Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0 - Rebecca M. Riordan - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-21-2010 (05:52)   Son Mesaj: 12-21-2010 (05:52)    Cevap: 0    Gösterim: 537  

12-21-2010

Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0 - Rebecca M. Riordan - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2007
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0, Visual Basic veya Visual C# dillerinde deneyim sahibi olan okurlara, Microsoft .NET Framework ün veri erişim bileşeni olan ve XML i tanıyan tüm programlarla her türlü platform üzerinden çalışan ADO.NET nesne modelini öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, Microsoft Visual Basic ve Microsoft Visual C# ın veritabanı işlevlerine sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0 ile, geliştiricilerin gerçek yaşamda her gün yüz yüze geldikleri problemlerden alınmış kavraması kolay örneklerle, ADO.NET te hemen çalışmaya başlayacaksınız. Veriye bağlı Windows Formları ve Web Formları geliştirmek için ADO.NET nesne modelini kullanmayı öğrenecek; ADO.NET in XML ile nasıl etkileştiğini ve .NET ortamından eski ADO sürümlerine erişmeyi görecek; ADO.NET nesnelerini tanıyıp onlarla çalışmayı ve veri uygulamaları oluşturmaya başlamak için yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz.

Diğer "Rebecca M. Riordan" Kitapları:

1. Adım Adım Microsoft ADO.NET

Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0 - Rebecca M. Riordan - Ana Fikri Yorumları