Öleceğimiz günü biliyoruz Bu bir dehşettir bizim için ne yaparız :(

Selamun Aleyküm Düşünce meclisine uygun bir konudur umarım her ne kadar paylaşım 0 olsada hoş bir soru bence Ölüm Tarihini bilen bir insan ne yapar Siz Ne Yaparsınız?? Ben Bu ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 07-11-2009, 13:16 #1
    Unnecessary Mesajlar: 726
    Selamun Aleyküm

Düşünce meclisine uygun bir konudur umarım her ne kadar paylaşım 0 olsada hoş bir soru bence

Ölüm Tarihini bilen bir insan ne yapar
    Siz Ne Yaparsınız??

Ben Bu Soruya Cvp veremiyorum günahlardan sanırım sadece ağlar dururum

Vesselam

2. Alt 07-11-2009, 16:46 #2
    altun Mesajlar: 885
    nemi yapardım bilmiyorum ama erken öleceksem ilk işim okulu bırakmak olurdu

3. Alt 07-11-2009, 20:12 #3
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Cinlerde zamaninda insanlara levh-i mahfuz da yazili olanlari bildirirdi ve insanlara ne zaman öleceklerini de söylerlerdi. Bu yasak edilmis. Simdi insanlarda unutkanlik var ve rabbim bize unutkanligi vermeseymis bu hayat cekilmez olurmus. Bende elbette kesin olarak ölüm tarihimi bilseydim üzülürdüm. Elbette ölecegiz ve elbette bu her saniye olabilir. Fakat dedigim gibi unutkanlik bizlere verilen güzel bir özellik

4. Alt 07-11-2009, 20:32 #4
    beyhude Mesajlar: 11
    ölmekten değilde öldükten sonra hesap vermekten korkuyorum rabbim hepimize hayırlı ölüm nasib etsin

5. Alt 07-11-2009, 20:37 #5
    beyhude´isimli üyeden Alıntı
    ölmekten değilde öldükten sonra hesap vermekten korkuyorum rabbim hepimize hayırlı ölüm nasib etsin

Amin ..
    Ölümden korkmassn belki ama zaten insanı dehşete düşüren amellerinden başka birşey değil yoksa ölüm en güzelinin bile başına geldi değil mi ama

6. Alt 07-11-2009, 20:42 #6
    Bilinmezlik her zaman korkutur insani. ölümü bilmiyorum ne yazikki. nasil ölecegimi v.s. bilmedigimden ölüm bana soguk geliyor. Ölüm cennetin ya da cehennemin öncesinde vuku bulan bir bilinmezlik. Acikcasi korkuyorum

7. Alt 07-11-2009, 20:44 #7
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Bilinmezlik her zaman korkutur insani. ölümü bilmiyorum ne yazikki. nasil ölecegimi v.s. bilmedigimden ölüm bana soguk geliyor. Ölüm cennetin ya da cehennemin öncesinde vuku bulan bir bilinmezlik. Acikcasi korkuyorum

böyle bişe duymuştum! Erkekler daha fazla ölümden korkuyormuş
    bence bir erkek ölüm anını biliyorsa o anı bekleme korkusundan ölür

8. Alt 07-11-2009, 20:48 #8
    Bayanlardaki cesaretide sorgulamak gerekir o zaman. Bu cesaret nerden gelyior diye

9. Alt 07-11-2009, 20:58 #9
    cennete gircez ordan geliyor garantiledik

10. Alt 07-12-2009, 00:50 #10
    beyhude Mesajlar: 11
    kadın veya erkek fark edermi sonuçta bir can gidiyor cennete veya cehenneme öyle düşünüyorum ben

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.