Suskunluk olmasin madem burdasiniz konusalim

Dersteyim bugun birde präsentation vardi uzun kaldik ama anlayamiyorum herkesin öyle güzel düsünceleri varki dünyaya baris getirmek icin toplasan 10 kisi var forumda daha 10 kisi anlasamiyoruz kaldi dünya barisi ...

1. Alt 01-25-2008, 23:51 #201
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Dersteyim bugun birde präsentation vardi uzun kaldik ama

anlayamiyorum herkesin öyle güzel düsünceleri varki dünyaya baris getirmek icin

toplasan 10 kisi var forumda daha 10 kisi anlasamiyoruz kaldi dünya barisi olsun

yazik bizlere gercekden yazik

N u M a N, yabanGülü ve kutupy?ld?z? bunu beğendiler.
  2. Alt 01-25-2008, 23:54 #202
    ayna Mesajlar: 105
    sadece sohbet ederken neden üye oldugumu paylaşmak istedim ama safinazcım bukadar büyütücegini ve kızıcağını bilmiyordum.. bencede insanlar eleştiriye açık olmalı dimi canım.. sen nasıl eleştiriyorsan bırakta onlar da kendini savunsun bencede uzatmaya gerek yok amacımız birbirimizi kırmak değil...

herkez gibi sende bir takım şeyleri anlayışla karşılayıp kabul etmelisin......

hayırlı akşamlar...

3. Alt 01-25-2008, 23:54 #203
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    evet cok haklisin bir sohbet edelim dedik neler oldu

4. Alt 01-25-2008, 23:57 #204
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    konu neydi

5. Alt 01-25-2008, 23:59 #205
    Arkadaslar sanal ortamda duygularimizi aktaramadigimiz icin yazinin karsi tarafa ne gibi bir his uyandirdiginida bilemeyiz onun icin birbirimize karsi hitap ederken düsünmeliyizki karsidakini taniyormuyuz ne derece taniyoruz

6. Alt 01-26-2008, 00:28 #206
    yolcu Mesajlar: 40
    selamun aleykum
    malesef uzgunum çook uzgunum, bır kardesımızin kalbı kırılmış, okuyan herkes anlıyor,
    kalbı kran kardese seslenıyorum özür dılemesını bılmek de guzeldır,

alptraum, N u M a N, yabanGülü ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  7. Alt 01-26-2008, 00:30 #207
    Benim anlayamadigim biz hatayi görsekde hataya hatayla cevap veriyoruz bunu büyüklük zannediyruz

Halbuki bir insani üzmek demek helallik istemek demek kim nasil verecek bu helalligi insallah anlayanlardan oluruz yolcu kardesim biz böyle bir neslin torunlariyiz bunu unutmamak gerekir

N u M a N, yolcu, yabanGülü ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  8. Alt 01-26-2008, 00:33 #208
    ayna Mesajlar: 105
    yolcu´isimli üyeden Alıntı
    selamun aleykum
    malesef uzgunum çook uzgunum, bır kardesımızin kalbı kırılmış, okuyan herkes anlıyor,

KİM KİMİN KALBİNİ KIRMIŞ SAYIN YOLCU???

9. Alt 01-26-2008, 00:34 #209
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    yolcu´isimli üyeden Alıntı
    selamun aleykum

kimdir özür dilemesi gereken..eğer benden yana bi durum var ise bu durum beni gocundurmaz..hakkı olduğu düşündüğüm kişiden bunu istemekte beni küçük düşürmez

10. Alt 01-26-2008, 00:37 #210
    yolcu Mesajlar: 40
    safınaz kardesım bu yazım da sana,
    yaznın bır bolumunde ıstenmedıgım yerde durmam yazmıssın, nerden bılıyosun, forumdaki bütun uyelerın kalplerının içine mı baktın, bakmadım ve ole dusunuyorum dersen de,
    senın gıbı bır kardesımızı ALLAH için sevenlerın de burada oldugunu aklında bulundurmalısın,

safinaz bunu beğendi.