Gönüllü öğretmenlerden ''80'lik Nine''lere Eğitim

ANKARA - Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), emekli öğretmen, avukat gibi çeşitli meslek grubundan gönüllülerin katılımı ile aralarında 80 yaşındaki ninelerin de yer aldığı bireylere okuma yazma öğreterek, eğitime destek ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 4 gönderen özlem_34

1. Alt 03-13-2008, 12:02 #1
    özlem_34 Mesajlar: 568
    ANKARA - Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), emekli öğretmen, avukat gibi çeşitli meslek grubundan gönüllülerin katılımı ile aralarında 80 yaşındaki ninelerin de yer aldığı bireylere okuma yazma öğreterek, eğitime destek sağlıyor. AÇEV Ankara Saha Sorumlusu Melahat Örtülü, Ankara genelinde çeşitli okul ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan 22 adet kursla okur-yazar oranını artırmak istediklerini söyledi.
    A.A

alptraum, N u M a N, yabanGülü ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 03-31-2008, 16:48 #2
    serkaan001 Mesajlar: 269
    Geçen dönem taburda okuma-yazma kursuna katıldım. Halk eğitim bünyesinde açıldı. 26 öğrencim vardı. Sınava 18 öğrencim(asker) katıldı. Hepsi okuma-yazma sertifikasını aldı.
    Okuma-yazma bilmemelerin nedeni 90lı yıllarda terörün ateşli olduğu dönemlerde okullarına öğretmenlerin gitmemesiydi.

3. Alt 03-31-2008, 16:52 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Alıntı:
    Okuma-yazma bilmemelerin nedeni 90lı yıllarda terörün ateşli olduğu dönemlerde okullarına öğretmenlerin gitmemesiydi.

Maalesef ki ülkemizin acı gerçeği...

4. Alt 05-21-2008, 22:07 #4
    Ziyaretci
    mehmet_1749 Mesajlar: n/a
    Paylaşım için teşekkürler.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.