HErkese merhaba ; ben öğrenci vizesine 8 ekimde başvurdum konsolosluk 22 ekimde diplomatik kurye ile göndermiş belgeleri tam 1 ay oldu Ma35 belgeler bende yok o tarihte gönderselerdi şimdiye gelirdi diyor,
konsolosluk biz gönderdik kayıdı var şimdiye kadar gitmesi gerekirdi bizden çıktı artık bunu iletin Ma35 e diyor

alıntı mesaj
Sayin Murat Öxxxx,

bizim kayitlarimiza göre siz 8 ekim`de basvurunuzu getirdiniz ve 22 ekim`de dosyaniz Viyana MA35`e diplomatik kurye ile gönderilmisdir. Bu güne kadar orada bulunmamasi mümkün olmamasi gerekiyor. Basvuru dosyaniz burdan cikmisdir ve bu durumda bizim yapabilecegimiz bir sey yoktur.

MA35`e girdikten sonra bizim sorumlulugumuzdan cikiyor. Lütfen ordaki yetkililerle bu bilgileri tekrar görüsünüz.

Saygilarla

Vize bölümü

aklım çok karıştı almancam yeterli değil konuşamıyorum, sizden yardım istiyorum, ma35de nereyi arayım arattırayım +43140003535 arıyorlar belge yok diyor. pazartesi tekrar arattırmaya çalışacam.

bu konsolosluğun dediği bilgiyi ve benim durumumu açıklayan bir almanca çeviri hazırlayabilirmisiniz belgelerimi sormak istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim