Eğitim Psikolojisi (Gelişim ve Öğrenme) - Prof. Dr. Münire Erden - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-05-2011 (21:10)   Son Mesaj: 05-15-2011 (14:51)    Cevap: 1    Gösterim: 1102  

05-05-2011

Eğitim Psikolojisi (Gelişim ve Öğrenme) - Prof. Dr. Münire Erden - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2003
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan Eğitim Psikolojisi kitabının geliştirilmiş 15. baskısını yayınlamanın kıvancını sizlerle paylaşıyoruz.Bu kitap ilk kez 1995 yılında, Eğitim Psikolojisi adıyla, Eğitim Fakültelerinde aynı adla açılan ders için hazırlanmış ve yayınlanmıştır. 1997 yılında Eğitim Fakültelerinin yeniden yapılanması sonucunda dersin içeriğinde ufak değişiklikler yapılarak adı Gelişim ve Öğrenme olunca, biz de kitabın adını Gelişim ve Öğrenme olarak değiştirdik. Ancak bu yıl öğretmen yetiştirme programlarının bir kısmı yeniden gözden geçirilerek dersin adı tekrar Eğitim Psikolojisi olarak değiştirilmiştir. Tüm bu değişiklikler ve geçen yıllar içinde konularla ilgili gelişmeler kitabımıza yansıtılmıştır.

Diğer "Prof. Dr. Münire Erden" Kitapları:

1. Eğitim Bilimlerine Giriş
    2. Öğretmenlik Mesleğine Giriş
    3. Gelişim ve Öğrenme

Eğitim Psikolojisi (Gelişim ve Öğrenme) - Prof. Dr. Münire Erden - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  05-15-2011, 14:51

--->: Eğitim Psikolojisi (Gelişim ve Öğrenme) - Prof. Dr. Münire Erden - Özeti

tşkr ederimmm
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci