Hal ve Tin - Banu Doğan - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-05-2011 (20:50)   Son Mesaj: 05-05-2011 (20:50)    Cevap: 0    Gösterim: 603  

05-05-2011

Hal ve Tin - Banu Doğan - Ana Fikri

Yayınevi: Erko Yayıncılık
    Basım Tarihi: Haziran 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Hal ve Tin duyguların ve gerçekliğin, inançlı bir insanın kaleminden anlatıldığı, defalarca okunmayı ve çözümlenmeyi hak eden bir çalışma... İlk anda oluşturduğu etki, tekrar okunduğunda kişiyi çok daha derin düşüncelere sevk ediyor. Bu kitapta Hal ve Tin in dışında Banu Doğan ın (Bilge Güneş) çeşitli köşe yazılarına da yer verildi. "Bir resim vardı gönlümde. Seni kaybettim; kendimi de diyordu. Fakat bu kayboluşun gerçek anlamda ne olduğunu daha sonra fark ettim. Hal ve Tin bu sözlerle rehber görevi gören, yolculuk sırasında kendi ötesini tarif ediyordu. Benden öte bir anlayışla yazıldı. Bu güzel ve huzurlu yolculuğu konuyla ilgili olmaya özen göstererek, çeşitli köşe yazılarımla nakış nakış işledim. Hislerin, arınmanın kağıda döküldüğü hoş, umut verici bir deneyimdi Hal ve Tin benim için... Ve tabii ki sizlerle paylaşmak... Arınmanın doruk noktasına çıktığı o kutsi zaman dilimleri... Bütün mütevazilikle, hiçbir başarı hırsı gütmeden hazırlanan bu çalışmanın, halkın dışında günümüz aydınlarının da yüreğinde taht kurmasını umarım. Umudu elden bırakmadan, sıcacık tarzıyla Hal ve Tin in sizi sarmasını diliyorum. Yolculuğa çıkmanız için Hal ve Tin size bir fırsat sunuyor.

Diğer "Banu Doğan" Kitapları:

1. Avrupa da Müzik İle Terapi

Hal ve Tin - Banu Doğan - Ana Fikri Yorumları