Gözünüz Aydın Efendim - Aziz Nesin - Ana Fikri

Gözünüz Aydın Efendim - Aziz Nesin - Ana Fikri

Gözünüz Aydın Efendim - Aziz Nesin - Özeti, Gözünüz Aydın Efendim Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Nisan 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 1972 de kurulan Nesin Vakfı, Aziz Nesin in ölümünden sonra da etkinliklerini eskisi gibi sürdürüyor. Aziz Nesin in eğitim ilkeleri bugün de aynen uygulanmakatadır. Bugün, 1997 yılında, Nesin Vakfı, ilkokullarından üniversiteye dek eğitim her aşamasından toplam kırk çocuk ve genci... Read more

03-12-2011 04:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Babalar Ve Oğullar - Ivan Turgenyev - Ana Fikri

Babalar Ve Oğullar - Ivan Turgenyev - Ana Fikri

Yayınevi: Sis Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Romandaki baba ve oğul karakterleri iki Rus jenerasyonu arasındaki artan bölünmüşlüğü, Yevgeny Bazarov ise nihilist görüşleri ve eski düzen karşıtlığı ile Diğer "Ivan Turgenyev" Kitapları: 1. Babalar ve Oğullar

03-12-2011 04:32 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayat Ve Çekmecesindeki Düşler - Aylin Gökçen - Ana Fikri

Hayat Ve Çekmecesindeki Düşler - Aylin Gökçen - Ana Fikri

Yayınevi: İkinci Adam Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Şair yaşamda durduğu yereGöre seçiyor sözcüklerini.Kimi zaman bir sevgili oluyor,kimi zaman bir evlat,kimi zaman bir arkadaş.Temelde tüm şiirlerindeortak olan belirgin kimlik isekadınlığı. Hüzünle haykırıyor bunu,öfkeyle, heyecanla, aşkla.Duyarlılığını, içtenliğini,Doğallığını hiç yitirmeden hem de.

03-12-2011 04:21 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hasta ve Hasta Yakını Hakları - Mustafa Sütlaş - Ana Fikri

Hasta ve Hasta Yakını Hakları - Mustafa Sütlaş - Ana Fikri

Yayınevi: Chivi Yazıları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hasta hakları aslında "sağlık hakkı ve sağlıklı yaşam hakkı" içinde yer alan hakların bir bölümün anlatır. Ancak insanlar bu haklarının ayrımına genellikle sağlıkları bozulduğunda, yani hastalandıklarında, bu bozuk durumdan nasıl kurtulacaklarını aradıkları sırada varırlar. Gerek insanlığın erişmiş olduğu noktadaki genel çerçeve, gerekse ülkemizde yaşanan koşullarda,... Read more

03-12-2011 04:11 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Yaz Gecesi Rüyası - William Shakespeare - Ana Fikri

Bir Yaz Gecesi Rüyası - William Shakespeare - Ana Fikri

Bir Yaz Gecesi Rüyası - William Shakespeare - Özeti, Bir Yaz Gecesi Rüyası Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Bugünün edebiyat ve tiyatro dünyasında gereğince vurgulanmamış bir gerçek var: Shakespeare'in ne denli ''büyük'' olduğu değil, ne denli ''ünlü'' olduğu gerçeği. Birincisi, anlamı bulanık, öznel, sağlamasını yapması zor, genel bir yargı; ikincisiyse kanıtlarıyla ortada. İngiliz -ve bir ölçüde... Read more

03-12-2011 04:01 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Genel Muhasebe Muhasebede Dönemiçi İşlemleri Cilt: - Ümit Ataman - Ana Fikri

Genel Muhasebe Muhasebede Dönemiçi İşlemleri Cilt: - Ümit Ataman - Ana Fikri

Yayınevi: Türkmen Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil İçindekiler;Temel KavramlarMuhasebede Hesap Kavramı, Şekli, İşleyiş ve Kayıt YöntemleriMuhasebede Kullanılan BelgelerUygulamalar Diğer "Ümit Ataman" Kitapları: 1. Tekdüzen Hesap Planı ve Mali Tablolar

03-12-2011 03:51 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Geldikleri Gibi Giderler - Necla Arat - Ana Fikri

Geldikleri Gibi Giderler - Necla Arat - Ana Fikri

Geldikleri Gibi Giderler - Necla Arat - Özeti, Geldikleri Gibi Giderler Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Cumhuriyet Kitapları Basım Tarihi: Kasım 2009 Kitap Türü: Bu kitap, Cumhuriyet tarihimizin sorun alanları olan kadın, irtica, bağnaz gelenekçilik ve çağdaşlaşma arasındaki bitmeyen savaşımın 2000'li yıllardaki yeni örneklerini yansıtıyor.İktidarını demokratikleşme perdesi ve Avrupa Birliği'ne giriş hazırlıkları maskelemesi altında dinsel aidiyet ve kimlik... Read more

03-12-2011 03:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Harry Potter 2 / Hermione nin Günlüğü - Kollektif - Ana Fikri

Harry Potter 2 / Hermione nin Günlüğü - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

03-12-2011 03:31 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Geçtiği Her Şeyi Öpüyor Zaman - Enver Ercan - Ana Fikri

Geçtiği Her Şeyi Öpüyor Zaman - Enver Ercan - Ana Fikri

Geçtiği Her Şeyi Öpüyor Zaman - Enver Ercan - Özeti, Geçtiği Her Şeyi Öpüyor Zaman Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Varlık Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1997 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Gök Yüzünü Çevir Bana ben de bulduğun benim de aradığımdı sarmaşıp inceldiğimiz o nokta hadi tut elimden gezdir sokaklarını ansızın yakalan sağnağıma akşam kendini karartırken geliyorsun komşular kimbilir ne diyor günü soyunup beni giyiniyorsun parmakların... Read more

03-12-2011 03:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dört Yapraklı Yonca - Refik Halid Karay - Ana Fikri

Dört Yapraklı Yonca - Refik Halid Karay - Ana Fikri

Dört Yapraklı Yonca - Refik Halid Karay - Özeti, Dört Yapraklı Yonca Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Haziran 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat -Namusumuz üzerine yemin ederiz! Dört genç kız ayağa kalkıp hep bir ağızdan böyle seslendiler. Dördünün de gözleri karşıya dikilmiş, göğüsleri ileride, ayakları hizaya gelmiş, 23 Nisan bayramı için hazırlıklar yaptıkları sırada öğrendikleri vaziyeti almışlardı. Evinde... Read more

03-12-2011 03:11 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gölge Boyu Irmak - Mehmet Mortaş - Ana Fikri

Gölge Boyu Irmak - Mehmet Mortaş - Ana Fikri

Yayınevi: Birey Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat

03-12-2011 03:01 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayat Tatlı Zehir Aydın Boysan Kitabı - Aydın Boysan - Ana Fikri

Hayat Tatlı Zehir Aydın Boysan Kitabı - Aydın Boysan - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Şişedibi gözlüğün içinden hınzır bir zeka ve hayırhah bir mutlulukla parıldayan iki göz ile kahkahalar eşliğinde bolca neşeli söz: Aydın Boysan. Bir sohbet adamı, o. Yolu-yordamıyla, mezesiyle, demiyle, muhabbetiyle sohbetlerin adamı.60 ından sonra yazarlığa başladığından bu yana öylesine geride kaldı ki, unutuldu sayılır; aslında 55 yıl hizmet vermiş başarılı bir mimar.... Read more

03-12-2011 02:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güneşin Türküsü - Mehmet Başaran - Ana Fikri

Güneşin Türküsü - Mehmet Başaran - Ana Fikri

Yayınevi: Gerçek Sanat Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1992 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir varken bir yokken, eliften be ye çıktım, seğirttim köye çıktım. Çobanan kaymak yedim, ağadan değnek yedim. Değneği yele verdim, yel bana kanat verdi; çaldım kanadı yere, uçtum gittim göklere... Baktım has bahçe... İçinde sular akar. Kenarda iki güzel, dikilmiş bana bakar... Büyüğüne selam verdim, küçüğüne tutuldum... Sofrasında mum olayım, bahçesinde gül... Read more

03-12-2011 02:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çocuğun Dini Eğitimi Nasıl Olmalı? - Esan Gül - Ana Fikri

Çocuğun Dini Eğitimi Nasıl Olmalı? - Esan Gül - Ana Fikri

Yayınevi: Çıra Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çocuk ruhunu bilmeyen, çocuklarımızı eğitemez. Allah a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, ahiret gününe, kaza ve kadere, hayır ve şerrin Allah tan olduğuna iman etmekten oluşan İslam Akaidi gözle görülmeyen gaybi bir özelliğe de sahiptir. Bu iman esaslarını ebeveyn çocuğuna nasıl sunacak? Bunlar karşısında çocuğun tepkilerine nasıl cevap verecek? İşte bu kitap... Read more

03-12-2011 02:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Başarmam Lazım - Hedefe Götüren Bazı Yollar - Ahmed Levent Şangar - Ana Fikri

Başarmam Lazım - Hedefe Götüren Bazı Yollar - Ahmed Levent Şangar - Ana Fikri

Başarmam Lazım - Hedefe Götüren Bazı Yollar - Ahmed Levent Şangar - Özeti, Başarmam Lazım - Hedefe Götüren Bazı Yollar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Çıra Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Saatin tiktakları arttıkça yavaş yavaş ölüyoruz. Geride kayda değer bir şeyimiz var veya yok. Ama ilerisi için, sıfıra sıfır elde var sıfır deme lüksüne sahip değiliz. Şu halde gelecek için büyük planlarımız... Read more

03-12-2011 02:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Göstergeler İmparatorluğu - Roland Barthes - Ana Fikri

Göstergeler İmparatorluğu - Roland Barthes - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kültürel bir bütün (Japonya) bu kitapta bir göstergeler dizgesi olarak ele alınıyor, yazarın kendine özgü tezgahında çeşitli görüngülere (yazı, kent, besin, ölüm, din, cinsellik...) ayrıştırılıyor: bir Batılı tarafından, Batı`daki `Japon` imgesinin içi boşaltılıyor, yeniden oluşturuluyor. Bir göstergebilim okulunun ve yapısal çözümleme yönteminin kurucusu olan Roland Barthes,... Read more

03-12-2011 02:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bilimlerin Duygusal Tarihi - Ciltli - Nicolas Witkowski - Ana Fikri

Bilimlerin Duygusal Tarihi - Ciltli - Nicolas Witkowski - Ana Fikri

Bilimlerin Duygusal Tarihi - Ciltli - Nicolas Witkowski - Özeti, Bilimlerin Duygusal Tarihi - Ciltli Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Daha önce Arşimed in Hamamı, Bir Bilim Söylenceleri Kitapçığı ile tanıdığımız fizikçi yazar Nicolas Witkowski, bu kez okuyucuyu genellikle "sıkıcı" olarak kabul edilen geleneksel bilim tarihi anlatmak yerine son derece keyifli bir yolculuğa... Read more

03-12-2011 01:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Felsefe Dosyaları 2 - Stephen Law - Ana Fikri

Felsefe Dosyaları 2 - Stephen Law - Ana Fikri

Yayınevi: Popcore Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Evren nasıl meydana geldi?Uzaylı yaratıklar dünyamızı ziyaret etmiş olabilir mi?Uçan dairelere inanır mısınız?Astrolojiye inanmak ne karda doğru?Zaman makinesi icat edilebilir mi? Bir gün gerçekten düşünebilen bir bilgisayar yapabilecek mi?Felsefe Dosyaları nın ilk kitabının ardından bu ikincisi dse epeydir insanların kafasını kurcalayan felsefi bilmecelere mantığın gücünü kullanarak... Read more

03-12-2011 01:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Haldun Taner Kabare Bütün Oyunları / 10 - Haldun Taner - Ana Fikri

Haldun Taner Kabare Bütün Oyunları / 10 - Haldun Taner - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hem bu kuşağı böyle bir ince mizah ustasıyla tanıştırmak, hem ustama bir vefa borcu ödemek düşüncesi beni kemirir oldu. İnsanın ustası olması ne güzel, ustasızlık ne korkunç!Taner in düz yazılarından bir kabare kurgusu oluşturdum, kimi öykelerini skeç haline getirdim, kimi skeçlerimi seçtim; onun düz yazıları ve gündelik konuşmaları içinde saklı, "Ben her şeye selam veririm,... Read more

03-12-2011 01:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Canlandırma Sineması Üzerine - Selçuk Hünerli - Ana Fikri

Canlandırma Sineması Üzerine - Selçuk Hünerli - Ana Fikri

Yayınevi: Es Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Sinemanın keşfinin ilk zamanlarına kadar olan gelişimi için yalnızca canlandırma sinemasının gelişimi de denilebilir. Bu çok iddialı bir yaklaşım olsa da bu zamana kadar olan gelişmeleri n, elle çizilen resimlerin devinimli algılanacak biçimde gösterilmesi temeline dayanması böyle bir yargının doğmasına neden olmuştur.

03-12-2011 01:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
G.H.'nin Çilesi - Clarice Lispector - Ana Fikri

G.H.'nin Çilesi - Clarice Lispector - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1996 Kitap Türü: Bütün büyük keşiflere karşın edebiyatın dünyası uzayın ve okyanusların derinliklerine benziyor: biraz dikkat ve araştırma yeni bir yıldız, yeni bir gezegenin bulunmasıyla sonuçlanıyor ya da deniz suyunun yeni bir huyu öğreniliyor. İşte Clarice Lispertor (1925-1977) : Brezilya yeni romanının öncülerinden ve Latin amerika edebiyatlarının en önemli yazarlarından biri. Rimbaud' yu, Lautreamont'u, Nietzsche' yi ve Virginia... Read more

03-12-2011 01:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eski Hindistan da Budizm - T. W. Rhys Davids - Ana Fikri

Eski Hindistan da Budizm - T. W. Rhys Davids - Ana Fikri

Yayınevi: Okyanus Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Eski Hindistan da Budizm adlı bu kitapta okuyucu yapılan arkeolojik buluntular ışığında: *Buda nın yaşadığı dönemlerdeki kentler ve bunların coğrafi yapısı, yönetim biçimleri, ekonomik yapıları, sosyal sınıfları, nüfus yoğunlıkları; *Buda nın yaşadığı dönemden Kral Asoka nın hüküm sürdüğü döneme kadar olan Budacılığa ait yazılı metinlerin oluşumu, dilin ve edebiyatın... Read more

03-12-2011 00:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Enerji Canavarı - Nıck Arnold - Ana Fikri

Enerji Canavarı - Nıck Arnold - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Bilim hakkında öğrendikleriniz yüzünden yerinizde duramıyor musunuz? Enerji Canavarı sizi daha da coşturacak! Şunları öğrenmek için yanıp tutuşuyor musunuz? Su taneleri uzayda neden donmuş kristaller gibi görülür? Diş macununuzda hangi kimyasallar var? Buharla çalışan uçak inşa etmeye çalışan kimdir? Enerjinin ardında yatan bütün yakıcı gerçekleri, zevksiz okul yemeklerinin... Read more

03-12-2011 00:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Emile Ya Da Çocuk Eğitimi Üzerine - Jean - Jacques Rousseau - Ana Fikri

Emile Ya Da Çocuk Eğitimi Üzerine - Jean - Jacques Rousseau - Ana Fikri

Emile Ya Da Çocuk Eğitimi Üzerine - Jean - Jacques Rousseau - Özeti, Emile Ya Da Çocuk Eğitimi Üzerine Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Babil Yayınları Basım Tarihi: Mart 2003 Kitap Türü: Çocuk Gelişimi / Aile "..Kendimizi çocukların yerine koymayı asla beceremiyoruz. Onların düşüncelerine inemiyoruz; tersine, onlara kedi düşüncelerimizi ödünç veriyoruz. Kendi düşünce tarzımıza göre, sürekli aynı yöntemi izleyerek, onların kafalarına gerçek... Read more

03-12-2011 00:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gezgin ve Bilgin İlber Ortaylı'yı Tanımak - Ahmet Nezihi Turan - Ana Fikri

Gezgin ve Bilgin İlber Ortaylı'yı Tanımak - Ahmet Nezihi Turan - Ana Fikri

Yayınevi: Paradigma Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: İlber Ortaylı, 20-21. yüzyılların büyük tarihçilerinden biridir. Bu sıfatı hangi şartlar içinde ve nasıl kazandığını, şahsi görüşlerim çerçevesinde anlatmak istiyorum. Yakın dostu olarak değil, sakınmayan kritikleri ile ün yapmış bir tarihçi sıfatımla... Yılmaz ÖztunaBu satırların yazarı, Ortaylı'nın kütüphanesini taşıdıkları pazar günlerinde sayısız araba yolculuğu yaptı. Kâh evinden... Read more

03-12-2011 00:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünya Kupası - Kollektif - Ana Fikri

Dünya Kupası - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Coupe du Monde, World Cup, Weltmeisterschaft, Dünya Kupası, dünyanın kupası... Futbol dünyasının en büyük seyir arenası, `seçme eserler` albümü... Tadı damakta, limitsiz, `her gün` ziyadesiyle futbol keyfi. Böyle bir şölene kim kayıtsız kalabilir ki? Elinizdeki kitap, karnavala kayıtsız kalamayanların Dünya Kupası hakkındaki görüşlerinin derlenmesinden oluştu. Amaç bir kupaya / bir... Read more

03-12-2011 00:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gece Kuşu Uzun Öter - Sevinç Çokum - Ana Fikri

Gece Kuşu Uzun Öter - Sevinç Çokum - Ana Fikri

Yayınevi: Ötüken Neşriyat Basım Tarihi: Mart 2010 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Diğer "Sevinç Çokum" Kitapları: 1. Arada Kalmış Tebessüm

03-12-2011 00:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir İdeolojinin İzdüşümü Taliban - Yılmaz SOYYER - Ana Fikri

Bir İdeolojinin İzdüşümü Taliban - Yılmaz SOYYER - Ana Fikri

Yayınevi: Fakülte Kitabevi Basım Tarihi: Mart 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dünyaya kapalı bir alanda (Afganistan), dünyaya kapalı bir kurum (Hakaniye Medresesi), tarihin en önemli unvanlarından birini (Emirü l-Müminin), bir şahsa (Molla Ömer e) vermekte ve yine dünyaya kapalı bir toplum (Afganistan Halkı) bunu kabullenmektedirSosyolojik açıdan bakıldığında sanki tarih, bir tiyatro sahnesinde, karikatürize edilerek sahnelenmektedir.arşı karşıya kalınmıştır. Modern... Read more

03-11-2011 23:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dişi Kurdun Gecesi - Henri Lovenbruck - Ana Fikri

Dişi Kurdun Gecesi - Henri Lovenbruck - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Henri Lvenbruck un Fransa da olay yaratan fantastik üçlemesi La Moïra nın son kitabı Dişi Kurdun Gecesi yle bir efsane daha sonlanıyor. Samildanach... Saîman ın son çocuğu. Gaelia da yeni bir çağın başlamasını sağlamak zorunda. Çünkü Gaelia can çekişmekte. Adanın dört bir yanı savaş halinde. Avcılar da kurtların peşine düşmüş! Nefret ateşi coşmuş, din fanatikleri ve iktidara... Read more

03-11-2011 23:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğu Halkları Kurultayı - Mustafa İnç - Ana Fikri

Doğu Halkları Kurultayı - Mustafa İnç - Ana Fikri

Yayınevi: Birharf Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yakın tarihimizin aydınlanması açısından önemli bir başlangıç noktası olan bu Doğu Halkları Kurultayı nın, sait sosyalistleri ilgilendiren bir toplantı olmadığı, Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere tüm Yakındoğu ve Asya halklarının bağımsızlık savaşıda ve özgürlük mücadelesinde önemli bir köşe taşı olduğu bugün daha çok anlaşılmakadır. Yakın tarihimizin önemli bir... Read more

03-11-2011 23:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools