Size Zor bir Soru!! En çok Hangi Siyetçiden Nefret Ediyorsunuz????

Aslında "nefret" kelimsei ağır gelebilir sizlere. Ancak düşündüm kendi adıma bu bahsi geçen kişilere nasıl bir kelime kullanabilirm. Ve en sonunda "nefret" kelimesini kullanmaya karar verdim. Neyse uzatmadan soruyorum sizlere ...

Ağaç Şeklinde Aç8Beğeni
  • 2 gönderen safer82
  • 1 gönderen Esmaaa
  • 3 gönderen kipchak
  • 2 gönderen Henna

1. Alt 09-23-2008, 23:48 #1
    safer82 Mesajlar: 745
    Aslında "nefret" kelimsei ağır gelebilir sizlere. Ancak düşündüm kendi adıma bu bahsi geçen kişilere nasıl bir kelime kullanabilirm. Ve en sonunda "nefret" kelimesini kullanmaya karar verdim. Neyse uzatmadan soruyorum sizlere arkadaşlarım. En çok Nefret ettiğiniz ve Artık Yeter dediğiniz siyasetçi kim?

Benim nefret ettiğim siyasetçi: Deniz Baykal

oguzhan ve Henna bunu beğendiler.
  2. Alt 09-24-2008, 00:23 #2
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Katılıyorum sana. Nefret etmiyorum ama Deniz Baykal'ı sevdiğim de söylenemez.

oguzhan bunu beğendi.
  3. Alt 09-24-2008, 00:58 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    her dönemde o döneme has hırsızlar olmuştur
    mhp döneminde ülkücü görünen hırsızları
    chp-shp döneminde solcu hırsızları
    ve maalesef bu dönemdede müslüman görünen hırsızları gördük
    ve bu iktidara gelenlerden hiç biri ''ben hırsızlık yapacağım'' diyerek iktidara gelmedi
    hepsi bu devlete faydalı işler yapcağını söyleyerek iktidara geldi ama hemen hemen hepsi gene hırsızlığa devam etti...
    kısacası ben siyasetçiden çok siyasetten nefret ediyorum!
    çünkü siyasetçilerin birbirinden pek farkı yok....
    maalesef olan gene inançlı insanlara oluyor...

oguzhan, safinaz ve Henna bunu beğendiler.
  4. Alt 09-24-2008, 01:22 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    nefret etmme gereken herkesden ...ama Allah cc için...eğer Deniz Baykal da bu nefreti ha ediyosa...ilk o geldi aklıma.Allah hidayet versin demek düşüyor.

5. Alt 09-24-2008, 01:41 #5
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    nefret demeyelim bunun adina ama siyasetcilerin hic birine itimadim yok, kalmadi. o yuzden bir kisiyle kisitlamiyacagim geneline söylüyorum geneline güvenmiyorum.
    kimi dini kullanarak siyaset yapiyor kimi laikligi kullanarak ve iste burada deger verdigimiz Degerler zedleniyor güven kalmiyor sadakat yok olmus Söz Namustur kavrami yalan olmus parlementoda. herkes kendi cikarlarini gözeterek özenle biseyleri birirlerini kendi yanlarina almaya calisiyorlar... yazik cok yazik. Allahim islah eylesin.

6. Alt 09-24-2008, 01:48 #6
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    oğuzhan sana katılmamak olmaz..fakat Allah ıslah eylesin demeyelim de Allah iyi etsin selamete çıkarsın..zira ıslah azapla çileyle oluyormuş kardeşim..yani acılarla terbiye imiş..inşallah miletimize
    ve başındakilere mevlam selamet ve af afiyet versin..hidayet başta olmak üzre..kusuruma bakma..böyle öğrenmiştim paylaşmadan geçemedim.

oguzhan ve safinaz bunu beğendiler.
  7. Alt 09-24-2008, 17:23 #7
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    Manaen böyle bir anlam tasidigini bilmiyourdum daha farkli biliyordum:S saol uyarin icin. yanlisim varsa tabiki düzelteceksin kusuru olmaz bunun tesekkur ederim allah razi olsun.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.