Acı Eğitim (Good Grief) - Lolly Wınston - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-20-2010 (13:40)   Son Mesaj: 12-20-2010 (13:40)    Cevap: 0    Gösterim: 588  

12-20-2010

Acı Eğitim (Good Grief) - Lolly Wınston - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları
    Basım Tarihi: Kasım 2006
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Bazı dullar kaybetmenin acısıyla yüzleşemez. İnkarı seçerler. Kocası ölen Sophie Stanton ise açıkçası tam bir şaşkoloz a döndü: "Ben nasıl dul kalırım? Bir köşede etamin işlemiyorum ki, daha dün ki çocuğum!" Bu genç kadın, kendine has kara mizah anlayışı ve ait olduğu sınıfına has yöntemlerle böylesine karanlık ve yıkıcı bir dönemden nasıl sağ salim sıyrıldığını bütün dünyaya anlatırken okuyucular da onunla birlikte ağlayacak, onunla birlikte gülecek. Acı Eğitim, kalbi kırıklar, sevdiği birini kaybedenler ya da nasıl denir, aşırı dozda şeker tüketenler için vazgeçilmez bir roman olacak. "Loly Winston, ilk sayfasının ilk paragrafında beni kitabına tutsak etti..." - Oprah Winfrey- "Okuduğum en iyi ilk romanlardan biri.. Uzun zaman aklımdan çıkmayacak." - Anne Rivers Siddons- "Hassas bir zeka vederin içsel görüşüyle Lolly Winston ışık saçan bir kitap yazmış." - The New York Times-

Acı Eğitim (Good Grief) - Lolly Wınston - Ana Fikri Yorumları