Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-20-2010 (16:20)   Son Mesaj: 12-20-2010 (16:20)    Cevap: 0    Gösterim: 775  

12-20-2010

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Özeti

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Özeti, Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Medyasoft Yayınları
    Basım Tarihi: Ocak 2010
    Kitap Türü: Programlama / Teknoloji

Adobe DreamweaverCS4 ü öğrenmenin en hızlı, en kolay, en kapsamlı yolu Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir. Adobe Dreamvveaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu 11 ders içermektedir. Kitap, Adobe Dreamweaver ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsamakta ve programı daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak sayısız ipucu ve teknik içermektedir. Kitabı başından sonuna kadar takip edebilir veya sadece ilginizi çeken dersleri inceleyebilirsiniz. Bu kitabı kullanmak için neye ihtiyacınız var? Adobe Dreamvveaver CS4 yazılımının Windows veya Mac OS sürümü. (Yazılım kitaba dahil değildir.) Not: Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Dreamvveaver yazılımıyla ilgili dokümantasyon, destek, güncelleme bileşenlerinin veya Adobe Dreamvveaver yazılımının kayıtlı bir kullanıcısı olmanın sağladığı herhangi bir avantajın yerine kullanılması için tasarlanmamıştır. Ders dosyalarını içeren bir CD-ROM ile birlikte verilir.

Diğer "Kolektif" Kitapları:

1. Almanak 2009 Analizleri
    2. 12 Eylül Sabahı
    3. Öğrenciliğin kitabını yazdık
    4. Hayatın Seyri
    5. Sokrates'ten Âşık Veysel'e
    6. Mustafa Kemal ve Ulusal Bir Devletin Doğuşu
    7. Bruno Barbey'nin İstanbul'u
    8. Yurttaşlıktan Uygarlığa
    9. Klasik Çin Şiirinden Seçmeler

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Özeti Yorumları