Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-05-2011 (23:00)   Son Mesaj: 05-05-2011 (23:00)    Cevap: 0    Gösterim: 3066  

05-05-2011

Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Ana Fikri

Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Özeti, Çılgın Kızlar Kantini Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Timaş Yayınları
    Basım Tarihi: Haziran 2009
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

"Hem Müzeyyen ve ekibiyle aynı sınıfa düşmenin hayal kırıklığını hem de geçen yılki sınıfımdan en samimi arkadaşım Hazel in başka şehre gitmesinin üzüntüsünü yaşıyordum ki... Can simidi gibi yetişti işte Baharat. Canım benim. Niye böyle tek başına geziyorsun ki bahçede? Sen de bize katılırsan dört yapraklı yonca oluruz. deyiverdi.Fena fikir değildi aslında... Müzeyyen ve ekibine de yalnız olmadığımı ispatlamış olurdum böylece."Cemre ve yeni arkadaşlarıyla Çılgın Kızlar Kantini nde başlayıp büyüyen güzel bir dostluğu paylaşmaya ne dersiniz?Genç olmak bazen çok zevkli, bazen çok zor... Okul, dershane, ev... Dersler, sınavlar, ödevler... Her gün ne yapmamız, nasıl davranmamız gerektiğini söyleyen anneler, babalar, öğretmenler...Başımızın belası sivilceler... Genç olmak bazen gerçekten hem çok zevkli hem çok zor... En iyisi, unutun hepsini...Burası "ÇILGIZ KIZLAR KANTİNİ"...

Diğer "Fatma Pekşen" Kitapları:

1. Ayten De Yok Artık
    2. Pembe Gözlükler
    3. Menekşe Kokulu Bahar
    4. Mavi Hayal Pembe Düş
    5. İpek Hayaller

Çılgın Kızlar Kantini - Fatma Pekşen - Ana Fikri Yorumları