Cemile Arkadaşına Yardım Ediyor - Kolektif - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 05-06-2011 (00:50)   Son Mesaj: 05-06-2011 (00:50)    Cevap: 0    Gösterim: 539  

05-06-2011

Cemile Arkadaşına Yardım Ediyor - Kolektif - Ana Fikri

Yayınevi: Kaknüs Yayınları
    Basım Tarihi: Temmuz 2008
    Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat

Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören Cemile serisine yepyeni dört macera daha eklendi. Cemile yüzmeyi öğreniyor da Cemile, anne ve babasıyla deniz kıyısında harika bir tatil geçiriyor. Bu arada şişme simidinden kurtulup suyun yüzeyinde kalmayı başarıyor. Nasıl mı? Cevabını yeni macerada okuyabilirsiniz. Cemile midilliye biniyor da Cemile nin en büyük hayali gerçekleşiyor. Anne ve babasıyla at çiftliğine gidiyor ve Kestane adlı sevimli midillinin sırtında çok hoş bir gezinti yapıyor. Cemile arkadaşına yardım ediyor da Cemile tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan Asım ile tanışıyor. Ona yardım etmek isterken engelliler hakkında neler öğreniyor neler. Cemile hastanede yatıyor da Cemile nin birkaç gece hastanede kalması gerekiyor. Başlangıçta doktorlardan korkuyor. Sonra palyaçolarla tanışıyor. Palyaçonun hastanede ne işi mi var? Cevabı yepyeni Cemile kitaplarında gizli...

Diğer "Kolektif" Kitapları:

1. Almanak 2009 Analizleri
    2. 12 Eylül Sabahı
    3. Öğrenciliğin kitabını yazdık
    4. Hayatın Seyri
    5. Sokrates'ten Âşık Veysel'e
    6. Mustafa Kemal ve Ulusal Bir Devletin Doğuşu
    7. Bruno Barbey'nin İstanbul'u
    8. Yurttaşlıktan Uygarlığa
    9. Klasik Çin Şiirinden Seçmeler

Cemile Arkadaşına Yardım Ediyor - Kolektif - Ana Fikri Yorumları