Adım Adım MS Office Visio 2003 - Judy Lemke - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-27-2010 (16:20)   Son Mesaj: 12-27-2010 (16:20)    Cevap: 0    Gösterim: 510  

12-27-2010

Adım Adım MS Office Visio 2003 - Judy Lemke - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Kasım 2005
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Deneyerek öğrenmik kolaylaştı! Microsoft Office sisteminin profesyonel ve teknik diyagram ve çizim uygulaması Visio 2003 ün gücünü kullanmayı hızla kendi kendinize öğrenin. Adım Adım dizisi ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de, gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz! - Bilgisayar ağı diyagramları, kuruluş şemaları, ölçeklendirilmiş yerleşim planları çizin. - Yeni diyagram ve çizimleri hızla oluşturmak için şablonlar kullanın. - Çizim ve diyagramlara metin, renk ve boyutlu şekiller ekleyin. - Çizim ve diyagramlara grafik ya da resimler ekleyin. - Proje zaman çizelgeleri oluşturun. - Diğer Microsoft Office programlarındaki dosyalara diyagramları bağlayarak değişiklikleri güncel tutun. - Kendi kalıp ve şablonlarınızı oluşturun.

Diğer "Judy Lemke" Kitapları:

1. Adım Adım Microsoft Office Visio 2003

Adım Adım MS Office Visio 2003 - Judy Lemke - Ana Fikri Yorumları