Buruşuk Kağıt Parçası - Aytül Akal - Ana Fikri

Buruşuk Kağıt Parçası - Aytül Akal - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 1997 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Buruşuk Kağıt Parçası, Aytül Akal ın Sabahı Boyayan Çocuk adlı 4. masal kitabından seçilmiş bir çevre masalı... Diğer "Aytül Akal" Kitapları: 1. Saray Horozu nun Doğum Günü Mevsimler Kralı nın Ma

05-08-2011 03:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Haftada Başarılı Sunuş - Malcolm Peel - Ana Fikri

Bir Haftada Başarılı Sunuş - Malcolm Peel - Ana Fikri

Yayınevi: Dünya Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Herhangi bir yönetici topluluğu karşısında konuşmak, kendine en fazla güvenen insanları bile tedirgin edebilir, fakat gündelik iş hayatında bu kaçınılmazdır. İster büyük bir satış konferansına, ister iş arkadaşlarınızdan oluşan küçük bir komiteye hitap edin, her zaman söyleyecek söz bulamama, kendini aptal durumuna düşürme veya doğru söz bulamama korkusu vardır.Bir Haftada... Read more

05-08-2011 03:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Varmış Bir Nur muş - Hasan Kemal Emin - Ana Fikri

Bir Varmış Bir Nur muş - Hasan Kemal Emin - Ana Fikri

Yayınevi: Salıncak Yayınları Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

05-08-2011 03:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gece Gelen Ölüm - Agatha Christie - Ana Fikri

Gece Gelen Ölüm - Agatha Christie - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Kitap Türü: Menekşe gözlü kadın endişeyle bana bakıyordu. Nihayet, "korkuyorum," diye fısıldadı. "Öldürülmekten korkuyorum..."- "Boş yere endişeleniyorsunuz. Sizi öldürmeyi kim ister?"Acı acı güldü. "Kim mi ister? İlk kocam tabii. Herkes onun savaşta öldüğünü sanıyor. Ama ben onun sağ olduğunu, bir gölge gibi peşimde dolaştığını biliyorum. Şimdi de pusuda bekliyor. Fırsat bulur bulmaz beni... Read more

05-08-2011 03:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Başım Dertte!/Tweenıes - Kollektif - Ana Fikri

Başım Dertte!/Tweenıes - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İmdat! Doodles bir ağaca tırmandı ve orada sıkıştı kaldı! Tweenie ler onu kurtarmak için değişik yollar önerdiler, ama Doodles hiçbirini beğenmedi. Daha sonra, Tweenie ler bir "İmdat!" sesi daha duydular. Doodles bu kez kaydırağın tepesinde sıkışmıştı. Peki bu doğru muydu acaba? Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

05-08-2011 02:41 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Geniş Ortadoğu Projesi - Erol Bilbilik - Ana Fikri

Geniş Ortadoğu Projesi - Erol Bilbilik - Ana Fikri

Yayınevi: Asya Şafak Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Erol Bilbilik, Geniş Ortadoğu Projesi (Geniş Orta Asya Projesi) adlı çalışmasında, Amerikan belgeleriyle GOP u (Geniş Ortadoğu ve Afrika Projesi) ortaya koyarken tüm ayrıntılarıyla GOP a kaynaklık eden projeleri, tarihsel süreciyle GOP coğrafyasındaki ülkeleri ve GOP un açıklanan amaçlarını irdeliyor. Çalışmada, kitle imha silahlarının yaygınlaştırılmasının, insan hakları ihlallerinin, etnik, din,... Read more

05-08-2011 02:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Fizik Evreni - Mehmet Taşkan - Ana Fikri

Fizik Evreni - Mehmet Taşkan - Ana Fikri

Yayınevi: Cinius Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Günümüz teknolojisinin bilimsel alt yapısını oluşturan temel bilimlerden biri de, şüphesiz, fiziktir. Maddeyi, enerjiyi ve maddeler arasındaki etkileşimleri inceleyen fizik; 16.yy sonrasında somut ve deneye dayalı bir bilimsel disiplin haline geldi.. 17. yy dan 20.yy a kadar hükümranlığını sürdüren Newton Mekaniği, makroskobik fiziksel olayları açıklamakta oldukça yeterli idi. Fakat, 19.yy... Read more

05-08-2011 02:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben, Efsane! - Richard Matheson - Ana Fikri

Ben, Efsane! - Richard Matheson - Ana Fikri

Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat Gündüzleri sorun yoktur... Ama geceyle birlikte sokaklar, karşı konulmaz bir dürtüyle arzuladıkları o kıymetli sıvı için; kan için, dünyadaki son insanın kaleyi andıran evine doğru uluyarak, sürünerek, yalpalayarak yürüyen ölülerin kemik beyazı bedenleriyle dolmaya başladığında çöker deşhet kentin üzerine... Ben, Efsane! Richard Matheson ın nihai yabancılaşmayı anlattığı bu... Read more

05-08-2011 01:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Büyük Osmanlı Projesi - Mustafa Armağan - Ana Fikri

Büyük Osmanlı Projesi - Mustafa Armağan - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Osmanlı refleksi uyanıyor... Hatırla unutturulanları! Gerçeği rüyasından güzel, doyumsuz bir projeydi o. Artık barış bu benzersiz serüvenin kahramanlarıyla ve geleceğe yüreklerindeki bereketle yürü. Hem bir defa başarılan neden bir daha başarılamasın ki? Bir bakıyorsunuz Belçika'da bir Türk köyü, bir bakıyorsunuz Himalayaların eteklerinde bulunan Keşmir eyaletinde de kendilerine Osmanî diyen Türk Köyleri... Read more

05-08-2011 01:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Gölgenin İntikamı - Ferhat Ünlü - Ana Fikri

Bir Gölgenin İntikamı - Ferhat Ünlü - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Cesur, gösterişli ve tutkulu avukat Timuçin bir sabah evinin banyosunda ölü bulunur. Ölümünün ardında yatan sır ve belki de katilinin kimliği aynadan yansıyan gözlerinde gizlidir. Timuçin in cesedinin bulunmasından sonra yalnızca yirmi yıllık karısı Aysun un değil, yakın dostları Savaş ve Ercan ın da hayatı tümüyle değişecektir. Cinayet, o güne kadar yaşamını sadece yazı üzerine... Read more

05-08-2011 01:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Depresyonu Yenmek - Florence Littauer - Ana Fikri

Depresyonu Yenmek - Florence Littauer - Ana Fikri

Yayınevi: Sistem Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Stresin neredeyse gündelik yaşamımızın bir parçası haline geldiği günümüzde herhalde hiç kimse "depresyon" sözcüğünün akla getirdiği ürkütücü tabloyla yüzyüze gelmeyi istemez. Gelgelelim, hiç umulmadık zaman ve koşullarda kesinlikle tahmin edilmeyen kişilerin birdenbire depresyon ağına yakalandıklarına da sıklıkla tanıklık etmişizdir. Depresyon, sözlük anlamıyla,... Read more

05-08-2011 01:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hacivat Ve Karagöz Zamanı Tanıyalım - Yusuf Asal - Ana Fikri

Hacivat Ve Karagöz Zamanı Tanıyalım - Yusuf Asal - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Merhaba kitapsever çocuklar! Bu oyunun başrol oyuncuları saf ve iyi niyetli Karagöz ile çokbilmiş Hacivat... Biri diğeri olmadan yaşayamaz, ama birbirleriyle atışmadan da duramazlar. Hacivat, Karagöz`ün tokatlarına hep sabırla dayanır. Karagöz`ün duyduklarından bambaşka şeyler uydurması da oyuna neşe ve eğlence katar. Haydi, şimdi onların peşine takılalım ve yepyeni şeyler öğrenelim.... Read more

05-08-2011 01:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Borçlar Hukuku - İsmail Kayar - Ana Fikri

Borçlar Hukuku - İsmail Kayar - Ana Fikri

Yayınevi: Detay Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2002 Kitap Türü: Hukuk / Genel Kitap, İİBF ile Meslek yüksek okullarında okutulan ders programları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bu çalışmada, Borçlar Hukuku ile ilgili temel bilgilerin verilmesi amaçlandığından, doktrindeki tartışmalara ve Yargıtay içtikatlarına yer verilmemiştir. Diğer yandan Borçlar hukuku nun genel kısmının yanı sıra özel borç ilişkileride incelenmiştir. Esas itibariyle ders kitabı olarak... Read more

05-08-2011 00:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Duygular Labirenti - Tahar Ben Jelloun - Ana Fikri

Duygular Labirenti - Tahar Ben Jelloun - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Mart 2002 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Adı Garip tir; yaşlı bir ozandır; otuz yıl önce Napoli de sevdiği kadını, Ceylan kaybetmiştir. İşte bu yüzden zaman zaman Napoli nin gürültüsüyle başbaşa kalmayı ister; yıllar önce söylenmiş ve sonra kentin derinliklerindeki düşlere gizlenmiş sözleri, gencecik kahkahaları duyabilmek için. Ama zaman, kendi kuyruğunu ısıran bir yılan gibi kıvrılmış, geriye dönmüştür sanki.... Read more

05-08-2011 00:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gaziantep in Çanakkale Kahramanları - Reşit Güngör Kalkan - Ana Fikri

Gaziantep in Çanakkale Kahramanları - Reşit Güngör Kalkan - Ana Fikri

Yayınevi: Yarımada Yayınları Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 20. yüzyıla kapı aralayan bir zaman dilimi üzerinde Çanakkale Savaşı, Türk milletinin varlığını ve var oluş amacını göstermesi bakımından çok kritik bir dönüm noktası oldu. Etten bir duvarın oluşturulduğu bu savaşta verilen mücadeleye, vatan topraklarının her köşesinden insanlar koşup geldi. Gaziantep de bu savaşta şehit veren illerimizden biri. Antep diğer illere nazaran daha az... Read more

05-08-2011 00:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben Cyrus, Zerdüşt ün Torunu - Gorevidal - Ana Fikri

Ben Cyrus, Zerdüşt ün Torunu - Gorevidal - Ana Fikri

Yayınevi: Kaknüs Yayınları Basım Tarihi: Eylül 1999 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Cyrus Spitama; Persli bir prensin ve Yunanlı bir büyücünün oğlu, Peygamber Zerdüşt ün torunu, Büyük Kral Kserkses in yakın dostudur. Bu yapıtta; Hindistan, Çin ve Yunan saraylarına büyükelçi olarak gönderilen Cyrus un en büyük özelliği Perikles, Sofokles, Pisagor, Konfüçyüs ve Buda gibi şöhretli simaların anlatıcısı olmasıdır. Kadim İmparatorlukların en görkemi dönemini... Read more

05-08-2011 00:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Fatih Terim İmparator Mu Çavuş Mu? - Metin Tükenmez - Ana Fikri

Fatih Terim İmparator Mu Çavuş Mu? - Metin Tükenmez - Ana Fikri

Yayınevi: Kaynak Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap belki Fatih Terim ve onu koşulsuz sevenlerin hoşuna gitmeyecek, ama özgür basından söz ediyor ve basının özgür olmasını kabullendiğimizi söylüyorsak, bir gazetecinin yazdıklarına hoşgörüyle yaklaşmanın yollarını bulmak zorundayız.Yazıları okurken teknik adam-gazeteci ilişkisinde ne kadar temas gerekiyorsa ondan daha da fazla mesafeli durmak gerektiğini fark edeceksiniz. Yazarken,... Read more

05-08-2011 00:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Elektra Kadınlar - Devrim Sevimay - Ana Fikri

Elektra Kadınlar - Devrim Sevimay - Ana Fikri

Yayınevi: Literatür Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Elektra Kadınlar", terk edilme anında yaşanan duyguların hikayelerinden oluşmaktadır. Her hikayede 39 farklı kadının terk edilme anıyla karşılaşılan kitapta, dramatik anların uç uca getirilmesinden oluşan tek bir ayrılık öyküsüne varılmaktadır.Birinci Kadın da adamın kapıyı kapatıp gittiği ilk saniyeler... Onbeşinci Kadın ayrılık acısının ortalarına düşüyor.... Read more

05-07-2011 23:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Farkı Yaratan Coşkudur - Norman Vincent Peale - Ana Fikri

Farkı Yaratan Coşkudur - Norman Vincent Peale - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 2004 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Kişisel gelişim konusunda dünyanın en önemli yazarlarından biri olan Norman Vincent Peale, Farkı Yaratan Coşkudur da insanların büyük bir bölümünün yaşadığı temel sorunları ele alıyor ve bunların çözümünde coşkunun ne kadar etkili olduğunu anlatıyor. Eğer yaşamınıza coşkuyu katarsanız: - Diğer insanları çok daha kolay ikna edebilirsiniz. - Zihninizi geliştirebilirsiniz. -... Read more

05-07-2011 23:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erdem Peşinde - Ahlak Teorisi Üzerine Bir Çalışma - Alasdair Maclntyre - Ana Fikri

Erdem Peşinde - Ahlak Teorisi Üzerine Bir Çalışma - Alasdair Maclntyre - Ana Fikri

Erdem Peşinde - Ahlak Teorisi Üzerine Bir Çalışma - Alasdair Maclntyre - Özeti, Erdem Peşinde - Ahlak Teorisi Üzerine Bir Çalışma Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ayrıntı Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Elinizde tuttuğunuz kitap, akademik felsefe çevrelerinde kıyamet koparmış, hatta aforoz edilmiş bir kitap. Felsefi müfredata özgü birtakım çıkışsız argümanlarla yürütülen kısır ahlak tartışmalarında yanlış... Read more

05-07-2011 23:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dinsel Şiddet - Ferhan Ercan - Ana Fikri

Dinsel Şiddet - Ferhan Ercan - Ana Fikri

Yayınevi: Ganj Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Yaşamım boyunca üç darbe gördüm. Her darbe sonrasında insan haklarının ayaklar altına alındığına tanık oldum. Yeni suçlar ve suçlular yaratıldı. Genellikle kurbanlar hep yalınkat insanlardı. Çalışmalarımın odağında insan haklarının yeralışı bundan..." "Bu araştırmada temel amaç; dünya genelinde uygulanmakta olan dinsel terörün nedenlerini ve kaynaklarını... Read more

05-07-2011 23:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bütün Oyunları - 3-Aziz Nesin - Aziz Nesin - Ana Fikri

Bütün Oyunları - 3-Aziz Nesin - Aziz Nesin - Ana Fikri

Bütün Oyunları - 3-Aziz Nesin - Aziz Nesin - Özeti, Bütün Oyunları - 3-Aziz Nesin Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Şubat 1994 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dinlence ve bayram günleri gibi özel günlerde Nesin Vakfı na konuklar, gelir. Bu konuklar Türkiye den olduğu gibi dünyamızın çok değişik ülkelerinden gelir. Resimde, Nesin Vakfı nın 30 çocuğuyla konuklarını birlikte yemek masasında görmekteyiz. Bunun dışında, yaz... Read more

05-07-2011 23:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Cost Accounting - Questions Answers - Dursun Arıkboğa - Ana Fikri

Cost Accounting - Questions Answers - Dursun Arıkboğa - Ana Fikri

Cost Accounting - Questions Answers - Dursun Arıkboğa - Özeti, Cost Accounting - Questions Answers Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Der Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap İstanbul Üniversitesi İngilizce, ekonomi bölümü öğrencileri için tamamlayıcı nitelikte olması amacıyla basılmıştır. 5 ana bölümden oluşmuştur. Mümkün olduğunca çeşitli örneklere yer verilmeye çalışılmıştır.

05-07-2011 23:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gecenin Gözleri - M. Antony - Ana Fikri

Gecenin Gözleri - M. Antony - Ana Fikri

Yayınevi: Aykırı Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Toplumun normal yaşayan insanlarının dışında gelişen olayları herkes göremez. Ancak, haber mahiyetinde okunup seyredilebilir. Bu kitap, sizleri haberlerden daha ileriye, her şeyin içine götürecektir. İnsanlar sıcak yataklarında uydukları sırada, gözler, nelere şahit olmaktadır? Gece olanları, sıcak yatanığınızda uyurken göremezsiniz. Ama, siz göremiyorsunuz diye bir şey olmayacak mı?... Read more

05-07-2011 22:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünden Kalan Heyecanlar - Feryal Orhon Basık - Ana Fikri

Dünden Kalan Heyecanlar - Feryal Orhon Basık - Ana Fikri

Yayınevi: Galata Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2007 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat "Ah nerede o eski günler" diyenlere, artık geri gelmeyecek şeylere özlem duyanlara.. Florya, Fenerbahçe ve daha nice sahil şeridinin henüz restoranlarla kaplanmadığı ve tertemiz denizinde "ferah feza" yüzüldüğü yıllar.. Komşuluk ve diğer ilişkilerinde, insanların üzülünce bugün olduğu gibi delice bağırıp çağırmayıp, Osmanlı nezaketiyle "teessüf ederim"... Read more

05-07-2011 22:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Duygusal Yaşantı - Deborah Lupton - Ana Fikri

Duygusal Yaşantı - Deborah Lupton - Ana Fikri

Yayınevi: Ayrıntı Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Daha düne kadar duygular, insan yaşamının en az yapılandırılan veya öğrenilen, kamusal ve sosyo-kültürel çözümlemeye en az elverişli veçhesi olarak görülmüştür. Bu nedenle pek çok sosyolog ve antropolog, duyguların incelenmesini "psi" disiplinlerinin sahası olarak kabul ederek insan davranışlarını ve toplumsal ilişkileri, dolayısıyla da duygusal yaşantıyı biyolojik... Read more

05-07-2011 22:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erken Akıllan Geç Yaşlan - Elvan Demirkıran - Ana Fikri

Erken Akıllan Geç Yaşlan - Elvan Demirkıran - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Aralık 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Düşünce, Davranış ve Beden Esnekliği Sağlıklı yaşlanmak için yaşlılığı beklemeyin! Pek çok hastalığı engellemek ya da iyileştirmek ve geç yaşlanmak kendi elimizde. Uzun ömürlü olmak için yapacağımız pek çok şey, yaşam kalitemizi de artıracaktır. Elvan Demirkan, Hayatla Mücadeleden Yaşamaya Geçiş in ardından, özellikle bizleri yıpratan... Read more

05-07-2011 22:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Da Vinci ve Saklı Not Defteri - Leonardo Da Vinci - Ana Fikri

Da Vinci ve Saklı Not Defteri - Leonardo Da Vinci - Ana Fikri

Yayınevi: Carpe Diem Kitap Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Da Vinci, hayatı boyunca yaptığı gözlemlerini; bilim, sanat ve yaşam hakkındaki tespitlerini not defterine kaydetmiştir. Ölürken bu notları, öğrencisi ve kadim dostu Francesco de Melzi''yi bırakır. Ondan kalna 13.000 sayfa nottan bugün yaklaşık 7000 sayfası korunabilmiştir. Hepsi bir arada muhafaza edilemeyen bu değerli el yazmalarının büyük bir kısmı halen özel koleksiyonlarda, müzelerde ve... Read more

05-07-2011 21:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çocuk Oyuncağı Değil - Nilüfer Açıkalın - Ana Fikri

Çocuk Oyuncağı Değil - Nilüfer Açıkalın - Ana Fikri

Yayınevi: Gendaş Kültür Basım Tarihi: Kasım 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu duyguyu kaybetmek istemiyorum. Kalbimden kuş kolonileri havalanıyor. Gizemli kediler yürüyor sokağımın damlarında. Güne açıyorum yüzümü. Yaşamaya. Yaşamaya bayılıyorum. Şehrin üstüme gelişleri yumuşak. Heyecanlıyım. Tutkuyla geliyor kollarıma İstanbul un tüm oryantal şekilleri, erkeksi, kaslı bir beden olup sıkıyor her yanımı. Kollarımı açarak rüzgara doğru koşmak istiyorum.... Read more

05-07-2011 21:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gölge İktidar - Şamil Tayyar - Ana Fikri

Gölge İktidar - Şamil Tayyar - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Ergenekon Soruşturması devam ederken, Bakanlar Kurulu’ndan bir üyenin soruşturmaya müdahale ettiği söyleniyordu. Hatta Cemil Çiçek’in ismini ortaya atanlar oldu. Bu kişi Cemil Çiçek değildi. Şimdi bu iddiada yer alan ismi açıklıyorum… İstanbul’da ifademi alan Savcı Zekeriya Öz, bana tanık koruma kapsamı içine alınmam konusunda teklifte bulundu. Ben bunu kabul etmedim. Örgütün 1 Numarası hakkında bildiklerimi... Read more

05-07-2011 21:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools