Daha Nereye Kadar - Yazılar / Söyleşiler - Selçuk Salih Caydı - Ana Fikri

Daha Nereye Kadar - Yazılar / Söyleşiler - Selçuk Salih Caydı - Ana Fikri

Daha Nereye Kadar - Yazılar / Söyleşiler - Selçuk Salih Caydı - Özeti, Daha Nereye Kadar - Yazılar / Söyleşiler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kızılelma Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Daha Nereye Kadar? Üretim, Tüketim Çevreyi Kirletim . Bu dünya da modern toplumun saygın bireylerinden biri olmak istiyorsanız, siz de herkesin yaptığını yapıp sabah erkenden kalkacaksınız, bir büroya vaya fabrikaya gideceksiniz.... Read more

02-26-2011 18:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hazreti Ali - Seyyid Süleyman Nedvi - Ana Fikri

Hazreti Ali - Seyyid Süleyman Nedvi - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2005 Kitap Türü: İslam / Din Diğer "Seyyid Süleyman Nedvi" Kitapları: 1. Hazreti Osman

02-26-2011 17:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bekar Fare - Paco Livan - Ana Fikri

Bekar Fare - Paco Livan - Ana Fikri

Yayınevi: Sev Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bekâr Fare oduncuydu. Günün birinde bir kız onu öğle yemeğine davet etti ve kendisiyle yarışmaya çağırdı: "Eğer beni yakalayabilirsen seninle evleneceğim". Fare tam kızı yakalayacağı sırada genç kız nehre atladı; Bekâr Fare de kızın arkasından suya daldı... Krallar veya üst düzeydeki kişiler tarafından öngörülen sınavları aşmaya veya görevleri yerine getirmeye... Read more

02-26-2011 17:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Eskiyen Yüzüm - Birgül Kılıç - Ana Fikri

Eskiyen Yüzüm - Birgül Kılıç - Ana Fikri

Yayınevi: İkinci Adam Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Bu sabah vazgeçtim sendenüzerimdeki yorgun geceliği çıkarıpyıkadım ellerimi...Bu sabah vazgeçtim sendenbeni yoran yolculuklarınınbiletini yırtıp attım...Bu sabah vazgeçip sendenkapattım kapılarını bir bir sokağının,gözlerimdeki son resmini silipuğurladım anıları...Bu sabah senden vazgeçtimkendimi sevmeyi... Read more

02-26-2011 17:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Başarı İnanç İşidir - Ali Erkan Kavaklı - Ana Fikri

Başarı İnanç İşidir - Ali Erkan Kavaklı - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap size şunları öğretmek istiyor: 1. Beyninizi yönetme ve onu tam kapasiteyle kullanma.2. Başaracağınıza inanma, kendinize güvenme ve donanımınızı geliştirme. 3. Yeteneklerinizi iyi kullanma becerisi elde etme. 4. Hayat boyu öğrenme. Zira hayat bir okuldur, hayat boyu öğrenmek gerekir. 5. Başarılı insanları örnek alma, onların başarılarını tekrarlama ve onları geçme. 6. Verimli ve... Read more

02-26-2011 17:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bitki Ekolojisi ve Bitki Sosyoloji Uygulamaları - Mahmut Kılınç - Ana Fikri

Bitki Ekolojisi ve Bitki Sosyoloji Uygulamaları - Mahmut Kılınç - Ana Fikri

Yayınevi: Palme Yayın Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat BİTKİ EKOLOJİSİ VE BİTKİ SOSYOLOJİ UYG. Diğer "Mahmut Kılınç" Kitapları: 1. Bitki Coğrafyası

02-26-2011 17:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Giriş Katı - Erkan Aktaş - Ana Fikri

Giriş Katı - Erkan Aktaş - Ana Fikri

Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Mart 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitabın herhangi bir iddiası ya da sahiplenmeyi umduğu bir statüsü yok. Ancak, akılla yüreğin telaşla birbirini beklediği müphem coğrafyada kısa süreli ve cılız da olsa bir ışık yakarak o iki ebedi düşman kardeşi birbirinden haberdar kılabilmek için sancılı bir doğuma katlanıp kendini ellerinizin şevkatine bırakma arzusu var... Kısa şiirlere giden dolambaçlı yolları... Read more

02-26-2011 16:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğu Karadenizde Efsane Tarih ve Kültür - Ildiko Beller Hann - Ana Fikri

Doğu Karadenizde Efsane Tarih ve Kültür - Ildiko Beller Hann - Ana Fikri

Yayınevi: Chivi Yazıları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Lazlar, çay tarımının uygulanmasına kadar kapalı bir topluluktu. Son zamanlarda radyo ve TV nin yaygınlaşmasıyla kültür ve dillerinin hızla bir yokoluşa gittiğini gören bir avuç insan, Avrupa daki benzer çabalardan da etkilenerek kültür ve dillerinden kalanları korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak için bir çabaya giriştiler." İki yıl boyunca Doğu Karadeniz de yaşayan, Macar... Read more

02-26-2011 16:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deprem El Kitabı - Lael Morgan - Ana Fikri

Deprem El Kitabı - Lael Morgan - Ana Fikri

Yayınevi: Klan Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kaçınılmaz olanı beklerken yapılabilecek bir şeyler var mı? Lael Morgan, "Deprem El Kitabı" adlı kitabında bu soruya kesin bir "EVET" yanıtı veriyor. Bu kitap aracılığıyla deprem öncesinde, deprem sırasında ve deprem sonrasında evinizde ve iş yerinizde kendinizi ve sevdiklerinizin hayatını kurtarmak için yapabileceğiniz bir çok şey olduğunu göreceksiniz. Olası tehlikeleri... Read more

02-26-2011 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Güncelleştirilmiş Türkçe-İngilizce Finansal Teriml - Nuran Cömert Doyrangöl - Ana Fikri

Güncelleştirilmiş Türkçe-İngilizce Finansal Teriml - Nuran Cömert Doyrangöl - Ana Fikri

Güncelleştirilmiş Türkçe-İngilizce Finansal Teriml - Nuran Cömert Doyrangöl - Özeti, Güncelleştirilmiş Türkçe-İngilizce Finansal Teriml Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Literatür Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Güncelleştirilerek yeniden basımı yapılan bu sözlük, doktora öğrenciliğinden başlayıp bugüne kadar süren ve öğretim üyeliğinin hiç bitmeyen öğrencilik süreci içinde, yabancı dildeki kaynaklardan... Read more

02-26-2011 16:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dönmeler Adeti - Ahmed Safi - Ana Fikri

Dönmeler Adeti - Ahmed Safi - Ana Fikri

Dönmeler Adeti - Ahmed Safi - Özeti, Dönmeler Adeti Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Zvi Geyik Basım Tarihi: Kitap Türü: Dönmelik (Sabetaycılık), 1666 yılında İzmir Yahudileri arasında ortaya çıkarak, "Beklenen Kurtarıcı Mesih" olduğunu iddia eden ve Musevilikte bazı değişiklikler yapan Haham Sabatay Sevi'nin (1626-1675) başlattığı dini bir harekettir. Bir zaman sonra mecbur kalarak Müslüman olan Sevi gibi, onun yolundan gidenler de, görünüşte... Read more

02-26-2011 16:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Huzur Ormanı - Cüneyd Suavi - Ana Fikri

Huzur Ormanı - Cüneyd Suavi - Ana Fikri

Yayınevi: Zafer Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Orman gerçekten güzeldi. Her yerde huzur vardı. Koyun kurt ile gezerdi, aslan kuzuyla oynardı. Fakat bu huzur, bazı canlıları inanılmaz derecede huzursuz ediyordu. Çünkü onların amacı, kargaşadan pay çıkartıp kar sağlamaktı. Bu huzurun bozulması gerekiyordu...bir ormandaki canlılardan yola çıkıp yaşadığımız dünyayı ele alan ve bunu biraz da masal üslubu ile anlatan bir... Read more

02-26-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dans Tarihini Yeniden Düşünmek - Alexandra Carter - Ana Fikri

Dans Tarihini Yeniden Düşünmek - Alexandra Carter - Ana Fikri

Yayınevi: Bgst Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Diğer / Sanat Dans Tarihini Yeniden Düşünmek, makalelerden oluşan bir derleme kitap. Dans meraklıları, sanatçılar ve akademisyenler için değerli bir başvuru kaynağı niteliğinde. Kültür, sanat, siyaset ve felsefeye ilgi duyan herkese sesleniyor. Batı merkezli, doğrusal ve ilerlemeci bir anlayışla yazılan dans tarihi kitaplarına alternatif sunuyor. Okuyucuları sahne dansları tarihinin dönüm noktalarına "yeniden... Read more

02-26-2011 15:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dağların Ardı Kimin Yurdu - Adnan Gerger - Ana Fikri

Dağların Ardı Kimin Yurdu - Adnan Gerger - Ana Fikri

Yayınevi: Babil Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap, bir soru üzerine yazıldı. "Neden?""Neden?" dedim, "Bu kadar çok tartışılan, bu kadar çok gündemde olan ve bir ülkenin geleceğinde bu kadar çok önemli rol oynayan Kürtler in yaşamını, kimliğini irdeleyen bir kitap neden yok?"25 yıl önce...Ve kendime sorduğum soruya kendim yanıt aramaya başladım.Hem de, Türkiye de yine her kafadan bir sesin çıktığı,... Read more

02-26-2011 15:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ermeni Meselesi / 1774-2005 - Bilal N. Şimşir - Ana Fikri

Ermeni Meselesi / 1774-2005 - Bilal N. Şimşir - Ana Fikri

Ermeni Meselesi / 1774-2005 - Bilal N. Şimşir - Özeti, Ermeni Meselesi / 1774-2005 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Eylül 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Eskiler, "Ermeni gailesi" diyorlardı. "Gaile", dert, sıkıntı, keder, üzüntü insanı uğraştıran, bezdiren sıkıntılı iş demektir. Bir bakıma "baş ağrısı", hatta "baş belası". Ermeni gailesi, basit bir sorun değil, karmaşık, sui... Read more

02-26-2011 15:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hikayecinin Kaderi - Sait Faik Abasıyanık - Ana Fikri

Hikayecinin Kaderi - Sait Faik Abasıyanık - Ana Fikri

Hikayecinin Kaderi - Sait Faik Abasıyanık - Özeti, Hikayecinin Kaderi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Sait Faik in dergi ve gazetelerde yayımlanan öykü ve yazılarından oluşan Hikâyecinin Kaderi nde yer alan, Sur Dışında İnsanoğlu , İnsanlığın Haline Doğru , Mösyü Edmond Rostand ın Cyrano su ve Galata Köprüsü nün Sabahı ve Akşamı başlıklı yazıları ölümünden... Read more

02-26-2011 15:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Büyük Çözülme - Paul Krugman - Ana Fikri

Büyük Çözülme - Paul Krugman - Ana Fikri

Yayınevi: Csa Yayın Ajansı Basım Tarihi: Ocak 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Bu kitabı okumalısınız; okuduğunuzda verilecek tek bir karşılık olduğunu göreceksiniz: Medyanın büyük bölümü bu ülkenin radikal sağ tarafından ne denli ele geçirildiğini yadsıdığına göre, gerçekten çılgına dönme zamanı." MOLLY IVINS "The Great Unraveling (Büyük Çözülme) The Great Usurpation (Büyük Gasp) olarak da adlandırılabilirdi. Var olan politik sistemimizin... Read more

02-26-2011 15:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dünya Dahilersiz Yaşayamaz - Möhbeddin Semed - Ana Fikri

Dünya Dahilersiz Yaşayamaz - Möhbeddin Semed - Ana Fikri

Yayınevi: Emre Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Harika bir zeka... Her biri bilimde farklı devrimsel gelişmelere yol açan, fikirleriyle dünyanın her yerinde kendisinden söz ettirmeyi başaran bir bilim adamı... O fuzzy mantık ve sibernetiğe taze bir kan verdi ve yapay zeka araştırmacıları için güçlü bir ışık kaynağı oldu. Dahi denilince de onun ismi akıllara geldi. Değişik ödüller ve fahri ünvanlara sahip bu dahiye bu statüyü... Read more

02-26-2011 14:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Geniş Mavi Bir Gök - Işıl Özgentürk - Ana Fikri

Geniş Mavi Bir Gök - Işıl Özgentürk - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Kasım 1996 Kitap Türü: Roman / Edebiyat O gün, "neden kendini öldürmedin," diye sordularında verebileceğim tek yanıt vardı. "Bilmiyorum." Ve ben bu yanıtın peşine takılıp bu hikayenin en kuytu köşelerine usulca sokulduğumda gördüm ki, "Tanrım, ben hiçbir şey bilmiyormuşum." Bu bir ihanetin hikayesiydi. Şimdi bir avludan tek başıma oturuyorum. Bu ihanetin öyküsü bana eşlik ediyor. Onu korkunç kılan... Read more

02-26-2011 14:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Evvele Yolculuk - Mahmud Erol Kılıç - Ana Fikri

Evvele Yolculuk - Mahmud Erol Kılıç - Ana Fikri

Yayınevi: Sufi Kitap Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: İslam / Din Hikmetin dili, sembol ve sükuttur lakin aşk söyletir/dert ağlatır sırrından hareketle, Muhammedî nurun çeşitli düzeylerdeki tecellilerinden söz açan böylesi bir konuşmanın ülkemizin nadide bilgin ve araştırmacılarından Prof. Dr. Mahmud Erol Kılıç la yapılması kaçınılmazdı. İrfan düşünce tarihinin en yetkin araştırmacılarından Kılıç la özellikle Mağripli büyük bilge Muhyiddin İbnü... Read more

02-26-2011 14:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dün Bugündür - Hülya Tozlu - Ana Fikri

Dün Bugündür - Hülya Tozlu - Ana Fikri

Yayınevi: Logos Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yazar, "İlkimi, Oğluşuma, Orçun uma, Umut vaat eden genç sanatçı Orçun Çıtır a ithaf ettiği bu kitabında sevginin, dostluğun ve dayanışmanın öyküsünü yazmış. Özay, Acar ve Kezban üçlüsünün etrafında kurgulanan; soran, öğrenen ve direnen genç insanların aile ortamında mutluluğu bulup çevrelerine dağıtan kimliklerini severek okuyacaksınız ve onların arasına karışarak... Read more

02-26-2011 14:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güçlü İletişim - Marc Kramer - Ana Fikri

Güçlü İletişim - Marc Kramer - Ana Fikri

Yayınevi: Arıtan Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Daha önce tanımadığınız kişilerle iletişim kurmak ve bu ilişkileri kullanarak iş hayatında hayal ettiğiniz başarıyı yakalamak için farklı yöntemler Başarı için ne bildiğinizden daha çok kimleri tanıdığınız önemlidir. İletişim, günümüzde yeni bir iş bulmaktan çok daha fazlası için gerekiyor. İşinizi korumanız ve mesleğinizde yükselmeniz içinde iletişimin büyük önemi var. İletişim günümüz iş... Read more

02-26-2011 14:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dokunmayın Portakalime - Bilal Civelek - Ana Fikri

Dokunmayın Portakalime - Bilal Civelek - Ana Fikri

Yayınevi: Popüler Kitaplar Basım Tarihi: Ekim 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Bu kitapta geçen olaylar tamamen gerçektir. 1992-1994 yılları arasında bölgede görev yapan bir öğretmenin başında geçen olaylarla birlikte Doğu ve Güneydoğu da oynanan oyunlara bir eğitimci gözüyle sosyolojik bir perspektifte bakılarak anlatılmıştır. Kitapta göreceğiniz Ermeni gencin içindeki ihtirasların; günümüzde tartışılan sözde Ermeni soykırımı iddiaları ile ne kadar... Read more

02-26-2011 14:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Harika Renkler - Dr. Miriam Stoppard - Ana Fikri

Harika Renkler - Dr. Miriam Stoppard - Ana Fikri

Yayınevi: Mandolin Yayıncılık Basım Tarihi: Eylül 2008 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Harika Renkler kitabı ile çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirirken, aynı zamanda onun dil, zihin, hafıza ve konsantrasyon gelişimine de yardımcı olacaksınız. - Dr. Miriam Stoppard Kırmızı, sarı, mavi, yeşil... Peki senin en sevdiğin renk ne? Sayfaları çevir ve eğlenceli sürgüler sayesinde renklerle ilgili daha pek çok şeyi öğren. Kitaba özel sürgüden sürprizlerle dolu... Read more

02-26-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bütün Şiirleri ( Yayınlanmamış Şiirleriyle ) - Enver Gökçe - Ana Fikri

Bütün Şiirleri ( Yayınlanmamış Şiirleriyle ) - Enver Gökçe - Ana Fikri

Yayınevi: Ganj Yayınları Basım Tarihi: Ekim 1997 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Sizlere unutturulmaya çalışılan bir ozanımızın sıcak dizeleriyle merhaba demenin sevincini yaşıyoruz.Enver Gökçe üzerine hazırladığımız dosyanın birinci kitabı olan "Enver Gökçe-Bütün Şiirleri", daha önce yayınlanmış olan kitaplarından hem kapsam ve hem de biçim olarak farklı niteliklere sahip. Ardından "Enver Gökçe Külliyatı"na geçeceğiz. Külliyat; "Pablo... Read more

02-26-2011 13:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eğer Babamı Kazara Astronot Yapmasaydım - Ingelin Angerborn - Ana Fikri

Eğer Babamı Kazara Astronot Yapmasaydım - Ingelin Angerborn - Ana Fikri

Yayınevi: Alef Yayınevi Basım Tarihi: Aralık 2007 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Eğer Doris Teyzenin Bisikletini Kazara Değiştirmeseydim den sonra Ingelin Angerborn un aynı seriden ikinci kitabı: Eğer Babamı Kazara Astronot Yapmasaydım. Ingelin Angerborn 1966 doğumlu. İlk kitabı Om jag bara inte råkat byta ut tant Doris hund/Doris Teyzenin Köpeğini Kazayla Değiştirmeseydim ile İsveçin prestijli bir ödülü olan Tilden ödülünü kazandı ve çok kısa sürede İsveçli... Read more

02-26-2011 13:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deryadan Damlalar Mesneviden Seçme Hikayeler - Hasan Dinç - Ana Fikri

Deryadan Damlalar Mesneviden Seçme Hikayeler - Hasan Dinç - Ana Fikri

Yayınevi: Sinemis Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Mesnevinin nin nurlarla dolu sırlarını keşfetmek için geniş bir anlayış, ruh sefası, zihin parlaklığı gerektiği gibi ayrıca Mevlana nın söylediklerinden anlaşılacağı üzere Mesnevi nin esrarını, inceliklerini anlamak, ayetlerin, hadislerin ve hikayelerin tertiplerinde, aralarındaki münasebeti kavramak için büyük bir inanç, devamlı bir aşk, tam bir doğruluk, selim bir gönül, son... Read more

02-26-2011 13:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gübreler ve Gübreleme Tekniği - Prof. Dr. Burhan Kacar - Ana Fikri

Gübreler ve Gübreleme Tekniği - Prof. Dr. Burhan Kacar - Ana Fikri

Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Gübreler, dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de tarımın en önemli girdisi olacaktır. Çevreye zarar vermeden nitelikli bol ürün alınabilmesi gübrelerin özellikleri yanında nasıl, ne zaman, ne şekilde ve ne miktarda uygulanacaklarının doğru bilinmesine bağlıdır. Bu kitabın temel amacı, gübreler ve gübreleme tekniği üzerinde ziraat mühendisliği alanında lisans ve lisansüstü öğrenim gören... Read more

02-26-2011 12:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ejderhanın Yükselişi Dört Serüvenci Serisi 3. Cilt - Ed Greenwood - Ana Fikri

Ejderhanın Yükselişi Dört Serüvenci Serisi 3. Cilt - Ed Greenwood - Ana Fikri

Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat Aglirta; Kralsız Diyar... Bir zamanlar barışın hüküm sürdüğü bu topraklar, artık kanunsuzluğun hakim olduğu, çıkar peşindeki acımasız baronların birbirleriyle savaştığı bir yer haline gelmiştir. Ama diğer yandan bir umut ışığı da belirmiştir; diyar artık kralsız değildir. Efsanelerdeki Uyuyan Kral -Kral Kelgrael- Dört Serüvenci nin cesaret dolu çabalarıyla uyandırılır. Ancak... Read more

02-26-2011 12:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fanny - Erica Jong - Ana Fikri

Fanny - Erica Jong - Ana Fikri

Yayınevi: E Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1993 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Göz kamıştırıcı.. Harikulade eğlenceli serüvenler.. Başından sonuna güldürüyor.. FANNY bir harika... Philadelphia Inquirer Bu roman bir patlayış, bir edebi yeteneğin fışkırması.. hem eğlenceli, hem de birçok fikirle dolu bir roman.. dahiyane bir kurgu... New York Times Book Review Çok sürükleyici bir öykü... Eğlendirici ve iç gıcıklayıcı.. okuyun bu kitabı!.. Cleveland Plain... Read more

02-26-2011 12:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools