Buz Kapanı - Glenn Meade - Ana Fikri

Buz Kapanı - Glenn Meade - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Kitap Türü: "Kitap bittiğinde insan kendini ölümcül bir komplonun pençesinde hissediyor ve olduğu yerde çakılıp kalıyor." Liverpool Echo "Hiçbir eksiği yok. Mükemmel." RTE Ireland "Kitapta hiç ara vermeyen bir aksiyon var, olağnüstü heyecanlı." Leisure Options, Souhth Africa "Meade'in son romanını okumak freni tutmayan bir otomobille yokuş aşağı hızla inmeye benziyor. Çok eğlenceli." Diğer... Read more

05-06-2011 02:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Denizin Çağırışı - Kemal Bilbaşar - Ana Fikri

Denizin Çağırışı - Kemal Bilbaşar - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Ah o ilçe, o küçük kasaba, beni böylesine zavallı yapan orası değil miydi? Belki mayamda bozukluk vardı. Belki de ben gerçekten hasta yaratılmış bir adamdım. Ama hiç kuşkusuz beni hasta ve zavallı yapmakta o kasabanın büyük günahı vardı. Düşündükçe yalnız benim değil, oraya gelen hükümt doktorunun da, savcının da, jandarma komutanının da az zaman sonra kabuk bağladıklarını ve bu... Read more

05-06-2011 01:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Globalleşme Sürecinde Türkiye - Üzeyir Garih - Ana Fikri

Globalleşme Sürecinde Türkiye - Üzeyir Garih - Ana Fikri

Yayınevi: Hayat Yayıncılık Basım Tarihi: Eylül 2000 Kitap Türü: 21.yüzyılda ülkemiz için globalleşme veya başka bir deyimle dünyayla entegre olma, uluslararası bir kimlik kazanma çabaları hız kazanmakta ve bu deyim ana slogan olarak kullanılmakta. Bir yandan büyük ulusal firmalar aralarında birleşip güçleniyor, düğer yandan da çeşitli uluslara mensup firmalar bir araya gelerek kurumlar uluslararası bir kimlik kazanıyor. Ulusal pazarların yerini uluslararası pazarlar alıyor.... Read more

05-06-2011 01:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Exchange Server 5.5 - Cem Tunç - Ana Fikri

Exchange Server 5.5 - Cem Tunç - Ana Fikri

Yayınevi: Seçkin Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 1999 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Birlikte Çalışma Kavramı Exchange Server Mimarisi Exchange Server Servisleri Exchange Server Dosya Yapısı Exchange Server Kurulumu Posta Kutusu - Mailbox - Kavramı Dağıtım Listesi Exchange Server Perpormans Ayarları Exchange Server Yedekleme Teknikleri Sorunlar ve Çözüm Önerileri

05-06-2011 01:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hicaz dan Gelibolu ya - Zafer Güler - Ana Fikri

Hicaz dan Gelibolu ya - Zafer Güler - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Şansızlıkların, yoklukların, savaşların, sefalet ve cehaletin geri dönülmez bir yola ittiği milyonlarca insandan sadece biriydi o. Yaşadıklarını kaderin bir gerçeği olarak gördü, yaşayamadıklarını da ka-derin yaşatmadıkları olarak... Yüzyıllardır onlarca büyük cephede savaşan ecdadımızın içinden çok azı yaşadıklarını yaza-bilmiş ve diğer nesillere aksettirebilmiştir. Bu... Read more

05-06-2011 01:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adobe Photoshop CS2 - Osman Gürkan - Ana Fikri

Adobe Photoshop CS2 - Osman Gürkan - Ana Fikri

Yayınevi: Nirvana Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2005 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji - Photoshop u Tanımak - Temel düzenleme işlemleri - Seçimlerle çalışmak - Katmanlar ile çalışmak - Metinler ile çalışmak - Maskeler ile çalışmak - Rötuşlamak ve onarmak - Boyamak ve düzenlemek - Yollar ve temel pen teknikleri - Vektör çizimler ve yollar - Filtreleri kullanmak - İşlemleri otomatikleştirmek - Web için resimleri hazırlamak - Resimleri baskıya... Read more

05-06-2011 01:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ben Güzelim Ya Sen? - Oya Germen Özyılmazel - Ana Fikri

Ben Güzelim Ya Sen? - Oya Germen Özyılmazel - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kitapta neler var? - Olumlu düşünmenin ve sevginin gücünün genç kalmak üzerindeki etkisi - Beslenme - Anti-aging - Vitaminler, antioksidanlar, mineraller - Cilt bakımı - Kadın sağlığı - Selülit - Güzellik ipuçları - Giyim sırları - Makyaj sırları - İmaj - Estetik operasyonlar

05-06-2011 01:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Evrenin Sonundaki Restoran (Otostopçu 2. Kitap) - Douglas Adams - Ana Fikri

Evrenin Sonundaki Restoran (Otostopçu 2. Kitap) - Douglas Adams - Ana Fikri

Yayınevi: Kabalcı Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2004 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat Bilimkurgu yazının benzersiz ismi Douglas Adams ın neredeyse dünyanın tüm dillerine çevrilmiş dizisi Otospotçunun Galaksi Rehberi BBC de radyo oyunu olarak yayınlanışının ardından büyük bir okur kitlesine ulaşarak popülerliğini asla yitirmeyecek bir kült haline geliyordu. Belli başlı her galaktik uygarlığın tarihi üç ayrı ve fark edilebilir aşamadan geçme eğilimindedir. bu aşamalar... Read more

05-06-2011 00:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gökler Hakimi - Jules Verne - Ana Fikri

Gökler Hakimi - Jules Verne - Ana Fikri

Yayınevi: Yuva Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Ünlü yazar Fransa nın Nantes kentinde 8 Şubat 1828 de doğdu.Avukat olan babası onun da avukat olmasını istiyordu.Jules Verne macera hevesi yüzünden on bir yaşında evden kaçtı.Değişik insanları ve değişik çevreleri görmek istiyordu.Fakat bindiği gemide babası tarafından yakalandı. Diğer "Jules Verne" Kitapları: 1. Piyango Bileti

05-06-2011 00:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çiçekleri Unuttular - Cahit Kayra - Ana Fikri

Çiçekleri Unuttular - Cahit Kayra - Ana Fikri

Yayınevi: Boyut Yayınları Basım Tarihi: Ekim 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat -Karabasan değil. Deprem...Deprem... diye bağırdı. Önce yataktan kalkmak istedi. Sonra vazgeçti. Zaten bunu düşünürken, yere, molozların, sıva döküntülerinin üstüne savruldu. Gözleri yarı aydınlığa alışırken karyolasının ufak bir kamyonet gibi pencere tarafına doğru fırladığını gördü. Gerçekten kamyonet yavrusu karyola o azgın haliyle pencerelerin bulunduğu duvara bindirdi. Bir... Read more

05-06-2011 00:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuk Ve Beceri - Morgan Stanley - Ana Fikri

Çocuk Ve Beceri - Morgan Stanley - Ana Fikri

Yayınevi: EKİNOKS YAYINLARI Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Çocuk Gelişimi / Aile Bir çocuğunuz var... Onunla vakit geçirmek, keyif almak demek hayattan... Onunla oynamak, çocuk olabilmek demek yeniden... Onunla göz göze gelmek hayatı anlamak belki de... Onunla uyumak ise o olmak demek bir bakıma... Peki, en son ne zaman kağıttan uçak yapıp havaya savurdunuz ya da çocuklar gibi çığlıklar atarak bir uçurtmanın peşinden ne zaman koştunuz?..Hiç çocuğunuzla birlikte oyun... Read more

05-06-2011 00:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Felsefe Ansiklopedisi 6 - Ahmet Cevizci - Ana Fikri

Felsefe Ansiklopedisi 6 - Ahmet Cevizci - Ana Fikri

Yayınevi: Ebabil Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Ahmet Cevizci" Kitapları: 1. Felsefe Tarihi - Ciltli

05-06-2011 00:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Cemile Arkadaşına Yardım Ediyor - Kolektif - Ana Fikri

Cemile Arkadaşına Yardım Ediyor - Kolektif - Ana Fikri

Yayınevi: Kaknüs Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören Cemile serisine yepyeni dört macera daha eklendi. Cemile yüzmeyi öğreniyor da Cemile, anne ve babasıyla deniz kıyısında harika bir tatil geçiriyor. Bu arada şişme simidinden kurtulup suyun yüzeyinde kalmayı başarıyor. Nasıl mı? Cevabını yeni macerada okuyabilirsiniz. Cemile midilliye biniyor da Cemile nin en büyük hayali gerçekleşiyor. Anne... Read more

05-05-2011 23:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Fikret Hakan Eskimeyen Yeşilçamlı - Nigar Pösteki - Ana Fikri

Fikret Hakan Eskimeyen Yeşilçamlı - Nigar Pösteki - Ana Fikri

Yayınevi: Umuttepe Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Eskimeyen Yeşilçamlı, Nigar Pösteki nin sinemaya ilişkin daha önce yaptığı incelemeleri bütünleyen bir yapıt olarak okur karşısına çıkıyor ve okuru, Türk sinemasının usta oyuncusu Fikret Hakan ile buluşturuyor. Ama aynı zamanda, sinemadan oyunculuğa, oyunculuktan sinemaya giden güzergâhtaki yaşanmışlıkları biyografik bir inceleme tadıyla... Read more

05-05-2011 23:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gıcır Ağacı - Sevgi Kurtz - Ana Fikri

Gıcır Ağacı - Sevgi Kurtz - Ana Fikri

Yayınevi: Sokak Kitapları Basım Tarihi: Kasım 2009 Kitap Türü: 'Gıcır ağacı' bizim hayatımızın özeti sanki.. Ayaklarının yerden kesilmesi, havalara yükselebilmek için önce yerde koştur da koştur. Sonra döne döne, tam en tepelere yükselmişken, karnında tuhaf bir gıcıklanma, 'mutluluktan uçmak olursa böyle olur' demene kalmadan bir bakarsın inişe geçmişsin bile... İçin boşalırmış gibi bir duyguyla, düşer de düşersin boşlukta, sonra yere ulaştığında tekrar havalanmak,... Read more

05-05-2011 23:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bizim Avlu - Maria Yordanidu - Ana Fikri

Bizim Avlu - Maria Yordanidu - Ana Fikri

Yayınevi: Belge Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Belki benim devrimdeki çocuklar pek çok şeyden mahrumdular, ama evde hareket edebilecekleri genişlikte sahaları vardı. O devrin en fakir evinde bile bugünkü apartman dairelerinde olduğundan daha çok yer vardı. Sonra sokakları vardı çocukların. İstanbul da çocuk, çeteleri çoğunlukla oğlan, çoğu kere mahallelerinin sınırlarını geçer saatlerce görünmezlerdi. Çoğu kere iki dış... Read more

05-05-2011 23:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Burçlar ve Yıldızlar - Gülten Suveren - Ana Fikri

Burçlar ve Yıldızlar - Gülten Suveren - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bizde "Yıldız Falı" diye bilinen Astroloji çok eskiye dayanan bir sanattır. Astrolojinin ne zaman ortaya çıktığı kesin olarak bilinmemekle birlikte en az altı bin yıllık bir geçmişi olduğu söylenmektedir. En eski çağlarda bile insanlar Güneş, Ay ve yıldızlarla ilgilenmişlerdir. Onlara bakmış ve hepsinden kendilerince birer anlam çıkartmışlardır. Zamanla bu bilgiler kuşaktan... Read more

05-05-2011 23:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çılgın Kızlar Kantini  - Fatma Pekşen - Ana Fikri

Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Ana Fikri

Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Özeti, Çılgın Kızlar Kantini Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Hem Müzeyyen ve ekibiyle aynı sınıfa düşmenin hayal kırıklığını hem de geçen yılki sınıfımdan en samimi arkadaşım Hazel in başka şehre gitmesinin üzüntüsünü yaşıyordum ki... Can simidi gibi yetişti işte Baharat. Canım benim. Niye böyle tek başına geziyorsun... Read more

05-05-2011 23:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gülmira - Abdülkadir Danışman - Ana Fikri

Gülmira - Abdülkadir Danışman - Ana Fikri

Yayınevi: Kastaş Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Gökyüzü bulutsuz ve maviydi. Günün kuşluk vakti, Kamilet ve Orçi derelerinin üstüne kurulmuş olan Doğu Karadeniz in o meşhur köprülerinden ikisi bir arada...Çifte köprüler adı verilen tarihi bu iki taş köprü, ikizlerin birleştiği noktadan itibaren Kamilet köprüsü üzerinde, sırtı köprülerin birleştiği yere dönük, üstünde resmi kıyafeti olan bir subay, köprünün ortasında, sağ... Read more

05-05-2011 22:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bitmeyen Kavga - John Steinbeck - Ana Fikri

Bitmeyen Kavga - John Steinbeck - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: 1991 Kitap Türü: Ekmek kavgalarından umutlarına, korkularından kahramanlıklarına kadar gerçek emekçi tiplerinin anlatımındaki başarı romanın yüceliğini daha da artırmaktadır.Bitmeyen Kavga, Steinbeck'in edebiyat alanındaki başarısının en özlü örneği olarak bilinecektir.1962 Nobel Edebiyat Ödülü'nü kazanan John Steinbeck'in öteki ünlü yapıtlarından başlıcaları Fareler ve İnsanlar, Gazap Üzümleri ve Acı Hayat'tır. Diğer... Read more

05-05-2011 22:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Haz İlkesinin Ötesinde Ben ve İd - Sigmund Freud - Ana Fikri

Haz İlkesinin Ötesinde Ben ve İd - Sigmund Freud - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2001 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Freud un bir arada yayımladığımız bu iki makalesi, düşünsel gelişiminde dönüm noktalarına işaret eden, birbirleriyle yakından bağlantılı ve tarihsel önemi olan metinlerdir. Haz İlkesinin Ötesinde, psikanalitik dürtü kuramında bir dönüşüme işaret eder ve insan saldırganlığını, cinsellik kadar önemli bir güdülenme olarak ilk kez psikanalizin konusu haline getirir. Bu tez,... Read more

05-05-2011 22:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hangi Kuvayı Milliye - Ali Özsoy - Ana Fikri

Hangi Kuvayı Milliye - Ali Özsoy - Ana Fikri

Yayınevi: İleri Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Bugün iki Kuvayı Milliye bulunmaktadır. Biri, bir ittifak hareketidir. Bu hareket, içinde, pek çok farklı ideolojik hareketi birleştirir. Irkçılardan, şeriatçılara, maoculardan, liberallere kadar; hiçbiri ne Atatürkçü, hatta ne de Türk olmayan marjinal gruplar biraraya gelmektedir.İkincisi ise bir ittifak hareketi değildir, politik bir taktik hareketi hiç değildir. Bu, ideolojik referansı Atatürkçülük olan, kendini... Read more

05-05-2011 22:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fikir Hareketleri Ve Liberal Düşünce Topluluğu - Atilla Yayla - Ana Fikri

Fikir Hareketleri Ve Liberal Düşünce Topluluğu - Atilla Yayla - Ana Fikri

Yayınevi: Liberte Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Fikir serdetmek meşakkatli bir iş; beyninizi bir mengene misali sıkıştıran, sorularınıza verdiği cevapları sizi tatmin etmekten fersah fersah uzak olan cari fikirlerin tahakkümünden, albenisinden ve ilikleri değin zerkettiği esriklikten kurtulup "Hayır, ben böyle düşünmüyorum!" demek, hakiki bir cesaret gerektirir. Hele bir de serdettiğiniz bu fikir cari düşünce piyasasında bir... Read more

05-05-2011 22:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Galata Sarayı Efendileri - Halil Özer - Ana Fikri

Galata Sarayı Efendileri - Halil Özer - Ana Fikri

Yayınevi: Nokta Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Halil Özer in Galatasaray la ilgili anılarını kitaplaştırdığını duyunca paniğe kapılmadım değil... Çünkü Halil, Galatasaray ın içini Galatasaraylılar dan daha iyi bilen tek gazetecidir. Bu durum Galatasarylı yöneticiler arasında bile zaman zaman espri konusu olur. Bazen Yönetim Kurulu toplantılarından çıkışta, "Yahu ne konuştuk hatırlamıyorum. Halil i arayalım da anlatsın"... Read more

05-05-2011 22:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Bakışta Microsoft FrontPage 2002 - Greg Holden - Ana Fikri

Bir Bakışta Microsoft FrontPage 2002 - Greg Holden - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yeni özellikleriyle FrontPage 2002 yi bir bakışta öğrenmek çok kolay!Neler Öğreneceksiniz?Microsoft FrontPage de işleri yapmanın en kolay yollarını bulun.Sıfırdan, hızla kendinize ait bir site oluşturun.Metin ve grafikleri biçimlendirip özel efektler kullanın.Köprü ve arama işlevi ekleyin.İsabet sayacı ve geri bildirim formları oluşturun.İşin perde arkasına inin ve HTML ile... Read more

05-05-2011 21:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Büyük Selçuklular Ve Mezhep Kavgaları - Seyfullah Kara - Ana Fikri

Büyük Selçuklular Ve Mezhep Kavgaları - Seyfullah Kara - Ana Fikri

Yayınevi: İz Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Farklı mezheplere mensup müslümanlar arasında zaman zaman önemli çekişmelerin, kavgaların ve hatta ölümlere varan silahlı çatışmaların yaşandığı bilinmektedir. Ancak çok daha iyi bilinen bir husus daha vardır: Verimli ilmî münakaşalar şeklinde gelişenleri dışında, mezhep çatışmaları İslam dünyasına hiçbir yarar sağlamamış, hiçbir sorunu... Read more

05-05-2011 21:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Baskerville Laneti - Sir Arthur Conan Doyle - Ana Fikri

Baskerville Laneti - Sir Arthur Conan Doyle - Ana Fikri

Yayınevi: NTV Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2010 Kitap Türü: Çizgi Roman / Çizgi Roman “Bütün bunların anlamı nedir, Holmes?”Aşınmış bir baston; gözden kaçmış bir aile portresi; firari bir katil ve bir hayalet köpek üzerine kurulu eski bir lanet... Müthiş dedektif Sherlock Holmes bu en meşhur davasının ardındaki esrarı çözebilmek için tüm becerisine ve sadık dostuDr. Watson'ın güvenilir desteğine ihtiyaç duyuyor..“Cinayet bu, Watson!”Polisiyenin klasik... Read more

05-05-2011 21:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Haydutlar Kraliçesi - Phoolan Devi - Ana Fikri

Haydutlar Kraliçesi - Phoolan Devi - Ana Fikri

Yayınevi: Varlık Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1996 Kitap Türü: Phoolan Devi, henüz hayattayken efsane haline gelen ender kişilerden birisi... Hindistan ın bir köyünde, aşağı kastlardan bir ailenin üyesi olduğu için zenginliklere kölelik yapmak zorunda kalan Phoolan, on bir yaşındayken kendinden üç kat yaşlı bir adamla evlenebilir. Dayak, dehşet ve vahşetle karşılaşır, terk edilir, haydutlar tarafından kaçırılmadan önce defalarca tecvüze uğrar, ardından kendisine aşık... Read more

05-05-2011 21:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hiç Aslında Çok Şeydir - Kaan Erkam - Ana Fikri

Hiç Aslında Çok Şeydir - Kaan Erkam - Ana Fikri

Yayınevi: İlk Biz Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2005 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Soru sor yanıt alama diye bir oyun oynasak bana ne sorardın? Ben sana ne sorardım? Kimsin mi... Hayır... Nesin mi... YİNE HAYIR... Senin ellerinden tutar, yüreğine bakar ve BENDEN NE İSTİYORSUN derdim. Ta ki sen -HİÇ... diyene kadar, binlerce kez... -Hiç aslında ne çok şeydir. Diğer "Kaan Erkam" Kitapları: 1. İstanbul... Read more

05-05-2011 21:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hal ve Tin - Banu Doğan - Ana Fikri

Hal ve Tin - Banu Doğan - Ana Fikri

Yayınevi: Erko Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hal ve Tin duyguların ve gerçekliğin, inançlı bir insanın kaleminden anlatıldığı, defalarca okunmayı ve çözümlenmeyi hak eden bir çalışma... İlk anda oluşturduğu etki, tekrar okunduğunda kişiyi çok daha derin düşüncelere sevk ediyor. Bu kitapta Hal ve Tin in dışında Banu Doğan ın (Bilge Güneş) çeşitli köşe yazılarına da yer verildi. "Bir resim vardı gönlümde. Seni... Read more

05-05-2011 20:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools