Hayalet Uçak - Stephan Grey - Ana Fikri

Hayalet Uçak - Stephan Grey - Ana Fikri

Yayınevi: Encore Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Araştırmacı gazetecilik ödüllü yazar Stephen Grey in yankı uyandıran kitabı Hayalet Uçak, 11 Eylül saldırısından sonra ABD nin "terörle savaş" ve "ulusal güvenlik" adına CIA vasıtasıyla çevirdiği dolapları gözler önüne seriyor. Çoğunlukla ipe sapa gelmez, yetersiz delillerle "terör zanlısı" olarak belirlenen çoğu Müslüman yüzlerce kişi CIA ajanları... Read more

02-24-2011 16:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eğitim Döneminde Yüksek Başarı - Ayten Durmuş - Ana Fikri

Eğitim Döneminde Yüksek Başarı - Ayten Durmuş - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Başarı değerlendirmesi yapabilmek için öğrencinin hayatını bireysel, ailevi, eğitsel, toplumsal hayat olmak üzere dört bölüme ayırabiliriz. Bu bölümlerin ortak başarısına yüksek başarı diyoruz. Tüm insanlar gibi, öğrenciler değerlendirilirken de parçacı yaklaşılmamalıdır. Öğrenci, yalnızca aldığı notlarla ve sınav sonuçlarıyla başarılı veya başarısız... Read more

02-24-2011 16:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Denizkızı Hastanede - Nuala Ni Dhomhnaill - Ana Fikri

Denizkızı Hastanede - Nuala Ni Dhomhnaill - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 1999 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Persephone Benim için meraklanma, anne kızma bana haklısın, kötü kızın biriyim sözünü dinlemedim tanımadığım o esmer yakışıklının BMW sine bindim. Öyle çekiciydi ki hayır diyemedim Alıp götürdü beni hiç duymadığım yerlere. Öyle hızlı, öyle rahattı ki araba uçuyor sandım. Satenler kadifeler vaadetti bana tuttu da sözünü. Hoş tutuyor beni, bir de bu kadar karanlık olmasa bu ev.

02-24-2011 16:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Diyafont Denklem Çözümleri - Fatih Kürşat Cansu - Ana Fikri

Diyafont Denklem Çözümleri - Fatih Kürşat Cansu - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Nokta Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Yardımcı Kitaplar / Yabancı Dil Bizim bu çalışmayı hazırlamamızın temel sebebi hem matematiğe ilgi duyan genç Öğrenci arkadaşlarımızın ilgisini körüklemek hem de sınavlara hazırlanırken faydalanabilecekleri bir kaynak olmasını sağlamaktı. Özellikle T ÜBİTAK Ulusal Matematik Olimpiyatları mayıs dönemi sınavlarına hazırlanan öğrenciler için faydalı bir çalışma olmasıysa en büyük... Read more

02-24-2011 15:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuk ve Ergen Psikolojisi - Betül Aydın - Ana Fikri

Çocuk ve Ergen Psikolojisi - Betül Aydın - Ana Fikri

Yayınevi: Atlas Yayın Dağıtım Basım Tarihi: Mart 2005 Kitap Türü: Çocuk Gelişimi / Aile Çocuğun doğası ile çevre arasındaki etkileşim, içerisinde yaşananları ve olası yansımaları değerlendirmek için insan gelişimini tanımak açısından önemlidir. Bu yapıt böyle bir hedefi gerçekleştirmek amacı ile tasarlanmıştır. Gelişimsel açıdan çocuk ve ergen psikolojisi ile ailelere yardımcı olabilecek bir kitaptır. Öyle ki bireylerin potansiyel gücünü ortaya koyması,... Read more

02-24-2011 15:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gauguin Art Book Bir Renk ve Gizem Ustası - Kolektif - Ana Fikri

Gauguin Art Book Bir Renk ve Gizem Ustası - Kolektif - Ana Fikri

Gauguin Art Book Bir Renk ve Gizem Ustası - Kolektif - Özeti, Gauguin Art Book Bir Renk ve Gizem Ustası Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Dost Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Uygarlığın sadece acı verdiğini, oysa ilkelliğin kendisini yeniden yarattığın fark eden Paul Gauguin Bretany, Polinezya ve Martinik adalarındaki insanların doğal ve ilkel yaşam biçimini konu aldığı egzotik resimlerinde burjuva uygarlığının... Read more

02-24-2011 15:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Heiddeger in Gölgesi - Jose Pablo Feinmann - Ana Fikri

Heiddeger in Gölgesi - Jose Pablo Feinmann - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Eylül 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Martin Heidegger. Felsefe tarihinin en önemli isimlerinden biri. 1933 te yaptığı Rektörlük Konuşması yla Nazizm e destek vermekle suçlanan, tarihin en büyük entelektüel zanlısı. Heidegger, bu konuda hep sustu. Ama artık konuşmak zorunda. Çünkü masada namlusu ona çevrilmiş bir tabanca duruyor, Almanya nın iki büyük yenilgisine şahitlik etmiş, eski bir Luger. José Pablo Feinmann, iktidar ve... Read more

02-24-2011 15:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Değişim Mühendisliği Devrimi - Michael Hammer - Ana Fikri

Değişim Mühendisliği Devrimi - Michael Hammer - Ana Fikri

Yayınevi: Sabah Kitapları Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İÇİNDEKİLER:DEVRİM İÇİN BİR KILAVUZI - BAŞARININ ÖĞELERİ1 - BU KİTABI OKUMANIZ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER2 - DEĞİŞİM MÜHENDİSLİĞİNDE YAPILABİLECEK EN ÖNEMLİ ON HATA3 - İLK ŞART: LİDER4 - İKİNCİ ŞART: DEĞİŞİM MÜHENDİSLİĞİ EKİBİ5 - YARDIMA İHTİYACINIZ VAR MI?6 - DEĞİŞİM MÜHENDİSLİĞİNE HAZIR MISINIZ?KENDİNİ DEĞERLENDİRME AMAÇLI BİR TESTII - UYGULAMAYA SOKMAK7 -... Read more

02-24-2011 15:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Harbiye den Babıali ye Bir İhtilalcinin Anıları - Güngör Türkeli - Ana Fikri

Harbiye den Babıali ye Bir İhtilalcinin Anıları - Güngör Türkeli - Ana Fikri

Yayınevi: İleri Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: 27 Mayıs ın en genç teğmeni, 22 Şubat ve 21 Mayıs Askeri İhtilal Girişimleri nin destekçisi, Genç Kemalistler Ordusu nun sanığı, Cumhuriyet Gazetesi muhabiri ve Antalya Belediye Başkan Eski Yardımcısı Güngör Türkeli anılarında bilinmeyenleri açığa çıkarıyor.27 Mayıs tın sonra Yunan Albay ne dedi? Askerde ateş açmayı neden reddetti? 22 Şubat ve 21 Mayıs ta Talat Aydemir neden başarısız oldu? Talat... Read more

02-24-2011 15:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beş Hasta Var - Etem İzzet Benice - Ana Fikri

Beş Hasta Var - Etem İzzet Benice - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Temmuz 2002 Kitap Türü: Roman / Edebiyat İstanbul un belli çevreleri Batı dan yalnızca ala ala hey bir yaşam tarzını algılayabilmiş, öylece de yaşamaya koyulmuştur. Bunun sonucu değerler hızla çökmekte, etik kaybolmaktadır. Beş Hasta Var "hasta cemiyet"i teşrih masasına yatırır, çılgıncasına neşterler. -Selim İleri- "Gözlere şehvet perdesinin indiği... Tam vücudumu kuvvetli kollarının arasına alıp göğsünün... Read more

02-24-2011 14:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Deniz Hakimiyetinden Dünya Hakimiyetine Giden Yold - Hakan Emanet - Ana Fikri

Deniz Hakimiyetinden Dünya Hakimiyetine Giden Yold - Hakan Emanet - Ana Fikri

Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Son on yıla gelinceye kadar, Türkiye nin, çoğu tarihsel geçmişten süregelmekte olan birçok sorunu olmakla birlikte, bu sorunlar farklı zaman dilimlerinde alevlenmekte ve su yüzüne çıkmakta idi. Böylece Türkiye aynı anda en fazla birkaç sorunla uğraşmak zorunda kalmaktaydı. Oysa son on yılda Türkiye, Sovyetler Birliği nin dağılmasıyla başlayan ve adına kimilerinin yeni dünya... Read more

02-24-2011 14:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben Senden Sonra Düş Oldum - Zeki Kayahan Çoşkun - Ana Fikri

Ben Senden Sonra Düş Oldum - Zeki Kayahan Çoşkun - Ana Fikri

Yayınevi: Birharf Yayınları Basım Tarihi: Mart 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ben Senden Sonra Düş Oldum.... Zeki Kayahan Coşkun Ne demeli ?... Nasıl anlatmalı ?... Ne yazmalı bu dar ve parlak yüzeye ?... Sıradan bir yalnızlık benimkisi... Kiminkinden farkı var ?... Kelimelerden cümle kurma yeteneğim, benim yalnızlığımı sadece belgelenmiş bir "anı" yapar... Herkesinki gibi bir yalnızlık bu.... Yangın yerinde hareket edememek gibi... Diğer "Zeki Kayahan... Read more

02-24-2011 14:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünyada Su ve Küresel Isınma Sorunu - Prof.Dr.Mehmet Tomanbay - Ana Fikri

Dünyada Su ve Küresel Isınma Sorunu - Prof.Dr.Mehmet Tomanbay - Ana Fikri

Yayınevi: Phoenix Yayınevi Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Düğün dünyamızdaki birbiriyle bağlantılı iki önemli sorun, su kıtlığı ve iklim değişikliğidir. "Su Kıtlığı" sorunu, önceleri dünyanın belirli bölgelerini ilgilendirirken, giderek dünyanın genelini kapsamaya başlamış ve 1970 li yıllardan itibaren uluslararası kamuoyunu meşgul etmiş bir konudur. "İklim Değişikliği" sorunu ise özellikle 1992 yılında... Read more

02-24-2011 14:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gölgende Eriyeceksin - Osvaldo Soriano - Ana Fikri

Gölgende Eriyeceksin - Osvaldo Soriano - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Haziran 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Diktatörlük sonrası Arjantin in kırsal kesiminde bir yolculuk hikayesi. Kasaba yollarında amaçsızca gezinen bir adam, birkaç gün içinde yıllar boyunca tanıştığından çok daha fazla insanla karşılaşır. 120 kiloluk bir akrobat, ya hep ya hiçine oynamak için varolmayan bir kumarhaneyi arayan bir banker, çiftliklerde köylüleri yıkayarak yaşamını kazanan bir "companero", elinde tabancayla... Read more

02-24-2011 14:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünya Masalları - Kollektif - Ana Fikri

Dünya Masalları - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Çiçek Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitapta birbirinden güzel resimlerle anlatılmış dünyanın en ünlü masallarını okuyacaksın. Hem eğlenecek, hem ders çıkaracaksın. Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

02-24-2011 14:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayatım İbret Aynası - 1 - Ahmet Muhtar Büyükçınar - Ana Fikri

Hayatım İbret Aynası - 1 - Ahmet Muhtar Büyükçınar - Ana Fikri

Hayatım İbret Aynası - 1 - Ahmet Muhtar Büyükçınar - Özeti, Hayatım İbret Aynası - 1 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kaynak Kitaplığı Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Ahmet Muhtar Büyükçınar" Kitapları:

02-24-2011 13:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bereketin Tao su - Laurence G. Boldt - Ana Fikri

Bereketin Tao su - Laurence G. Boldt - Ana Fikri

Yayınevi: Dharma Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Yeni Çağ / Spiritüel Bu doğru zamanlanmış kitapta, Laurence G. Boldt, kadim bilgeliğin ilkelerini modern yaşamımıza büyük bir başarı ile uyarlamaktadır. Taocu felsefenin sekiz yol gösterici ilkesi ile yaşamınızın her alanını bolluk, bereket ve tatmin duygusu ile nasıl dolduracağınızı gösteriyor. Toplumun zorlamalarıyla kişiliğinizin derinliklerinde kilitli kalmış sağlıklı arzularınızın arasında... Read more

02-24-2011 13:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Galaktik İnsan - Virginia Essene - Ana Fikri

Galaktik İnsan - Virginia Essene - Ana Fikri

Yayınevi: Akaşa Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu olağanüstü kitap, ünlü yazar Virginia Essene ile bilim adamı ve medyum Sheldon Nidle ın Siriuslu Üstatlar ile kurdukları bir dizi iletişim sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu kitapta, Lemurya dan Atlantis e, Mısır a ve Büyük Tufan a kadar dünyanın bir milyon yıllık gizli tarihi, insanların Spiritüel Üstatlar ve Uzaylı Varlıklar ile ilişkilerinin gizli gerçekleri ilk kez kapsamlı, şaşırtıcı ve... Read more

02-24-2011 13:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bıçak Sırtındaki Cumhuriyet - Erol Manisalı - Ana Fikri

Bıçak Sırtındaki Cumhuriyet - Erol Manisalı - Ana Fikri

Yayınevi: Der Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Türkiye nin bir yol ayrımında bulunduğunu pek çok insan görüyor. Ulusal bir cephe oluşturup kötü gidişi durdurma çabaları var. Ancak somut öneriler konusunda sıkıntılar sürüyor. - Ulusal bir politikanın temel öğleri nelerdir? - Toplumsal ve toplumca demokraside işçi sendikalarının, köylünün, esnafın, bürokrasinin, üniversitelerin katılımı nasıl olacak? - Ulusal cephenin önündeki iç ve dış engeller... Read more

02-24-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Birbirimize - Ahmet Tulgar - Ana Fikri

Birbirimize - Ahmet Tulgar - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Gazete yazıları, öyküleri ve romanı ile yazı dünyamızın aykırı sesi olan Ahmet Tulgar, içinde yer aldığı toplumun hep kıyısında durarak gözlemlerini sürdüren bir yazar. Kendi sesinin özgünlüğünü korumasının belki de en önemli nedeni bu.Birbirimize de yer alan öykülerinde de Tulgar, her zamanki gibi kıyıdan bakmayı sürdürüyor. An ların tanığı olan bu öyküler aynı zamanda... Read more

02-24-2011 13:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Düş Hırkası - Filiz Özdem - Ana Fikri

Düş Hırkası - Filiz Özdem - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Filiz Özdem in Korku Benim Sahibim den sonraki romanı Düş Hırkası aklın öteki yüzüne düşüşü anlatıyor. Bir geçitten geçen onlarca insanın, geçidin ortasında dükkân camekânlarıyla birkaç eski binanın çevrelediği avlunun, birbirinin yanından geçerken farkında olmadan birbirine değen hayatların kitabı...Bir tabağa doldurulmuş bir avuç cam bilyenin birine dokunmak nasıl... Read more

02-24-2011 12:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünya Şairlerinden Atatürk Şiirleri - Hanri Benazus - Ana Fikri

Dünya Şairlerinden Atatürk Şiirleri - Hanri Benazus - Ana Fikri

Dünya Şairlerinden Atatürk Şiirleri - Hanri Benazus - Özeti, Dünya Şairlerinden Atatürk Şiirleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Bizimkitaplar Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Sadece bizi değil dünya milletlerini de etkilemiş, Özgürlük ve Bağımsızlık sembolü olarak Dünya liderleri arasında en ön sırada yerini almıştır. Bağımsızlık savaşı veren işgal altındaki... Read more

02-24-2011 12:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eski Tüfek Sosyalistler - Atilla Akar - Ana Fikri

Eski Tüfek Sosyalistler - Atilla Akar - Ana Fikri

Yayınevi: Babil Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2006 Kitap Türü: "Eski Tüfek Sosyalistler" bugüne değin, "Türkiye Sosyalist Hareketi Tarihi" üzerine yapılmış en özgün çalışmadır.Bir dönem Türkiye Komünist Partisi nde yer alan kadroları doğrudan kendi beyanlarına dayanarak anlatmayı amaçlamıştır. Bugün büyük çoğunluğu hayatta olmayan "Eski Tüfekler" henüz sağ iken yapılan bire bir görüşmeler sonucu kitap ortaya çıkmıştır."Eski... Read more

02-24-2011 12:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Herşeyi Yazamadım - Ahmet Çınar - Ana Fikri

Herşeyi Yazamadım - Ahmet Çınar - Ana Fikri

Yayınevi: Etkin Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Türkiye de herkes her istediği konuda ahkam kesebiliyor ve doğrusu budur diyebiliyor. Hz. Nezir Efendiler, Kolestrol İmanlılar, Siyasetçiler, S. Sanatçıları, parayı görünce davasını unutan en KÖR" menler ve... Read more

02-24-2011 12:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ey Hayat - Yılmaz Odabaşı - Ana Fikri

Ey Hayat - Yılmaz Odabaşı - Ana Fikri

Yayınevi: Öteki Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Ey, hayat! Sen şavkı sularda bir dolunaysın Aslında yokum ben bu oyunda Ömrüm beni yok saysın Yaşam bir ısyaka Gelir vurur ömrünün coşkusuna Hani tutulur dilin, Konuşamazsın Tırmandıkça yücelir dağlar Sen mağlupsun sen ıssız Ve kalbinde kuşların gömütlüğü Tutunamazsın. Diğer "Yılmaz Odabaşı" Kitapları: 1. Feride

02-24-2011 12:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fatih Harbiye - Peyami Safa - Ana Fikri

Fatih Harbiye - Peyami Safa - Ana Fikri

Yayınevi: Ötüken Neşriyat Basım Tarihi: Temmuz 2000 Kitap Türü: Birbirinden giderek kopmaya ve birbirini reddetmeye başlayan iki hayat tarzı arasında yaşanan çatışma ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Tramvay yoluyla birbirine bağlanan ama birbiriyle bağdaşması mümkün olmayan iki semt: Fatih ve Harbiye. Bir genç kızın bu ikisi arasındaki gelgitleri, madde ile mana, albeni ile muhteva, göz ile kalp arasındaki çırpınışlarının hikâyesidir. Diğer "Peyami Safa"... Read more

02-24-2011 11:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğu dan Batı ya Köprü Suryaniler - Nesim Doru - Ana Fikri

Doğu dan Batı ya Köprü Suryaniler - Nesim Doru - Ana Fikri

Yayınevi: Dipnot Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Süryaniler, Mezopotamya da yaşamış ve halen bir bölümü burada yaşayan bir halktır. Bu halkı diğer Mezopotamya halklarından farklı kılan özelliklerinden birisi, onların bilim ve felsefe dünyasına olan katkılarıdır. Bu çalışmada Süryaniler in dünya tarihinde, felsefe alanında yapmış oldukları önemli katkıları, Süryaniler de felsefe geleneği ve Süryaniler arasında ortaya çıkan... Read more

02-24-2011 11:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bursa Şairleri Bursa Vefeyatnamelerindeki Şairleri - Kadir Atlansoy - Ana Fikri

Bursa Şairleri Bursa Vefeyatnamelerindeki Şairleri - Kadir Atlansoy - Ana Fikri

Yayınevi: Asa Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat XVI.yüzyıl sonuna kadar Osmanlı Devleti nin birinci; bu tarihten sonra da İstanbul un ardından ikinci sırada gelmek üzere en çok şair yetiştiren şehir olması, edebiyat tarihi açısından Bursa nın sahip olduğu önemli bir özellik ve ayrıcalıktır. Bursa da ilim, kültür ve sanat tarihi üstüne bilgi veren önemli kaynaklardan biri de Bursa Vefeyatnameleridir. XVII. yüzyıldan günümüze kadar zeyiller... Read more

02-24-2011 11:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Genç Sahabiler - Veysel Akkaya - Ana Fikri

Genç Sahabiler - Veysel Akkaya - Ana Fikri

Yayınevi: Erkam Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Genç sahabiler Diğer "Veysel Akkaya" Kitapları: 1. Namazı Yaşamak

02-24-2011 11:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erkekleri Yönetme Sanatı - Lisa Sussman - Ana Fikri

Erkekleri Yönetme Sanatı - Lisa Sussman - Ana Fikri

Yayınevi: Mikado Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Erkeklerin söylediklerinin, yaptıklarının, düşündüklerinin nedenlerini keşfedin ve bu bilgiyi her zaman O nu kazanmak için kullanın. Erkek neden aldatır? Şehvetinin azalmasının işaretlerini gözlemleyin.Erkeğin bam teline basmadan keyifli bir ilişki yürütmeyi öğrenin.Mutlu bir aşk hayatına sahip olabilmeniz için, erkeğinizin size aşık olmasını, sizle beraber yaşamasını veya sizi... Read more

02-24-2011 11:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools