Gördüm, Dokundum ...ve Sevdim - Halim Bahadır - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-13-2011 (13:50)   Son Mesaj: 02-13-2011 (13:50)    Cevap: 0    Gösterim: 893  

02-13-2011

Gördüm, Dokundum ...ve Sevdim - Halim Bahadır - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap
    Basım Tarihi: Ekim 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Görmeden aşık olur mu insan, gözümüzle gördüğümüz müdür sevdiğimiz, yoksa ruhuna dokunabildiklerimizi mi severiz?! Sevilene dokunamayınca, geceler boyu onun hayaliyle ruhunun karanlık koridorlarına dalmaz mı insan... Bir kış günü ateşlere bulanmaz mı... Yolcu değil miyiz hepimiz, başkalarının hayatlarının yolcuları... Gece vakti çimenlerin üzerine uzanmış yıldızları seyrederken tüm aşkları yüreklerine aşır bir yolcu, konaklama aykırıdır yolcuya, bir hayalet gibidir ruhları, şeffaftır herkesin içine girip onlardan olabilirler. Romantik bir yolcunun hikayesi "gördüm, dokundum ...ve sevdim". Halim Bahadır senelerdir yaşadığı hayatın satır aralarını yazdı, okurlarının hıçkırıklarını paylaştığı, gülümsemelerini çoğalttı, iklimleri dolaştı kalemiyle, insanların ruhlarına dokundu. Göremediğimiz hikayeler var elinizdeki kitapta, bir yazarın iç serüveninin yanı sıra arka sokakların sesi geliyor fısıltıyla.

Diğer "Halim Bahadır" Kitapları:

1. Tuzağa Düşen Masumiyet
    2. Hey Aşk Seni Hiç Aldatmadım
    3. Büyüme Sakın Küçük Kız
    4. Tutunuş

Gördüm, Dokundum ...ve Sevdim - Halim Bahadır - Ana Fikri Yorumları