Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-22-2010 (21:10)   Son Mesaj: 12-22-2010 (21:10)    Cevap: 0    Gösterim: 616  

12-22-2010

Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Özeti

Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Özeti, Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Medyasoft Yayınları
    Basım Tarihi: Ocak 2003
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Adobe InDesign 2.0, diğer profesyonel Adobe grafik uygulamalarıyla uyumlu çalışan, güçlü bir sayfa tasarımı ve masaüstü yayıncılık üretim aracıdır. InDesignı kullanarak yüksek hacimli renkli baskılar için profesyonel kalitede, tam renkli çıktılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca masaüstü yazıcılar, PDF dosyaları ve HTML dosyaları gibi geniş bir çıktı aygıtı ve biçim desteğine sahip olacaksınız.Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zengin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan InDesign bu vizyonu desteklemektedir. Adobe InDesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu adlı bu kitabımız, bu yeni yayıncılık yöntemini desteklemek amacıyla yeni özellikleri, iş akış süreçlerini ve teknikleri tanıtmaktadır.Adobe InDesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Inc. firmasının grafik ve yayıncılık yazılımları için hazırladığı resmi eğitim serilerinin bir parçasıdır. Dersler kendi kendinize öğrenebilmenize imkân verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğer Adobe InDesignda yeniyseniz, programa hakim olmak için gerek duyacağınız tüm temel kavram ve özellikleri öğreneceksiniz. Eğer InDesign programını bir süredir zaten kullanıyorsanız, Yetkili Eğitim Kılavuzu kitabının, programın son sürümünü kullanmak için gerekli olan ipuçları ve teknikler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği öğrettiğini göreceksiniz.Her ders, belirli bir proje oluşturmak için adım adım talimatlar içermektedir. Kitabı baştan sona doğru takip edebilir veya sadece ilgi ve ihtiyaçlarınızla örtüşen dersleri yapabilirsiniz. Her ders size ne aktarıldığını gözden geçirmenizi sağlayan bir özet kısmıyla sona ermektedir.Kitapta anlatılan tüm örnek uygulamalara ait dosyalar kitapla birlikte gelen uygulama CDsinde bulunmaktadır. Her bir dersin başında ilgili dosyaları açarak ve kitapta anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Adobeun uzmanları tarafından yazılmış bu resmi eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda InDesign ustası olabilirsiniz.Shark Nedir? Shark, Medyasoftun Macromedia dışındaki konularda yayınladığı bilgisayar kitaplarını bünyesinde toplayan bir seridir. Bu serinin ilk kitabı da MCSE Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzudur. Gerek bu alt seri içinde, gerek bilgiişlem dünyasını, programcıları ve profesyonelleri yakından ilgilendiren konularda uzmanlaşmış çeşitli kitaplarla, kaliteyi ve uzman yayıncılığı bir arada bulabileceğiniz adres, Shark Bilişim Yayınları olacaktır. Macromedia kitapları konusundaysa, Medyasoft Yayınları misyonunu devam ettirecek, Macromedia ürünlerini konu alan eserleri bulabileceğiniz yetkili ve otorite kimliğiyle yayın çizgisine devam edecektir.Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi Hakkında Adobenin Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi, Adobe Systemsin grafik ve yayıncılık yazılımlarını konu alan, Adobenin resmi eğitim serisidir. Bu serideki kitaplar, okurun kendi belirleyeceği hızda öğrenebileceği tarzda geliştirilmiştir. Bu seri sayesinde, Adobe programlarını etkili bir şekilde kullanabilmek için gereken tüm temel bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Dersler halinde ilerleyen konularda, belirli bir projenin ortaya çıkarılması için adım adım talimatlar yer almaktadır. Uygulamaları izlemek için gerekli dosyaların tümü, kitapların CDlerinde bulunmaktadır.

Diğer "Derleme" Kitapları:

1. Amerika'nın Yanık Çocukları
    2. Sinemekan - Sinemada Mimarlık
    3. Beni Çok Ararsınız
    4. İstiklal Savaşında Denizciler
    5. Mayıs - Haziran 68
    6. Sahafın Keçisi 2
    7. Eleştirmen Gözüyle Cumhuriyet Dönemi Türk Tiyatr
    8. Arif Nihat Asya dan Seçme Şiirler ve Yazılar
    9. Türk Manilerinden Seçmeler

Adobe InDesign 2.0: Yetkili Eğitim Kılavuzu - Derleme - Özeti Yorumları