Adım Adım Microsoft Expression Web 2 - Chris Leeds - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-27-2011 (21:30)   Son Mesaj: 03-27-2011 (21:30)    Cevap: 0    Gösterim: 582  

03-27-2011

Adım Adım Microsoft Expression Web 2 - Chris Leeds - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ekim 2009
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Adım Adım Microsoft Expression Web 2, Expression Web 2 yi kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitaptaki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.Adım Adım Microsoft Expression Web 2 ile özelleştirilebilir şablonları kullanarak bir web sitesi yaratmayı ya da sitenizi sıfırdan kendiniz oluşturmayı; Adobe Photoshop, Flash, Microsoft Silverlight ve .wmv dosyaları eklemeyi; basamaklı stil sayfaları ile sitenizin görünümünü ve işlevselliğini yönetmeyi; ASP.NET 2 özelliklerini ve denetimlerini kullanmayı; sitenizin çekiciliğini, erişilebilirliğini ve arama motoru sonuçlarını geliştirmeyi; site yapısını Microsoft FrontPage ile kolayca dönüştürmeyi öğreneceksiniz. Adım Adım Microsoft Expression Web 2, tüm özellikleriyle Microsoft Expression Web 2 yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır. Microsoft un kendini kanıtlamış ADIM ADIM öğrenme yöntemiyle, Expression Web 2 de uzmanlaşın.

Adım Adım Microsoft Expression Web 2 - Chris Leeds - Ana Fikri Yorumları