Bir Kadın İki Yaşam - Freda Bright - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 02-27-2011 (13:30)   Son Mesaj: 02-27-2011 (13:30)    Cevap: 0    Gösterim: 530  

02-27-2011

Bir Kadın İki Yaşam - Freda Bright - Ana Fikri

Yayınevi: Kelebek Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 1997
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Ünlü olabilmek ve sosyete yaşantısının tadını çıkarmak için çevresi geniş isim yapmış bir erkekle deftere imza atması gerektiğine inanıyordu. Mutluluk vadeden bir gelecek. Ardından kent dışındaki görkemli ev. Çocuklar... Mutluluk ve zevk beklentileri.Ancak umulmadık sıkıntılar, dertler, erişilmeyen gizli düşler ve bir kurt gibi beynini kemiren içini kavuran soru"Acaba ... neler yitirdim, neler kaçırdım?"Değişik düşüncelere sahipti. Sadece kendisi için yaşayacaktı. Dünya alabildiğine büyük türlü heyecanlarla doluydu. Sonu gelmeyen istekleri geleceğinin temel taşlarıydı. Reklam dünyasının oyununa kapılıp doruğa yükseldi. En iyi giysileri giyip en iyi partilere gitti. Ve dünyanın en yakışıklı erkeklerini yatağına çekti. Ancak umulmadık sıkıntılar, dertler erişilmeyen gizli düşler ve bir kurt gibi beynini kemiren içini kavuran soru "Acaba ... neler yitirdim, neler kaçırdım?"

Bir Kadın İki Yaşam - Freda Bright - Ana Fikri Yorumları