Suskunluk olmasin madem burdasiniz konusalim

c0LD ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 01-26-2008, 00:39 #211
    yolcu Mesajlar: 40
    c0LD´isimli üyeden Alıntı
    kimdir özür dilemesi gereken..eğer benden yana bi durum var ise bu durum beni gocundurmaz..hakkı olduğu düşündüğüm kişiden bunu istemekte beni küçük düşürmez

safınaz kardesımızı uzenler desem

safinaz bunu beğendi.
  2. Alt 01-26-2008, 00:41 #212
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    kalp kirmakla kim nereye varabilirki arkadaslar birazcik sagduyulu yaklasmayi denesek hep beraber karsilikli gönül almayla arada bi uzlasi saglasaniz nasil olur_?

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 01-26-2008, 00:42 #213
    ayna Mesajlar: 105
    yolcu´isimli üyeden Alıntı
    selamun aleykum
    malesef uzgunum çook uzgunum, bır kardesımızin kalbı kırılmış, okuyan herkes anlıyor,
    kalbı kran kardese seslenıyorum özür dılemesını bılmek de guzeldır,

ozaman siz tam anlamıyla okumamışsınız .. bence tek taraflı bakmışsınız...
    öyle bir cümle kurmussunuzki sanki biz konuşmuşuz safinaz susmuş .. bilemiycem belkide siz öyle görmek istiyorsunuz...

yabanGülü bunu beğendi.
  4. Alt 01-26-2008, 00:43 #214
    safinaz Mesajlar: 3.348
    safınaz kardesım bu yazım da sana,
    yaznın bır bolumunde ıstenmedıgım yerde durmam yazmıssın, nerden bılıyosun, forumdaki bütun uyelerın kalplerının içine mı baktın, bakmadım ve ole dusunuyorum dersen de,
    senın gıbı bır kardesımızı ALLAH için sevenlerın de burada oldugunu aklında bulundurmalısın,

Allah(c.c)sizden ebeden razı olsun.İnsan forumlara kendisi gibi düşünen kardeşleriyle hasb-i hal edip,fikir alışverişinde bulunup,bazende kafa dağıtmak amacıyla katılıyor.Ama canı sıkılsın diye değil.Sizi başka forumlardan beri tanıyorum,Allah rızası için siz benim kardeşimsiniz,sizi çok severim...
    Size bulunduğum bir forumun adresini özelden vereyim,inşallah orda da kardeşimi görürüm.

yolcu bunu beğendi.
  5. Alt 01-26-2008, 00:44 #215
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    safınaz kardesımızı uzenler desem

bana kafir diyen birinden özür dileyeceğim ve helallik isteyeceğim bu sizce biraz tezat değilmi..yazıları bencede tekrar okuyun.böyle diyerekte siz farklı düşünenleri üzersiniz..

ayna bunu beğendi.
  6. Alt 01-26-2008, 00:49 #216
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Yolcu kardeşim,okuyanlar karar versinler demişlerdi.Şimdi siz onlara hakverince bu seferde sizin üzerinize gelecekler.Boşverin hiç yazmayın onlara değmez.
    Kalkıp ateistleri ve ateizmi savunan birisi ve müslüman olmaktansa ateist olmayı yeğlerim diyen birisi için ne denir.

7. Alt 01-26-2008, 00:53 #217
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    cem uzanda mazotu 1 ytl yapacakmış..

bi cümle ancak bu kadar eğilip bükülür..onlarıda tekrar okumanızı tavsiye ediyorum..

8. Alt 01-26-2008, 00:54 #218
    yolcu Mesajlar: 40
    ayna´isimli üyeden Alıntı
    ozaman siz tam anlamıyla okumamışsınız .. bence tek taraflı bakmışsınız...
    öyle bir cümle kurmussunuzki sanki biz konuşmuşuz safinaz susmuş .. bilemiycem belkide siz öyle görmek istiyorsunuz...

hayır kesınlıkle tek taraflı bakmadım ve bakmam objektıf olmak lazım,
    gunler oncekı bır yazısmayı sırf mevzusunu etmek ıçın uye oldum dıyen sız degılmısınız sayın kardesım,
    o yazısmada kısıler arasında hoş sohbete donüşmuş
    ama.....
    siz
    tekrarını yaparak olayı gundeme getırıp, eleştrilerde bulunmuşsunuz,
    vallahı yazık bıllahı yazık soruyorum ne geçtı eline, şimdi mutlumusun..
    lütfen hoş görü, biraz hoş görülü olmayı denesek ınan çok guzel olacak

N u M a N, yabanGülü, safinaz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  9. Alt 01-26-2008, 01:24 #219
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    http://www.muhakeme.net/showpost.php...&postcount=184
    Sayin ayna

Simdi biz bu aferin konusunu kapatmismiydik evet kapatmisdik degilmi ve bir daha acilmayacagi konusunda o kadarda konusduk ortami germenin münakasa yaratmanin ne geregi var size yakisiyormu

Sohbet kapanilan bir mevzuyu yine isitip getirmek degildir her insan sizin gibi hassasda olamayabilir ama inanin bu aferin konusu benim canimi sikmaya basladi

Bir insana bu denilmeyecek dedigimiz halde 1 degil 2 degil 3 kere ne diye konuyu getiriyorsunuz yine

Bunda kasit var lütfen tavrinizi ayarlayin ayarlayinki ondan sonra insanlardan özür beklemeyin ölenmi suclu öldürenmi misali birinin hoslamadigi yerede dokunmakdan vazgecin nasihat verecek bir sekil degildir bu ve her insanda nasihat edilecek diyede bir kaide yokdur yine forum kurallarii birkere daha gözden gecirmenizi tavsiye ediyorum yoksa hos durumlar ortaya cikmayacak kimsenin size gicigi garazi yok bakin sohbet ne güzel baslamis ama siz sohbetin ortasinda yine ayni mevzuyu getirmissiniz bu hos bir davranis degil

Sayin cold

Simdi elbetteki kelimeler süslenebilir ama hakaretle süslenirse hos mevzu ortaya cikmaz

Birinin hosuna gitmeyen bir mevzu konusuldu ve kelimeler gecti ve siz bu olayi biliyorsunuz yada bilmyiorsunuz anliyorsunuz ya da anliyamiyorsunuz ama forum kurallari geregi anlamaniz icap ederki forumda kisisel sorunlari kisilere yükleyerek tartisamazsiniz simdi sayin safinaz durduk yere sizin dediginiz birseyin arasina girip lafmi yöledi hayir dün siz dediniz ateist olmayi yeglerim diye kimse size kafir demedi siz kendiniz dediniz yeglersenizde sevdiklerinizle hasrolursunuz ne diyeyim

B um mevzu uzamasin uzadigi takdirde bu kadar uyaridan sonra hos durumlar ortaya cikmayacakdir kalp kirilan yer degil burasi kimse ayna geldiginde kalbini kirmadi kötü söz söylemedi ama ilk lafi dedigi kadariylada forumu takip ile gelmis o kisinin hoslanmadigini bilerek laf sokarak gelmisdir bu nekadar hos bir davranisdir

Sayin cold ve Sayin ayna lütfen kisilerin hassas noktalari olabilir bunlara saygi duyarak bu meseleyi burada kapatmanizi rica ediyorum kapanmadigi takdirde hos durumlar ortaya cikmayacakdir

bilginize

oguzhan, N u M a N, yabanGülü ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  10. Alt 01-27-2008, 00:54 #220
    N u M a N Mesajlar: 492
    selamlar arkadaşlar nasılsınız nerelerdesiniz kimse yok mu aloooo