Diyalog Devletin Resmi Politikasidir

•●FühreR●• ´isimli üyeden Alıntı ↑...

Ağaç Şeklinde Aç13Beğeni

1. Alt 02-15-2009, 15:20 #91
    Metin mete Mesajlar: 547
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    ''Ben ve DIYALOG olurmu hic böyle sacmalik...'' demek yerine ''davete icabet ettim ve bir kere gittim'' demek çok mu zor?
    gülmek bana yakışıyor ama her halini kuran-ı kerime göre yaşadığını söyleyen birine bu tutum yakışmıyor

Yani bizde inanmadigimiz konulara cevap verecek ortamdan kacalimmi?Yani bize taninan konusma firsatini tepelimmi,Kacan insanin vermesi gereken cevabi yok demektirki bizim cevabimiz hazirdir;Allah katinda din ISLAMDIR...Ben bunu demedimmi bunun delilini Kerim oraya yapistirmadimi?Ben diyalog taraftari olarak yani parcasi olarak gitmedim dedim!Ve gitmedimde yani asla PAPANIN misyonlugunun parcasi olmadim ve onun misyonunu yapmadim...

2. Alt 02-15-2009, 16:55 #92
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    ben size ''papanın misyonlugunun parcasi oldunuz'' vs. demedim ki; af buyurun ama kendiniz yazıp kendiniz oynuyorsunuz, ben gayet basit bir soru sordum. gittiniz mi dedim siz lafı nerelere getirdiniz.kendimi suya yazı yazıyormuş gibi hissetmeye başladım -cevap hakkı doğmadığı sürece- bu konu hakkında size bir şey yazmayacağım.buyrun sahne sizin kendiniz yazın kendiniz oynayın.

3. Alt 04-06-2011, 15:26 #93
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Konu eski olmasindan ve güncelligini yitirmesinden ötürü su andan itibaren kapatilmistir.