Elektronik Ticarette Tüketicinin Korunması ve Bir  - Selda Ene - Ana Fikri

Elektronik Ticarette Tüketicinin Korunması ve Bir - Selda Ene - Ana Fikri

Elektronik Ticarette Tüketicinin Korunması ve Bir - Selda Ene - Özeti, Elektronik Ticarette Tüketicinin Korunması ve Bir Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Pusula Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Bilişim sektöründeki gelişmeler sonucunda internetin tüm dünyada yaygınlaşmasıyla şirketler web sayfalarını satış noktaları gibi kullanmaya başladılar. Bunun sonucunda satıcı-tüketici ilişkisi farklı bir boyut kazandı. Sanal mağazalar yedi gün... Read more

01-16-2011 09:22 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavlar - Sinan Temur - Ana Fikri

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavlar - Sinan Temur - Ana Fikri

Yayınevi: Yargı Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2009 Kitap Türü: Sınavlara Hazırlık / Yabancı Dil

01-16-2011 09:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Açık Kitap - Neşe Kutlutaş - Ana Fikri

Açık Kitap - Neşe Kutlutaş - Ana Fikri

Yayınevi: Birun Kültür Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Kasım 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Umutlarını hiç kaybetmediler hamd olsun. Onlar ki hayata sımsıkı tutunmanın, alçalmadan yaşamanın ne demek olduğunu bir yaprak kadar hassas ve gerektiğinde bir kaya kadar sağlam yürekleriyle ispat ettiler dünyaya. İşte onlar hayata bakan gülen yüzlerimiz olacak bizim. Onlar yani sizin hep ifsat etmek istediğiniz gençlik. İşte bu gençlik hoşça kal demeyecek hayata. Ama siz... Read more

01-16-2011 09:01 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Çikolata Teli - Nesrin Kültür Kiraz - Ana Fikri

Çikolata Teli - Nesrin Kültür Kiraz - Ana Fikri

Yayınevi: Mayıs Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Burukluğumdokunamadğım teninde bıraktım.İmam Hüseyn kadarrazıydım senden.Vedasıdır busana göçmen aşkın.Yeşil kısrak binip gittiğim.ine sardım... Read more

01-16-2011 08:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Damian Drooth Süper Dedektif - Pop Yıldızının Düğü - Barbara Mitchelhill - Ana Fikri

Damian Drooth Süper Dedektif - Pop Yıldızının Düğü - Barbara Mitchelhill - Ana Fikri

Damian Drooth Süper Dedektif - Pop Yıldızının Düğü - Barbara Mitchelhill - Özeti, Damian Drooth Süper Dedektif - Pop Yıldızının Düğü Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Dedektifliğin bazen çok tehlikeli olabileceğini biliyo musunuz? Panter Lilly adında çok çok güzel bi şarkıcının düğün armağanlarını koruduğum zaman öyleydi mesela... Suçlu tiplere dikkat etmem... Read more

01-16-2011 08:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ceza Muhakemesi Hukukunda Şirket Yönetimine Kayyım - Uğur Ersoy - Ana Fikri

Ceza Muhakemesi Hukukunda Şirket Yönetimine Kayyım - Uğur Ersoy - Ana Fikri

Yayınevi: Seçkin Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Hukuk / Genel Genel Olarak Kayyımlık Koruma Tedbirleri Şirket Yönetimine Kayyım Tayini Kayyım Tayininin Koşulları Kayyım Tayinine İlişkin Esaslar Tüzel Kişilerin Ceza Sorumluluğu ve Temsili Kayyım Tayinini Gerektiren Suçlar Kayyım Tayini ile Benzer Kurumların Karşılaştırılması Diğer "Uğur Ersoy" Kitapları: 1. Erguvan Renkli Yıllar

01-16-2011 08:31 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Adım Adım İngilizce - Charles Napier - Ana Fikri

Adım Adım İngilizce - Charles Napier - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2007 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Bu kitap özellikle İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler için yazılmış Adım Adım İngilizce - A Bridge to English serisinin dördüncü ve son kitabıdır. İleri seviye için hazırlanan bu kitap, öğrencilerin bir yandan daha önce edindikleri bilgileri pekiştirmelerini, diğer yandan da İngilizce konuşma, okuma ve yazma yetkinliklerini en üst seviyeye çıkarmalarını hedefler.... Read more

01-16-2011 08:21 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dokumacılar - Bilgesu Erenus - Ana Fikri

Dokumacılar - Bilgesu Erenus - Ana Fikri

Yayınevi: Gerçek Sanat Yayınları Basım Tarihi: Eylül 1994 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat -Ondokuz yaşla buluşturacaksaNazım ı eğer,Ondokuz yaş bir sembolse eğer,reddin ve öğrenmenin sembolühiç bir itirazım yok.İtirazım biçimle ilgili yalnızca.Onları buluşturabilmek içinm ı ondokuz yaşa hazırlamak gerek. Diğer "Bilgesu Erenus" Kitapları: 1. Nereye Payidar

01-16-2011 08:13 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bu Dünyadan Nazım Geçti - Vala Nureddin - Ana Fikri

Bu Dünyadan Nazım Geçti - Vala Nureddin - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Aslında Nazım, monogramdı. Birini severse, iyice severse ona sadık kalmak isterdi. Sevemediği sıralarda da, sevilecek birini daldan dala arardı. Bunu, bilinçle mi, içgüdüyle mi, can sıkıntısıyla mı yapardı? Daha fazla kadınları ayartma çabalarına kurban gittiğini tanıdığım kadınların sözlü ve yazılı itiraflarından öğrenmiş bulunuyorum." "Fakat elbette her genç emperyalist... Read more

01-16-2011 08:02 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Cumhuriyet in İktisat Tarihi - Oktay Yenal - Ana Fikri

Cumhuriyet in İktisat Tarihi - Oktay Yenal - Ana Fikri

Yayınevi: Homer Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Cumhuriyet in İktisat Tarihi, iktisat tarihçilerinin göz ardı ettikleri önemli bir unsuru, nüfus etmenini etkin bir biçimde devreye sokuyor; demografik geçiş süreci nin önemini vurguluyor; ve Cumhuriyet in sınırlı bir beşeri sermaye ile yola çıkışını karşılaştırmalı bir biçimde gözler önüne seriyor. Simon Kuznets ile Ömer Celal Sarç ı aynı grafikte görmek Türkiye de okurun pek... Read more

01-16-2011 07:41 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Düşsel Ortaçağ - Jurgis Baltrusaitis - Ana Fikri

Düşsel Ortaçağ - Jurgis Baltrusaitis - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Düşsel Ortaçağ", ortaçağın zengin imgelem dünyasını anlatıyor. Avrupa ortaçağı, sanıldığı gibi karanlık bir çağ, Roma dünyasının çöküşü üzerine gelen büyük barbar istilasının taşıdığı bir durağanlaşmanın evladı değildir. Aksine Antikiteden, İslamdan, Hint kültüründen ve Uzakdoğu dan beslenen karmaşık ve çokanlamlı imgelerin yeni biçimlerde yeniden... Read more

01-16-2011 07:36 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dörtköşe Mektuplar - Piref. H. Ökkeş - Ana Fikri

Dörtköşe Mektuplar - Piref. H. Ökkeş - Ana Fikri

Yayınevi: Bileşim Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitapta yayımlanan mektupların çoğu hakiki olup, tıpkı siz aziz okurlarım gibi gerçek, etten kemikten inşa edilmiş okurlar tarafından yazılmıştır ve yine bu mektupların yazarları hayatlarını evrenin çeşitli köşelerinde, çeşitli-fuzuli işlerle iştigal ederek idame ettirmektedirler. Diğer "Piref. H. Ökkeş" Kitapları: 1. Dörtköşe... Read more

01-16-2011 07:25 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eski Filmler Senaryolar - Vedat Türkali - Ana Fikri

Eski Filmler Senaryolar - Vedat Türkali - Ana Fikri

Yayınevi: Gendaş Kültür Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Eski filmler sözü, kimi küçümsemeyi, kimi özlemi verir. Kitaptaki senaryolardan yapılmış filmler çeyrek yüzyılı bulan sinema çalışmalarının çeşitli dönemlerdeki anılarını taşıdığından olacak, bu sözlerin özlem yani benim için ağır basıyor. Çıktıklarında ilgiyle, çoğu kez de övgülerle karşılanan bu filmlerin küçümsenecek şeyler olduğunu da sanmıyorum. Filmlerin... Read more

01-16-2011 07:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deccal - Friedrich Wilhelm Nietzsche - Ana Fikri

Deccal - Friedrich Wilhelm Nietzsche - Ana Fikri

Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Mart 2003 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Bu kitap en azlarındır. Belki de onlardan hiçbiri yaşamıyor daha. Onlar, benim Zerdüşt ümü anlayanlar olacaklar: kendimi, daha bugünden işitilecek kulaklar bulanlar ile nasıl karıştırabilirdim ki? Ancak öbürgündür benim olan. Kimikleri öldükten sonra doğar. Kişinin beni anlamasının, hem de zorunlulukla anlamasının koşulları, -bunları pek iyi bilirim. Benim yalnızca içtenliğime, tutkuma... Read more

01-16-2011 06:42 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eğlenceli Deneyler Elektrik - D. Jackson - Ana Fikri

Eğlenceli Deneyler Elektrik - D. Jackson - Ana Fikri

Yayınevi: Tudem Basım Tarihi: Eylül 2008 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Eğlenceli Deneyler deney ve gözlemle ilgili önemli bilimsel becerileri geliştirir. Adım adım verilen yönergelerle, okuyucuları sonuca varmak konusunda cesaretlendiren açıklayıcı fotoğraflarla ve yararlı önerilerle desteklenmiştir. Yazarlar hem bilimsel danışman hem de öğretmendir. Yaklaşımları duyarlı ve yaratıcıdır. Bu yaklaşım, en iyi bilimsel uygulamaları eğlence... Read more

01-16-2011 06:34 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Devlet Yapar Devlet Yakar - Ömer Serim - Ana Fikri

Devlet Yapar Devlet Yakar - Ömer Serim - Ana Fikri

Yayınevi: An Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türk Kurtuluş Savaşı ndan bir kesitin anlatıldığı Kemal Tahir in ünlü romanı Yorgun Savaşçı, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından sekiz bölümlük bir dizi olarak çekilmiş, gösterime sokulmadan yakılmak suretiyle ortadan kaldırılmıştı. 12 Eylül 1980 den sonra meydana gelen bu trajik olaya filmin TRT adına prodüktörü olan Ömer Serim başından itibaren tanık oldu. Bu kitapta Ömer... Read more

01-16-2011 06:27 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Folklor ve Edebiyat ( 1982 ) - I - Pertev Naili Boratav - Ana Fikri

Folklor ve Edebiyat ( 1982 ) - I - Pertev Naili Boratav - Ana Fikri

Folklor ve Edebiyat ( 1982 ) - I - Pertev Naili Boratav - Özeti, Folklor ve Edebiyat ( 1982 ) - I Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1994 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Pertev Naili Boratav ın bütün yapıtlarını kapsayacak bir dizinin ilk kitabı olarak sunduğumuz Folkolor ve Edebiyat - 1982 iki cilttir. Bu iki ciltte, yazarın 1939 ve 1945 yıllarında yayımlanmış olan Folklor ve Edebiyat ile folklor ve Edebiyat II adlı kitapları da... Read more

01-16-2011 06:11 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hiperaktif Çocuklar ve Ritalin - İsmail Ersevim - Ana Fikri

Hiperaktif Çocuklar ve Ritalin - İsmail Ersevim - Ana Fikri

Yayınevi: Özgür Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2003 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Çocuk psikiyatrisi dalında elli yıllık deneyimi olan Dr. Ersevim, eğitimini ve hocalığını otuz üç yıl kaldığı A.B.D. de Boston ve Harvard Üniversiteleri nde kazandı. Son üç dört yıldır Türkiye ye gelen Ritalin i 1963 yılında kullanmaya başlayan Dr. Ersevim bu konuda ülkemizde en yetkin kişilerden biri ve hatta en deneyimli kişidir. Çocuğunuz hakkında aktif , yaramaz , ... Read more

01-16-2011 05:59 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Savaş Nasıl Kaybedilir? - Mehmet Tanju Akad - Ana Fikri

Bir Savaş Nasıl Kaybedilir? - Mehmet Tanju Akad - Ana Fikri

Bir Savaş Nasıl Kaybedilir? - Mehmet Tanju Akad - Özeti, Bir Savaş Nasıl Kaybedilir? Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kitap Yayınevi Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Yenilgiler, zaferlerden daha öğreticidir Savaşlarda yenilgilerin koşulları ve nedenleri, toplumların maddi, kültürel ve psikolojik ortamını yansıtır. Hangisinin ve ne ölçüde belirleyici olduğunu belirlemek ise o kadar kolay değildir. Savaşın liderleri, hazırlıklarından ne kadar emin olurlarsa... Read more

01-16-2011 05:42 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Emperyalizmin Türkiye'ye Girişi - Orhan Kurmuş - Ana Fikri

Emperyalizmin Türkiye'ye Girişi - Orhan Kurmuş - Ana Fikri

Yayınevi: Yordam Kitapları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Emperyalizmin Türkiye'ye Girişi, ülke kaderi üzerinde belirleyici bir etkide bulunan emperyalizme bağımlılığın tarihsel köklerine eğiliyor.Dr. Orhan Kurmuş'un İngiltere'de yıllar süren bir arşiv çalışmasıyla elde ettiği veri ve bulgular ışığında oluşturduğu eser, bir öncü çalışma olarak Osmanlı tarihinin pek çok yönüne ışık tutuyor.Kitap, İngiliz sermayesinin ve giderek İngiliz... Read more

01-16-2011 05:34 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Haftada Başarılı Toplantı Yönetimi - John Payne - Ana Fikri

Bir Haftada Başarılı Toplantı Yönetimi - John Payne - Ana Fikri

Yayınevi: Dünya Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ne yaparsak yapalım, zaman hiç kimseye yetmez, bu yüzden bir toplantıya katıldığımızda o zamanın doğru harcandığından emin olmak isteriz.Bir Haftada Başarılı Toplantı Yönetimi toplantının hazırlığı, yapılandırılması ve yürütülmesi konusunda faydalı fikirler vermektedir. Ayrıca toplantının aşırı katkı ve katılımlar olmaksızın nasıl etkili olarak idare edileceğine dair... Read more

01-16-2011 05:22 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Semte Vefa - N.Bilge Özel İmanov - Ana Fikri

Bir Semte Vefa - N.Bilge Özel İmanov - Ana Fikri

Yayınevi: Klasik Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir Semte Vefa, aralarında Halil İnalcık, Semavi Eyice, Turgut Cansever, Selçuk Mülayim, İlber Ortaylı nın da aralarında yer aldığı 47 ilim insanın Bilim Sanat Vakfı nın 2006 yılında gerçekleştirdiği Vefa Semti, Dünü, Bugünü. Yarını başlıklı Ulusal Sempozyumun bildirilerinden oluşmaktadır.Sempozyum bildirileri şu başlıklar altında toplanmıştır:• Bir Semti Anlamak•... Read more

01-16-2011 05:15 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bulut ve Su - İlhan Milar - Ana Fikri

Bulut ve Su - İlhan Milar - Ana Fikri

Yayınevi: Bayrak Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bulut sudan ayrılmış da bilmeden suyu ararmış hep. Yollara düşmüş, çok yerler gezmiş. Suyu arayıp durmuşEskiden gezgin Zen rahipleri de aynı suyu arayan bulut gibi bir tapınaktan diğerine gezip dururlarmış. Ama yol yürüyen yalnızca onlar değil. Hintli mistikler, Budacılar, Taocular, Hıristiyan ermişleri, sufi dervişleri hep aynı yolu yürür. Şaman güç şarkısında, rahip duasında,... Read more

01-16-2011 05:03 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bataklık Kumu - Sybille Bedford - Ana Fikri

Bataklık Kumu - Sybille Bedford - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çağdaş İngiliz edebiyatının en önemli yazarlarından Sybille Bedford, yaklaşık on yıllık bir suskunluktan sonra anılarıyla dönüyor okurlarına. Bataklık Kumu, bizi I. Dünya Savaşı yıllarının Berlin inden Güney Fransa kıyılarının bohem sanat ortamına, II. Dünya Savaşı sonrasının Londra, New York, Roma ve Paris ine götüren büyüleyici bir kişisel yolculuk. Soylu bir aileden gelen, 20.... Read more

01-16-2011 04:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayatın Güzel Yüzü - Ceyda Şener - Ana Fikri

Hayatın Güzel Yüzü - Ceyda Şener - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yüzyılın mucizesi botoksla ilgili merak ettiğiniz her şey ve yüz güzelliği için estetik tıp alanında kullanılan en yeni yöntemler.

01-16-2011 04:43 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gezinti - Serhat Güney - Ana Fikri

Gezinti - Serhat Güney - Ana Fikri

Yayınevi: Çengeliğne Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Futboldan başka tanımam, derdi. Her pazar, sağda solda öylesine oyalanıp maç saatini bekler, gene de tam vaktine kadar sabredemez, daha yarım saat öncesinden radyoyu açıp başına tünerdik. Maça kadar bir sürü abuk sabuk martavalı dinlemek zorunda kalırdık bu yüzden. Maçın başlamasıyla birlikte dünyadan geçerdik ikimiz de, kulaklarımızı hoperlöre yaklaştırdıkça saçlarımız... Read more

01-16-2011 04:31 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğdum - Georges Perec - Ana Fikri

Doğdum - Georges Perec - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Ben ailemin konuştuğu dili konuşmuyorum, onların sahip oldukları hiçbir anıyı paylaşmıyorum. Onlara ait olan, onları onlar yapan şeyler, tarihleri, kültürleri, inançları, umutları bana aktarılmadı. Mülksüzleştirildiğimin bilincinde oluşumda hiçbir nostaljı duygusu, sırf Yahudi olduğu için bana daha yakın olabilecek şeylere karşı hiçbir özel düşkünlüğüm yok. Ben... Read more

01-16-2011 04:21 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hocam, Allah'a Peygambere Laf Etmek Caiz midir? - Sevan Nişanyan - Ana Fikri

Hocam, Allah'a Peygambere Laf Etmek Caiz midir? - Sevan Nişanyan - Ana Fikri

Yayınevi: Karşıt Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2010 Kitap Türü: İslam / Din Din ve ifade özgürlüğüne dair bir tartışma"Türkiye'de pek çok insanın kafası din ve ifade özgürlükleri konusunda karışıktır: Bu kitapta derlenen yazı parçacıklarından çıkan ana sonuç bu. Ama aynı zamanda bu konuları düşünmeye ve tartışmaya yönelik ciddi bir istek ve merak vardır. Cumhuriyet döneminde dindarlara yöneltilen hoyrat ve küçümseyici dil bu tartışma sürecini... Read more

01-16-2011 04:02 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fikirler ve Eylemler Tarih, Bilim ve Siyaset Üzeri - Erdal İnönü - Ana Fikri

Fikirler ve Eylemler Tarih, Bilim ve Siyaset Üzeri - Erdal İnönü - Ana Fikri

Yayınevi: Büke Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kitaptaki konuşmalar çağrı üzerine çeşitli yerlerde, üniversiteler, dernekler, kulüpler ve başka sivil toplum örgütlerince düzenlenen toplantılarda yapıldı. Konular, beni çağıran kuruluşların önerileriyle belirleniyordu ve değişik alanları kapsıyordu. Burada biraraya getirirken dört bölümde toplanabileceklerini gördüm: Cumhuriyet tarihi, Bilim tarihi, Siyaset, Bazı kişisel ve toplumsal... Read more

01-16-2011 03:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Babam Nurullah Ataç - Meral Ataç - Ana Fikri

Babam Nurullah Ataç - Meral Ataç - Ana Fikri

Yayınevi: Alkım Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2005 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Sözünü sakınmayan tavrıyla, içten denemeleriyle hem şimşekleri üzerine çeken hem de pek çok okurun sevgisini kazanan Nurullah Ataç, bu kez bir başka boyutuyla çıkıyor edebiyatseverlerin karşısına: Kaygıları, sevinçleri, hastalıkları, aşkları, kitapları, kedileri, edebiyatçı dostları ile sayfalarda soluk alıp veren sevecen bir baba var bu kitapta. Kızı Meral Ataç Tolluoğlu nun içten... Read more

01-16-2011 03:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools