Bana Derler Küp Cadısı - Nur İçözü - Ana Fikri

Bana Derler Küp Cadısı - Nur İçözü - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Merhaba! Benim adım Tuğçe... Nedense, bana küp cadısı derler genelde... Kim ne derse desin umursamayın. Benim işim iyilik yap-mak, bunu böylece bilin. İyi ki ağabeyimin sözünü dinleyip, tıpkı izciler gibi her akşam, Bugün ne iyilik ettim? diye düşünmüşüm. Sonra da yaptıklarımı bir bir yazmışım. Yazmışım da üç defteri doldurup dördüncüye bile başlamışım. Ne o... Read more

12-25-2010 00:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Saniye Sonra - William R. Forstchen - Ana Fikri

Bir Saniye Sonra - William R. Forstchen - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bu dehşet verici apokaliptik romanla medeniyet yepyeni bir karanlık çağ uçurumundan aşağı yuvarlanıyor. Forstchen, Ladin in suya düşen planlarını kağıda taşımış ve bunu yaparken medeniyet kavramını da tamamen rafa kaldırmış. Stephen Coonts, New York Times çoksatarı Suikastçi nin yazarı Harika, yetenekli, manidar. Larry Niven, New York Times çoksatarı Lucifer s Hammer ın yazarı İyi... Read more

12-25-2010 00:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Beyninizi Yenileyin - Ryuta Kawashima - Ana Fikri

Beyninizi Yenileyin - Ryuta Kawashima - Ana Fikri

Yayınevi: Marsık Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Son zamanlarda insanların isimlerini unutuyorsanız,Eşyaların yerlerini hatırlayamıyorsanız,Kendinizi ifade etmek için doğru sözcükleri bulamıyorsanız…İşte, bu kitap tam size göre! Beyin araştırmacısı Japon bilimadamıDr. Ryuta Kawashima nın,20 yıllık araştırmaları sonucunda hazırladığı, bilimsel bir yöntemle seçilmiş basit matematik egzersizlerinden oluşan bu program, beyin... Read more

12-25-2010 00:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bay Vivo ve Kokain Kralı - Louis de Bernieres - Ana Fikri

Bay Vivo ve Kokain Kralı - Louis de Bernieres - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Kanatsız Kuşlar ve Yüzbaşı Corelli nin Mandolini Yazarından, Commonwealth En İyi Kitap ödülü almış mükemmel bir roman. Güney Amerikalı genç felsefe öğretmeni Dionisio Vivo nun bir süredir yaşadıkları, yaşamını altüst etmektedir. Çünkü genç felsefe öğretmeninin kapısına korkunç şekilde katledilmiş cesetler bırakılmaktadır. Vivo nun yakın dostu ve kentteki namuslu birkaç polisten... Read more

12-25-2010 00:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Başucu Nasihatleri - Mehmet Çelikel - Ana Fikri

Başucu Nasihatleri - Mehmet Çelikel - Ana Fikri

Yayınevi: Akis Kitap Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Üstadların Sözleri Gençlere Tavsiyeler Ticari Tavsiyeler Yaşam Tavsiyeleri Faydalı Sözler Faydalı Fıkralar ve Hikayeler Deyimler ve Atasözleri Özdeyişler

12-25-2010 00:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bitkisel Ev Reçeteleri - Jude C. Williams - Ana Fikri

Bitkisel Ev Reçeteleri - Jude C. Williams - Ana Fikri

Yayınevi: Platform Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bitkisel bir sevgi banyosu yapın Gripten kurtulun Cildinizi bitkilerle gençleştirin Sinirlerinizi yatıştırın Baş ağrılarınızdan kurtulun Böcek ısırıklarını ve sokmalarını tedavi edin Tansiyonunuzu doğal yollardan düşürün Ev hayvanınız için güçlendirici ve tedavi edici tonikler yapın Doğal böcek kovucular yapın Kendi mobilya cilanızı kendiniz yapın Kireçlenmeyi doğal yollarla... Read more

12-24-2010 23:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bizans ta Cinayet - Julia Kristeva - Ana Fikri

Bizans ta Cinayet - Julia Kristeva - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Cehennemin kapıları açılıyor: Uluslararası terörizm, küreselleşme, dünya politikaları, Haçlılar, kelebekler, Avrupa nın öteki yüzü, ikonlar, ikonalar, G8, tarih, bellek ve Bizans... Ansızın ortadan kaybolan Göçler tarihçisi, dehşet saçan seri katil, olayları izlemek için görevlendirilen bir muhabir, soruşturmayı yöneten karizmatik Başkomiser ve tarihçi prenses... Günümüzün en... Read more

12-24-2010 23:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Buzlar Ülkesinin Çığlığı - Stuart Hill - Ana Fikri

Buzlar Ülkesinin Çığlığı - Stuart Hill - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Thirrin in beyninde kükreyen Strong-in-the-Arm Hanedanı nın kanıydı. Hypolitan ın savaşçı ruhu ise yüreğinde heyecanla çınlıyordu. O, Icemark tahtının vârisiydi. Ülkesini ve halkını savunmak zorundaydı. On dört yaşındaki Thirrin, babası savaş alanında ölünce minik ülke Icemark ın kraliçesi olur. Küçük kızın omuzlarına büyük bir yük binmiştir. Thirrin in ülkesini düşman... Read more

12-24-2010 23:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Batılı Düşünürlerin Gözüyle Said Nursi - Veli Sırım - Ana Fikri

Batılı Düşünürlerin Gözüyle Said Nursi - Veli Sırım - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bediüzzaman ın o çok istediği ve kurulması için çalışıp didindiği Medresetü z-Zehra gerçi vücuda gelmedi; ama şimdi bütün dünya Medresetü z-Zehra ya dönmüş durumda. Profesörlerin ilkokul mezunlarıyla diz dize oturup ders aldığı görünmez bir üniversite dünyanın her yanında artık. Bir Hristiyanın dahi rahatlıkla gelip talebe olduğu, sınırları aşan bir üniversite. Bu üniversite... Read more

12-24-2010 23:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Varoluşçunun İman Savunusu - Abdullatif Tüzer - Ana Fikri

Bir Varoluşçunun İman Savunusu - Abdullatif Tüzer - Ana Fikri

Yayınevi: İz Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Tanrı, varoluşumuzun müşküllerini bizim tarafımızdan anlaşılmaz kılmayı isteyerek, (bu müşküllerin birleştiği) düğümü o kadar yükseğe veya daha kesin bir şekilde, o kadar aşağıya gizlemiş ki, biz ona bütünüyle ulaşamayız. Sonuç itibariyle gerçekten kendimizi bilebilmemiz aklımızın kibirli faaliyeti yoluyla değil, ancak onun sade teslimiyeti yoluyla olur. O halde insan, ne... Read more

12-24-2010 23:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Onur Kavgası Cizre den Strasbourg a Yeşilyurt  - Hasip Kaplan - Ana Fikri

Bir Onur Kavgası Cizre den Strasbourg a Yeşilyurt - Hasip Kaplan - Ana Fikri

Bir Onur Kavgası Cizre den Strasbourg a Yeşilyurt - Hasip Kaplan - Özeti, Bir Onur Kavgası Cizre den Strasbourg a Yeşilyurt Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Belge Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1996 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ... Strasbourg a neden gidildi, orada neler oldu? Avrupa İnsan Hakları Komisyonu nda etkileri neydi? Devletin yaklaşımı ne oldu, suçlu korunmak istendi mi? Halkın tepkisi ne oldu? Hukuki, politik yansımalar, yanlar nelerdi? Önümüzdeki... Read more

12-24-2010 23:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Frankfurt ta Şoförken - Aydın Engin - Ana Fikri

Ben Frankfurt ta Şoförken - Aydın Engin - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 12 Eylül darbesine Almanya da, bir otel odasında yakalanan, tam on iki yıl boyunca Türkiye ye dönemeyen ve siyasal sürgün olarak yaşadığı bu dönemin altı yılını, geçimini sağlayabilmek amacıyla, Frankfurt ta taksi şoförlüğü yaparak geçiren gazeteci, tiyatrocu, oyun yazarı, radyocu Aydın Engin, sürgün döneminin bitiminde, Türkiye ye dönüşte, unutulmaz günlerini acı-tatlı anılarıyla... Read more

12-24-2010 22:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Barry Trotter ve Lüzumsuz Devamı - Michael Gerber - Ana Fikri

Barry Trotter ve Lüzumsuz Devamı - Michael Gerber - Ana Fikri

Barry Trotter ve Lüzumsuz Devamı - Michael Gerber - Özeti, Barry Trotter ve Lüzumsuz Devamı Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Michael Gerber'dan başarılı bir kitap daha mı? Domuzların uçma ihtimali bile daha yüksek! Kronik deri mantarları ne yapar? Nükseder. Dünyanın en irite büyücüsü Barry de öyle yaptı. Döndü. Barry artık 38 yaşında ve evli. Ermine Cringer ile evlendi, nur topu gibi... Read more

12-24-2010 22:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Behçet Cantürk ün Anıları - Soner Yalçın - Ana Fikri

Behçet Cantürk ün Anıları - Soner Yalçın - Ana Fikri

Behçet Cantürk ün Anıları - Soner Yalçın - Özeti, Behçet Cantürk ün Anıları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Kitap Türü: Öldürülecek 67 Kürt işadamı listesinin ilk sırasında onun ismi vardı... Anne tarafından Ermeni'ydi. Hayatı boyunca "Ermeni dönmesi" diye aşağılandı. İlk cinayetini 15'inde işledi. 23 yaşında uyuşturucu sevkiyatına başladı. Karadeniz mafyasıyla işbirliği onu silah kaçakçılığına götürdü.... Read more

12-24-2010 22:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Açıklamalı Şarkılarımız - Fırat Kızıltuğ - Ana Fikri

Açıklamalı Şarkılarımız - Fırat Kızıltuğ - Ana Fikri

Yayınevi: Türk Edebiyatı Vakfı Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Müzik / Sanat Musikimizin gerçek bir uzmanı tarafından hazırlanan bu kitapta, her şarkının her mısrasının altında açıklamasını bulacaksınız. Bu açıklamalar sayesinde şimdiye kadar hep severek dinlediğiniz klâsik şarkılarımızı daha fazla anlayarak ve daha da çok severek dinleyeceksiniz. Her sayfada yer alan diğer bilgilerle de kültürünüz gelişecek. Diğer "Fırat... Read more

12-24-2010 21:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adli Tıpla İlgili Yargıtay Kararları (Adli Tıp Mev - Oğuz Polat - Ana Fikri

Adli Tıpla İlgili Yargıtay Kararları (Adli Tıp Mev - Oğuz Polat - Ana Fikri

Yayınevi: Der Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Hukuk / Genel Bu çalışmanın hareket noktasını Adli Tıp kararlarının bir araya getirilmesi düşüncesi oluşturmuştur. Çalışmada Hukuk ve Ceza Genel Kurumların kararlarının yanı sıra bu alanla ilgili dairelerin kararları da ilgili kanunlar çerçevesinde sistematize edilmiştir. Bu şekliyle de tüm Hukuk ve Adli Tıp uygulamacılarına faydalı olacağı ümit edilmektedir. Diğer "Oğuz... Read more

12-24-2010 21:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ahdım Var - Hür Yumer - Ana Fikri

Ahdım Var - Hür Yumer - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 1995 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Henüz bir masal olan şu zaman, sana göstermeden bir yere gizlenmiş olabilir. Ya git, ya da kal. Mesafeyi dondurmuş, boğazını kurutmuş, dilini koparmış, başını döndürmüş olabilir. Git, ya da kal. Karşındaki karanlık, yüzüne çığlık çığlığa çarpıp duruyor olabilir. Git... Kal... Sadece parmaklarının yardımıyla konuşabilen şu dudaklardan sızan sayıklama, seni yaralıyor, yok... Read more

12-24-2010 21:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afacan Çiftlikte - Attila DAMAR - Ana Fikri

Afacan Çiftlikte - Attila DAMAR - Ana Fikri

Yayınevi: Derpaş Kültür Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Pazar sabahı, annesi Afacan ı erken uyandırdı:- Kalk Afacan. Biliyorsun bugün dayının çiftliğine gideceğiz.Afacan çabucak kalktı. Yüzünü yıkadı ve kahvaltı masasına oturdu. Diğer "Attila DAMAR" Kitapları: 1. Seçkin Atatürk Şiirleri

12-24-2010 21:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Acar Hafiye - Golle Şikeler ve Garip Tipler - Jürgen Banscherus - Ana Fikri

Acar Hafiye - Golle Şikeler ve Garip Tipler - Jürgen Banscherus - Ana Fikri

Acar Hafiye - Golle Şikeler ve Garip Tipler - Jürgen Banscherus - Özeti, Acar Hafiye - Golle Şikeler ve Garip Tipler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman Bu macerada, mahallenin futbol takımı Acar dan yardım istiyor. Büyük turnuva başladı, ama takımın kalecisi garip şeyler yapıyor. Rakip mahallelerin takımları çok güçlü ve şampiyonluk elden gitmek üzere. Bakalım Acar Hafiye... Read more

12-24-2010 21:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Agora - Marta Sofia - Ana Fikri

Agora - Marta Sofia - Ana Fikri

Agora - Marta Sofia - Özeti, Agora Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kyrhos Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat O, tarihin gördüğü en etkileyici ve ilgi çekici kadınlardan biriydi. Hem nefes kesecek kadar güzel hem de adını matematikçi, filozof ve astronom olarak tarihe yazdıracak kadar zeki biri ve ne trajiktir ki ölümüyle bile unutulmayacak bir kadındı. Üzerine çullanan onlarca erkeğin darbeleriyle son nefesini veren, cesedi sokaklarda... Read more

12-24-2010 21:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Afedersin Hayat - Ahmed Günbay Yıldız - Ana Fikri

Afedersin Hayat - Ahmed Günbay Yıldız - Ana Fikri

Afedersin Hayat - Ahmed Günbay Yıldız - Özeti, Afedersin Hayat Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2001 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Kavramlar sahi bu kadar ikiyüzlü müydü? Yoksa, istediğimiz gibi yorumlayışımız mıydı onları özünden koparıp birer karmaşa haline getiren? Bilmiyorum doğrusu. Bildğim tek şey, işimize gelmeyen gerçekleri kendimize uyduruşumuz!...Maskeler utanç vericidir benim bildiğim. Utançsa, gerçeklerden... Read more

12-24-2010 20:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Visual Basic 6.0 Uygulamaları - Erdal Akpınar - Ana Fikri

Adım Adım Visual Basic 6.0 Uygulamaları - Erdal Akpınar - Ana Fikri

Yayınevi: Nirvana Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2009 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Visual Basic 6.0 görsel programlama dili DOS tabanlı programlama dilleri ve diğer görsel programlama dillerine göre daha kullanışlı bir dildir. Programcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Görsel bir programlama dili olduğu için kullanılması ve öğrenilmesi oldukça kolaydır.Bu kitapta, Visual Basic Programlama Dilini yeni öğrenenler ve kendini geliştirmek... Read more

12-24-2010 20:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
10 - Başar Akşan - Ana Fikri

10 - Başar Akşan - Ana Fikri

Yayınevi: Birharf Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Başar Akşan ın Yazın Dörtlemesi: 10 , Açımlamacılık ve Bireşimcilik felsefe akımlarını irdeliyor. Yazar bu düşünce akımlarını çeşitli şekillerde inceleyerek görüş açımızı genişletiyor. Yazın Dörtlemesinin birinci kitabı 10, edebiyat profesörü Baskı Barım ile beraber Marcel Proust, George Simenon Michel Houelllebecq gibi edebiyat dünyasının önemli isimlerinin incelendiği bir... Read more

12-24-2010 20:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ada Konukları - V. Van Der Meer - Ana Fikri

Ada Konukları - V. Van Der Meer - Ana Fikri

Yayınevi: Gri Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Duinroos un neler yaşadığını görebilmek, duyabilmek için bazen kollarımın duvar, gözlerimin pencere olmasını isterdim. Ada Konukları, Hollanda nın kuzeyinde bulunan Waddeneiland arasındaki "Duinroos" adlı basit ama konuksever tatil evine gelen misafirleri ve o evi yaz sezonuna hazırlayan temizlikçi kadını konu alır. Tatil için gelenler birbirlerini tanımamaktadırlar. Aynı yatağı... Read more

12-24-2010 19:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Afrika  nın Hiçbir Yerinde - Stefanie Zweig - Ana Fikri

Afrika nın Hiçbir Yerinde - Stefanie Zweig - Ana Fikri

Yayınevi: Nokta Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Gerçek bir yaşam öyküsüdür Afrika... 1938 yılında Yahudi asıllı küçük bir ailenin Nazi hışmından kaçarak o zamanların İngiliz sömürgesi Kenya ya sığınması ve yeni bir vatan edinme çabaları, uzaktan savaşın görüntüsü, endişeler, kaygılar, umutsuzluklar ve hüzün... Hukuk eğitimi görmüş Walter Redlich, güzel ve naif karısı Jettel, tatlı duyarlı küçük Regîna ve kahkahası... Read more

12-24-2010 19:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adnan Menderes Demokrasi Şehidi - İbrahim Sertkaya - Ana Fikri

Adnan Menderes Demokrasi Şehidi - İbrahim Sertkaya - Ana Fikri

Yayınevi: Yağmur Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu memleketi saadete götürecek yolun demokratik sistem, çok partili sistem olduğunu söyledik. Biz inanıyorduk ki, şayet bu millet kendi işlerini kendi eline alacak olursa, kendi kaderine sahip olacak olursa, memleketi ıstıraba sevk eden şikâyetler kendiliğinden yoluna girecektir. Biz buna inanarak çalıştık. Siyasi hayatta muvaffakiyetin başlıca düsturunun samimiyet olduğuna kaniim. İdare... Read more

12-24-2010 19:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Acı Çikolata / Çikolatanın

Acı Çikolata / Çikolatanın "Tatsız" Öyküsü - Carol Off - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Her türlü etnik, dinî, politik ve ulusal ayrılığı aşan, evrensel bir lezzet... Sütlü, karamelli, fındıklı, fıstıklı, bademli çikolatalar... Çikolatalı pastalar, kurabiyeler, dondurmalar, sütler, renk renk paket paket bonbonlar... Küçük büyük demeden milyarlarca insanı peşinden sürükleyen bu büyüleyici tat, çoğu kişi için "mutluluk" kelimesinin de içini dolduruyor. Oysa... Read more

12-24-2010 19:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ağla Sevgili Yurdum - Alan Paton - Ana Fikri

Ağla Sevgili Yurdum - Alan Paton - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat 1930 lu yıllarda Güney Afrika da birtakım yenilikler yapılmaya başlanmış; ancak, alabildiğine ilkel koşullarda yaşayan, ezilen, sömürülen, hor görülen kara derili insanların bu değişime ayak uydurmaları son derece sancılı olmuştur. Hem zorlu bir yaşamla hem de aynı ölçüde acımasız beyazlarla cebelleşen; ama o ülkenin kendi ülkeleri olduğu ve sevgide, acıda, emekte dayanışma içinde... Read more

12-24-2010 19:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Ana Fikri

Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Ana Fikri

Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu - Kolektif - Özeti, Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Medyasoft Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, programı pratik uygulamalar ve gerçek uygulamalara ait örneklerle öğrenmenizi sağlayacak en iyi araçtır. Bu kitapla başarılı baskı tasarımı ve verimli iş akışı tekniklerini öğreneceksiniz.... Read more

12-24-2010 19:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açık Toplum Yazıları - Ömer Çaha - Ana Fikri

Açık Toplum Yazıları - Ömer Çaha - Ana Fikri

Yayınevi: Liberte Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İnsan esrarengiz bir varlıktır. Değişik arzuları, istekleri ve fantezileri vardır. Sosyal aktivitelerine paralel olarak bu arzu ve fanteziler farklılaşır, gelişir ve zenginleşir. Siyasal otorite, alanını genişlettiği zaman, bireylerin özgürlük alanı daralır. Altındakileri zapt-u rapt altına almak siyasal otoritenin tabiatındandır. Onun beslenme kaynağı, sınırlama, daraltma, yasaklama,... Read more

12-24-2010 18:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools