hanım sultanların, prenseslerin dışarıdan göz kamaştıran,... Read more

12-20-2010 11:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Absürd Öyküler - Hasan Ali Toptaş - Ana Fikri

Absürd Öyküler - Hasan Ali Toptaş - Ana Fikri

Yayınevi: Okuyan Us Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Saçmanın bir anlamı vardır ama anlamsızın hiçbir anlamı yoktur! Saçma bir yargı, kendi içinde tutarsızlığı olan ya da tutarsızlığı içeren bir yargıdır ama anlamsız ve saçma aynı şey değildir. Sekiz yazar absürd yoluyla akla sığmayan bir çalışmaya imza attılar. Türkiye de absürd öyküler adı altında yayımlanan bu kitap, edebiyatta yeni bir deneme, adı konulmuş bir tür... Read more

12-20-2010 11:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Gantenbein Olsun - Max Frisch - Ana Fikri

Adım Gantenbein Olsun - Max Frisch - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Max Frisch in ana tema sı olan kimlik sorunsalı ve ben in başka bir ben ile olan gerginliğ, tüm yapıtlarında ortaya çıkar. Ama hiçbir yapıtında bu konuya Adım Gantenbein Olsun adlı romanında olduğu kadar köklü, bu kadar açılımlı işlememiştir. Yaşam, ölüm ve yeniden doğuşun bütünlüğünü irdeleyen bu yapıt, bir bireyin ve bir atın ölümüyle başlıyor ve o bireyin yaşarken geçtiği... Read more

12-20-2010 11:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Aile Albümü - Danielle Steel - Ana Fikri

Aile Albümü - Danielle Steel - Ana Fikri

Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Doyumsuz Bestseller leri ile tanınan Danielle Steel, dünyanın en ünlü ve popüler yazarlarından biridir. Sadık okuyucularına sunduğu ilk romanı Going Home, onun sanat dünyasındaki görkemli yerini saptamış, dünyanın dört bir ucunda milyonlarca okuyucuyu kendine bağlamıştır. Bakış açısı soluk kesen bu canlı romanla Danielle Steel bir kere daha kendini aşmış, kişisel yaşamlarıyla... Read more

12-20-2010 11:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adliye Nezareti Kuruluşu Ve Faaliyetleri (1876-191 - Fatmagül Demirel - Ana Fikri

Adliye Nezareti Kuruluşu Ve Faaliyetleri (1876-191 - Fatmagül Demirel - Ana Fikri

Adliye Nezareti Kuruluşu Ve Faaliyetleri (1876-191 - Fatmagül Demirel - Özeti, Adliye Nezareti Kuruluşu Ve Faaliyetleri (1876-191 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Bu çalışmada, Osmanlı Devleti nin adalet sistemi son dönemlere gelinceye kadar nasıl bir değişim süreci izlemişti? , bu değişmi sağlayan ara kurumlar nelerdi? , Şer iyye... Read more

12-20-2010 11:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Aesop s Fables (Audio CD li) - Aesop - Ana Fikri

Aesop s Fables (Audio CD li) - Aesop - Ana Fikri

Yayınevi: Beşir Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat

12-20-2010 10:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Acıyı Şiir Kandırır - İsa Coşgun - Ana Fikri

Acıyı Şiir Kandırır - İsa Coşgun - Ana Fikri

Yayınevi: Cinius Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat hepimizin imkansız bir aşkı olmuştur...kimimiz peşinden koşarak belli etmeye çalışmıştırız,kimimizde duygularımızı gizleyip içimize atarak yaşamışızdır bunu...sonuçta herkesin içinde buruk bir acı olarak kalmıştır bu yaşadığımız aşklar...işte bu şiir kitabında aşkın tüm iyi ve kötü yanlarını bulacaksınız...umarım severek okuyacağınız ve kendinizden birşeyler... Read more

12-20-2010 10:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adamın Biri Bir Gün - Hocadan Fıkralar - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Hocadan Fıkralar - Sina Cimcoz - Ana Fikri

Adamın Biri Bir Gün - Hocadan Fıkralar - Sina Cimcoz - Özeti, Adamın Biri Bir Gün - Hocadan Fıkralar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Geçit Kitabevi Basım Tarihi: Temmuz 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Günlerden bir gün Nasreddin Hoca, hamama gider. Hamamda yıkananlar, Nasreddin Hoca ya oyun oynamak isterler. Sıra ile gıdaklayıp, yanlarında getirdikleri yumurtayı çıkarıp Nasreddin Hoca ya gösterirler. Nasreddin Hoca, kendisine oyun oynandığını hemen... Read more

12-20-2010 10:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools