Hıdır Kişisel Gelişiyor - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-24-2011 (16:00)   Son Mesaj: 01-24-2011 (16:00)    Cevap: 0    Gösterim: 2555  

01-24-2011

Hıdır Kişisel Gelişiyor - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri

Yayınevi: Elma Yayınevi
    Basım Tarihi: Haziran 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Zamanında okusam bugün Irak a, Afganistan a girmemiştik. Hayat felsefem değişti. George W. Bush Kitabın yankısı buraya kadar geldi. Hayat felsefemiz değişti. Aristo (Bir grup felsefeci adına; Socrates, Demiclotes vs.) Nice kitap okudum, Nice hikâye dinledim, Nice yer dolaştım. Hiçbir şey hayat felsefemi bu denli değiştirmedi. Nice insanınokumasını diliyorum. Nietzsche Zekeriyaköy deki 30 villamın aidatını, içinde oturmuyorum diye ödemiyordum. Okur okumaz ödemeye başladım. bu arada hayat felsefem değişti. Eski Bi Başbakan Biz Amerikalılar dünyada öyle bir pazarlama ağı kurduk ki burada osursak ülkenizde gök gürültüsü oluyor. Her şeyimize hayransınız. Oysa bu kitap içerik, bilgi açısından müthiş, bizim osuruklarımızdan da öte. Yazdıklarımı gözden deçireceğim. En iyi 7 arabamı en kısa zamanda modifiye ettireceğim. hayat felsefem değişti. Stephan Covey Şef, bizi kitaba gene malzeme yapmışsın. Yalnız modifiye olayını tuttum. Güzel gözlerinden öperim Hayat felsefem değişti. Ahmet Ürey Avrupa Topluluğu nu hak ediyorsunuz kardeşim. Sonuna kadar hak ediyorsunuz. Şimdiki aklım olsaydı, ah bu kitabı zamanında okusaydım. Daha söylenecek çok şey var ama Cuma ya yetişmem lazım Günter Verhaugen

Diğer "Ahmet Şerif İzgören" Kitapları:

1. Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı
    2. Avcunuzdaki Kelebek
    3. Eşikaltı Büyücüleri
    4. Süpermen ve Uğur Böceği
    5. Eyvah! İş Görüşmesi
    6. Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak
    7. Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin
    8. Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin

Hıdır Kişisel Gelişiyor - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri Yorumları