Beyaz Aşk - Önder Saraloğlu - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-25-2010 (22:20)   Son Mesaj: 12-25-2010 (22:20)    Cevap: 0    Gösterim: 697  

12-25-2010

Beyaz Aşk - Önder Saraloğlu - Özeti

Beyaz Aşk - Önder Saraloğlu - Özeti, Beyaz Aşk Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Karakutu Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 2007
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Aşkın ilk haline doğru yolculuğa bu kitapla çıkacaksınız"Karşımdaydı yine kolumu kanadımı kıran kristal güzelliği.Bir kez daha mırıldandım içimden; 'sen neysen ben de oyum'. Davet etmedi, bekliyordu soluğunu tutmuş. Onu ölü hayal ettim. Buz gibi, beyaz ve saydam, soğuk ve pak, elleri göbeğinin üzerinde kavuşmuş, gözleri huzurla kapalı. ""Ah, Melek... Nerede durup düşündü ve nerede karar verdi dünyanın gerçek, aşkın hayal olduğuna? Durup şimdi, bir kez daha ve belki de ilk kez olarak Melek'e söylesem; 'Melek,' desem,'Allah hayatın kısalığını unutabilmemiz için aşkı yarattı ve herkim aşka inanıyorsa o ölümsüz olacak.' Melek, o çocuksu hüznüylebakıp; 'bunu biliyorum sevgilim,' dese. İçim acısa biraz, o iyileştirici acı, gözlerime dadansa, baksam ona, 'Melek,' desemderinden; 'bilmek bir işe yaramıyor, hadi gel birlikte bir kez daha öğrenelim'."

Diğer "Önder Saraloğlu" Kitapları:

1. Cennet Sevgilim

Beyaz Aşk - Önder Saraloğlu - Özeti Yorumları