Gece Şehire Dediki ve Öteki Şiirler - Alper Çeker - Ana Fikri

Gece Şehire Dediki ve Öteki Şiirler - Alper Çeker - Ana Fikri

Yayınevi: Gendaş Kültür Basım Tarihi: Temmuz 2000 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat üç, iki, bir yayındayız sihirli bir fabrikayı okşuyorum bacasından cin çıkıyor Diğer "Alper Çeker" Kitapları: 1. Miniaturk Buildings

01-24-2011 21:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Estetik Nedir? - Marc Jimenez - Ana Fikri

Estetik Nedir? - Marc Jimenez - Ana Fikri

Yayınevi: Doruk Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Sanatın bir var olma nedeni var mıdır? Estetik özerklik mümkün müdür? Duyarlılığımıza dokunan, duygularımıza seslenen, bizde coşku ya da soğukluk yaratan, heyecanlandıran ya da duyarsız kılan şey sözcüklerle anlatılabilir mi? Güzel nedir? Sanatın insanın ve insanlığın evriminde oynayacağı bir rol var mıdır? Estetik siyasal bir işlevi yerine getirmek zorunda mıdır? Marc Jimenez... Read more

01-24-2011 20:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cihat - Gilles Kepel - Ana Fikri

Cihat - Gilles Kepel - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Temmuz 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat XX. yüzyılın son çeyreğine, hiç beklenmedik çarpıcı bir olgu olarak, İslamcı hareketlerin uç verip yükselmesi, sonra da gerilemesi damgasını vurdu. Dinin özel yaşam sınırları içine çekilmiş olması modern dünya için bir kazanç gibi görünürken, 1970 li yıllarda, yalnızca Kuran la amel etmek isteyen, Allah yolunda cihat emreden ve İslam devletini kurmak için savaşan birtakım siyasi gruplar... Read more

01-24-2011 20:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dünya Tarihinde Kültürler Arası Ticaret - Philip D. Curtin - Ana Fikri

Dünya Tarihinde Kültürler Arası Ticaret - Philip D. Curtin - Ana Fikri

Yayınevi: Küre Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Satış - Pazarlama / Ekonomi İNSANLIK. TARİHİYLE YAŞIT KÜLTÜRLER ARASI TİCARET EN BASiT MÜBADELE BİÇİMLERİNDEN BATILI ÜLKELERİN DOĞUDA KURDUĞU SÖMÜRGE İMPARATORLUKLARINA KADAR ÇOK FARKLI BİÇİMLERDE TEZAHÜR ETMİŞTİR. PHILIP D. CURT1N. BU MÜBADELENİN SERÜVENİNİ, TARIM DEVRİMİYLE TARİH SAHNESİNE ÇIKIP SANAYİ DEVRİMİNE KADAR VARLIKLARINI SÜRDÜREN TİCARET DÎASPORALAR1 TEMELİNDE İNCELİYOR. BATl... Read more

01-24-2011 20:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Başbakan - Sema Meral Bilgili - Ana Fikri

Başbakan - Sema Meral Bilgili - Ana Fikri

Yayınevi: Truva Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Aşkın zamanı ve mekanı, belli değildir. Aşkı herkes yaşayabilir. Önemli olan kimin yaşadığı değil, nasıl yaşandığıdır... Yalnız, yorgun, mutsuz ve yarınlarından umutsuz iki insan... Yıllarca aynı yerde ancak ayrı kulvarlarda savaşan iki yabancı... Ve bir Cumhuriyet Bayramı günü onları karşılaştıran kader mi yoksa tesadüf mü? Bu soruları birbirlerinde arayarak, belki de... Read more

01-24-2011 20:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Küp Altın - Heyet - Ana Fikri

Bir Küp Altın - Heyet - Ana Fikri

Yayınevi: Muştu Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: İslam / Din Yüce Allah, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Aleyhisselâma, önceki insanların yaşadığı bazı ibretli olayları bildirmiştir. Peygamber Efendimiz de bu yaşanmış hikâyeleri ashabı ve arkadaşlarıyla paylaşmıştır.Muştu Yayınları nın ilköğretim yaş grubundaki çocuklar için yayımladığı bu kitapta yer alan hikâyeler, Peygamber Efendimiz in anlattığı hadiselerden yola çıkılarak... Read more

01-24-2011 20:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dünya Mutfaklarından Hamur İşleri - Martha Day - Ana Fikri

Dünya Mutfaklarından Hamur İşleri - Martha Day - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Beslenme - Diyet / Alternatif Tıp Elinizdeki hamur işleri seçkisiyle lezzetli tarifler, çok geniş bir yelpazede, siz okuyucularımıza sunuluyor. Cezp edici tariflerin bolluğuna, köy kurabiyeleri ve geleneksel pastalardan gösterişli keklerle turtalara kadar her şey dahildir. 1800 den fazla fotoğrafla, adamı adım açıklanan, 400 den fazla Hamur işi tarifi Diğer "Martha Day"... Read more

01-24-2011 20:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Esmâ ül Hüsnâ -

Esmâ ül Hüsnâ - "En Güzel İsimler O nundur" - Nurettin Ünal - Ana Fikri

Esmâ ül Hüsnâ - "En Güzel İsimler O nundur" - Nurettin Ünal - Özeti, Esmâ ül Hüsnâ - "En Güzel İsimler O nundur" Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Elest Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2004 Kitap Türü: Kainatı yaratan, yöneten ve kudret elinde tutan, Allah tır. O nun lütufları bitmez, tükenmez ve sayıya gelmez. İnsanın vazifesi ise Allah ı bütün sıfatlarıyla bilmek, manalarını öğrenip, varlıklardaki akislerini görmeye... Read more

01-24-2011 19:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Haramzadenin Dönüşü - Uğur Dündar Haluk Şahin - Ana Fikri

Haramzadenin Dönüşü - Uğur Dündar Haluk Şahin - Ana Fikri

Yayınevi: Güncel Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Soruşturmacı televizyon gazeteciliğinin bir numaralı ustası Uğur Dündar ile iletişim bilimi dünyasının önde gelen ismi ve usta yazar Haluk Şahin yeniden bir araya geldiler ve basın tarihimizin en kapsamlı soruşturmacı habercilik dosyasına son noktayı koydular. İstanbul da başlayıp, İzmir, Denizli, Londra, New York, Greenwich ve Cayman adalarına uzanan ve tam 12 yıl süren soluk kesici bir... Read more

01-24-2011 19:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Farkındalığın Işığı - Jiddhu Krishnamurti - Ana Fikri

Farkındalığın Işığı - Jiddhu Krishnamurti - Ana Fikri

Yayınevi: Ötesi Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1997 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Farkındalığın ışığında acılar, incineme duyguları, nefret vb. duygular yanar gider." "Gerçeğin yolu yoktur ve Gerçeğe bir yol, bir dünya da bir tarikat vasıtasıyla varılamaz. Gerçek sınırsız ve koşulsuz olsuğu için organize edilemez. Tüm kurumlar insanları gitmek ve kendi yollarına çekmek içindir. Birinin peşinde gitmeye başladığım an, geçeğe ulaşman sona erer."... Read more

01-24-2011 19:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güzelliğin Doğal Sırrı ve Etkili Saç Bakımı - Lİza Dekapelli - Ana Fikri

Güzelliğin Doğal Sırrı ve Etkili Saç Bakımı - Lİza Dekapelli - Ana Fikri

Yayınevi: Yeşil Elma Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat - Saçımızın yapısı, sağlıklı saçlar için bakım - Çabuk kırılan saçlar - İnce telli saçlar, koyu saçlar - Saçların güçlenmesi için tavsiyeler - Evde kolayca hazırlanabilecek bakım tarifleri - Parlaklık verici losyon - Güçlendirici maske - Doğal bitkisel ürünler - Etkili yağ kürü, çok hırpalanmış saçlar için - Pratik saç boyama ve bakımı - Saç özelliklerini nasıl... Read more

01-24-2011 19:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Adım Adım Felsefe 2. Kitap - Kim Haklı Kim Haksız - Metin Hakyeri - Ana Fikri

Adım Adım Felsefe 2. Kitap - Kim Haklı Kim Haksız - Metin Hakyeri - Ana Fikri

Adım Adım Felsefe 2. Kitap - Kim Haklı Kim Haksız - Metin Hakyeri - Özeti, Adım Adım Felsefe 2. Kitap - Kim Haklı Kim Haksız Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Paylaşmakla haksızlık ortadan kalkar. Elimizdeki tek portakalı kişi sayısı kadar dilimleyip bölüşebiliyorsak bu aynı anda herkesin portakal yiyebileceği anlamına gelir. Yasa ve kurallar niye var? Ya düzen? Yasalara uygun olan her... Read more

01-24-2011 19:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dönüşü Olmayan Gemi - Ö. Sait Gönüllü - Ana Fikri

Dönüşü Olmayan Gemi - Ö. Sait Gönüllü - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Burç Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dünya ya kim solunum yaptıracak? Mars ta hayat var mıdır ve Mars tan daha uzağa insanlı bir uzay aracının gönderilmesi bize neler hissettirir? Hidrojen yakıt olarak kullanılabilir mi? 2oo milyon yıl boyunca yaşayan dinozorların başına gelen bir gün insanın başına gelir mi? Asit yağmurları kimyamızı nasıl değiştiriyor? Bir astronot uzayda 40 yıl hayatta kalabilir mi? Bu ve bunun gibi... Read more

01-24-2011 18:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cemile nin Oyuncak Sandığı - Aline de Petingy - Ana Fikri

Cemile nin Oyuncak Sandığı - Aline de Petingy - Ana Fikri

Yayınevi: Kaknüs Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Diğer "Aline de Petingy" Kitapları: 1. Cemile Ve Arkadaşı Prenses Elbisesi Giyiyor

01-24-2011 18:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Beslenme İlkeleri Ve Menü Planlaması - Kolektif - Ana Fikri

Beslenme İlkeleri Ve Menü Planlaması - Kolektif - Ana Fikri

Beslenme İlkeleri Ve Menü Planlaması - Kolektif - Özeti, Beslenme İlkeleri Ve Menü Planlaması Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ekin Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Gastronomi ve yiyecek - içecek işletmeleriAğırlama hizmet işletmelerinde, yiyecek - içecek departmanlarında Diğer "Kolektif" Kitapları:

01-24-2011 18:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Boş Kaplumbağa - Ayla Çınaroğlu - Ana Fikri

Boş Kaplumbağa - Ayla Çınaroğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 1998 Kitap Türü: Sinema - Tiyatro / Sanat Boş Kaplumbağa, günümüzde prim yapan çarpık değerleri, yanılgıları, çocukların algılama açısına yansıtarak sorguluyor. Bu oyunu biraz da kendimizi sorgulamamıza fırsat yaratmasını dileyerek yazdığımı söyleyebilirim. Diğer "Ayla Çınaroğlu" Kitapları: 1. Aliş in Kabakları

01-24-2011 18:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bob Marley ile Hayatım / No Woman No Cry  - Rita Marley - Ana Fikri

Bob Marley ile Hayatım / No Woman No Cry - Rita Marley - Ana Fikri

Bob Marley ile Hayatım / No Woman No Cry - Rita Marley - Özeti, Bob Marley ile Hayatım / No Woman No Cry Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Çitlembik Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Trenchtown daki devlet evinin bahçesinde oturduğumuz zamanları hatırlıyorum... Bu parlak gelecekte geçmişi unutamazsın... Ah, küçük sevgilim... Ah, küçük kardeşim...Gözyaşı dökme sakın,Yok kadınım, ağlamak yok.-Bob MarleyNo Woman No Cry da,... Read more

01-24-2011 18:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bebek ve Çocuklarda Beslenme / Pratik Çocuk Yemekl - Vicki Lansky - Ana Fikri

Bebek ve Çocuklarda Beslenme / Pratik Çocuk Yemekl - Vicki Lansky - Ana Fikri

Yayınevi: Papirüs Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1997 Kitap Türü: Beslenme - Diyet / Alternatif Tıp Besleyici, eğlenceli, özel günleri de kapsayan zevkli yiyecek tarifleri ve beslenme problemlerini giderici, yardımlaşmayı ve paylaşmayı öğretecek kadar da eğitici önderileri ile "Vicki Lansky" bu katkılarıyla pek çok anne ve bebek bakıcısına ışık tutacaktır. Ekonomik ve pratik öneriler okuyucuya vakit kazandıracaktır umarım". -Fatoş Özkan, Beslenme ve... Read more

01-24-2011 18:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Düşler Ülkesinden Çocuklara Masallar - Sevgi Tanrısever - Ana Fikri

Düşler Ülkesinden Çocuklara Masallar - Sevgi Tanrısever - Ana Fikri

Yayınevi: Bizimkitaplar Yayınevi Basım Tarihi: Mart 2010 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Sonra birden karşılarına; üstündeki giysilerindeki yıldızlardan sarı, kırmızı, yeşil, mor ve mavi ışıklar yayan, uzun boylu, omuzlarına kadar inen saçlarının her bir telinden parıltılar saçan, sanki Diğer "Sevgi Tanrısever" Kitapları: 1. Atatürk Bana Dedi ki

01-24-2011 17:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi Yeni Mevzuata  - Ümit Ataman - Ana Fikri

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi Yeni Mevzuata - Ümit Ataman - Ana Fikri

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi Yeni Mevzuata - Ümit Ataman - Özeti, Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi Yeni Mevzuata Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Türkmen Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 1996 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Ülkemizde son yıllardaki ekonomik kararlara bağlı olarak Dış Ticaret işlemlerinin önem kazanması bu konu ile ilgili kuruluşların sayısını arttırmış, böylece Dış Ticaret Muhasebesi daha fazla kuruluşta... Read more

01-24-2011 17:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gül Yaprağı - Tülin Dursun - Ana Fikri

Gül Yaprağı - Tülin Dursun - Ana Fikri

Yayınevi: Bilge Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Ah be gül yaprağım! Yaşımı sorma bana. Asırlık çınarım ben. Hani koca gövdesi, geniş kökleri, ulu dallarıyla sevgi soluyan asırlık bir çınar... Evrende bana verilen görevim tamalandı; Görevimde hayatımı yazdım, oynadım ve perdenin kapanmasını, alkışların dinmesini bekliyorum... Hatalar ve eksikler için özür dileğim kabul olsun. Torunlarıma taşıdığım sevgi, tüm okuyanların... Read more

01-24-2011 17:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dünya nın En Güzel Tarihi - Hubert Reeves - Ana Fikri

Dünya nın En Güzel Tarihi - Hubert Reeves - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Nereden geliyoruz? Neyiz? Nereye gidiyoruz? Yaşadığımız gezegeni ötekilerden ayıran özellik ne? Dünya nın suyu nereden geliyor? İlk insanın Afrika da ortaya çıktığından kesinlikle emin miyiz? ... Diğer "Hubert Reeves" Kitapları: 1. Gökyüzü Ve Yaşama İlişkin Yazılar

01-24-2011 17:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Düşbilimi - Barış Tuna - Ana Fikri

Düşbilimi - Barış Tuna - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Ekim 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Ne zaman İstiklal Marşı okunacak olsa, hoşlandığı üniversiteli gencin kendisini izlediğini hayalleyip utanır, hala ortaokula giden bir kız olmak yetmiyormuş gibi bir de küçük çocuklar gibi saygı duruşunda marşlar okumayı gururuna yetiremezdi. Bir an önce büyüme ereğindeki ergenlik çağındaki öteki kızlar gibi, sevmek için seçtiği yaşça büyük oğlanların kendisini ulusal marşı... Read more

01-24-2011 17:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dolaptaki Kızılderili - Lynne Reid Banks - Ana Fikri

Dolaptaki Kızılderili - Lynne Reid Banks - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2001 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Omri nin dokuzuncu yaş gününde aldığı iki hediye yaşamını baştan sona değiştirir. En iyi dostu Patrick in verdiği plastik Kızıldereli, Omri yi hayal kırıklığına uğratmıştır. Bu yetmezmiş gibi ağabeyi Gillon da, parası olmadığı için kardeşine yolda bulduğu eski bir dolabı hediye olarak verir. Oysa her iki hediye de hiç de sıradan şeyler değildir. Omri, Kızılderelisini... Read more

01-24-2011 17:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bebeğimin Menüsü - Senem Tüten Mestçi - Ana Fikri

Bebeğimin Menüsü - Senem Tüten Mestçi - Ana Fikri

Yayınevi: An Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2004 Kitap Türü: Ana - Baba / Aile "Kızım Lara için özel mama tarifleri içeren Türkçe yayınları araştırdım. Ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Hangi kitapçıya gitsem önüme aynı 3-4 kitap çıkarıyordu. Bu kitaplar da benim aradığım şeylerden çok uzaktı. Bebek beslenmesi üzerine sayfalarca bilgi vardı ama iş mama tariflerine gelince, tarifler 3-5 taneyi geçmiyordu. Benim aradığım ise zaman zaman hepimizin... Read more

01-24-2011 16:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Fotosentez Mucizesi - Süleyman Yusuf - Ana Fikri

Fotosentez Mucizesi - Süleyman Yusuf - Ana Fikri

Yayınevi: Güneş Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bitkiler, Allah ın, insanın faydasına sunduğu sınırsız bir hazinedir. Soluduğumuz tertemiz havanın, hayatta kalmak için ihtiyacımız olan besinlerin, kullandığımız enerjinin kaynağı bitkilerdir. Çarpıcı güzellikteki manzaraların, etkileyici kokuların ve gözalıcı renklerin kaynağı da yine bitkilerdir. Bitkiler, ışığı besine çeviren fotosentez sistemleri, hiç durmadan enerji ve... Read more

01-24-2011 16:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Farkındalık: Dengeli Yaşamanın Anahtarı - Osho - Ana Fikri

Farkındalık: Dengeli Yaşamanın Anahtarı - Osho - Ana Fikri

Yayınevi: Ganj Kitap Basım Tarihi: Mart 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ben sana bir ahlak dersi vermiyorum. "Bu doğru, bu yanlış, bu ahlaklı, bu ahlaklı değil" demiyorum. Bunların hepsi çocukçadır. Ben sana çok basit bir kriter veriyorum: "FARKINDALIK" Eğer farkındalıkla bir şey yaparsan doğru olmak zorundadır çünkü farkındalıkla hiçbir şeyi yanlış yapamazsın. Ve farkındalık olmadan da herkes tarafından takdir edilen kimi şeyleri çok iyi... Read more

01-24-2011 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gelibolu Müfrezesi / Yüzbaşı Mustafa Tevfik in Ölü - Zafer Güler - Ana Fikri

Gelibolu Müfrezesi / Yüzbaşı Mustafa Tevfik in Ölü - Zafer Güler - Ana Fikri

Yayınevi: Truva Yayınları Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ... Bu ishal ve kanamayla vücudumdaki bitler de hareketlenmişti. Ölsünler diye buzların üzerine koyduğum iç çamaşırlarım kaskatı kesilmiş, tahta gibi olmuştu fakat bu sefil yaratıklar ölmemiş eski canlılıklarını koruyordu. Günlerce toprak yedim hatta benim gibi dizanteri olanlar da vardı, onlara da toprak yemelerini emrettim. Killi toprak biraz olsun bu hastalıkla mücadelede etkili bir... Read more

01-24-2011 16:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bayan Tutu Uyuyor - Melek Güngör - Ana Fikri

Bayan Tutu Uyuyor - Melek Güngör - Ana Fikri

Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman Bayan Tarla Faresi Tutu, çıkmış olduğu bahar sabahı gezisinin sonunda, her zaman merak ettiği deniz kıyısına uğramakta bir sakınca görmemişti. Yağmur henüz dinmiş olduğu için etrafta onu bir lokmada yutacak hiçbir hayvan bulunmuyordu. Yine de gelecek tehlikelerden sakınmak üzere etrafı şöyle bir kolaçan etti. Gördüğü her şeye büyük bir merakla bakıyordu. O güne kadar hiç... Read more

01-24-2011 16:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hıdır Kişisel Gelişiyor - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri

Hıdır Kişisel Gelişiyor - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri

Yayınevi: Elma Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Zamanında okusam bugün Irak a, Afganistan a girmemiştik. Hayat felsefem değişti. George W. Bush Kitabın yankısı buraya kadar geldi. Hayat felsefemiz değişti. Aristo (Bir grup felsefeci adına; Socrates, Demiclotes vs.) Nice kitap okudum, Nice hikâye dinledim, Nice yer dolaştım. Hiçbir şey hayat felsefemi bu denli değiştirmedi. Nice insanınokumasını diliyorum. Nietzsche Zekeriyaköy deki 30 villamın... Read more

01-24-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools