Ekonomik ve Sosyal Boyutlarıyla Dünyada ve Türkiye - Fuat Alican - Ana Fikri

Ekonomik ve Sosyal Boyutlarıyla Dünyada ve Türkiye - Fuat Alican - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dünyada ekonomik ve politik alanlardaki gelişmeler; bilişim, internet, arama motorları, dijital fotoğraf, televizyon, multimedya, oyun, taşımacılık, telekomünikasyon, insanla makine arasındaki ilişki, ses tanıma, dış kaynak kullanımı, açık kod, süreç ve dağıtım ağları gibi alanlardaki yenilikler, yazılım ürün ve hizmetlerinin yönünü de etkilemektedir. Avrupa Birliği sürecinde ve... Read more

03-25-2011 15:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cenap Şahabettin - Ahmet Özdemir - Ana Fikri

Cenap Şahabettin - Ahmet Özdemir - Ana Fikri

Yayınevi: Toker Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat "Cenab serapa yeni idi. Aruza parmaklarının arasında şaşıracak marifetler yaptıran kafiyeleri hiç beklenmeyen ve umulmayan yerden hokkabaz maharetiyle avlayan nazım eşkaline her gün libas giydirerek bir Kaleidoscope gibi türlü türlü renklerle gözleri kamaştıran bu san atkar sade bir şair değil, harikalar icad eden bir hünerverdir.............O, ne Petrerka gibi aşk ile mest ne de Musset gibi... Read more

03-25-2011 15:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hey Koca Yurt - Halikarnas Balıkçısı - Ana Fikri

Hey Koca Yurt - Halikarnas Balıkçısı - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hey Koca Yurt, Balıkçı nın başyapıtlarından biridir. Kitabın son satırları da kanıtlar bunu: Bu yapıtın konusu, Anadolu nun düşünce bakımından değil, sanat bakımından tarihidir. O yüzden düşünürler konusunun uzatılması gerekli görülmez. Buraya dek, Anadolu nun ırmak ve sularıyla akıldı. Dağları ve taşlarıyla sarmaş dolaş olundu. Denizlerinde yol alındı. Efsaneleri anıldı.... Read more

03-25-2011 14:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bana Sevdiğini Söyle (Cep Boy) - Julia Quinn - Ana Fikri

Bana Sevdiğini Söyle (Cep Boy) - Julia Quinn - Ana Fikri

Bana Sevdiğini Söyle (Cep Boy) - Julia Quinn - Özeti, Bana Sevdiğini Söyle (Cep Boy) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Elizabeth Hotckiss çalıştığı köşkün kütüphanesinde bir Marki ile Nasıl Evlenilir adlı kitabın bir kopyasını bulduğunda, bunun birinin ona oynadığı acımasız bir oyun olduğunu düşünür. Bakacak üç kardeşi olduğu için zengin birisiyle evlenmekten başka çaresi... Read more

03-25-2011 14:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Doğu Anadolu Yayla Kültürleri - Aynur Özfırat - Ana Fikri

Doğu Anadolu Yayla Kültürleri - Aynur Özfırat - Ana Fikri

Yayınevi: Arkeoloji ve Sanat Yayınları Basım Tarihi: Mart 2001 Kitap Türü: Eski Kültürler / Araştırma - İnceleme Elinizdeki kitap Doğu Anadolu yüksek yaylasında tarıma dayalı yerleşik bir yaşam sürdürmüş olan M.Ö.3. binyıl halkları ile binlerce yıldır silinemeyen izler bırakan Urartu Krallığı nın M.Ö.9. yüzyılda kuruluşundan birkaç yüzyıl öncesine kadar geçen süre içinde karşımıza çıkan karanlık dönemin bir değerlendirmesidir. Ovalar ve düzlükleri... Read more

03-25-2011 14:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre - Federico Moccia - Ana Fikri

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre - Federico Moccia - Ana Fikri

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre - Federico Moccia - Özeti, Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: April Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Yıl 1992:Federico Moccia bir hikâye anlatmaya karar veriyor.Gençlikle, eğlenceyle, umut ve aşkla, arkadaşlık ve hayal kırıklıklarıyla dolu günlerinin içinden geçen bir hikâye bu. Eserini birçok yayınevine gönderiyor, büyüklü, küçüklü. Çoğu cevap vermiyor,... Read more

03-25-2011 14:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilime İlk Adım / Renkli Bilgiler Kitaplığı - Christine Alaimo - Ana Fikri

Bilime İlk Adım / Renkli Bilgiler Kitaplığı - Christine Alaimo - Ana Fikri

Yayınevi: Abc Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Bütün dünyada yüzbinlerce satan Time - Life kitapları Türkçe de... Çocuklarınıza kitap sevgisini ve okuma coşkusunu bu kitaplarla kazandırabilirsiniz. Eğitim hiçbir zaman bu denli eğlenceli olmamıştı.Eğer yarın "Çocuğum okulda neden başarısız, neden herkes gibi Türkçe yi düzgün konuşup yazamıyor, neden çevresiyle uyumlu değil, bu kötü alışkanlıkları nereden edindi?!"... Read more

03-25-2011 14:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Benim Yolum - Tayfun Talipoğlu - Ana Fikri

Benim Yolum - Tayfun Talipoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Babil Yayınevi Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Başındayız biliyorum, sonu da yok bu yolculuğun. Nöbet sırası bizdeymiş gibi geldi bana. Çünkü gördüm ki en çorak toprakta biten ayrıkotu bile bir şeyler aktarmakta kuşağına... "Dane" vermeden gitmek bize yakışmaz, haksızlık olurdu ustalara... Boşuna mı çekilmişti bunca emek, bunca hasret? "Danelerden biri"ysek, kendi çapımızda bir tomurcuk da biz vermeliydik...... Read more

03-25-2011 14:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayata Bakışınızı Değiştirecek 14 Öykü - Orhan Tuncay - Ana Fikri

Hayata Bakışınızı Değiştirecek 14 Öykü - Orhan Tuncay - Ana Fikri

Yayınevi: Nokta Yayınları Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Benim sevdiğim yazı türü olağan bir nesir hiç değil, devrik cümle değil, şiir belki. Benim sevdiğim yazı türü ironik, kara mizah yüklü, sıra dışı cümlemsi satırlar taşıyan. Bize önce düzgün cümle kurmayı, otoriteye uymayı, sabah kalkıp akşam yatmayı öğrettiler. Sonra biz, cümleleri bozmayı, özgür olmayı, sabahlara kadar çalışıp gündüz uyumayı öğrendik. Bize,... Read more

03-25-2011 13:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hazarlı Davut - Monroe S. Kuttner - Ana Fikri

Hazarlı Davut - Monroe S. Kuttner - Ana Fikri

Yayınevi: Birharf Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Tarihte Hazarya İmparatorluğu altıncı ve onuncu yüzyıllar arasında Rusya nın güneyinde yaşamıştır. Sekizinci yüzyıl ortalarında Hazar Hakanı (Kralı) ve soylular din olarak Musevi dinini kabul etmişlerdir. Haham Kral on kinci yüzyılda Hazaryanın kurgu son Hakanı ile ilgilidir. Din eğitimi almak üzere Kafkaslardaki ülkesinden İspanya ya gönderilen Davut, Musevi dinini öğrenmek için daha... Read more

03-25-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güneş in Dünyası - Güneş Karabuda - Ana Fikri

Güneş in Dünyası - Güneş Karabuda - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2004 Kitap Türü: Fotoğraf / Sanat "Fotoğrafçı vardır, herkesin gördüğünü çeker. Fotoğrafçı vardır, kendi gördüğünü çeker. Kimi çektiğine kendinden birşey katar, kimi de kendince fazla olanı atar!"- Güneş Karabuda - Diğer "Güneş Karabuda" Kitapları: 1. Duvarların Dili - 40. Yılında Paris Mayıs 2008

03-25-2011 13:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gelin Başı - Seray Şahiner - Ana Fikri

Gelin Başı - Seray Şahiner - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Genç, çok genç bir öykücü Seray Şahiner. Sait Faik yaş kemale ermişken bile kendisine genç hikâyeci, diyenlere öfkelenirmiş. Bunda bir sen daha toysun, tavrı gördüğü için. Seray Şahiner, daha ilk kitabında öz el ve biçemsel bir kişilik getiriyor. Bence, genç öykücü değil öykücü olarak sıçrıyor; ilk kitabıyla kim böyle sıçramıştı? Leyla Erbil. İsyan grameri, demiştim onun... Read more

03-25-2011 13:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar Ebediyet Serisi 1 - Erdal Demirkıran - Ana Fikri

Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar Ebediyet Serisi 1 - Erdal Demirkıran - Ana Fikri

Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Nerede durursan dur, ne zaman okursan oku, ne sorarsan sor; cevabım asla değişmeyecek. Aldığı oksijenin hakkını veren herkese... Aslan kuş kovalamaz. Diğer "Erdal Demirkıran" Kitapları: 1. Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem'in Dibine Git

03-25-2011 13:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Harem - Ömer Seyfettin - Ana Fikri

Harem - Ömer Seyfettin - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 1990 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Şişli’de bulunan Sermet ve Nazan’ın yaşantısını ele alır. Bu çift çok mes’ut bir hayat yaşar. Bu hayatları evlenecek olan yeni çiftlere örnek olacak seviyededir. Hatta halk arasında “işte saadetin timsali” şeklinde ithamlarda bulunuyorlardı. Yalnız bir gün öyle bir olay olur ki evde kavga etmeye ve birbirlerine kötü sözler söylemeye başlarlar. Bu mutlu çiftin Refi ve Meliha isimli... Read more

03-25-2011 12:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güzel Hayat - Batılılar için Budizm'e Giriş - Gerald Roscoe - Ana Fikri

Güzel Hayat - Batılılar için Budizm'e Giriş - Gerald Roscoe - Ana Fikri

Güzel Hayat - Batılılar için Budizm'e Giriş - Gerald Roscoe - Özeti, Güzel Hayat - Batılılar için Budizm'e Giriş Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Arion Yayınevi Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Güzel Hayat, Budist öğretileri, içinde doğdukları toplumların dışındaki ilgililer için anlaşılır bir dil ve sadelik çer¬çevesinde ele alan bir eserdir. Kitap konuyla ilgili asıl metinlerin derin okumaları, analizleri ve en üst seviyelerde Budizm’i temsil eden... Read more

03-25-2011 12:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Durum 429 - Sadık Yemni - Ana Fikri

Durum 429 - Sadık Yemni - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Bilinmeyen dünyaların gerilimiyle dolu romanlarını severek okuduğumuz Sadık Yemni nin 60 lı yılların sonunda , İzmir de geçen lise günleri de en az romanları kadar eğlenceli. Bu anıları okurken bol bol gülecek, dünyanın ve Türkiye nin çok başka olduğu o yıllara gideceksiniz; dünya henüz soğuk savaş yıllarını yaşarken, Türkiye ise henüz dünyaya bu kadar açılmamış, içine kapalı... Read more

03-25-2011 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erkeklerin Hikayeleri / Murathan Mungan ın Seçtikl - Kolektif - Ana Fikri

Erkeklerin Hikayeleri / Murathan Mungan ın Seçtikl - Kolektif - Ana Fikri

Erkeklerin Hikayeleri / Murathan Mungan ın Seçtikl - Kolektif - Özeti, Erkeklerin Hikayeleri / Murathan Mungan ın Seçtikl Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2004 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Erkeklerin bağımsızlık merakları, serüven tutkuları, sevgi gereksinimleri, sahiplenme istekleri, bağlanma korkuları, toplumsal rolleri ve birlikteliğin tuzaklarından kalkarak çoğaltılabilecek nice durumun yarattığı iki cins... Read more

03-25-2011 12:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Basında Fotoğrafçılık  - Suat Gezgin - Ana Fikri

Basında Fotoğrafçılık - Suat Gezgin - Ana Fikri

Basında Fotoğrafçılık - Suat Gezgin - Özeti, Basında Fotoğrafçılık Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Der Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2003 Kitap Türü: Fotoğraf / Sanat Bu yapıt, sizlere gazetecilik konusunda temel bilgiler vermek (Dünya da ve Türkiye de gazetecilikte fotoğrafçılığın tarihçesi) ve bir gazetenin diğer kitle iletişim araçlarına göre ayırıcı özelliklerinden söz etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, gazetecilikte fotoğrafçılığın... Read more

03-25-2011 12:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Fatih Rüştü Zorlu Gerçeği - Mehmet Arif Demirer - Ana Fikri

Fatih Rüştü Zorlu Gerçeği - Mehmet Arif Demirer - Ana Fikri

Yayınevi: Profil Yayıncılık Basım Tarihi: Kitap Türü: Türkiye’nin büyük dönüşümü 1950’de milletin oylarıyla iktidara gelen Demokrat Parti ve onun vatansever kadrolarıyla başladı. Ekonomi, eğitim, altyapı alanında başlayan reform hareketleri çok kısa sürede meyvelerini verdi.Bu yıllarda en başarılı olunan alanlardan biri de dış politikadır. Dış İşleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu’nun gösterdiği müthiş gayretler Türkiye’nin önünü iyice açmıştı. Bu gayretler... Read more

03-25-2011 12:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Harun Reşid ve Abbasiler Dönemi - Andre Clot - Ana Fikri

Harun Reşid ve Abbasiler Dönemi - Andre Clot - Ana Fikri

Yayınevi: Tarih Vakfı Yurt Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2007 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Kısacası Harun dönemi ve izleyen iki yüzyıl boyunca bilim adamları ve filozofların çiçekler gibi açtıkları görülür, o kadar ki, bu döneme Arap biliminin altın çağı adı verilir. 830 yılına doğru Memun, bu canlılığı Bağdat ta açtığı "Bilgelik Evi" çatısı altında toplayarak "bilimsel araştırmalar ve çevirilerden sorumlu... Read more

03-25-2011 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Güney'in Dulu (The Widow of the South) - Robert Hicks - Ana Fikri

Güney'in Dulu (The Widow of the South) - Robert Hicks - Ana Fikri

Yayınevi: Artemis Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Tarihi bir dönemin sonunu getiren çılgınca bir savaşın izlerini süren, müthiş dirayetli ve fark edilir güçte bir kadının, ölümler vahşetinin içinden hayata sahip çıkışının hikâyesini anlatan, müthiş bir kitap..30 Kasım 1864'teki Franklin Savaşı, Amerika'da, Güney'de yaşanan en büyük felaketlerden biriydi: 9000 yaralı, 1500 ölü. Yetmiş yedi yıl sonra, bu savaş Winston Churchill'i şuna inandırdı: Amerika... Read more

03-25-2011 11:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cobaın Seattle'dan Balık Burcu'na Röportajlar - Komisyon - Ana Fikri

Cobaın Seattle'dan Balık Burcu'na Röportajlar - Komisyon - Ana Fikri

Yayınevi: Stüdyo İmge Yayıncılık Basım Tarihi: 1996 Kitap Türü: Müzik / Sanat Gri boşlukta uzun yolculuklar yapan Kurt Cobain, son yolculuğundan dönmemeyi tercih etti. Belki de şansını öteki tarafta denemeye karar vermişti. Grunge sahnesini kuran bütün gruplar mutlu sona ulaşırken, o hüzünlü bir sosyal tarihe en son damgayı vurdu. Kısa müzik yaşamıyla "Lanetli Kuşağın" sözcüsü, "Azının Kralı" oldu. Bu kitapta Aberdeen'i, Seattle'ı ve Kurt Cobain'le... Read more

03-25-2011 11:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Barkvik Cinayetleri - Ingvar Ambjörnsen - Ana Fikri

Barkvik Cinayetleri - Ingvar Ambjörnsen - Ana Fikri

Barkvik Cinayetleri - Ingvar Ambjörnsen - Özeti, Barkvik Cinayetleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Can Gençlik Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Her cinayet göründüğünden karmaşık, hatırlandığından eskidir...Ben Fillip Moberg, 16 yaşındayım. Anne ve babamın sonunda boşandığı o buz gibi aile ortamına dayanamadığım için artık Ernst Amcamla yaşıyorum. Kendisi, zamanında ödüller kazanmış ama artık yazamaz olmuş bir... Read more

03-25-2011 11:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bana Güvenmeni İstiyorum - Sonia Dean - Ana Fikri

Bana Güvenmeni İstiyorum - Sonia Dean - Ana Fikri

Yayınevi: Kanguru Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

03-25-2011 11:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Evliya Çelebi Seyahatnamesi 9. Kitap - Evliya Çelebi - Ana Fikri

Evliya Çelebi Seyahatnamesi 9. Kitap - Evliya Çelebi - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Topkapı Sarayı Kütüphanesi Bağdat 306, Süleymaniye Kütüphanesi Pertev Paşası 462, Süleymaniye Kütüphanesi Hacı Beşir Ağa 452 Numaralı Yazmaların Mukayeseli Transkripsiyonu - Dizini Diğer "Evliya Çelebi" Kitapları: 1. Acayip Öyküler

03-25-2011 11:04 - yazan Misafir son yazılan Mesajı göster
Go Seti - Mehmet Dardeniz - Ana Fikri

Go Seti - Mehmet Dardeniz - Ana Fikri

Yayınevi: Dharma Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Kökeni, Antikçağ’a, Taoizm’e, Zen’e dayanan; binyılların gizemli, mistik ve felsefi oyunu: GO Şimdi DHARMA YAYINLARINDAN çıkan GO KİTABI ile birlikte set halindeGO Tahtası 33,5 x 31 cm boyutlarında ahşaptan, siyah ve beyaz GO taşları 16 mm çapında mercek şeklinde kaliteli parlak malzemeden imal edilmiştir.GO tahtasının bir yüzü ileri düzeydeki oyuncular için 19x19, diğer yüzü ise çabuk bitmesi istenen... Read more

03-25-2011 11:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf - Ana Fikri

Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Türk okurunun daha çok tarihsel romanlarıyla tanıdığı Maalouf, bu kez “medeniyetler çatışması” adı altında kuramsallaşıp yasallaşan ve dünyadaki bütün kültürler ve halklar için felakete yol açacak politikaları eleştiriyor. Yazar, yaşamın devamlılığının olmazsa olmazı olarak gördüğü hoşgörü çığlığını yeniden duymaya davet ediyor insanlığı... Çivisi Çıkmış Dünya bir yandan küresel... Read more

03-25-2011 10:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bahçe Bizim Gül Bizdedir- Eski Çağ dan Cumhuriyet  - Erdoğan Çınar - Ana Fikri

Bahçe Bizim Gül Bizdedir- Eski Çağ dan Cumhuriyet - Erdoğan Çınar - Ana Fikri

Bahçe Bizim Gül Bizdedir- Eski Çağ dan Cumhuriyet - Erdoğan Çınar - Özeti, Bahçe Bizim Gül Bizdedir- Eski Çağ dan Cumhuriyet Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kalkedon Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Alevilik pirine, ocağına ikrar ile bağlanmış taliplerin oluşturduğu bir yeminli yurttaşlar topluluğu mudur yoksa bünyesinde ilahi sırlar saklayan bir gizem okulu mu? Ma Ana kimdir ? Aleviler kendilerini neden Millete Ma... Read more

03-25-2011 10:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Eğitim Sisteminde Teftiş - Haydar Taymaz - Ana Fikri

Eğitim Sisteminde Teftiş - Haydar Taymaz - Ana Fikri

Yayınevi: Pegem Akademi Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Çağımızda hızla değişen bilim ve teknoloji, birey ve toplumun sosyal ve ekonomik yaşantısını büyük ölçüde etkilemekte,kurumların yapı ve işleyişlerini değişikliğe zorlamaktadır. Bu değişen ve gelişen ortamda,sistemlerin dengeleri bozulmakta,yeni durumlara uyum sağlayabilmek için kontrol ve denetim alt sistemlerinin işlevlerine her zamankinden çok gereksinim... Read more

03-25-2011 10:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Benim Adım Aşk Sevi - Füsun Önal - Ana Fikri

Benim Adım Aşk Sevi - Füsun Önal - Ana Fikri

Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Gencecik bir kız, parçalanmış bir aile... Anne ve babasının yeni yaşamlarıyla çatışan, bocalayan Sevi’nin umutları, aşk özlemi, kıskançlıkları, karmaşık iç dünyası... Etrafındakiler kendince haklı ama söze dökülmesinden korktukları o “Sır” nedeniyle tedirgin ve ürkekler. Aslında hiçbiri masum değil! Füsun Önal bir kez daha bilinen kalıpları zorluyor...Pınar ÇekirgeEğitim... Read more

03-25-2011 10:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools