Ağaç Şeklinde Aç82Beğeni

1. Alt 02-16-2010, 20:51 #101
    Ziyaretci
    Kayıtsız Üye Mesajlar: n/a
    Biz müslümanlar oldukça hoş görülüyüz ama söz konusu dinimiz yada dince kutsal saydığımız varlıklar olunca durum tam tersine değişir. münafıkları, zındıkların, dinsiz kafirlerin de yazı yazdığı binlerce site var gidip orada yazsınlar.

hoşgörülüyoz diyosunuz ama benim islamı eleştirmeme dayanamıyosun bile ne hoşgörü ama??????atatürke hakaret ederken iyi biz islama hakaret etince kötü???????

hem sen kimsin nesin kimliğin nede bana kafir diyebiliyosun???????dinimi sorgulayabiliyosun???sanane benim dinimden kafirliğimden.....ALLAHMISIN Kİ BENİ YARGILAMA HAKKINI KENDİNDE GÖRÜP HAKARET ETİYON.....

2. Alt 02-16-2010, 21:41 #102
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı
    alptraum herkes islama inanmak zorunda mı??????herkes islamın kanunlarını kapul etmek zorunda mı??????ben islama hakaret etmedim islamın hakkındaki düşüncemi söledim....örneğin hırsızın elinin kesilmesi veya bir insanın öldürülmesinin emredlmesi veya bir insan sırf içki içdi diye yargılanması eşcinsel olduğu için yargılanması benim için gericilikdir.....iranda ve arab ülkelerinde şeriat adı altında insanlara yapılanları görüyoruz......

HA İSLAMA SAYGI BEKLİYOSANIZ SİZDE ATATÜRKE SAYGI GÖSTERİN.......

İSMİM TUNCAY KÖSE

ADRESİM:SİMON BOLİVAR BULVARI YILDIZEVLER MAHALLESİ DUYU SOKAK ALKAZAR EVLERİ B BLOK NO:39 ANKARA ÇANKAYA.....

BİR CAHİLDEN KORKMAM.......

Zorundalik yok. Fikirlerimiz ne olursa olsun bunu güzel dille anlatirsak problem olmayacagi kanisindayim. Günümüzde bizler bazi seyleri hafif e aldigimiz icin artik gericilik diyoruz. Evinizi soyan bir HIRSIZ olsa ve sizde magdur olsaniz ve HIRSIZI evde görseniz ya da DISARDA eminim ona zarar vermek isteyeceksiniz. Tabi bende Seriattaki ceza hukukuna cok sahip degilim bilgi olarak. Fakat her nedense Seriat denince akla gelen KISIMLAR bunlar. Bugünkü Hukuk sistemi cezai olarak sizce yeterli mi? Bence hic yeterli degil.

3. Alt 02-16-2010, 21:44 #103
    Biz müslümanlar oldukça hoş görülüyüz ama söz konusu dinimiz yada dince kutsal saydığımız varlıklar olunca durum tam tersine değişir. münafıkları, zındıkların, dinsiz kafirlerin de yazı yazdığı binlerce site var gidip orada yazsınlar.

hoşgörülüyoz diyosunuz ama benim islamı eleştirmeme dayanamıyosun bile ne hoşgörü ama??????atatürke hakaret ederken iyi biz islama hakaret etince kötü???????

hem sen kimsin nesin kimliğin nede bana kafir diyebiliyosun???????dinimi sorgulayabiliyosun???sanane benim dinimden kafirliğimden.....ALLAHMISIN Kİ BENİ YARGILAMA HAKKINI KENDİNDE GÖRÜP HAKARET ETİYON.....

Bakin hakaret etme gibi bir eylem yok. Siz Atatürk e hakaret olarak algiliyorsunuz fakat burada düsünceler ve tarih ile bir mevzu söz konusu. Lütfen herhangi bir gruplasmaya girilmeden tartismaya, bilgi alisverisi yapmaya devam edelim. Amacimiz ögrenmek, ögretmek ise sorun yok

4. Alt 02-16-2010, 21:46 #104
    Ziyaretci
    Hirsiz evime girse ona yardim ederim neden hirsizlik yaptiğini sorarak........o o paraya muhtac olmasa hirsizlik yapmaz..........su andaki hukuku bu ale getiren mustafa kemal mi yoksa onun dinsiz olduğunu söleyen akp zihniyti mi???????

Anayasa sivilleştiirlmeli daha özgür hala getirilmeli......ceza kanunlarindaki hükümlerde değiştiirlmeli bence.......

5. Alt 02-16-2010, 21:58 #105
    Hirsiz evime girse ona yardim ederim neden hirsizlik yaptiğini sorarak........o o paraya muhtac olmasa hirsizlik yapmaz..........su andaki hukuku bu ale getiren mustafa kemal mi yoksa onun dinsiz olduğunu söleyen akp zihniyti mi???????

Anayasa sivilleştiirlmeli daha özgür hala getirilmeli......ceza kanunlarindaki hükümlerde değiştiirlmeli bence.......

Demekki devleti yillardir sömüren onca insan parasizliktan yapiyor degil mi? O zaman gidin güzellikle sorun neden HIRSIZLIK yaptiklarini O paraya ihtiyaclari olmasa yapmazlardi diye onlari savunun. Halbuki siz bulundugunuz ayak bastiginiz platformda o insanlara sövüyorsunuz. Iste sizin celiskiniz bilmemek, bilmek istemek mi onu da zamanla yazilarinizdan ve düsüncelerinizden görürüz

6. Alt 02-16-2010, 22:16 #106
    Ziyaretci
    Bu yazida acikca komik........ben kimseye sövmem......akpnin ve miletvekillerin yaptiği yolsuzluklar ayri halkdaki insanin yaptiği yolsuzluk ayri.......

7. Alt 02-16-2010, 22:57 #107
    Ziyaretci
    Arkadaşlar saatlerdir bu gün yazılan yazıları okuyorum yazmak istemiyordum ama bir iki kelamda ben edeyim............ tarihi tartışmakla islamı tartışmayı aynı kefeye koymayın bu gün türkiyemizde şu güzel ülkemizde ne kadar hırsızlık yolsuzluk ahlaksızlık namussuzluk rezillik varsa allah aşkına bir bakın yüzde doksanı laik kemalist ilerici aydın ve çağdaş olduğunu iddia eden kurumlar ve dernekler.
    Adres verip meydan okuyan tuncay köse: eğer bu isim doğruysa yemin ediyorum cuma gününe kadar bu adresi kontro adeceğim çünkü aramızda 7-8 yüz metre mesafe var.

eğer oradaysan çayını içeceğim. ve tanışacağım ama eğer orada yoksan cuma günü yada cumartesi adına yazacağım yazıyı buradan okursun.

8. Alt 02-17-2010, 00:12 #108
    Ziyaretci
    türkiyemizde şu güzel ülkemizde ne kadar hırsızlık yolsuzluk ahlaksızlık namussuzluk rezillik varsa allah aşkına bir bakın yüzde doksanı laik kemalist ilerici aydın ve çağdaş olduğunu iddia eden kurumlar ve dernekler.

DENİZ FENERİDE KEMALİST DİMİ........KAYIP TRİLYON DAVASINI OLUSTURAN DERNEKLERDE KEMALİST DİMİ.......ERDOĞANDA VE ERDOĞAN TAYFASIDA KEMALİST DİMİ......HELBETTE KEMALİSTLERİNDE YAPTIĞI YOLSUZLUKLAR VAR AMA HEPSİNİ KALKIP KEMALİSTLERE YÜKLEMEK SİZ İSLAMCILARIN VE ATATÜRK DÜŞMANLARININ OYUNU OLMUŞ..........SEN VE SENİN GİBİ İSLAMCILARA VERCEM CAY YOKTUR CUNKU BENIM EVIMDE İSLAMI YAZIALR DEĞİL EVRİM TEORİSİNİN YAZILARINI VE ATEİSTLİKLE İLGİLİ TABLOLAR GÖRÜRSÜN.........HA GÜVENLİĞİMİZ VAR TABİKİ SORABİLİRİZ........

9. Alt 02-17-2010, 00:24 #109
    türkiyemizde şu güzel ülkemizde ne kadar hırsızlık yolsuzluk ahlaksızlık namussuzluk rezillik varsa allah aşkına bir bakın yüzde doksanı laik kemalist ilerici aydın ve çağdaş olduğunu iddia eden kurumlar ve dernekler.

DENİZ FENERİDE KEMALİST DİMİ........KAYIP TRİLYON DAVASINI OLUSTURAN DERNEKLERDE KEMALİST DİMİ.......ERDOĞANDA VE ERDOĞAN TAYFASIDA KEMALİST DİMİ......HELBETTE KEMALİSTLERİNDE YAPTIĞI YOLSUZLUKLAR VAR AMA HEPSİNİ KALKIP KEMALİSTLERE YÜKLEMEK SİZ İSLAMCILARIN VE ATATÜRK DÜŞMANLARININ OYUNU OLMUŞ..........SEN VE SENİN GİBİ İSLAMCILARA VERCEM CAY YOKTUR CUNKU BENIM EVIMDE İSLAMI YAZIALR DEĞİL EVRİM TEORİSİNİN YAZILARINI VE ATEİSTLİKLE İLGİLİ TABLOLAR GÖRÜRSÜN.........HA GÜVENLİĞİMİZ VAR TABİKİ SORABİLİRİZ........

Madem kimseye verecek cayiniz yok adresinizi yazmaktaki amaciniz nedir? Kendinizi ispatlama cabasi desek neden böyle bir girisimde olmus olabilirsiniz ki? Burasi genel bir forum ve ben agacta bir kac cürük meyva var diye agaci kökten kesmem.

10. Alt 02-17-2010, 00:46 #110
    Ziyaretci
    Birilerinin ismini gizliyo demesine karsilik cevap yazdim.......evime hiç bir sunni müslüman giremez buna ailemdeki kişilerde dahil ki alemde sunni yoktur.............sunnilere olan düşmanliğimi sorcak olursaniz kahramanmarasa coruma malatyaya sivasa bakmaniz ve akpnin refah partisinin yaptiklarina bakmaniz yeterlidir