örtunme süper fırça

[FLV]http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v163/49/3/1041605321884_52238.flv[/FLV] Benzer Konular Başörtüsü ve Örtünme... Yıldırım'dan yöneticilere fırça!... Bu da Benim Örtünme Hikâyem - 1......

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen 3rd eng
  • 1 gönderen kipchak
  • 1 gönderen kipchak

1. Alt 07-31-2009, 18:14 #1
    3rd eng Mesajlar: 675
    [FLV]http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v163/49/3/1041605321884_52238.flv[/FLV]

Unnecessary bunu beğendi.
  2. Alt 07-31-2009, 18:25 #2
    Unnecessary Mesajlar: 726
    Ben Timurtaş hocaya anlam veremiyorum evet ahirete inanıyoruz ama bu sertlik nedir? Kükremiş ASLAN GİBİ ! o zaman evden dışarıya çıkmayacaz olucak iş değil bizde görüyoruz bayanların göbekden sonrasını heryer çıplak dolu bizdemi bayan olark zina mı yapıyoruz. Kendimi ateşte görüyorum

3. Alt 07-31-2009, 18:29 #3
    Unnecessary´isimli üyeden Alıntı
    Ben Timurtaş hocaya anlam veremiyorum evet ahirete inanıyoruz ama bu sertlik nedir? Kükremiş ASLAN GİBİ ! o zaman evden dışarıya çıkmayacaz olucak iş değil bizde görüyoruz bayanların göbekden sonrasını heryer çıplak dolu bizdemi bayan olark zina mı yapıyoruz. Kendimi ateşte görüyorum

toplu olarak ele alındıgında yanlışbişey sölemıyorsa ,dogrudur bence söyledikleri.

herkesın kendıne göre bir üslubu var,timurtaş hocanın kıde böle işte.

nasıl söledıgınden çok ,ne söledıgıne bakmak lazım.

4. Alt 08-04-2009, 22:02 #4
    süper fırçaaaaaaaaa

5. Alt 08-04-2009, 22:53 #5
    altun Mesajlar: 885
    3rd eng´isimli üyeden Alıntı
    toplu olarak ele alındıgında yanlışbişey sölemıyorsa ,dogrudur bence söyledikleri.

herkesın kendıne göre bir üslubu var,timurtaş hocanın kıde böle işte.

nasıl söledıgınden çok ,ne söledıgıne bakmak lazım.

size katılmıyorum ne söylediği kadar nasıl söylediğide önemli adamın söylediği doğru hak veriyorum ama oturupda dinlemem islam hoşgörü üzerine kuruludur daha sakin söyleyebilirdi

6. Alt 08-05-2009, 01:55 #6
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Bazen olayların ciddiyetinin kavranması için sertlik gerekir...Mevzunun sert gelmesi Nefis terbiyesinde zorlandığımızın bir göstergeside olabilir... Tıpkı ''tekstil firmaları öyle üretiyor ama'' gibi komik bir sebepten dolayı açık giyinenlerin kendini kandırdığı gibi...

3rd eng bunu beğendi.
  7. Alt 08-05-2009, 14:11 #7
    •●führer●•´isimli üyeden Alıntı
    bazen olayların ciddiyetinin kavranması için sertlik gerekir...mevzunun sert gelmesi nefis terbiyesinde zorlandığımızın bir göstergeside olabilir... Tıpkı ''tekstil firmaları öyle üretiyor ama'' gibi komik bir sebepten dolayı açık giyinenlerin kendini kandırdığı gibi...

alkişliyorum füfrer kardeşimi...............

8. Alt 08-05-2009, 20:13 #8
    altun Mesajlar: 885
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    Mevzunun sert gelmesi Nefis terbiyesinde zorlandığımızın bir göstergeside olabilir... Tıpkı ''tekstil firmaları öyle üretiyor ama'' gibi komik bir sebepten dolayı açık giyinenlerin kendini kandırdığı gibi...

ne ilgisi var bahsettiği konuda hak veriyorum şahıs her kimse
    ama vaaz vermeye kalksa ne diye bağırıp duruyor der ve geçerim ne söylediğine kulak bile asmam
    tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır...
    çocuk azarlar gibi değilde daha sakin nasihat verir gibi anlatsa daha yararlı olur
    diye düşünüyorum

9. Alt 08-05-2009, 23:19 #9
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    altun´isimli üyeden Alıntı
    ne ilgisi var bahsettiği konuda hak veriyorum şahıs her kimse
    ama vaaz vermeye kalksa ne diye bağırıp duruyor der ve geçerim ne söylediğine kulak bile asmam
    tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır...
    çocuk azarlar gibi değilde daha sakin nasihat verir gibi anlatsa daha yararlı olur
    diye düşünüyorum

her yiğidin farklı bir yoğurt yiyişi vardır tabiki...

altun bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.