Suskunluk olmasin madem burdasiniz konusalim

ayna ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 01-25-2008, 23:17 #191
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    ayna´isimli üyeden Alıntı
    ALLAH razı olsun hepimize hayrlı ömür nasip etsin..bilmem sanal aleme kendimi fazla kaptırmak istemiyorum açıkçası.. pek yorum da yapmam pek konuşmam sadece gerektiği yerde gerekilen cevabı veririm... insanların kişiliğinide bilmediğim için susmayı tercih ederim.. insanalra hemen güvenmem.. sanal alem işte ne kadar güvenebilrsinki copymaxsla herkez kendini farklı gösterbilir....sessiiz sakin kendi halimdeyim dedim ya:D eee sizin gibi üyeeyi kim sevmez kim istemez maşallh ne zman girsem anline.. umarım hakkınızda hayırlısı olur..

aslında burayı misafr olarak takip ediyordum yazlanları okuyordum ve bir gün bir aferim olayı geçmiş bir üyeyle aranızda... her nekadr hoşlanmasanızda sert tepki vermeden daha kibar bir şekilde belirtebilirdiniz.. insanları kırmadan hoşlanmadgnızı ve ondan buraya bir ayna olarak üye oldum size kendinizi göstermek için farkındaysanız arada atışmamız oldu ama amacım asla kimseyi krmak değildi sert tepki göstermek yerine daha kibar belirtebilridiniz bende de huydur biyerde bişey gördümmü atlarım hemen ... asla insanlra sert cevap vermem ve hoşlanmadıgı laf etmem.. kırmamaya çalışırım BU KONUDA ALLAHTAN ÇOK KORKAKARIM VE ONA sığınırım..bence sizde birazdaha dikkatli ve kibar olarak belirtebilirdiniz... yanlış anlamayan sizi kırmak değil amacım...

Bir gönlü mü kırdın; ağlamalısın. Hele özür dilemesini bilmiyorsan; senden

dost olmaz, Senden yâren olmaz.. ya incittiğin

kırdığın gönlü Allah (c.c.)

seviyorsa..! RASULULLAH (S.A.V.) seviyorsa..! hatta arz-ü sema dahi seviyorsa..!!

hakkınızı helal edin buraya üye olmamın tek amacı bunu belirtmekti...

anlıycagınız sayenizde bir üye kazandılar...

kişi kendini dev aynasında sanarmış aynaya sorduğunda alacağı yanıt sizinki gibi olduğunda oldukca rahatsız edici olabilir...hele hele egosu dip yapmış biri için bırakın aynaya baksın..

ayna bunu beğendi.
  2. Alt 01-25-2008, 23:20 #192
    safinaz Mesajlar: 3.348
    c0LD´isimli üyeden Alıntı
    kişi kendini dev aynasında sanarmış aynaya sorduğunda alacağı yanıt sizinki gibi olduğunda oldukca rahatsız edici olabilir...hele hele egosu dip yapmış biri için bırakın aynaya baksın..

Kişi asıl sizin gibi hem dinine hakaret edicek,hemde yok benim her dediğime kafa sallayın ve kesinlikle benim ne olduğumu söylemeyin dediğinde tabiki benim gibi birisini düşman beller.

3. Alt 01-25-2008, 23:22 #193
    Ziyaretci
    sizi düşman bellemem için önce sizi kabullenmem gerekir..nefes almak için oksijen gerekir..sizi karbondioksit olarak kabul eden biri zaten direk dışa vurumla yaklaşır..eleştiriye kapalı değilim acığım..sizin kendi katsayınızla asal düşünceleriniz arasında doğru orantı kurmak gibi bi serzeniş veya yalnızlığım yok..dinime küfreden müslüman olsa

4. Alt 01-25-2008, 23:29 #194
    sizi düşman bellemem için önce sizi kabullenmem gerekir..nefes almak için oksijen gerekir..sizi karbondioksit olarak kabul eden biri zaten direk dışa vurumla yaklaşır..eleştiriye kapalı değilim acığım..sizin kendi katsayınızla asal düşünceleriniz arasında doğru orantı kurmak gibi bi serzeniş veya yalnızlığım yok..dinime küfreden müslüman olsa

Siz ve sizin gibiler yani sadece birileriyle atışmak için bir forumda aktif katılım sağlıyorsa bir psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim.Bu arada dininizde yok ki küfredeyim.Bu arada beni tanımıyorsunuz reel hayatım için saçmasapan yorumlarınızın olması sizin en acı yaralarınızı kanattım ya da doğru yerlere parmak bastım ki kalkıp,karalamalara başvuruyorsunuz.Tıpkı bir insanın batarken başkalarınıda batırma isteği gibi.
    Bu arada taktir edilme egonuzu yaraladığım içinde özür dilerim,çok lügat paraçalamışsınız ama ben sadece doğruları konuşurum.Ayrıca sizi ilgilendirmeyen konulara zıplamayın.

5. Alt 01-25-2008, 23:33 #195
    Ziyaretci
    tam bir trajedi vehamet hat safhada..sizin yazıları okumak için bi vasi tayin ederek teyid onaylı acaba anladımmı yoksa şizofrenmiyim..acaba kim kavgacı kim tartışmaya kapalı bi yazılarınızı okuyun derim size..hala aynı yerdesiniz tutacak başka yeriniz yok dinim yok demekle bunun kaygısı ve vebalini size bırakıyorum..beni ırgalayacak zerre kadar toz ibaresi bile taşımıyorsunuz..sizinle tartışmak bilakis size ayna görevi gördüğüm içinde teşekkür etmeniz gerekir..kimseden takdir alacak veya bekleyecek yaralı egolarım yok...siz sadece konuşuyorsunuz doğruları bırakında okuyanlar karar versin..ben ortaya bi yorum yaptım atlayan siz oldunuz???

6. Alt 01-25-2008, 23:38 #196
    tam bir trajedi vehamet hat safhada..sizin yazıları okumak için bi vasi tayin ederek teyid onaylı acaba anladımmı yoksa şizofrenmiyim..acaba kim kavgacı kim tartışmaya kapalı bi yazılarınızı okuyun derim size..hala aynı yerdesiniz tutacak başka yeriniz yok dinim yok demekle bunun kaygısı ve vebalini size bırakıyorum..beni ırgalayacak zerre kadar toz ibaresi bile taşımıyorsunuz..sizinle tartışmak bilakis size ayna görevi gördüğüm içinde teşekkür etmeniz gerekir..kimseden takdir alacak veya bekleyecek yaralı egolarım yok...siz sadece konuşuyorsunuz doğruları bırakında okuyanlar karar versin..ben ortaya bi yorum yaptım atlayan siz oldunuz???

Evet ben sizin şizofren olduğunuzu düşünüyorum ayrıca ben sizin gibi akli melekelerini küfürle yitirmiş birisi değilim ki vasi tayin etsinler.
    Ayrıca sanırım sizde ek olarak alzeimer rahatsızlığıda başgöstermiş.Bana hitaben yazılmış bir yazıyı alıntı yaparak cevap yazdınız,nasıl oluyorda ortaya bir yazı atmış oldunuz?Sadece hatırlatma yapayım dedim.
    Sizin bundan sonraki hiçbir yazınıza cevap vermeyeceğim,kanunlar bile 45 likleri yargılamıyor,ben de öyle kabul ediyorum.Buyrun rahatlayacaksanız devam edin...

7. Alt 01-25-2008, 23:44 #197
    Ziyaretci
    neden eleştiriye gelemiyorsunuz acaba kanıksayamadığınız bi durummu söz konusu..kendi gözünüzde bi abide yaratmış olabilirsiniz dışarıda belki yergi size veya söylemlerinize katlanmak zorundamıyım..nezaket kurallarını yok sayıyorum sizin için..akli melikelerim bana göre yerinde size göre dışa vurum..azlemier hastalığınını iyice araştırınız gülünç olmak dışında bi cevap anlamı taşımıyor..evet size hitaben bi yazı yazılmış ve bende katıldığımı beyan etmişim sizin yanınızda olmak zorundamıyım..belki o düşünce daha yerinde..neden önce kendinizi irdelemek dururken karşınızdakine saldırıp küçük düşürmeye calışıyorsunuz..kanunlar sadece akli melikeleri yerinde olmayanları yargılamıyor..siz cok okuyorsunuz maleseyf okuyan göz zihne ulaştıramıyo..üzgünüm

diğer üyelere verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim..

yabanGülü ve ayna bunu beğendiler.
  8. Alt 01-25-2008, 23:45 #198
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    aa arkadaslar lütfen artik yeter bu ne yaa
    biz buraya sohbet etmeye geliyoruz ve böyle gerilimler okumaya degil, eger özel aranizda bir tartisma varsa buraya tasimayin gidin msnde konusuyun yada baska forumlarda.

yani bir konu bukadar dallanip budaklarin ancak, yani bu olay ne oldu böyle

safinaz, ayna ve cold lütfen artik birakin bir birinizi düsürücü seyler yazmayi.
    nasil olsa herkes okuyor birakin okuyanlar karar versin. kimse kimseyide yargilamasin artik burasi yeri degil.

9. Alt 01-25-2008, 23:48 #199
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Forum Kurallari
    Alıntı:
    2.4.1 Foruma kişisel anlaşmazlıkları ve problemleri taşımak yasaktır.

Arkadaslar kesinlikle birbirimize igneleyici laflar etmeyelim Kurallari okumanizin yarari var diye düsünüyorum sonrasinda olacaklar benim disimda gerceklesebilir lütfen kimsenin kalbi kirilmasin istiyorum

N u M a N ve yabanGülü bunu beğendiler.
  10. Alt 01-25-2008, 23:50 #200
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Forum Kurallari

Arkadaslar kesinlikle birbirimize igneleyici laflar etmeyelim Kurallari okumanizin yarari var diye düsünüyorum sonrasinda olacaklar benim disimda gerceklesebilir lütfen kimsenin kalbi kirilmasin istiyorum

yav alptraum nerdeydin sen simdiye kadar.