Adım Adım Microsoft Outlook 2000 Türkçe - Microsoft Press - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 04-02-2011 (21:00)   Son Mesaj: 04-02-2011 (21:00)    Cevap: 0    Gösterim: 538  

04-02-2011

Adım Adım Microsoft Outlook 2000 Türkçe - Microsoft Press - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2000
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Adım Adım Microsoft Outlook 2000, Microsoft un tümleşik iletişim, planlama ve bilgi yönetimi programının en son sürümünü kendi başınıza öğrenmenin en kolay ve en hızlı yoludur. Bu kitap ve Microsoft Outlook 2000 ile şunları öğrenebilirsiniz:E-posta ile iletişim-ileti göndermek ve almak; Adres Defteri ni kullanmak; iletiye dosya eklemek; Gelen Kutusu nu yönetmek ve düzenlemek; ileti biçimlerini özelleştirmek; iletileri görüntülemek ve düzenlemek.Kişi Bilgileriyle Çalışmak-kişi bilgilerini hızla bulmak ve görüntülemek;dağıtım listelerini oluşturmak; bir iletiye bağlantılı kişi etkinliklerini izlemek; kişi bilgilerini İnternet ten almak ve göndermek için vCard teknolojisini kullanmak.Zamanı iyi Kullanmak-randevuları ve takvimi yönetmek; toplantılar ve olaylar planlamak, yönetmek; görevleri yönetmek.Bilgileri Korumak ve Yönetmek-dosyaları arşivlemek, almak ve göndermek; iş etkinliklerinin günlüğünü tutmak; Outlook u başka ağlarla bağlantılı kullanmak; e-posta iletileri ve dosyalar için güvenliği sağlamak.

Adım Adım Microsoft Outlook 2000 Türkçe - Microsoft Press - Ana Fikri Yorumları