Hiçlik Defteri 1 - Esat Korkmaz - Ana Fikri

Hiçlik Defteri 1 - Esat Korkmaz - Ana Fikri

Yayınevi: Anahtar Kitaplar Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Anılarımızın bir güncesini tutmamız gerekir; gönül güncesi, can gölgesinde hiçlik defterine yazılır. Çabamız, hiçlik defterine yazılanları okuma uğraşı olarak algılanmalıdır. Yeryüzü gövdemizi geri çağırdığında, yani acıktım, dediğinde; son âşığımız ölüm ile buluşuruz. Yaşarken bize bağırmış mıydı ölüm, azarlamış mıydı bizi? , diye düşünürüz. Tam... Read more

02-27-2011 18:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Birlikteliğin Farkındalığı - Sabri Gülal - Ana Fikri

Birlikteliğin Farkındalığı - Sabri Gülal - Ana Fikri

Yayınevi: Ozan Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Her şeyin bakıma, ilgiye, izlenmeye ihtiyacı vardır. Ve evlilik de bir istisna değildir. Evlilik farklı davranılacak ya da taciz edilecek veya basitçe kendi başına bırakılacak bir şey değildir. İhmal edilen şey, olduğu gibi kalmaz ve bozulmama ihtimali olmaz.Her şey, dikkate, ilgiye, bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle de hayatımızdaki en hassas ilişkiler... Richard L. Evans Birlikteliğin... Read more

02-27-2011 18:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çıtırlar Farkında Değil - Boris Vian - Ana Fikri

Çıtırlar Farkında Değil - Boris Vian - Ana Fikri

Yayınevi: İthaki Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Yazdıklarımı yeniden okuyunca, bunları yazanın eğitimli bir herif olduğunu bir kerecik olsun düşünmeyeceksiniz gibi geliyor bana. Mesele sözcük dağaracığı mı? Hayır. Bana göre sorun, Latince alıntıların eksikliğinden kaynaklanıyor. Başlangıçta, bu konuda çaba gösterdim, ama görüyorum ki, kaptırmışım kendimi ve harbiden özenli bir üslupla yola çıkmama rağmen, doğallık... Read more

02-27-2011 18:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Duveen/Antikacıların Piri - S. N. Behrman - Ana Fikri

Duveen/Antikacıların Piri - S. N. Behrman - Ana Fikri

Yayınevi: P Kitaplığı Basım Tarihi: Ocak 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Gelmiş geçmiş en büyük antikacı Joseph Duveen, meslek yaşamının sırrını çok genç yaşlarda keşfetti. Avrupa nın sanatı, Amerika nın parası vardı. ABD nin Morgan, Altman, Frick, Rockefeller, Widener, Kress gibi zenginlerinin yüreğine sanat kolleksiyonculuğu ateşini düşüren Duveen, bilgisi, birikimi ve kıvrak zekasıyla Amerikan sanat beğenisini değiştirdi. Duveen in, yüzyıl başlarının... Read more

02-27-2011 17:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hasta Yakını Olmak - Esen Tabak - Ana Fikri

Hasta Yakını Olmak - Esen Tabak - Ana Fikri

Yayınevi: Pan Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hasta olmak mı daha zordur, yoksa hasta yakını olmak mı? Hastamın nesi var? Bu nasıl bir hastalıktır? Neden olur? Nasıl seyreder? Tedavisi var mı? Hastam nasıl beslenmeli? Ben hastama nasıl yardım edebilirim? Siz de bu tür sorulara cevap arıyorsanız, bu kitap hasta yakınlarının sorunlarını paylaşmak ve onları çeşitli konularda aydınlatmak için yazılmıştır. Kitapta kullanım kolaylığı... Read more

02-27-2011 17:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Fasulye Motorlu Uçan Daire - Aytül Akal - Ana Fikri

Fasulye Motorlu Uçan Daire - Aytül Akal - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 1997 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Diğer "Aytül Akal" Kitapları: 1. Saray Horozu nun Doğum Günü Mevsimler Kralı nın Ma

02-27-2011 17:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Haberin Yol Haritası - Kemal Aslan - Ana Fikri

Haberin Yol Haritası - Kemal Aslan - Ana Fikri

Yayınevi: Anahtar Kitaplar Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kemal Aslan, haber derleme, değerlendirme, yayınlama alanında yıllardır TRT çalışanı. Yaşadığı günün sorunlarına duyarlı bir aydın olduğu için, bu kitabın her sayfasında yalnızca haber, bilgi, enformasyon, kamuoyu sorunları üzerine düşünmekle kalmayıp okurlarıyla birlikte ve biz okurlarına duyduğu güvenle toplumumuzun, dünyamızın sorunlarını irdelemeye çalıştığını... Read more

02-27-2011 16:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Batı Avrupa da Fahişeliğin Tarihi - Jess Wells - Ana Fikri

Batı Avrupa da Fahişeliğin Tarihi - Jess Wells - Ana Fikri

Yayınevi: Pencere Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1997 Kitap Türü: Kadın / Aile Solon, genelevleri işletmeye açtığı için devletin kurtarıcısı ilan edildi. Çağdaşları tarafından, bir velinimet , kötülükleri ve kargaşayı önleyen bir adam gibi görülerek övgüler yağdırıldı. ... Fahişelik ve tecavüz korkutması erkekleri hep güçlü kılar çünkü onlar psikolojik tepkilerimizden sosyal konumumuza, şiddeti çevreleyen tüm mitlere kadar fahişelerle ilgili her... Read more

02-27-2011 16:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Flowers in Turkey - Kiyoko Okada - Ana Fikri

Flowers in Turkey - Kiyoko Okada - Ana Fikri

Flowers in Turkey - Kiyoko Okada - Özeti, Flowers in Turkey Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: MVT Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 2010 Kitap Türü: Hobi - Eğlence / Genel Türkiye'yi her yıl milyonlarca turist ziyaret eder, fakat bunların arasında Türkiye'deki bitki zenginliğini görmek isteyenlerin sayısı çok azdır. İstanbul'un tarihi mimarisini, Kapadokya, Pamukkale, antik Hitit ve Roma kalıntılarını keşfetmek, pek çok turistin Türkiye'ye seyahat etme... Read more

02-27-2011 16:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Başkaldırmadan Yaşamaksa Hayat - Kemal Selçuk - Ana Fikri

Başkaldırmadan Yaşamaksa Hayat - Kemal Selçuk - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Mart 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat " Aşk, alçalmaktır demişti arkadaşım. Sevgilisinden ayrılmadan hemen önceleri ağzından dökülmüştü bu sözcükler. Şimdi düşünüyorum da, alçalmak biraz haksızlık gibime geliyor. Çünkü alçalmak, alçaklığı getiriyor akla. Oysa her aşık, dibe vurur yalnızca. Yaşadıklarıyla birlikte dibe iner. Onun ağırlığı, ayağına taş bağlayıp denize atlayan birinden farksızdır... Read more

02-27-2011 16:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Geyçek Kuybağa Pyens - Kaye Umansky - Ana Fikri

Geyçek Kuybağa Pyens - Kaye Umansky - Ana Fikri

Yayınevi: Çizmeli Kedi Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Kurbağa Prens masalını bilirsiniz. Yıllarca hepimiz bu masalı hiç karşı çıkmadan benimsedik. İyi de, pahalı bir altın topla oynayan bir prensesin, konuşan bir kurbağaya rastlama olasılığı nedir? Bunu hiç düşündünüz mü? Hadi rastladı diyelim

02-27-2011 15:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Babil de Amerikan Tangosu - Ahmet Dinç - Ana Fikri

Babil de Amerikan Tangosu - Ahmet Dinç - Ana Fikri

Yayınevi: Selis Kitapları Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat - Gizemli tarikat Kesnizanilik nasıl ortaya çıktı? İsrail in ve MOSSAD/CIA nın kontrolüne nasıl girdi? - Kesnizani Şeyhi, Saddam ın eşi Sacide yi, oğlu Uday ı, kardeşi Vatban ı ve büyük paşalarını kendine nasıl mürit yaptı? Askeri sistemi nasıl ele geçirdi? Tarikatın Amerikan işgalinde oynadığı "kolaylaştırıcı" roller nelerdi? Yeni Irak kurulurken askeri ve bürokratik... Read more

02-27-2011 15:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hayata Dair - Geveze - Ana Fikri

Hayata Dair - Geveze - Ana Fikri

Yayınevi: Mavi Ağaç Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Eski bir söz vardır, söz uçar yazı kalır diye. Bizim işimiz sözledir tam on dört senedir her gün bir şeyler anlattık sizlere dilimiz döndüğünce. Sorun ne anlattın diye? Uçtu gitti ama bu kitaptakiler hep kalacak. Belki de ileride bir gün mesela yirmi yıl sonra biri sahaflarda bu kitabı bulup alacak... Düşüncesi bile heyecan verici... Son olarak da sizlere bir kez daha teşekkür etmek... Read more

02-27-2011 15:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Boşluk ve Doluluk / Çin Resim Sanatının Anlatım Bi - François Cheng - Ana Fikri

Boşluk ve Doluluk / Çin Resim Sanatının Anlatım Bi - François Cheng - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çin resim sanatının amacı, doğanın kendisinden daha gerçek olan (Tsung Ping) bir mikrokosmos yaratmak diye tanımlanır. Evren i aydınlatan dirimsel esinlere ulaşmak ancak bu yolla olanaklıdır. Gene bu yolla ressam, nesnelerin iç yapılarını kavramaya ve onların kendi aralarında sürdürdükleri bağıntıları saptamaya çalışır. İşte resimdeki çizginin önemi de bundan kaynaklanmaktadır.... Read more

02-27-2011 15:05 - yazan betül son yazılan Mesajı göster
Fernando Pessoa 20. Yüzyılın Yalnızı - Adnan Özer - Ana Fikri

Fernando Pessoa 20. Yüzyılın Yalnızı - Adnan Özer - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Bir keresinde bir oyun oynama hevesine kapıldım; tuhaf bir köylü şair yaratıp, şimdi nasıl olduğunu hatırlamadığım bir şekilde, sanki böyle biri varmış gibi sunacaktım. Bunun için günlerce çalıştım ama bir türlü başarmadım. Bu işten çoktan vazgeçmişken, günlerden bir gün, 8 Mart 1914 te, çekmeceli yüksek dolabın önünde ayakta durdum, her zaman yaptığım gibi önümee... Read more

02-27-2011 15:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri  - Yücel İslam - Ana Fikri

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri - Yücel İslam - Ana Fikri

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri - Yücel İslam - Özeti, Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Seçkin Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Genel Olarak Yönetim, Bilgi ve Belge Yönetimi Bilgi ve Belge Yönetimi Evrak Yönetimi Bürolarda Form Kullanımı Dosyalama Hazırlığı Dosyalama Hazırlığı Kupürleme Dosyalama Organizasyonu Arşivleme TeknikleriBugün bilgi teknolojilerindeki gelişmeler, hem... Read more

02-27-2011 14:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Beyaz Saray Bağlantısı - Jack Higgins - Ana Fikri

Beyaz Saray Bağlantısı - Jack Higgins - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Şubat 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Yağmurlu bir gecede şık giyimli, yaşlı bir kadın çantasınaki silahıyla senatörün gelmesini beklemektedir. Hiç ummandığı bir şey onu yolundan kısa bir süreliğine uzaklaştırırken, ne olursa olsun amacından vazgeçmeyecektir... Beyaz Saray Bağlantısı intikam üzerine yazılmış kusursuz bir kitap. Gerçeğe adım adım yaklaşırken kendi duygularınızı sorgulamaya... Read more

02-27-2011 14:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hazımsızlık ve Ülserler - C.j. Hawkey - Ana Fikri

Hazımsızlık ve Ülserler - C.j. Hawkey - Ana Fikri

Yayınevi: Morpa Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hemen herkes yaşamının bir anında hazımsızlık çekmiştir.imde kendi kendinize tedavi edebileceğiniz önemsiz belirtiler ile daha ileri inceleme gerektirenler arasında ayırım yapabilmenize yardım edecektir.

02-27-2011 14:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuk Ruh Sağlığı ve Gelişimi Okul Öncesi Dönem - Nurten Sargın - Ana Fikri

Çocuk Ruh Sağlığı ve Gelişimi Okul Öncesi Dönem - Nurten Sargın - Ana Fikri

Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Kasım 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Elinizdeki bu kitap her yaştan ve her kültürden anne-babanın, öğretmen ve çocuklarla ilgilenen diğer yetişkinlerin çocuğun gelişimini kolayca izleyebileceği, merak ettikleri konuları zahmetsizce öğrenebileceği, çocukları naıl destekleyebileceklerini özetleyen bir içerik taşımaktadır. Kitapta çocuğun doğumundan başlayarak altı yaşının sonuna kadar gösterdiği büyüme ve gelişmesindeki... Read more

02-27-2011 13:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Francis Felidae 2 - Akif Pirinçci - Ana Fikri

Francis Felidae 2 - Akif Pirinçci - Ana Fikri

Yayınevi: Güncel Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Avrupa nın ve dünyanın en ünlü dedektif kedisi Francis, geri döndü!Francis, kadife patili akıllı kedi... Fırtınalı bir gecede evden kaçar. Çünkü sahibi Gustav, kendisinin ve kedisinin yaşamını yeniden düzenlemeyi amaçlayan bir kadına aşık olmuştur. Ev yaşamındaki tehlikeden kaçarken kentin kanalizasyon çukuruna düşen ve kendisini ürkütücü bir öykünün içinde bulan Francis,... Read more

02-27-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Kadın İki Yaşam - Freda Bright - Ana Fikri

Bir Kadın İki Yaşam - Freda Bright - Ana Fikri

Yayınevi: Kelebek Yayınları Basım Tarihi: Eylül 1997 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Ünlü olabilmek ve sosyete yaşantısının tadını çıkarmak için çevresi geniş isim yapmış bir erkekle deftere imza atması gerektiğine inanıyordu. Mutluluk vadeden bir gelecek. Ardından kent dışındaki görkemli ev. Çocuklar... Mutluluk ve zevk beklentileri.Ancak umulmadık sıkıntılar, dertler, erişilmeyen gizli düşler ve bir kurt gibi beynini kemiren içini kavuran soru"Acaba ... neler... Read more

02-27-2011 13:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Derin Devletin Karakutusu - Mehmet Tıraş - Ana Fikri

Derin Devletin Karakutusu - Mehmet Tıraş - Ana Fikri

Yayınevi: Hemen Kitap Yayınları Basım Tarihi: Mart 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Derin Devletin Kara Kutusu" Mehmet Tıraş ın "Küreselleşen Dünyada Özgür Birey, ZenginToplum" ve "Tabularımız ve Korkularımız"dan sonraki üçüncü kitabı... POAŞ Şirketinden dolum işçisi olarak emekli olan ve klasik bir eğitimden geçmeyen Mehmet Tıraş ın çok farklı ve renkli ama aynı zamanda çileli de bir siyasal yaşamı var. Onu benzerlerinden ayıran... Read more

02-27-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Heart Of Darkness & Other Stories - Joseph Conrad - Ana Fikri

Heart Of Darkness & Other Stories - Joseph Conrad - Ana Fikri

Yayınevi: Wordsworth Basım Tarihi: Aralık 1995 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Generally regarded as the pre-eminent work of Conrad s shorter fiction, Heart of Darkness is a chilling tale of horror which, as the author intended, is capable of many interpetations. Set in the Congo during the period of rapid colonial expansion in the nineteenth century, the story deals with the highly disturbing effects of economic, social and political exploitation on European and African societies and... Read more

02-27-2011 13:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hz. Muhammed - Lev Nikolayeviç Tolstoy - Ana Fikri

Hz. Muhammed - Lev Nikolayeviç Tolstoy - Ana Fikri

Hz. Muhammed - Lev Nikolayeviç Tolstoy - Özeti, Hz. Muhammed Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Karakutu Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Hz.Muhammed Bunu söylemek ne kadar tuhaf olsa da benim için Muhammedilik, Haça tapmaktan (Hıristiyanlık'tan) mukayese edilmeyecek kadar yükseklikte duruyor. Eğer insan seçme hakkına sahip olsaydı, aklı başında olan her bir insan, şüphe ve tereddüt etmeden Muhammediliği; tek Allah'ın ve onun Peygamberini kabul ederdi. Lev... Read more

02-27-2011 13:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bodrum da Yağma - Osman Öndeş - Ana Fikri

Bodrum da Yağma - Osman Öndeş - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ağustos 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "... Türkler traih bilincine sahip değiller ve öğrenmeyi küçümsüyorlar diye, topraklarındaki bu abideleri ve eserleri kendilerinden saymıyorlar, bu eserleri her fırsatta kendilerine ait binaları inşa etmek için kullanıyorlar diye, uygar ulusların Yunan ve Roma uygarlıklarına ait bu eserleri çalmaları, talan etmeleri, kırıp parçamaları, en değerli kısımlarını alıp kaçırmaları,... Read more

02-27-2011 12:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Brecht i Anlamak - Walter Benjamin - Ana Fikri

Brecht i Anlamak - Walter Benjamin - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Brecht i Anlamak yıllar sonra yeni sonra yeni basımına yer verdiğimiz bir Metis Klasiği. İlk kez 1984 te yayımlamıştık. Kitabın önemi yirminci yüzyılın en çok tartışılan sanat ve estetik kuramcılarından Benjamin ile bir tiyatro kuramcısı ve uygulamacısı olarak son derece etkili olan Brecht i, aynı zamanda dost olmuş, tartışmış ve birbirini etkilemiş bu iki özel şahsiyeti bir araya... Read more

02-27-2011 12:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çadırkent Günlüğü - Mustafa Kemal Çokşen - Ana Fikri

Çadırkent Günlüğü - Mustafa Kemal Çokşen - Ana Fikri

Yayınevi: Nazım Kitaplığı Basım Tarihi: Ağustos 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 17 Ağustos depreminin ardından Kocaeli nin Gölcük ilçesine bağlı Değirmendere beldesine kurulan Nazım Çadırkent, dayanışmanın, paylaşımcılığın ve eşitlikçiliğin hüküm sürdüğü bir mekan olmuştu. Kuşkusuz, yıkımın ve yokluğun üzerine de gelse, 21. yüzyılda çadır yaşamını yüceltmenin bir anlamı bulunmuyor. Hele yıkımın da yokluğun da kader olmadığı... Read more

02-27-2011 12:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çiftlikte Akşam - Aysel Gürmen - Ana Fikri

Çiftlikte Akşam - Aysel Gürmen - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 1997 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Aysel Gürmen in akıllda kalıcı anlatımıyla okul öncesi çocukları çiftlik hayvanlarını daha iyi tanıyacak, sevecek ve barınaklarını öğrenecekler. Diğer "Aysel Gürmen" Kitapları: 1. Selen in Doktor Dedesi

02-27-2011 12:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği Kapsamında K - Enver Bozkurt - Ana Fikri

Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği Kapsamında K - Enver Bozkurt - Ana Fikri

Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Devletler arasıındaki uyuşmazlıkların geçmişi, bu kurumun ortaya çıkmasıyla başlar. Bazı uyuşmazlıklar devletin taviz vermesi sonuucunda kolayca çözümlenebilirken, bazen de uzun yıllar çatışma nedeni olarak kalabilmektedir. Kıbrıs konusu Türkiye - Yunanistan arasında taviz verilemeyecek bir konu olarak algılanmış ve çözümsüzlüğe itilmiştir. Diğer "Enver... Read more

02-27-2011 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Batum Çıkmazı - S. Dursun Kuvel - Ana Fikri

Batum Çıkmazı - S. Dursun Kuvel - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Batum Çıkmazı; 1917 yılında çalışmak için Batum a giden bir gencin, bir ömür boyu hem sevdiğine, hem de vatanına hasret kalmasının yanında, Kafkasya da yaşanan insanlık dramlarının, katliamların, sürgünlerin ve oradaki insanlar açısından yıllarca devam eden bir kıyametin gerçek hikâyesidir. Türkiye ye yönelik Çerkez ve Gürcü göçlerini, kalanların uğradığı soykırımı ve bir ömür... Read more

02-27-2011 11:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools