Ben Psikolojisi ve Uyum Sorunu - Heinz Hartmann - Ana Fikri

Ben Psikolojisi ve Uyum Sorunu - Heinz Hartmann - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Psikanalitik kuram esas olarak ruh içi çatışma modelini temel alır ve nevrotik durumu insan psikolojisini anlamanın anahtarı olarak koyar. Oysa Heinz Hartmann, Anna Freud, Ernest Kris, D. Rapaport ve Erik Erikson tarafından geliştirilen "ben psikolojisi" insan ruhunda nevrotik durum örneğinden kalkarak anlaşılamayacak yönleri, ruh içi çatışmadan arınmış "ben işlevleri" ve... Read more

12-25-2010 16:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Vefa Daha - Son İlaveler - İsmet Özel - Ana Fikri

Bir Vefa Daha - Son İlaveler - İsmet Özel - Ana Fikri

Bir Vefa Daha - Son İlaveler - İsmet Özel - Özeti, Bir Vefa Daha - Son İlaveler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Şule Yayınları Basım Tarihi: Mart 2010 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Diğer "İsmet Özel" Kitapları:

12-25-2010 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bu Dünya Hepimize Yeter - Hikmet Kurter - Ana Fikri

Bu Dünya Hepimize Yeter - Hikmet Kurter - Ana Fikri

Yayınevi: Esin Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Sorun ya onlar ya biz değil. Onlar ve biz hep beraber."Dr. Paul EHRLICH

12-25-2010 16:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Batı nın Deli Gömleği - Attila İlhan - Ana Fikri

Batı nın Deli Gömleği - Attila İlhan - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Aslında bu, bir geminin seyir defteri ni incelemek gibi bir şey! Bu geminin adı, Türkiye! 70 li yıllar boyunca, bir iki kere kaptan değiştirse de, rotası hemen hemen aynı kaldı. Hele içinde seyrettiği2 atmosfer hiç değişmedi: Barometre sürekli düşüktü, fırtına gösteriyordu; dost bellenmiş limanlardan verilen meteoroloji raporları güven verici değildi hiç, saplantı denebilecek... Read more

12-25-2010 16:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Biri Hiçbiri Binlercesi - Luigi Pirandello - Ana Fikri

Biri Hiçbiri Binlercesi - Luigi Pirandello - Ana Fikri

Yayınevi: Telos Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Pirandello, en son yapıtlarından biri olan Biri Hiçbiri Binlercesi nde yapıtlarının çoğunda egemen olan temayı işliyor: İnsanın kimliği sorunu. Her zamanki Pirandello mizahıyla, kendi yaşam deneyimlerinden de yararlanarak insan varlığının psikolojik derinliklerine iniyor. İnsana tek açıdan değil 360 derecelik bir olasılıklar toplamıyla bakıyor. Sonuç: İnsan hem kendine hem de... Read more

12-25-2010 15:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Katre-i matem

Katre-i matem

Katre-i matem i sizlerle paylaşmak istedim sevgili muhakeme okurları, Kim bilir belki hepiniz okumuşsunuzdur ama yinede paylaşmak isterim Soluksuz okuduğum muhteşem rus edebiyat şaheserlerinin sanki türk modeli hikaye oldukça akıcı ve sıkılmıyorsunuz...Gönlümde bu kitapla ilgili paylaşmak istediğim o kadar şey var ki en iyisimi sizler okuyun Şehr-i istanbulda aşk,enrika ve tozlu tarihi vede lalaelerin sevgisni yüreğinizin ta derinliklernde hissedin. Soğuk bir günde haramilerin elinden kurtarıp gönüllerimize... Read more

12-25-2010 15:45 - yazan emirahmedyasin son yazılan Mesajı göster
Abdülcanbaz-1 - Turhan Selçuk - Ana Fikri

Abdülcanbaz-1 - Turhan Selçuk - Ana Fikri

Abdülcanbaz-1 - Turhan Selçuk - Özeti, Abdülcanbaz-1 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2000 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Yazdıktan sonra düşünenler, düşündükten sonra yazanlar, konuştuktan sonra düşünenler, düşündükten sonra konuşanlar vardır. Ya da hiç düşünmeden bunları yapanlar vardır... Günümüzde yaşadığımız bu "Dumanaltı" olayını, biz düşündükten sonramı yazdık, ya da... Read more

12-25-2010 15:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bugün de Ölmedim Anne Güneydoğu Öyküleri - Erdal Özkan - Ana Fikri

Bugün de Ölmedim Anne Güneydoğu Öyküleri - Erdal Özkan - Ana Fikri

Yayınevi: Biyografi.net Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat - Yüksek tutuş- Kurma kolu çek!- Jarjör tak!- Kurma kolu bırak!- Emniyeti elle, gözle kontrol et!- Esas duruş!- Araç başına marş marş!Operasyon öncesi, bu sözlere bayılıyorum. Sanki göreve değil, çatışmanın tam ortasına eğlenmeye gidiyormuşum hissi veriyor bana. Bazen kendi kendime soruyorum. mu acaba? Diğer "Erdal Özkan" Kitapları: 1.... Read more

12-25-2010 15:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bilim Tarihi Kılavuzu - Kolektif - Ana Fikri

Bilim Tarihi Kılavuzu - Kolektif - Ana Fikri

Bilim Tarihi Kılavuzu - Kolektif - Özeti, Bilim Tarihi Kılavuzu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Aralık 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bilim Tarihi Kılavuzu (Buluşlar ve Yapıtlar) adını taşıyan bu çalışma, bilim ve teknolojinin gelişim süreci hakkında genel bir fikir vermek ve bilim tarihi araştırmalarını kolaylaştırmak amacıyla yazılmıştır. Kitap iki bölümden oluşmaktadır. "Bilim ve Teknoloji Tarihi... Read more

12-25-2010 15:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Adı Gurbet - Kemal Özer - Ana Fikri

Bir Adı Gurbet - Kemal Özer - Ana Fikri

Yayınevi: Yordam Kitapları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir insanın kimliği nedir, nasıl, nelerden, kaç yüzyılda oluşur? İnsanları kimliklerinden dolayı aşağılamaya, horlamaya, ikinci sınıf saymaya, onları kimliklerinden dolayı susturmaya, sınır dışı etmeye, hatta yok etmeye kimin, hangi devletin hakkı olabilir? Diğer "Kemal Özer" Kitapları: 1. Deccal Tabakta

12-25-2010 15:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Barbie/Buzlar Prensesi - Kollektif - Ana Fikri

Barbie/Buzlar Prensesi - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Güzel bir atlayıştı, Jane!" dediBarbie, küçük patenciyi çalıştırırken. "Bunu bir daha tekrarla ve daha güzel bir iniş yapmayı dene.""Tamam," dedi Jane. Paten sahasını hızla çepeçevre dolaştı ve havaya zıpladı. Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

12-25-2010 14:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Blues - Gerard Herzhaft - Ana Fikri

Blues - Gerard Herzhaft - Ana Fikri

Yayınevi: Dost Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2006 Kitap Türü: Müzik / Sanat Önceleri bir kaynak tür olarak kabul gören blues, artık bağımsız ve özellikli bir müzikal ifade biçimi olarak dünyanın dört bir tarafında ilgi görüyor. Kökenlerindeki başkaldırı ve hüznün yenilikçi bir müzekal form olarak yeniden doğuşu, yaratıcılıklarını bu alanda sivrilten birçok öncünün varlığıyla mümkün olabilmiştir. Bugün blues adı altında toplanan müziklerin... Read more

12-25-2010 14:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Barbarlığın Kaynağı Petrol - Suat Parlar - Ana Fikri

Barbarlığın Kaynağı Petrol - Suat Parlar - Ana Fikri

Yayınevi: Anka Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2003 Kitap Türü: Zincirlerinden boşalmış global emperyalizm ve onun önderi ABD, sınırsız bir barbarlığın kapılarını açıyor. Amerikan ordusunun petrol alanlarını doğrudan denetimi altına aldığı, bölge ülkelerini silahsızlandırdığı bir askeri düzen, Orta Doğu ya yerleştirilmeye çalışılan Pax Americana nın ilk adımları sayılıyor. Siyonist proje ile uyuşan genel bir "Lübnanlaştırma" modeli temelinde,... Read more

12-25-2010 14:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Benim Kendimin Sözlüğü  - Ayşe Kilimci - Ana Fikri

Benim Kendimin Sözlüğü - Ayşe Kilimci - Ana Fikri

Benim Kendimin Sözlüğü - Ayşe Kilimci - Özeti, Benim Kendimin Sözlüğü Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Tudem Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat 8 Yaş ve üzeriÇocuklar, koşun!Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadım, sokağa bile çıkmadım, oyun oynamadım, çocuk sözlüğü yazdım. Matematiğe bile bu kadar çalışmadım.Benim kendimin sözlüğü… Bize en gereken kelimeler bu kitapta arkadaşlar!Sokakta oynarken, hayal kurarken, cezaya... Read more

12-25-2010 14:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bugün Ne Pişirsem ? / 40 Güne 160 Tarif - Selime Zaimoğlu - Ana Fikri

Bugün Ne Pişirsem ? / 40 Güne 160 Tarif - Selime Zaimoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Mozaik Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Beslenme - Diyet / Alternatif Tıp Her gün ne pişireceğinizi düşünüyor ve farklı lezzetler bulamamaktan mı yakınıyorsunuz?Üstelik seçilen ana yemeğin yanına, lezzetine uygun tatlı ve salata hazırlamanın da oldukça meşakkatli olduğu fikrinde misiniz? Her gün takıldığınız bu mutfak sınavı için size, yemek işlerinizi kolyalaştıracak bir çözüm sunuyoruz... Elinizdeki bu kitap, hem sağlıklı beslenme,... Read more

12-25-2010 14:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Deste Berceste Güzel Beyitler Antolojisi - Kerim Demirci - Ana Fikri

Bir Deste Berceste Güzel Beyitler Antolojisi - Kerim Demirci - Ana Fikri

Yayınevi: Kriter Yayın Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Dogal olarak, elinizdeki bu küçük çalısma edebiyatımızdaki bütün bercesteleri içine alan bir derleme degildir. Bir siirin berceste kıvamında olup olmadıgını ölçen bir otorite veya kıstas yoktur. Bizim amacımız mümkün oldugunca genis bir okur grubunun zevkine hitap edecegini umdugumuz siirleri toplamaktı. Bunda ne kadar basarılı oldugumuza okurlarımız karar verecektir. Bu kitap, her ne kadar siir... Read more

12-25-2010 13:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Patrik Çocukken - Dimitrios Arhondonis - Ana Fikri

Bir Patrik Çocukken - Dimitrios Arhondonis - Ana Fikri

Yayınevi: Bizim Deniz Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Okumak ön yargılardan arındırır. Mutlaka okuyun!" sloganıyla yayımladığımız "Bir Patrik Çocukken" kitabı, yaşama Dimitrios Arhondonis adıyla başlayan ve Heybeliada Ruhban Okulu nu bitirdikten sonra Bartholomeos adını alan Rum Patriği nin ilkokul, ortaokul ve lise yıllarında yazmış olduğu kompozisyonlarını içeriyor.Önsözünü Hüseyin Hatemi nin yazdığı... Read more

12-25-2010 13:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bekleyen Adamın Gerçekleşen Düşü Büyüklere Masalla - Cüneyt Arcayürek - Ana Fikri

Bekleyen Adamın Gerçekleşen Düşü Büyüklere Masalla - Cüneyt Arcayürek - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Eylül 2000 Kitap Türü: Elinizdeki yapıt, bugüne değin yayımlanan "Büyüklere Masallar - Küçüklere Gerçekler" başlıklı dizi kitapların dördüncüsü.Dizinin 11 kitaptan oluşacağını söyleyen Cüneyt Arcayürek, "Bekleyen Adam ın Gerçekleşen Düşü başlıklı bu kitabında, 1991-1993 yılları arasında ani gelişmelerle tarihe damgasını vuran büyük olayların bilinmeyen yönlerini, tanıklar, belgeler, özel notlarla... Read more

12-25-2010 13:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Buzkıran - İkinci Dünya Savaşı nı Kim Başlattı? - Viktor Suvorov - Ana Fikri

Buzkıran - İkinci Dünya Savaşı nı Kim Başlattı? - Viktor Suvorov - Ana Fikri

Buzkıran - İkinci Dünya Savaşı nı Kim Başlattı? - Viktor Suvorov - Özeti, Buzkıran - İkinci Dünya Savaşı nı Kim Başlattı? Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Delta Kitap Basım Tarihi: Ekim 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Suvorov, son 60 yıl içerisinde dinlenen, söylenen, okunan her Sovyet şarkısı, şiiri ve romanıyla; çıkarılan her film, kaleme alınan her kitap ve her makaleyle; kabul edilen her NATO yönergesiyle...... Read more

12-25-2010 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Erkek Sevdim O Yoktu! - Ludmilla Denisenko - Ana Fikri

Bir Erkek Sevdim O Yoktu! - Ludmilla Denisenko - Ana Fikri

Yayınevi: Heyamola Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu öykülerde, klasik Rus edebiyatı tadının yalnızca kendi coğrafyasıyla sınırlanmamış olduğunu, başka topraklarda da yeşerebileceğini farkedecek, kaba gerçekle, gerçeküstünün; yaşanmışlarla hayallerin içiçe geçtiği insallık hallerinde evrensel ortaklıklar keşfedeceksiniz... "

12-25-2010 13:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Baba Gibi Yar Olmaz - Fitzhugh Dodson - Ana Fikri

Baba Gibi Yar Olmaz - Fitzhugh Dodson - Ana Fikri

Yayınevi: Özgür Yayınları Basım Tarihi: Ekim 1991 Kitap Türü: Ana - Baba / Aile Çocuk bezinden LSD ye, bebeklikte benlik duygusunun gelişmesinden erginlikteki cinsel bilinçlenmeye dek çocuk yetiştirmekle ilgili soruların hemen hepsini cevaplayan bu kitabı, uluslararası üne sahip bir psikolog olan Dr. Dodson, aynı zamanda bir eğitimci ve üç çocuk babası. Çocuk Yaşken Eğilir i, anneler açısından ele aldığını ve çocuğun ilk beş yılına ağırlık verdiğini belirten Dr.... Read more

12-25-2010 13:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Belirli Gunler Ve Haftalar - Ali Uslu - Ana Fikri

Belirli Gunler Ve Haftalar - Ali Uslu - Ana Fikri

Yayınevi: Nurdan Yayınları Basım Tarihi: Aralık 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrencilernler ve Haftalar da yapılan etkinlikler eğitim çalışmalarımızda çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu tür etkinlikler, öğretmenlerinin gözetiminde, öğrencilerin bilgilerini ve becerilerini ortaya koymakta bulunmaz bir fırsattır. Bu olanağı iyi değerlendirmek için; program, araç, gereç ve bilgi kaynakları gerekir.

12-25-2010 12:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Afrikanın Gülen Gözleri Ruanda - Ayben Boray Uçar - Ana Fikri

Afrikanın Gülen Gözleri Ruanda - Ayben Boray Uçar - Ana Fikri

Yayınevi: Cinius Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Bu kitapta beş yaşındaki oğlumla beraber Afrika´nın Ruanda ülkesine gidiş yolculuğumuz, orada yaptığımız geziler, yaşadıklarımız, anılarımız ve dönüş yolculuğumuz tüm detaylarıyla anlatılmaktadır.Yaşadıklarımdan, gözlemlediklerimden derlediğim; izlenimlerden oluşan bu kitabın Afrika yı ve Ruanda yı merak edenler ve gitmek isteyenler için güzel bir rehber olabileceğini düşünmekteyim.Kitap, Ruanda... Read more

12-25-2010 12:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bıraktığım Yerden Hayatım - Sakıp Sabancı - Ana Fikri

Bıraktığım Yerden Hayatım - Sakıp Sabancı - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Hayat hikayemi 1985 te İşte Hayatım başlığıyla yayımlamıştım. 1985 yılından bu yana çok şeyler oldu. Hayat hikayemde ailemi, çocukluğumu, iş hayatımın ilk yıllarını anlattığım bölümlere, 1985 yılından 2003 yılının sonlarına kadar olan biteni ekledim, ... bıraktığım yerden Hayatım adını verdiğim bu kitap ortaya çıktı. Hayatta doyamadığım bir şey varsa, o da para değil,... Read more

12-25-2010 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilimin Sınır Bölgeleri - Michael Shermer - Ana Fikri

Bilimin Sınır Bölgeleri - Michael Shermer - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Bilek Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat On dokuzuncu yüzyılın başında Alman filozofu Immanuel Kant, tarihin ve insanlık durumunun şu gözlemini yaptı: "İnsanlığın eğri odunundan düzgün hiçbir şey çıkamaz". Bilimin Sınır Bölgesi: Geçerli Fikirler Nerede Aykırı Görüşlerle Karşılaşır ın alt fikri, insan duygularının, ön yargılarının, önceliklerinin ve özellikle kültürün, dünyamızı (bilimi),... Read more

12-25-2010 12:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Müslümanın Yol Haritası (İman-İbadet-Ahlak)  - Heyet - Ana Fikri

Bir Müslümanın Yol Haritası (İman-İbadet-Ahlak) - Heyet - Ana Fikri

Bir Müslümanın Yol Haritası (İman-İbadet-Ahlak) - Heyet - Özeti, Bir Müslümanın Yol Haritası (İman-İbadet-Ahlak) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Işık Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2005 Kitap Türü: İslam / Din Kitabımızda, inanç, ibadet ve ahlâk boyutuyla İslâm ın getirdiği mesajları özlü ve kolay anlaşılabilir bir şekilde sunmak hedeflenmiştir.İslam Dini nin temeli olan iman esasları üzerinde etraflı ve derinlikli bir şekilde durulmaya... Read more

12-25-2010 12:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Kadın İşçinin Gençliği - Adelheid Popp - Ana Fikri

Bir Kadın İşçinin Gençliği - Adelheid Popp - Ana Fikri

Yayınevi: Evrensel Basım Yayın Basım Tarihi: Mart 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "A. Popp’un anıları yalnızca işçi kadınlar için değil, öğrenci, emekli, kamu emekçisi kadınlar, ev kadınları ve erkek işçiler için de öğretici ve yol göstericidir. Kendisi değiştikçe, çevresindekileri de değiştirebileceğine güvenen bir militanın yapabileceklerinin sınırı yoktur. İnsanları uyandırmak, mücadele saflarına kazanmak ve her adımda daha çok işçi ile birleşebilmek... Read more

12-25-2010 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bisküvi Adam - Mairi Mackinnon - Ana Fikri

Bisküvi Adam - Mairi Mackinnon - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman İş Kültür Yayınları İlk Okuma Kitaplarım serisi okumayı öğrenme sürecindeki çocuklara yardımcı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan bu kitaplarda çocukların ilgisini çekecek hikâyeler, resimler, rahat okumaya uygun yazı biçimleri, sonuç çıkarma yetilerini geliştirecek bulmacalar yer alır. Kitaplar başlangıç seviyesinden rahat okuyabilme... Read more

12-25-2010 11:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bütün Şiirleri II - Oktay Rifat - Oktay Rıfat - Ana Fikri

Bütün Şiirleri II - Oktay Rifat - Oktay Rıfat - Ana Fikri

Bütün Şiirleri II - Oktay Rifat - Oktay Rıfat - Özeti, Bütün Şiirleri II - Oktay Rifat Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1999 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat "Şiir olmasaydı, yaşama dediğimiz oluşun çıkarlarından biri eksilirdi. Belki kıyamet kopmazdı ma insanlar sevişemez, öpüşemez, beğenemez, yarınların yeni düzenine şiirli dünyanın hızıyla kavuşamazdı." --Oktay RIFAT Çağdaş şiirimizin başta gelen... Read more

12-25-2010 11:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bedenin İnce Dili - Sinergoloji - Philippe thurchet - Ana Fikri

Bedenin İnce Dili - Sinergoloji - Philippe thurchet - Ana Fikri

Bedenin İnce Dili - Sinergoloji - Philippe thurchet - Özeti, Bedenin İnce Dili - Sinergoloji Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Sistem Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Sinergoloji, sözcüklerin diliyle, sözsüz dil de denilen beden dili arasındaki farkı gözlemler. Karşısındaki insanın bedenini gözlemleyerek sözlerin içinde bulunduğu çıkmaza çare bulmaya çalışır.* İletişim söz konusu olduğunda hareket sözden önce... Read more

12-25-2010 11:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools