Binlerce Müslüman Siyonist Konsolusluğu Kuşattı

Siyonist işgal güçlerinin Gazze'ye yönelik bir kara saldırısı başlatması üzerine İstanbul'dan binlerce müslüman İstanbul'daki İsrail konsolosluğunu kuşatma altına aldı. Ellerinde İslami direniş önderleri ve şehidlerinin posterleri ile, Filistin ve Hizbullah ...

1. Alt 01-04-2009, 17:50 #1
    el_feta Mesajlar: 1.168
    Siyonist işgal güçlerinin Gazze'ye yönelik bir kara saldırısı başlatması üzerine İstanbul'dan binlerce müslüman İstanbul'daki İsrail konsolosluğunu kuşatma altına aldı.

Ellerinde İslami direniş önderleri ve şehidlerinin posterleri ile, Filistin ve Hizbullah bayraklarıyla siyonist rejim konsolosluğuna akın eden kadınlı erkek binlerce müslüman Levent'te bulunan İsrail konsolosluğunu yaklaşık 5 saat boyunca abluka altına aldı.

Düzenlenen eylemde eylemin amacını açıklayan Nureddin Şirin, "biz buraya değişik kereler siyonist rejimin katliamlarını protesto etmek için gelmiştik. Ancak bugün buraya gelişimiz bir protesto eylemi değil, burada bulunan siyonist İsrail rejimi konsolosluğunu kuşatma altına almak içindir. Siyonist rejimin Gazze'ye yönelik sürdürdüğü ambargo ve abluka karşısında bizler de burada Türkiyeli ve İstanbullu müslümanlar adına siyonist rejim konsolosluğunu abluka altına alıyoruz ve sabaha kadar abluka eylememiz sürecektir." dedi.

Sık sık "Kahrolsun İsrail" "Gazze İsrail'e Mezar Olacak" "Hamas'a Selam Direnişe Devam" "Vur Vur Hamas Vur Tel Aviv'i Vur" "Siyonist Elçilik Kapatılsın" "Gazze Halkı Yanlız Değildir" "Kahrolsun Amerika" "Siyonist Katiller Hesap Verecek" "Kahrolsun Amerika Emperyalizmi" "Şehidlerin Yolunu Sürdüreceğiz" "Cenk Cihad Şehadet" "Siyonist Elçilik Yıkılsın" "Direne Direne Kazanacağız" "Direnen Gazze Kazanacak" sloganlarının atıldığı kuşatma eyleminde Grup Yürüyüş'ün okuduğu "İntifada" marşı hep birlikte tekrar edildi.

Kuşatma eyleminde, Hamas temsilcilerinin talebi üzerine "Fetih Süresi" okundu ve dualar yapıldı.

Mehmet Emin Yıldırım hocanın okuduğu dua toplulukta gözyaşlarının akmasına sebep oldu.

Kuşatma eylemi sırasında Gazze sınırında bulunan İHH ekibi ile telefon bağlantısı yapılarak Gazze'deki durum hakkında bilgiler anında aktarıldı.

Ayrıca, televizyon kanallarının kuşatma eylemini canlı vermesi üzerine, bu yayınların Gazze'deki Filistinliler tarafından sevinç tekbirleriyle izlendiği haberi geldi.

Kuşatma eylemini yöneten Nureddin Şirin saat 04:00'de eylemin sona erdiğini belirten açıklamasında, "bugün buraya bu siyonist rejm konsolosluğunu kuşatma altına almak için geldik, dosta ve düşmana bun gösterdik. Allah'ın izniyle buraya çok daha büyük kalabalıklarla gelip bu siyonist konsolosluğunu ayaklarımızın altına alacağız. Buradan Türkiye'yi yönetenlere sesleniyoruz, eğer bu siyonistlerle diplomatik ilişkileri kasip elçilik ve konsoloslukları kapatmazsanız, bizler fiilen buraları kendimiz kapatacağız" dedi.

Henna, altun ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  2. Alt 01-04-2009, 20:17 #2
    dionysoz Mesajlar: 103
    anca bu olur başkada bişi yapılamaz.ama sen istediğin kadar protesto et,istediğin kadar konsolosluğa yumurta at pabuç at,istediğin kadar israil bayrağı yak,istediğin kadar kahrolsun israil diye bağır çağır.adamalr orda kilometrelerce öteden bi düğmeye basmayla 2 tonluk bombayla senin evini başına yıkmayı başarıyo.sadece enter a basmakla 200 kişi katledebiliyo.
    şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek.işin beşeri trajedisini bi yana koyarak gerçekleri bi konuşalım.
    adam son sistem askeri donanımla sana saldıryo.sen nabıosun ellerini açarak Allaha dua edip elinde sapan tanklara uçaklara taş atıosun.hadi işi biraz daha ileri götürerek el yapımı roket atarla gazzeden anca israil sınırına ulaşabilen roketler atıyosun.aynı bi karıncanın insana savaş açması gibi.sonada Allah bize yardım eder diyosun.yani şöle bişi allah nasıl olsa yardım eder bize nasıl olsa korur ben yan gelip yatiim yaf demişsin adam yanıbaşında işi pişirirken sen bakmış kalmışsın.bu sadece filistin için geçerli değil.bütün müslüman ülkeleri bütün ortadoğu ülkeleri.

akıllı olucaksın arkadaş.bizim müslüman alemi ne yazıkki böle tembel.bakın bütün müslüman ülkelerin hepsi geri kalmış.ilimde bilim de teknolojide.yanıbaşındaki düşmanı almış yürümüş uzaya gitmiş,uydudan senin burnuna konan sineği izliyebiliyoken sen yadsımışsın dünyayı.önlemini almamışsın.
    Allah büyük Allah bize yardım eder diyosan Allahın verdiği aklı kullanacaksın.kendini donatıcaksın.çağın gerekenlerini yapıcaksın.insanlarını topraklarını savunacaksan bunları yapıcaksın.yoksa nolur aha böle 60 70 yıllık mazisi olan israil devleti gün olur biner böle tepene.sende melül melül bakarken adamlar yatırım yapmış,ilerlemiş,dünyanın en iyi ordularından birini kurmuş.ta sonundada amacları doğrultusunda binmiş tepene.sen istediğin kadar protesto et ,lanetle.istediğin kadar tepki göster istediğin kadar adamın bayrağını yak,istediğin kadar pabuç fırlat adamların çokta umurundaydı.uluslararası insan hakları bile umrunda değiladamların.çoluk çocuk,genç yaşlı,kadın demeden katlediyor adam.sen acizsin işte yapabileceklerin bundan ibaret.ve gerçeklerde maalesef çok acıtır.kabullenmek istemeyeceğin kadar.güçlü değilsen kim olursan ol ezer seni bu çivisi çıkmış dünya.

eh.bide hamas denen şey varki halkının iyiliğinimi istiyor kötülüğünümü istiyor çözebilmiş değili.eğer halkını savunuyosa sonunda savunacak halkı falan kalmayacak ondan korkuyorum.

yinede ordaki insanlar için Allah yardımcıları olsun demekten başka bişey gelmiyor elimizden.ve umarız o masum insaların ahı israili çarpar.

Konu dionysoz tarafından (01-04-2009 Saat 20:27 ) değiştirilmiştir.
  3. Alt 01-04-2009, 20:26 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    dionysoz´isimli üyeden Alıntı
    anca bu olur başkada bişi yapılamaz.ama sen istediğin kadar protesto et,istediğin kadar konsolosluğa yumurta at pabuç at,istediğin kadar israil bayrağı yak,istediğin kadar kahrolsun israil diye bağır çağır.adamalr orda kilometrelerce öteden bi düğmeye basmayla 2 tonluk bombayla senin evini başına yıkmayı başarıyo.sadece enter a basmakla 200 kişi katledebiliyo.
    şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerek.işin beşeri trajedisini bi yana koyarak gerçekleri bi konuşalım.
    adam son sistem askeri donanımla sana saldıryo.sen nabıosun ellerini açarak Allaha dua edip elinde sapan tanklara uçaklara taş atıosun.hadi işi biraz daha ileri götürerek el yapımı roket atarla gazzeden anca israil sınırına ulaşabilen roketler atıyosun.aynı bi karıncanın insana savaş açması gibi.sonada Allah bize yardım eder diyosun.yani şöle bişi allah nasıl olsa yardım eder bize nasıl olsa korur ben yan gelip yatiim yaf demişsin adam yanıbaşında işi pişirirken sen bakmış kalmışsın.bu sadece filistin için geçerli değil.bütün müslüman ülkeleri bütün ortadoğu ülkeleri.

akıllı olucaksın arkadaş.bizim müslüman alemi ne yazıkki böle tembel.bakın bütün müslüman ülkelerin hepsi geri kalmış.ilimde bilim de teknolojide.yanıbaşındaki düşmanı almış yürümüş uzaya gitmiş,uydudan senin burnuna konan sineği izliyebiliyoken sen yadsımışsın dünyayı.önlemini almamışsın.
    Allah büyük Allah bize yardım eder diyosan Allahın verdiği aklı kullanacaksın.kendini donatıcaksın.çağın gerekenlerini yapıcaksın.insanlarını topraklarını savunacaksan bunları yapıcaksın.yoksa nolur aha böle 60 70 yıllık mazisi olan israil devleti gün olur biner böle tepene.sende melül melül bakarken adamlar yatırım yapmış,ilerlemiş,dünyanın en iyi ordularından birini kurmuş.ta sonundada amacları doğrultusunda binmiş tepene.sen istediğin kadar protesto et ,lanetle.istediğin kadar tepki göster istediğin kadar adamın bayrağını yak,istediğin kadar pabuç fırlat adamların çokta umurundaydı.uluslararası insan hakları bile umrunda değiladamların.çoluk çocuk,genç yaşlı,kadın demeden katlediyor adam.sen acizsin işte yapabileceklerin bundan ibaret.ve gerçeklerde maalesef çok acıtır.kabullenmek istemeyeceğin kadar.güçlü değilsen kim olursan ol ezer seni bu çivisi çıkmış dünya.

yinede ordaki insanlar için Allah yardımcıları olsun demekten başka bişey gelmiyor elimizden.ve umarız o masum insaların ahı israili çarpar.

Peki bizler hicbirsey yapamiyorken, siz zatialileri ne yaptiniz???

Merakimdan soruyorum?

4. Alt 01-04-2009, 20:40 #4
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3

eh.bide hamas denen şey varki halkının iyiliğinimi istiyor kötülüğünümü istiyor çözebilmiş değili.eğer halkını savunuyosa sonunda savunacak halkı falan kalmayacak ondan korkuyorum.

İşte senin gibiler eleştirdiğin mitingleri bile yapamaz. Bari onu yap. Yok. Nasıl olsa faydası olmaz diyerekte ürker. En son cümlen ifade etmiş zaten durumunu. Buna ek olarak sesini duyuruyor bu halk mitinglerle yürüyüşlerle. Desteklemiyorsun, bari köstek olma.

selametle..

Henna ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  5. Alt 01-04-2009, 20:43 #5
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    bosna savaşında biz lisedeydik..Hadis hocamız bize teheccüd saatinde gözyaşları namaz,tevbe istiğfar ve salavatlarımızla,Rahmana açılan ellerimiz kalplerimizle ,islam alemini zalimlere karşı dua sihalıyla savunun kardeşlerinizi ....
    ve maddi manevi heryerde her zaman bizde varız deyin,Allahım...aynı saftayız.
    Filistin ağlar gözüm

el_feta, altun ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  6. Alt 01-04-2009, 21:13 #6
    dionysoz Mesajlar: 103
    yahu ne kadar çarpıtıyosunuz durumu.şimdi ben vurdumduymaz oldum,israil yanlısı oldum,hatta biride destek olmuyosan köstek olma bari diyecek kadar uzatmış olayı.
    yazıkalr olsun size ya.

benim bişi yapmadığım ne malum.ben değil sen değil bütün türkiye değil bütün dünya ayaklansa tepki gösterse ne fayda. adamın umurundamı,adam bütün bu gözyaşına öfkeye bakıyomu.geri adım atıyomu.hayır.al işte kara harekatıanda başlamış artık. sevinsekmi üzülsekmi bilemiyorum zira bu sayede hamas belki daha fasla yahudi öldürebilir.bu konuda hamasa güveniyoruz hiç değilse.

zatıalim ne yaptı diye bi soru var orda.ha sanki ben size hiç bişi yapmıyosunuz gibi bi suçalama yapmışım gibi.veyahutta kendimi çok radikal şeyler yapmış gösteriyo gibi.buradan evimden bi atom bombasını israile gönderecek durumda olamadığım için bende en fasla meydanlara çıkıp bi kaç israil bayrağı yakar,israili lanetler,bağırır çağırır,akşamada sesim kısılmış bi vaziyette paşa paşa evime gelirim.yani yapabileceklerimiz bu zaten başkada bişi yapamıyoruz.birleşmiş milletler bile seyirci kalıyosa bu vahşete bütün bunlarda hiç bi işe yaramıyor gördüğünüz gibi.

ya ne kadar anlayışsızsınız ya.ya şurda anlatmak istediğim şeyi hakkaten anlamamışsanız daha ne diim ben hakkaten ayıptır ya.

7. Alt 01-04-2009, 21:16 #7
    fekeli Mesajlar: 3
    Bu gün adanada mitingteydik.allah bu kadarını yapabilmeyi nasip ediyor keşke imkanlarımız elversede yapabileceklerimiz artsa ama ne yazıkki elimizden bu kadarı geliyor.insanların elinden ne geliyorsa yapabilmesi kimi dua ile kimi mitinglerde kimide bizzati yerinde.allah hepsinin duasını kabul gazasını mübarek kılsın.

8. Alt 01-04-2009, 21:24 #8
    safinaz Mesajlar: 3.348
    yahu ne kadar çarpıtıyosunuz durumu.şimdi ben vurdumduymaz oldum,israil yanlısı oldum,hatta biride destek olmuyosan köstek olma bari diyecek kadar uzatmış olayı.
    yazıkalr olsun size ya.

benim bişi yapmadığım ne malum.ben değil sen değil bütün türkiye değil bütün dünya ayaklansa tepki gösterse ne fayda. adamın umurundamı,adam bütün bu gözyaşına öfkeye bakıyomu.geri adım atıyomu.hayır.al işte kara harekatıanda başlamış artık. sevinsekmi üzülsekmi bilemiyorum zira bu sayede hamas belki daha fasla yahudi öldürebilir.bu konuda hamasa güveniyoruz hiç değilse.

zatıalim ne yaptı diye bi soru var orda.ha sanki ben size hiç bişi yapmıyosunuz gibi bi suçalama yapmışım gibi.veyahutta kendimi çok radikal şeyler yapmış gösteriyo gibi.buradan evimden bi atom bombasını israile gönderecek durumda olamadığım için bende en fasla meydanlara çıkıp bi kaç israil bayrağı yakar,israili lanetler,bağırır çağırır,akşamada sesim kısılmış bi vaziyette paşa paşa evime gelirim.yani yapabileceklerimiz bu zaten başkada bişi yapamıyoruz.birleşmiş milletler bile seyirci kalıyosa bu vahşete bütün bunlarda hiç bi işe yaramıyor gördüğünüz gibi.

ya ne kadar anlayışsızsınız ya.ya şurda anlatmak istediğim şeyi hakkaten anlamamışsanız daha ne diim ben hakkaten ayıptır ya.

Sizin ne demek istediğinizi anladım.Kastettiğiniz gayrimüslümlerin teknolojideki üstünlüğünü savaşta da kullanmalarından ve müslümanların bu acizlikten dolayı sadece dua ve protesto ile başetmeye çalışmalarını eleştirmişisniz.Ama kesinlikle İsrail'i desteklediğinizden değil.Ancak siz de bir müslümansınız bu teknoljik ve bilimsel gelişmeye hiç değilse bir katkınız var mı?
    Birde hiç düşündünüz mü bu çağda müslümanlar neden kendilerini geliştiremiyorlar?

9. Alt 01-04-2009, 21:52 #9
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Yavaş ol. Abartma. Kimse sana İsrail yanlısı demiyor. Lüzumsuzca Celallenme..
    Mitingleri eleştiriyorsun. Elimizden sadece dua geliyor diyorsun.
    Ben de diyorum ki; mitingler, elimizden gelen dua'nın yanında toplu tepki göstermedir. Bunu köstekleme.
    Gazze'den canlı yayınlar yapılıyor. Orada bu mitinglerin oluşturduğu havayı anlatıyorlar. Teşekkrü ediyorlar. Çünkü; Bu mitingler, oradaki halka yalnız olmadıklarını, düşündüğümüzü ve dua ettiğimizi, İsraili bizimde Lanetlediğimizi gösteriyor. Onları canlı ve diri tutuyor. Bizi, Halkı silkeliyor.

Bu yüzden, miting tek yol değildir, teknolojik olarak gelişmemiz lazım. Biz güçlü olmazsak her zaman ezerler ve öyle olmuştur tarihte demen lazım; ki biz seni anlayalım.

Zaten bizim dediğimiz de bu..

selametle..

Henna bunu beğendi.
  10. Alt 01-04-2009, 22:18 #10
    el_feta Mesajlar: 1.168
    Bir taş at.
    Bir taş daha at.
    Bir şiir ateşle.
    Bir yumruk yükselt.
    Sesini yükselt.
    Bir çocuk yetiştir.
    Duvara bir slogan yaz.
    Sehitleri an.
    Bir hayal kur.
    Tarihine sahip çık.
    Sokaklara sahip çık.
    Bir slogan at.
    Bir tohum ek.
    Bir ateş yak.
    Terle.
    Bir yara sar.
    Bir dosta sevgi göster.
    Hakikati söyle.
    Arkanı kolla.
    Gökyüzüne bak.
    Iz bırakma.
    Aklını kullan.
    Işçilerden öğren.
    Bir yoldaşa oğret.
    Bir hücreyi ziyaret et.
    Bir savaş esiri kurtar.
    Kendi kalbini çal.
    Parolayı aklında tut.
    Bir füzeyi çalışmaz hale getir.
    Bir fıkra anlat.
    Bir plan yap.
    Bir umut ışığı ol.
    Ismini değiştir.
    Bir teoriyi test et.
    Bir dogmaya meydan oku.
    Korkunu kullan.
    Bir damla gözyaşı akıt.
    Hainlerle hesaplaş.
    Ağırlığını hakkıyla taşı.
    Sevmek için mücadele et.
    Sevdiğini söyle.
    Sınırı aş.
    Sevdiğini bir daha söyle.

Malcolm X

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.